• Неодамнешно
15 инчен Сите Во Еден Екран на Допир ПОС Машина со Читач на картички на клиентите екранот

15 инчен Сите Во Еден Екран на Допир ПОС Машина со Читач на картички на клиентите екранот

DEN 15823.00
DEN 16656.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


15 инчен Сите Во Еден Екран на Допир ПОС Машина со Читач на картички на клиентите екранот
СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, бар-код скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн. 1.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер. 2.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.потоа да се јавите на испорача канцеларија за да се справи со. 3.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ако не и ние ќе напишам по случаен избор. 4.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.ви благодариме! 5.Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 6.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 7.оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.
Карактеристики : 1. Ова решение е дизајниран especailly за намирници се запре, продавници, и на средна големина супер-пазар и друга храна поле 2.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
POS2119
Тип:
Сите-Во-Едно
Капацитетот На Меморијата:
2GB
RAM меморија Тип:
DDR3
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Број На Модел На Процесор:
1037U
Производи Статус:
Акции
Глувчето & Тастатура:
No
Процесор Core:
Dual Core
Дисплеј Тип:
Екран На Допир
Пристаниште:
USB+LAN+PS2+RS232+LPT
HDD Брзина на Ротација:
SSD
Процесор Серија:
Intel Celeron
Dispaly Сооднос:
4
Големина На Екранот:
15
Оперативен Систем:
DOS
Видео Меморија Тип:
SDDR3
Тежина:
6.8Kg
Процесор Главниот Фреквенција:
1.8
Графичка Картичка Чипсет:
HD Графика
Чипсет Тип:
HM65
Резолуција На Екранот:
1024x768
Хард Диск Капацитет:
ssd 32G
Се вози тип:
no
Капацитетот На Меморијата:
777MB
моќност:
max50w
Модел:
POS2119
Факултативна Боја:
Црна/ Вино црвено
ПРОЦЕСОРОТ:
1037U двојна core1.8GHz
Меморија Поддршка :
DDRIII 1066/1333*1 2GB(до 4GB)
LCD Панел Големина :
15 инчен TFT LCD
Резолуција:
1024*768(max)
Екран На Допир:
5 wire resistive touch screen
хард возачот:
SATA SSD 32GB
Осветленоста:
350cd/м2

Слични понуди

ОЕМ DIY сите во еден комерцијални канцеларија игри десктоп компјутер со 20-24 инчен lcd full HD следи панел и i7 ПРОЦЕСОР/i5 RAM меморија 8GB SSD 120GB
  • Неодамнешно

ОЕМ DIY сите во еден комерцијални канцеларија игри десктоп компјутер со 20-24 инчен lcd full HD следи панел и i7 ПРОЦЕСОР/i5 RAM меморија 8GB SSD 120GB

DEN 36432.00

ОЕМ DIY сите во еден комерцијални канцеларија игри десктоп компјутер со 2024 инчен lcd full HD следи панел и i7 ПРОЦЕСОР / i5 RAM меморија 8 GB SSD 120 GB Со 200w камера и wifi модул вграден во 18.5 23 21.5 27 инчен i7 ПРОЦЕСОР / i5 RAM меморија 8 GB SSD 120 GB сите во еден десктоп компјутер 1 Клиентите прирачник Други Детални СликиСе Препорачува Производот

Висока осветленост lcd digital signage 55 инчен екран на допир киоск отворено lcd рекламирање
  • Неодамнешно

Висока осветленост lcd digital signage 55 инчен екран на допир киоск отворено lcd рекламирање

DEN 261312.00

Висока осветленост lcd digital signage 55 инчен екран на допир киоск отворено lcd рекламирањеFull HD панел водоотпорен IP65 отворено lcd рекламирање panel display digital signage и сите големини на располагањеОтворено digital signage Отворено може да се Чита во сонцето Iphone стил на Дизајн Поддршка Инфраред Повеќе Точки на Допир(2~10) Достапни Големина 3282 Инчен Живот лиценца,userfriendly софтвер со CE, ROHS FCC CCCLcd отворено digital signage карактеристикиОвој модел е наменет за малопродажба и маркетинг пазарот...

