• Неодамнешно
SHUANGR Романтична Циркони Лист Хривнија За Жени Трендовски Златна Боја Накит Сјајна Шарени Тенис Хривнија

SHUANGR Романтична Циркони Лист Хривнија За Жени Трендовски Златна Боја Накит Сјајна Шарени Тенис Хривнија

DEN 46.00
DEN 72.96
-37 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Поставување Тип:
Бар Поставување
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Скелетот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
SHUANGR
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
TH260-TH264
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Никој
Тип На Производ:
хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
100 % Кубни Циркони
Бесплатен превозот :
кина пост воздух mail
време на испорака:
25-60 Дена(Кина Пост Воздух Mail)
Специјална Понуда:
Купи до $180 бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS
Должина:
17-20 cm

Слични понуди

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet
 • Неодамнешно

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet

DEN 5.00 9.60

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит AnkletОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158
 • Неодамнешно

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 6.2 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот, 8.25 долго, 8mm широк, За Mens Унисекс Нерѓосувачки Челик Sideway Крстот Хривнија Накит Мода, трговија на Големо,WB014

DEN 239.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*8ммТежина : 25g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

2.6 mm Солидна монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ159
 • Неодамнешно

2.6 mm Солидна монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ159

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 2.6 mm,дебелина 2.1 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband
 • Неодамнешно

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband

DEN 61.00 83.04

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Должина : 25cm Тежина : 5g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

РАКА СИНЏИР, Адвокатско 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Велосипед Синџир велосипед Накит 22cm 8мм сувенири Подарок на Големо, Бесплатен Превозот, WB070
 • Неодамнешно

РАКА СИНЏИР, Адвокатско 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Велосипед Синџир велосипед Накит 22cm 8мм сувенири Подарок на Големо, Бесплатен Превозот, WB070

DEN 311.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежина : 36 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155
 • Неодамнешно

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.5 мм,дебелина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

слива цвет форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ157
 • Неодамнешно

слива цвет форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ157

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.8 мм,дебелина 1.6 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

GOKADIMA 8.45 9mm празно id накит мажите дизајн нерѓосувачки челик мода пол машки додаток WB024
 • Неодамнешно

GOKADIMA 8.45 9mm празно id накит мажите дизајн нерѓосувачки челик мода пол машки додаток WB024

DEN 273.12

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21.5 cm*9mmТежина : 30 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата8.45" Мажите се од Нерѓосувачки Челик Белегзија...

Gokadima 8мм ширина, Кул Затворач Mens Нерѓосувачки Челик Синџири Нараквици Линк, Модни Накит, за новодојдени, Во Парк,WB004
 • Неодамнешно

Gokadima 8мм ширина, Кул Затворач Mens Нерѓосувачки Челик Синџири Нараквици Линк, Модни Накит, за новодојдени, Во Парк,WB004

DEN 215.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежина : 35 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Титаниум Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Закачам
 • Неодамнешно

Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Титаниум Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Закачам

DEN 1435.20

голема кристал хривнија за мажи мажи накит Wollet Накит Mens Голема Кристал Био Магнетни Хривнија Злато Исполнет Здравствена Енергија Германиум Негативни Јони Infrared Нараквици Алка За Мажи1...

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнија
 • Неодамнешно

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнија

DEN 167.00 192.00

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнијаза нас1...

странично синџир со 2.4 mm монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ170
 • Неодамнешно

странично синџир со 2.4 mm монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ170

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : синџир ширина 1.5 мм,2.4 mm монистра (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM
 • Неодамнешно

трговија на големо Убава мода сребрена боја Златна боја мажите Хривнија шарм Домот синџир висок квалитет, класични накит благородна 5MM

DEN 45.00 52.80

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиСРЕБРЕНА боја : сребро Позлатен...

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156
 • Неодамнешно

S-Форма од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ156

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 3.2 mm,дебелина од 1,5 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Голема turriform нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ160
 • Неодамнешно

Голема turriform нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ160

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4mm,дебелина 1.9 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

пеперутка шарм мода хривнија за жени
 • Неодамнешно

пеперутка шарм мода хривнија за жени

DEN 623.52

ДОЛЖИНА : 18 CMПодароци кутија за пакувањеОвој линк го само за bacelet ако купат други производи, ве молиме проверете други линкЗадоволството на клиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras
 • Неодамнешно

ТОПЛА Висок Квалитет на Хривнија Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кожа Хривнија Моден Стил Магнетни Тока Мажите Хривнија Дами Pulseras

DEN 374.00 624.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик, Кожа Хривнија Кога цел е Кога цел е ≥ $180 ...