• Неодамнешно
Нараквици & Алки 2017 Нов Дизајн Шарени ААА црвено Циркон Хривнија бело Злато Колектор Жените Хривнија Мода Накит

Нараквици & Алки 2017 Нов Дизајн Шарени ААА црвено Циркон Хривнија бело Злато Колектор Жените Хривнија Мода Накит

DEN 401.00
DEN 445.92
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
18k Злато позлатен
Главниот Камен Боја:
Црвена
Техника:
рачно изработени
квалитет:
ААА
Земја:
Кина
Должина:
8INCH

Слични понуди

Gokadima 8мм ширина, Кул Затворач Mens Нерѓосувачки Челик Синџири Нараквици Линк, Модни Накит, за новодојдени, Во Парк,WB004
 • Неодамнешно

Gokadima 8мм ширина, Кул Затворач Mens Нерѓосувачки Челик Синџири Нараквици Линк, Модни Накит, за новодојдени, Во Парк,WB004

DEN 215.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежина : 35 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит
 • Неодамнешно

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит

DEN 295.00 393.12

10 парче / многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки НакитОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 10 парче

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband
 • Неодамнешно

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband

DEN 61.00 83.04

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Должина : 25cm Тежина : 5g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

YYW Панк Хип Хоп Машки Мажите Злато/Оригиналната Боја на не ' Рѓосувачки Челик Накит Јаже, Верига Хривнија 21cm Должина Круг Wristband Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Панк Хип Хоп Машки Мажите Злато/Оригиналната Боја на не ' Рѓосувачки Челик Накит Јаже, Верига Хривнија 21cm Должина Круг Wristband Нараквици

DEN 82.00 117.12

W elcome на нашата online продавницаНерѓосувачки Челик Хривнија Накит,топла продажба, позлатен, јаже, верига, повеќе бои за избор, 10x7x1mm, 2mm, кои се Продаваат По Околу 8.5 Инчен Насоки Како да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

10 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Бергамот рака catenary промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Бергамот рака catenary промет на големо со бесплатен превозот

DEN 443.00 623.52

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Хривнија pendant материјал : Цинк легура 2...

пеперутка шарм мода хривнија за жени
 • Неодамнешно

пеперутка шарм мода хривнија за жени

DEN 623.52

ДОЛЖИНА : 18 CMПодароци кутија за пакувањеОвој линк го само за bacelet ако купат други производи, ве молиме проверете други линкЗадоволството на клиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

странично синџир со 2.4 mm монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ170
 • Неодамнешно

странично синџир со 2.4 mm монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ170

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : синџир ширина 1.5 мм,2.4 mm монистра (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Моден Накит 925 Sterling Silver Круг Остава Pendant Синџир Жените Хривнија Свадба Накит Панк Pendant Романтична Страна Подарок
 • Неодамнешно

Моден Накит 925 Sterling Silver Круг Остава Pendant Синџир Жените Хривнија Свадба Накит Панк Pendant Романтична Страна Подарок

DEN 191.52

Метал Тип : 925 Sterling Silver должина : 20cm ширина : 24mm тежина : 16g g s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

Исус Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато Боја 21CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146
 • Неодамнешно

Исус Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато Боја 21CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146

DEN 240.00 479.04

Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики : Исус Нараквици Подарок Нови 2015 Мода Накит од не 'Рѓосувачки Челик 18 K Жолто Злато Позлатен 21 CM 2Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146 Исус Нараквици Исус Шарм Хривнија Стил : мода накит хривнија Материјал : еколошки бакар, 316 L не' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet
 • Неодамнешно

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet

DEN 5.00 9.60

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит AnkletОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче

Panpan накит криви срце облик лебди locket нараквица со кристали стакло locket меморија locket хривнија бесплатно со синџири
 • Неодамнешно

Panpan накит криви срце облик лебди locket нараквица со кристали стакло locket меморија locket хривнија бесплатно со синџири

DEN 216.00

СО ДОБАР КВАЛИТЕТ И НАЈДОБРА ЦЕНА, ЦЕНАЕФИКАСЕН!Ние Само Го Продаде Најдобар Квалитет На Производи!!!Почитувани КупувачиАко сакате да повеќе попуст, ве молиме контактирајте со нас.Ние photed oursevles,она што го гледате е она што ќе добиете!ако вашата нарачка над $200,ние нудиме бесплатно DHL, или ЕМС

12pcs/многу Чудни Работи инспириран Самовила Светлина Шарм Нараквици тон сребро.
 • Неодамнешно

12pcs/многу Чудни Работи инспириран Самовила Светлина Шарм Нараквици тон сребро.

DEN 775.00 911.52

Материјал : цинк легураБоја : сребрена на ѕвонењеДолжина : бразлетна : 17cm+5cmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011
 • Неодамнешно

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011

DEN 466.00 621.60

Точка Име : Bling Zircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011Подарок За : Девојка, Пријатели, ДеверушаПредмет Тип : Овална Кубни Циркони Кристал Нараквици НакитМетал : Кубни Циркони КристалноГлавната Боја : Мулти БојаИнформации : 1...

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM
 • Неодамнешно

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM

DEN 45.00 52.80

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиСРЕБРЕНА боја : сребро Позлатен...

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras
 • Неодамнешно

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras

DEN 374.00 624.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик, Кожа Хривнија Кога цел е Кога цел е ≥ $180 ...