Partaker Елита Z16 Fanless Сите Во Еден Компјутер 19 Инчи Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen Intel J1900 Quad Core
  • Неодамнешно

Partaker Елита Z16 Fanless Сите Во Еден Компјутер 19 Инчи Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen Intel J1900 Quad Core

DEN 22116.00 23280.00

Број На Модел : Partaker Елита Z16Големина На Екранот : 19 ИнчиОтворање Дупка Големина На : 334*232mm (Должина*Ширина)Екран Тип : MadeInКина 5 Wire Resistive Touch ScreenПРОЦЕСОРОТ : Заливот Трага Celeron J1900 Quad Core 2.0 Ghz да 2.4 GhzОперативен СИСТЕМ : Windows Или LinuxRAM МЕМОРИЈА / SSD / HDD : Максимална 8 G RAM меморија, 1* MSATA + 1*2.5 Инчен HDDI / O : 4*USB2.0 / 2*COMI / O : 1*VGA / 1*HDMI / 1*RJ45 (Двоен RJ45 Факултативна, контактирајте со нас за тоа)I / O : 1*DC / МИКРОФОНВО&LINEOUTФизичката Димензија : 432.5*356.5*57.7(mm)Бруто Тежина : 11 KGSОтворање Дупка Големина Цртање : Карактеристики : 19 Инчен LED Екран, Голем ЕкранСтабилни перформанси, поддршка 7 * 24часовна непрекината работаИздржливи, прашинадоказ, висока и ниска температура отпор, отпорност, антимешањеФакултативна Wi Fi модул, поддршка за 802.11 b / g / nСтандардните VESA завртка дупка, може да изберете инсталација метод флексибилноПоддршка Win XP, Win7, Win8, Win10, Linux и др..Панел Структура : Панел Големина19 Инчен LED ЕкранРезолуција1280*1024Осветленост На Дисплејот250cd / m(2)Контрастот1000 : 1Време На Одговор5msДопрете ТипКористење капацитивни екран на допир 10 точка на допир кликнете на животот> 50 милиони патиМатична плоча : Biosот : AMI 32 Mbit , Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите И Други ФункцииDisplay Mode : Еден Дисплеј ; VGA+LVDS , HDMI+LVDS Синхрони / Асинхрони Двоен ДисплејМатична Плоча : Фан ДизајнZ16 J1900 Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $485Z16 J1900 Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $520 Z16 J1900 Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $540 Овој линк за Z16 J1900 MadeInКина 2 G RAM меморија 32 G SSD Само, ако треба други конфигурација, ве молиме да плаќаат екстра цена Надградба на Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир, Z16 J1900 Тајван Висок 5 Жица Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $515Z16 J1900 Тајван Висок 5 Жица Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $550 Z16 J1900 Тајван Висок 5 Жица Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $570 Надградба до 10 Поени Капацитивни Екран на Допир, Z16 J1900 10 Поени, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $545Z16 J1900 10 Поени, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $580 Z16 J1900 10 Поени, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $600Надградба услуга Како да се надградите? 1.

HD tft lcd HDMI видео надзор monitor display 4642 43 55 самостојна рекламирање играч LCD/LED digital signage со ротира допир
  • Неодамнешно

HD tft lcd HDMI видео надзор monitor display 4642 43 55 самостојна рекламирање играч LCD/LED digital signage со ротира допир

DEN 89760.00

HD tft lcd HDMI видео надзор monitor display 46"42" 43" 55" самостојна рекламирање играч LCD / LED digital signage со ротира допирDD525i5 РешениеПРОЦЕСОРОТIntel i5 2300 (2.8 Ghz, Quad Core)ЧипсетIntel H61 ЧипсетRAM меморија4 GB НПД III 1333 RAM меморија (До 16 GB)ГрафикаИнтегрирани со ПРОЦЕСОРОТАудиоHD 8канал (7.1) аудио потсистемМрежен Интерфејс Картичка10 / 100 / 1000 Mbits / sec Ethernet LAN поврзувањеWi FiВисок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.11 B / G / N)H...

LCD hd tft 42inch Метро Станица Хотел готовина бил само услугата smart картичка за плаќање терминал киоск pc компјутер
  • Неодамнешно

LCD hd tft 42inch Метро Станица Хотел готовина бил само услугата smart картичка за плаќање терминал киоск pc компјутер

DEN 120000.00

LCD hd tft 42inch Метро Станица Хотел готовина бил само услугата smart картичка за плаќање терминал киоск pc компјутерLCD hd tft 42inch Метро Станица Хотел готовина бил приемник само услугата smart картичка за плаќање терминал допир ИзложувачиСпецификацииПлаќање Киоск Ѕид со Термички печатач1.Екран На Допир За Киоск2.Читач На Картички Киоск3.CE&FCC4.1 година гаранцијаЅидот монтирани плаќање терминали киоск со термички печатач и читач на картички...

