• Неодамнешно
Долар Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја 21CM 2-Tone Синџир Хривнија За Жени GH1147

Долар Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја 21CM 2-Tone Синџир Хривнија За Жени GH1147

DEN 240.00
DEN 479.04
-50 %
Достапно

Количина на стоки

Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики :
Долар Нараквици Подарок Нови 2015 Мода Накит од не 'Рѓосувачки Челик 18 K Вистински Злато Позлатен 21 CM 2-Tone Синџир Хривнија За Жени GH1147 Долар Долар Нараквици 2-Tone Хривнија Стил : мода накит хривнија Материјал : еколошки бакар, злато позлатен, 316 L не' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по плаќање во готово.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Starlord
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Злато Позлатен
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Должина:
21cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Слични понуди

QIHE НАКИТ Тигар Око Буда Нараквици Природен Камен Лава Круг Монистра Еластичност Јаже Мажи Жени Хривнија Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

QIHE НАКИТ Тигар Око Буда Нараквици Природен Камен Лава Круг Монистра Еластичност Јаже Мажи Жени Хривнија Бесплатен Превозот

DEN 71.00 101.28

1).материјал : природен камен2).должина : кол 7 см3).пакет : opp торбичка4).Шарм големина : како на сликата

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM
 • Неодамнешно

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM

DEN 45.00 52.80

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиСРЕБРЕНА боја : сребро Позлатен...

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155
 • Неодамнешно

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.5 мм,дебелина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Хривнија Алка За Жените AB079
 • Неодамнешно

ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Хривнија Алка За Жените AB079

DEN 401.00 801.60

ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Нараквици Алка За Жените AB079Стил : Дубаи Златна Боја Хривнија НакитТип : Зелена Кристал НакитМатеријал Боја : Жолта Боја На ЗлатоГлавниот Камен Материјал : Кубни Циркон КристалноГлавниот Камен Боја : Црвена / Маслинесто Зелена / БелаОблечен Повод : Свадба / Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / Секојдневно НосењеПодарок За : Божиќ , За Нова Година , За Роденден ,ПразникГолемина : 17.8 CM + 2.6 CM

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014

DEN 239.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*8ммТежина : 25g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

Исус Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато Боја 21CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146
 • Неодамнешно

Исус Нараквици Подарок Нова Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато Боја 21CM 2-Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146

DEN 240.00 479.04

Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики : Исус Нараквици Подарок Нови 2015 Мода Накит од не 'Рѓосувачки Челик 18 K Жолто Злато Позлатен 21 CM 2Tone Шарм Хривнија За Жени GH1146 Исус Нараквици Исус Шарм Хривнија Стил : мода накит хривнија Материјал : еколошки бакар, 316 L не' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras
 • Неодамнешно

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras

DEN 374.00 624.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик, Кожа Хривнија Кога цел е Кога цел е ≥ $180 ...

10 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Бергамот рака catenary промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Бергамот рака catenary промет на големо со бесплатен превозот

DEN 443.00 623.52

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Хривнија pendant материјал : Цинк легура 2...

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158
 • Неодамнешно

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 6.2 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161
 • Неодамнешно

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 5.9 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит
 • Неодамнешно

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит

DEN 295.00 393.12

10 парче / многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки НакитОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 10 парче

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени
 • Неодамнешно

2017 Нови Бохемија Boho beaded хривнија розова tassel шарм хривнија мулти слоеви шарени Семе beaded синџир Нараквици за жени

DEN 335.52

Нови Бохемија етничка пријателство нараквици шарени tassel шарм нараквици Femo beaded алка мулти слоеви Шарм ХривнијаНИ 6.8 / парче НАС 6.85 / парче НАС 4.5 / парче НАС 6.5 / парче НАС 5.99 / парче НАС 6.85 / парче НАС 5.8 / парче НАС 9.5 / парче НАС 9.9 / парче НАС 6.99 / парчеЗа Keepnice™jeweryТоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.За превозот ценаПовеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка...

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet
 • Неодамнешно

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet

DEN 5.00 9.60

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит AnkletОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011
 • Неодамнешно

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011

DEN 466.00 621.60

Точка Име : Bling Zircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011Подарок За : Девојка, Пријатели, ДеверушаПредмет Тип : Овална Кубни Циркони Кристал Нараквици НакитМетал : Кубни Циркони КристалноГлавната Боја : Мулти БојаИнформации : 1...

Моден Накит 925 Sterling Silver Круг Остава Pendant Синџир Жените Хривнија Свадба Накит Панк Pendant Романтична Страна Подарок
 • Неодамнешно

Моден Накит 925 Sterling Silver Круг Остава Pendant Синџир Жените Хривнија Свадба Накит Панк Pendant Романтична Страна Подарок

DEN 191.52

Метал Тип : 925 Sterling Silver должина : 20cm ширина : 24mm тежина : 16g g s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...