• Неодамнешно
Прекрасно Виножито боја на Табла бела бела златен боја Нараквици & накит, модни накит за жените

Прекрасно Виножито боја на Табла бела бела златен боја Нараквици & накит, модни накит за жените

DEN 401.00
DEN 445.92
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Родиум позлатен
Главниот Камен Боја:
виножито
Техника:
рачно изработени
квалитет:
ААА
Земја:
Кина
Должина:
8INCH

Слични понуди

JETTING 1Pcs Топла Продажба Жените Бесконечност Легура Гитара Музика Забелешка СТП Кожа Симпатична Шарм Мода Хривнија Подароци трговија на Големо
 • Неодамнешно

JETTING 1Pcs Топла Продажба Жените Бесконечност Легура Гитара Музика Забелешка СТП Кожа Симпатична Шарм Мода Хривнија Подароци трговија на Големо

DEN 46.00 54.24

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Корејската верзија на ретро стил.Спецификации : Материјал : Кожа + АлуминиумскиБоја : КафенаКоличина : 1 КомпјутерГолемина : Една Големина Одговара За ПовеќетоПакетот вклучува : 1 Компјутер Панк ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband
 • Неодамнешно

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband

DEN 61.00 83.04

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Должина : 25cm Тежина : 5g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet
 • Неодамнешно

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet

DEN 5.00 9.60

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит AnkletОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155
 • Неодамнешно

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.5 мм,дебелина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014

DEN 239.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*8ммТежина : 25g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

пеперутка шарм мода хривнија за жени
 • Неодамнешно

пеперутка шарм мода хривнија за жени

DEN 623.52

ДОЛЖИНА : 18 CMПодароци кутија за пакувањеОвој линк го само за bacelet ако купат други производи, ве молиме проверете други линкЗадоволството на клиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Титаниум Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Закачам
 • Неодамнешно

Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Титаниум Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Закачам

DEN 1435.20

голема кристал хривнија за мажи мажи накит Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Нараквици Алка За Мажи1...

Моден Накит 925 Sterling Silver Круг Остава Pendant Синџир Жените Хривнија Свадба Накит Панк Pendant Романтична Страна Подарок
 • Неодамнешно

Моден Накит 925 Sterling Silver Круг Остава Pendant Синџир Жените Хривнија Свадба Накит Панк Pendant Романтична Страна Подарок

DEN 191.52

Метал Тип : 925 Sterling Silver должина : 20cm ширина : 24mm тежина : 16g g s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011
 • Неодамнешно

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011

DEN 466.00 621.60

Точка Име : Bling Zircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011Подарок За : Девојка, Пријатели, ДеверушаПредмет Тип : Овална Кубни Циркони Кристал Нараквици НакитМетал : Кубни Циркони КристалноГлавната Боја : Мулти БојаИнформации : 1...

Благородна 5MM змија стил Убава Златна нараквица боја сребрена позлатен мода Свадба жени мажи симпатична дама хривнија накит LH020
 • Неодамнешно

Благородна 5MM змија стил Убава Златна нараквица боја сребрена позлатен мода Свадба жени мажи симпатична дама хривнија накит LH020

DEN 44.00 55.20

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТДимензии : ширина е 5ММ...

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161
 • Неодамнешно

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 5.9 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158
 • Неодамнешно

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 6.2 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

QIHE НАКИТ Тигар Око Буда Нараквици Природен Камен Лава Круг Монистра Еластичност Јаже Мажи Жени Хривнија Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

QIHE НАКИТ Тигар Око Буда Нараквици Природен Камен Лава Круг Монистра Еластичност Јаже Мажи Жени Хривнија Бесплатен Превозот

DEN 71.00 101.28

1).материјал : природен камен2).должина : кол 7 см3).пакет : opp торбичка4).Шарм големина : како на сликата

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras
 • Неодамнешно

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras

DEN 374.00 624.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик, Кожа Хривнија Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS / Федекс (37days) Нараквици Должина : 19.00 cm & 21.00 cm Нараквици Тежина : 30 G Пакување : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?A : наредбата може да се испрати во рамките 13 дена...

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени
 • Неодамнешно

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени

DEN 335.52

Нови Бохемија етничка пријателство нараквици шарени tassel шарм нараквици Femo beaded алка мулти слоеви Шарм ХривнијаНИ 6.8 / парче НАС 6.85 / парче НАС 4.5 / парче НАС 6.5 / парче НАС 5.99 / парче НАС 6.85 / парче НАС 5.8 / парче НАС 9.5 / парче НАС 9.9 / парче НАС 6.99 / парчеЗа Keepnice™jeweryТоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.За превозот ценаПовеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка...

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156
 • Неодамнешно

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 3.2 mm,дебелина од 1,5 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Panpan накит криви срце облик лебди locket нараквица со кристали стакло locket меморија locket хривнија бесплатно со синџири
 • Неодамнешно

Panpan накит криви срце облик лебди locket нараквица со кристали стакло locket меморија locket хривнија бесплатно со синџири

DEN 216.00

СО ДОБАР КВАЛИТЕТ И НАЈДОБРА ЦЕНА, ЦЕНАЕФИКАСЕН!Ние Само Го Продаде Најдобар Квалитет На Производи!!!Почитувани КупувачиАко сакате да повеќе попуст, ве молиме контактирајте со нас.Ние photed oursevles,она што го гледате е она што ќе добиете!ако вашата нарачка над $200,ние нудиме бесплатно DHL, или ЕМС