21.5 23.5 27 32 инчен VGA + DVI + SPK HD криви pc компјутер со ПРОЦЕСОР i3 i5 i7 RAM меморија 4G HDD 500G сите во еден DIY десктоп
  • Неодамнешно

21.5 23.5 27 32 инчен VGA + DVI + SPK HD криви pc компјутер со ПРОЦЕСОР i3 i5 i7 RAM меморија 4G HDD 500G сите во еден DIY десктоп

DEN 36000.00

21.5 23.5 27 32 инчен VGA + DVI + SPK HD криви pc компјутер со ПРОЦЕСОР i3 i5 i7 RAM меморија 4 G HDD 500 G сите во еден DIY десктоп Опис на ПроизводотПанел големина 31.5 инчен creved monitor Display боја(Макс) 1.07 Б Кривина 2400 R Резолуција 1920x1080 @60 Hz Разлика 5000000 : 1 Светлината 300cd / m2 Точка теренот 0.36375 mm агол на Гледање 178(H)° / 178°(V) (Typ.) Време на одговор од 8ms Интерфејс spec...

топла 46 инчи 700nits 20mm затворен 3x3 lcd видео ѕид Видео Надзор и CCTV голем led компјутер компјутер на Екранот
  • Неодамнешно

топла 46 инчи 700nits 20mm затворен 3x3 lcd видео ѕид Видео Надзор и CCTV голем led компјутер компјутер на Екранот

DEN 999999.99

топла 46 инчи 700nits 20mm затворен 3x3 lcd видео ѕид Видео Надзор и CCTV голем led компјутер компјутер на Екранот 1, тесен дизајн; 2, НЕ LCD екран, висока осветленост, со висок контраст, висока резолуција; 3, богата интерфејс тип; 4, далечински контрола на функцијата; 5, долг живот : 7 * 24 * 365 часа непрекината енергија, осветлување, животот на до 60,000 часа; 6, убава ѕид структурните дизајн, лесен за инсталација и одржување; 7, спојување случаен избор; 8, модуларен дизајн, врз основа на клиент побарувачка за наменска мозаик од различни потреби (M * N) Панел Големина 46inch SAMSUNG НЕ Панел Надвор Големина (Л*Х*Т )(mm) 1025.7*579.6 Видите Област (L*H) (mm) 1018.4*572.6 Резолуција 1920*1080 Contrast Ratio 4000 : 1 Светлината 700cd / м2 По комбинираат Ширина 5.3 mm Моќност 180 W Response Time 8ms Боја 16.7 M Splice Количество Mx(Ред)x N(Линија) на компјутери Инсталација ѕид(Floorstand се опционални) Veiwing Агол 178° / 178°(H / V) Работат Tem / Потпевнувам 0°C60°C / 10%90%( Без кондензација) Влезниот Сигнал, RGB,HDMI,YPb Pra,Video1,Video2,Аудио I / O сигнал се Прикаже КвалитетотВградени резултати дизајн,Роаминг на оџакот,прозорци функција,3 D Чешел филтер,3 D намалување на шумот,HD,ПрогресивноСкенирање,10малку TFT Панел Диск,PIP,WCGCCFL светли и шарени осветлувањеКарактеристики1,Тесен јазот помеѓу екрани2, се Користат специјални индустриски PanelSammeng НЕ PanelДолг живот, високо realibility3,Нема потреба посебно контролер да splice екраните, splice било на екранот за да се прикаже една слика или видео запис од страна на софтверски систем4,Поддршка мултизона екран,екранот може да биде поделена на многу екранот области кој може да игра на различни содржини соодветно;5.Поддршка за видео, аудио, слики и текст за играње функција,Компатибилен формат на датотека : avi,mpg / mpeg,vob,dat,mpeg1,mpeg2 или divx,mp3,24 каснувања bmp,jpeg, генерален txt датотека;6, поддршка на текстфото возен се прикаже;7,поддршка Годишен Календар;8,Поддршка на името на датотеката ревизија, се движат, избришете, поставување на индексот на функција;9,Поддршка позадина музика функција;10, поддршка рекламирање содржина insert function на setted време;11,Поддршка дефиниција се прикаже како вашиот дизајн ;12,Поддршка СТ мониторинг систем функција;13,Поддршка FTP преземете го следат системот функција;14,Обезбеди контрола на софтверски систем со Кинески на англиски јазик брза;15,Поддршка на софтверот надградба на интернет;16,ИзграденаВо 1 G СП Картичка ,мора да снабдување вашето нашите СП картичка затоа што ние ќе го инсталирате сите дискови во тоа, ќе е подобро да не се промени СП Картичка, можете да изберете СП Капацитет до 16 G .

