• Неодамнешно
10 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Бергамот рака catenary промет на големо со бесплатен превозот

10 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Бергамот рака catenary промет на големо со бесплатен превозот

DEN 443.00
DEN 623.52
-29 %
Достапно

Количина на стоки


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
1.Хривнија pendant материјал : Цинк легура 2. Синџирот материјал : бакар 3.Должина : 20cm 4.Боја : 18 K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен 5. Пакување : 1 компјутер во еден polybag ,10 компјутери во голема торба.

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wjzb
Обликотшема:
Слика
Функција:
Декорација
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Жените
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Повод:
Свадба,Забава,Ангажираност,Годишнина
Стил:
Тренди
Превозот начин:
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail
Тип На Објект:
Хривнија накит

Слични понуди

Голема turriform нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ160
 • Неодамнешно

Голема turriform нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ160

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4mm,дебелина 1.9 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156
 • Неодамнешно

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 3.2 mm,дебелина од 1,5 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

2.6 mm Солидна монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ159
 • Неодамнешно

2.6 mm Солидна монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ159

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 2.6 mm,дебелина 2.1 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014

DEN 239.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*8ммТежина : 25g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM
 • Неодамнешно

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM

DEN 45.00 52.80

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиСРЕБРЕНА боја : сребро Позлатен...

Накит Прилагодливи Метал Срцето Симпатична Хривнија Подарок за Мало Девојче Дете сребро.
 • Неодамнешно

Накит Прилагодливи Метал Срцето Симпатична Хривнија Подарок за Мало Девојче Дете сребро.

DEN 52.32

Дијаметар : 6 см, прилагодливМатеријал : МеталКоличина : 1Боја : СребренаПакет Содржина : 1 x ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

РАКА СИНЏИР, Адвокатско 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Велосипед Синџир велосипед Накит 22cm 8мм сувенири Подарок на Големо, Бесплатен Превозот, WB070
 • Неодамнешно

РАКА СИНЏИР, Адвокатско 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Велосипед Синџир велосипед Накит 22cm 8мм сувенири Подарок на Големо, Бесплатен Превозот, WB070

DEN 311.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежина : 36 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

JETTING 1Pcs Топла Продажба Жените Бесконечност Легура Гитара Музика Забелешка СТП Кожа Симпатична Шарм Мода Хривнија Подароци трговија на Големо
 • Неодамнешно

JETTING 1Pcs Топла Продажба Жените Бесконечност Легура Гитара Музика Забелешка СТП Кожа Симпатична Шарм Мода Хривнија Подароци трговија на Големо

DEN 46.00 54.24

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Корејската верзија на ретро стил.Спецификации : Материјал : Кожа + АлуминиумскиБоја : КафенаКоличина : 1 КомпјутерГолемина : Една Големина Одговара За ПовеќетоПакетот вклучува : 1 Компјутер Панк ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155
 • Неодамнешно

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.5 мм,дебелина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Двојно Срцето Шарм Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Pulsera Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Armbanden Bijoux Femme Деверуша Подароци
 • Неодамнешно

Двојно Срцето Шарм Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Pulsera Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Armbanden Bijoux Femme Деверуша Подароци

DEN 98.00 122.40

Двојно Срцето Шарм Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Pulsera Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Armbanden Bijoux Femme Деверуша Подароци

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени
 • Неодамнешно

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени

DEN 335.52

Нови Бохемија етничка пријателство нараквици шарени tassel шарм нараквици Femo beaded алка мулти слоеви Шарм ХривнијаНИ 6.8 / парче НАС 6.85 / парче НАС 4.5 / парче НАС 6.5 / парче НАС 5.99 / парче НАС 6.85 / парче НАС 5.8 / парче НАС 9.5 / парче НАС 9.9 / парче НАС 6.99 / парчеЗа Keepnice™jeweryТоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.За превозот ценаПовеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка...