• Неодамнешно
ЈП-OM1 Omni-насочен бар-код Скенер со Висока Брзина бар-код Скенер USB, Ласерски бар-код Читач omnidirectional бар-код скенер

ЈП-OM1 Omni-насочен бар-код Скенер со Висока Брзина бар-код Скенер USB, Ласерски бар-код Читач omnidirectional бар-код скенер

DEN 5843.00
DEN 6150.72
-5 %
Достапно

Количина на стоки


ЈП-OM1 Omni-насочен бар-код Скенер со Висока Брзина бар-код Скенер USB, Ласерски Скенер бар-код Читач Omni насочен
Спецификација За Производ
Работни Параметри
Извор На Светлина
650nm висока јачина ласерски диоди
Скенирање На Далечина
0~206mm @ UPC/EAN КОМПЈУТЕРИ=90%
Скенирање Агол
5
Скенирање Зрак
20
Брзина На Скенирање
1400 ms/div
Мин.Резолуција
0.1 mm(4mil)@Кодекс 39, КОМПЈУТЕРИ=90%
Печати Разлика Сигнал
>30%(UPC/EAN 100% )
LED Индикација
сина + црвена
Звук
ѕвончето
Комуникациски Интерфејс
USB
Физички Параметри
Димензија
94mmx158.4mmx110mm
Тежина
320g (податоци линија не се вклучени)
Должина На Жица
2.0 m
Напојување Параметри
Влезен Напон
5 VDC±10%
Работат На Струјата
220m A
Средина Параметри
Температурата На Работа
0°C~+50°C
Оперативен Влажност
5%~95% без кондензација
Температура На Чување
-20°C~+60°C
Амбиентална Светлина
0~4,000 Лукс(флуоресценција),0~100,000 Лукс(светлина)
Стандарди За Безбедност
EMC
CE EN55022 Б, Делот 15 од FCC Класа B, VCCI, BSMI
Ласерски Безбедност
CDRH Класа IIa, IEC 60825-1 Класа 1
Декодирање Тип
UPC/EAN/ЈАНУАРИ,UPC-А & UPC-E,EAN-8 & EAN-13, ЈАН-8 &JAN-13, ISBN/ISSN,
Код 39 (со целосна ASCII), Codabar (NW7), Кодекс 128 & EAN 128,
Кодекс 93,Преклопувачки 2 од 5 (ITF),Анексот 2 од 5, ИАТА Код,MSI/Plessy,
Кина Поштенски Код,Кодот 32 (италијански Pharmacode),RSS 14,RSS Ограничен, RSS Прошири
Нашата Услуга :
1. Точни. Имаат вашите нарачки се сретна со крајот на испорака? Ние сме професионални производителот, ние имаме способност да
врши производство распоред за точни испорака.
2. 5-годишно Искуство. Имаме над 5-годишно искуство. Имаме целосен опсег на бар-код скенер производи и нашите
поседувате R&D оддел и техничар група.
3. Строги КК. За секоја цел, строги инспекција ќе се врши од страна на КК одделот пред превозот, и
лош квалитет и ситуацијата ќе биде да се избегнуваат во вратата.

Карактеристики на понудата

Длабочина На Боја:
32 Бита
Скенирање Широчината:
A4
Новина:
Нови
Интерфејс Тип:
USB
Брзина На Скенирање:
100 скенира/втор
Број На Модел На:
ЈП-OM1
Бренд Име:
JEPOD
Тип:
Бар-Код Скенер
Оптичка Резолуција:
4mil
Тип На Производ:
omni-насочен бар-код скенер
Скенирање Тип На Елемент:
Ласерска
Извор На Светлина:
650nm висока јачина ласерски диоди
Скенирање На Далечина:
0~206mm
Мин.Резолуција:
0.1 mm(4mil)
Комуникациски Интерфејс:
USB
Влезен Напон:
5VDC±10%
Работат на струјата:
220mA
Температурата На Работа:
0°C~+50°C
Оперативен Влажност:
5%~95% без кондензација
Брзина На Скенирање:
1500times/sec
Производи Статус:
Акции

Слични понуди

Безжична бар-код Скенер Пиштол Експрес Еден Посветен Супермаркет Продавници, Бар Код Читач на пораки со Функција на Складирање Q2
 • Неодамнешно

Безжична бар-код Скенер Пиштол Експрес Еден Посветен Супермаркет Продавници, Бар Код Читач на пораки со Функција на Складирање Q2

DEN 1454.00 1913.28

Безжична баркод Скенер Пиштол Експрес Еден Посветен Супермаркет Продавници, Бар Код Читач на пораки со Функција на Складирање Q2

Втора рака,За honeywell MS3580 ласерско скенирање платформа бар-код скенер(usb порта)
 • Неодамнешно

Втора рака,За honeywell MS3580 ласерско скенирање платформа бар-код скенер(usb порта)

