• Неодамнешно
Исус Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато Боја 21CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146

Исус Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато Боја 21CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146

DEN 240.00
DEN 479.04
-50 %
Достапно

Количина на стоки

Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики :
Исус Нараквици Подарок Нови 2015 Мода Накит од не 'Рѓосувачки Челик 18 K Жолто Злато Позлатен 21 CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146 Исус Нараквици Исус Шарм Хривнија Стил : мода накит хривнија Материјал : еколошки бакар, 316 L не' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по плаќање во готово.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Starlord
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Слични понуди

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156
 • Неодамнешно

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 3.2 mm,дебелина од 1,5 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras
 • Неодамнешно

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras

DEN 374.00 624.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик, Кожа Хривнија Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS / Федекс (37days) Нараквици Должина : 19.00 cm & 21.00 cm Нараквици Тежина : 30 G Пакување : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?A : наредбата може да се испрати во рамките 13 дена...

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнија
 • Неодамнешно

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнија

DEN 167.00 192.00

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнијаза нас1...

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband
 • Неодамнешно

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband

DEN 61.00 83.04

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Должина : 25cm Тежина : 5g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161
 • Неодамнешно

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 5.9 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Титаниум Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Закачам
 • Неодамнешно

Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Титаниум Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Закачам

DEN 1435.20

голема кристал хривнија за мажи мажи накит Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Нараквици Алка За Мажи1...

Голема turriform нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ160
 • Неодамнешно

Голема turriform нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ160

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4mm,дебелина 1.9 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Накит Прилагодливи Метал Срцето Симпатична Хривнија Подарок за Мало Девојче Дете сребро.
 • Неодамнешно

Накит Прилагодливи Метал Срцето Симпатична Хривнија Подарок за Мало Девојче Дете сребро.

DEN 52.32

Дијаметар : 6 см, прилагодливМатеријал : МеталКоличина : 1Боја : СребренаПакет Содржина : 1 x ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени
 • Неодамнешно

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени

DEN 335.52

Нови Бохемија етничка пријателство нараквици шарени tassel шарм нараквици Femo beaded алка мулти слоеви Шарм ХривнијаНИ 6.8 / парче НАС 6.85 / парче НАС 4.5 / парче НАС 6.5 / парче НАС 5.99 / парче НАС 6.85 / парче НАС 5.8 / парче НАС 9.5 / парче НАС 9.9 / парче НАС 6.99 / парчеЗа Keepnice™jeweryТоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.За превозот ценаПовеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка...

QIHE НАКИТ Тигар Око Буда Нараквици Природен Камен Лава Круг Монистра Еластичност Јаже Мажи Жени Хривнија Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

QIHE НАКИТ Тигар Око Буда Нараквици Природен Камен Лава Круг Монистра Еластичност Јаже Мажи Жени Хривнија Бесплатен Превозот

DEN 71.00 101.28

1).материјал : природен камен2).должина : кол 7 см3).пакет : opp торбичка4).Шарм големина : како на сликата

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит
 • Неодамнешно

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит

DEN 295.00 393.12

10 парче / многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки НакитОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 10 парче

YYW Панк Хип Хоп Машки Мажите Злато/Оригиналната Боја на не ' Рѓосувачки Челик Накит Јаже, Верига Хривнија 21cm Должина Круг Wristband Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Панк Хип Хоп Машки Мажите Злато/Оригиналната Боја на не ' Рѓосувачки Челик Накит Јаже, Верига Хривнија 21cm Должина Круг Wristband Нараквици

DEN 82.00 117.12

W elcome на нашата online продавницаНерѓосувачки Челик Хривнија Накит,топла продажба, позлатен, јаже, верига, повеќе бои за избор, 10x7x1mm, 2mm, кои се Продаваат По Околу 8.5 Инчен Насоки Како да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

слива цвет форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ157
 • Неодамнешно

слива цвет форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ157

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.8 мм,дебелина 1.6 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...