година Ротирачки Трговски Центар Информации Киоск Цени/ Рекламирање на Екранот на Допир, Киоск со Digital Signage Софтвер
  • Неодамнешно

година Ротирачки Трговски Центар Информации Киоск Цени/ Рекламирање на Екранот на Допир, Киоск со Digital Signage Софтвер

DEN 81600.00

2016 година Ротирачки Трговски Центар Информации Киоск Цени / Рекламирање на Екранот на Допир, Киоск со Digital Signage СофтверLG А+ целосна нови оригинални LCD екранОперативен СИСТЕМ : Windows 7 и Android 4.4 опцијаЕкран осетлив на допир : 12points капацитивни екран осетлив на допирЦелосна flate, водадоказ, RFID читач на картичкиМрежа : RJ45, 3 G, WIFI (изборен)D525 РешениеПРОЦЕСОРОТIntel Atom D525 Процесор (1.8 GHz, DualCore)ЧипсетNVIDIA ION2 ЧипсетRAM меморија2 GB DDR3 1333 RAM меморија (До 4 GB)ГрафикаNVIDIA GT218АудиоHD 8канал (7.1) аудио потсистемМрежен Интерфејс Картичка10 / 100 / 1000 M Gigabit Ethernet КонтролерWi FiВисок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.11 B / G / N)H...

Partaker Елита Z15 17 Инчен Панел PC Индустриска со LPT Паралелни Порт Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen Core i5 3317u
  • Неодамнешно

Partaker Елита Z15 17 Инчен Панел PC Индустриска со LPT Паралелни Порт Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen Core i5 3317u

DEN 28500.00 30000.00

Број На Модел : Partaker Елита Z15 TГолемина На Екранот : 17 ИнчиПреден Панел : 2 MM Ултра ТенокОтворање Дупка Големина На : 389*321mm (Должина*Ширина)Екран Тип : MadeInКина 5 Wire Resistive Touch ScreenПРОЦЕСОРОТ : Intel Core I5 3317u DualCore да 2.6 GhzОперативен СИСТЕМ : Windows Или LinuxRAM МЕМОРИЈА / SSD / HDD : Максимална 8 G RAM меморија, 1* MSATA + 1*2.5 Инчен HDDI / O : 2*USB2.0 / 2*USB3.0 / 2*COMI / O : 1*VGA / 1*HDMI / 1*RJ45I / O : 1*DC / МИКРОФОНВО&LINEOUTФизичката Димензија : 406.5*338.5*57.7(mm)Бруто Тежина : 10 КИЛОГРАМИОтворање Дупка Големина Цртање : Карактеристики : Преден панел само 2mm, вградени дизајн1*HDMI, 1*VGA HD Дисплеј ИнтерфејсИздржливи, прашинадоказ, висока и ниска температура отпор, отпорност, антимешањеФакултативна Wi Fi модул, поддршка за 802.11 b / g / nСтандардните VESA завртка дупка, може да изберете инсталација метод флексибилноПоддршка Win XP, Win7, Win8, Win10, Linux и др..Панел Структура : Панел Големина17 Инчен LED ЕкранРезолуција1280*1024Осветленост На Дисплејот250cd / m(2)Контрастот1000 : 1Време На Одговор5msМатична плоча : Biosот : AMI 32 Mbit , Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите И Други ФункцииDisplay Mode : Еден Дисплеј ; VGA+LVDS , HDMI+LVDS Синхрони / Асинхрони Двоен ДисплејМатична Плоча : Фан ДизајнZ15 T i5 3317 U Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $625Z15 T i5 3317 U Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $660 Z15 T i5 3317 U Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $680 Овој линк за Z15 T i5 3317 U MadeInКина 2 G RAM меморија 32 G SSD Само, ако треба други конфигурација, ве молиме да плаќаат екстра цена Надградба на Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир, Z15 T i5 3317 U Тајван Висок 5 Жица Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $655Z15 T i5 3317 U Тајван Висок 5 Жица Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $690 Z15 T i5 3317 U Тајван Висок 5 Жица Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $710 Надградба до 10 Поени Капацитивни Екран на Допир, Z15 T I7 10 Поени, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $685Z15 T I7 10 Поени, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $720 Z15 T I7 10 Поени, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $740 Надградба услуга Како да се надградите? 1.