DEN 4925.00 5184.00

Answer : ___________________________ NOTE : не целосна нова,околу 70%80% затвори нови,но функција 100% , нема проблем.MS 3580 Квантна Т Детали MS3580 Quantum T Брз Спецификации Длабочина на Полето : 25 мм 279 мм (1.0" 11.0") за 0.33 mm (13 мили) бар код во стандардно поставување на Ширина на Полето : 30 mm (1.2") @ 25 mm (1.0"); 150 mm (5.9") @ 2809 mm (11.0") Скенирање на ветер : 1650 скенирање линии / сек, omnidirectional; 80 скенирање линии / сек, една линија Скенирање Шема : 5 области на 4 паралелни линии, omnidirectional; или копчето се активира една линија Минимум Бар Ширина : 0.127 mm (5.0 мили) Димензии : 66 mm х 67 mm x 108 mm (2.60" x 2.65" x 4.25") Систем Интерфејси : RS232, Светлина Пенкало Емулација, Тастатура Оптоварување, самостојна Тастатура, IBM 468x / 469 X, USB (ниска брзина и полна брзина), Ласерски Емулација, OCIA Извор на Светлина : Видливи Ласерски Диоди 650 nm Тежина : 170 g (6.0 мл) Индикатори Сини = ласер на, подготвени да го скенира; Бела = добри прочитајПакување вклучуваат : 1 buc скенер;1 buc USB datacable;

Newland 1D / 2D бар-код скенер FR40 десктоп USB / RS232 скенер CMOS
 • Неодамнешно

Newland 1D / 2D бар-код скенер FR40 десктоп USB / RS232 скенер CMOS

DEN 5231.52

Брзо да се Префрлите во РежимотСкенирање на Режимот на Префрлување на врвот на скенер овозможува на корисниците брзо да се префрлате помеѓу Редовните and Screen режими.Супериорен Движење ТолеранцијаИсклучителни движење толеранција (2.5 m / s) и големи FOV (46°) подобрување на корисничкото искуство.IP50номинална ЗапечатувањеНа IP50номинална печат прави на скенерот отпорна на прашина, вода и други contaminant.Врвен Читање ПерформансиВооружени со Newland е петтата генерација на UIMG технологија, скенер е способен да чита 1 D, како и високоволумен 2 Dбар кодови на екранот покриен со заштитна фолија.1.2 m Капка ОтпорНа скенерот withstands повеќе 1.2 m капки да се конкретни (за шест страни, една капка по страна).Активирањето на МОIR сензор во скенер овозможува брзо фаќање на баркодови и презентирани на тоа, значително зголемување на продуктивност и продуктивноста.Апликацијата СценаријаПОС терминали, customer service desk, билет validators...

2D Замислете бар-код Скенер Мини Фиксна Монтирани Бар Код за Скенирање на Модул за QR PDF417 Податоци Матрица со USB Или RS232 Интерфејс
 • Неодамнешно

2D Замислете бар-код Скенер Мини Фиксна Монтирани Бар Код за Скенирање на Модул за QR PDF417 Податоци Матрица со USB Или RS232 Интерфејс

DEN 6161.00 8106.72

2 D Замислете баркод Скенер Мини Фиксна Монтирани Бар Код за Скенирање на Модул за QR PDF417 Податоци Матрица со USB Или RS232 Интерфејс

LV1000 ПХБ и Рачни Уред Посветен на бар-код Скенер Мотор за Проектот Intergration
 • Неодамнешно

LV1000 ПХБ и Рачни Уред Посветен на бар-код Скенер Мотор за Проектот Intergration

DEN 2304.00

LV1000 ПХБ и Рачен УредПосветен на баркод Скенер Мотор за Проектот IntergrationКомпатибилен оперативен СИСТЕМ : Windows, Linux, AndroidПроекти : Рачни ПОС, PDA, Податоци Колектор, Цените Машина, итн.

Бар-код Скенер Прст W/tragbare bollmann) телефон Терминал за повеќе FS01 + WT01 Жичен Андроид универзална МИКРО USB интерфејс 100 скенира/ втор
 • Неодамнешно

Бар-код Скенер Прст W/tragbare bollmann) телефон Терминал за повеќе FS01 + WT01 Жичен Андроид универзална МИКРО USB интерфејс 100 скенира/ втор

DEN 17999.52

Баркод Скенер Прст W / tragbare bollmann) телефон Терминал за повеќе FS01 + WT01 Жичен Андроидуниверзална МИКРО USB интерфејс 100 скенира / вторЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име:погоден за носене интелигентни безжична скенирање пиштолМодел : FS01 WT01Скенирање брзина : 100 tscans / вторСкенирање агол : + 50 степени, + 65 + 35Напојување : DC5 V 3000ham литиум батеријаДата комуникации : Android мобилни универзална МИКРО USB интерфејсПакет големина : 28.5x25.5x9 cmТежина : 0.35 KG

Omni насочен бар-код скенер за Хипермаркетот здравствена заштита и производство
 • Неодамнешно

Omni насочен бар-код скенер за Хипермаркетот здравствена заштита и производство

DEN 7706.00 8112.00

Omni насочен баркод скенер за Хипермаркетот здравствена заштита и производствопроизвод вовед : Секогаш кога имате било какви прашања,pls контактирајте ме...

5.5 Инчен Мобилни Плаќање Уред со 1D/2D бар-код Скенер Модул База и Термички Печатач
 • Неодамнешно

5.5 Инчен Мобилни Плаќање Уред со 1D/2D бар-код Скенер Модул База и Термички Печатач

DEN 14495.52

5.5 Инчен Мобилни Плаќање Уред со 1 D / 2 D баркод Скенер Модул База и Термички ПечатачМодел : NEW9220Бренд : LASAETГлавни Карактеристики : 1 : PCI 5 ПОЕНИ.X, EMV НИВО 1 И 2,PBOC 3.0,Uion Pay Безбедност на Сертификат, Union Pay Облак ПОС Сертификација 2 : Опремен со повеќе си игра заштита и само уништување machanism 3 : Прифатат различни методи за плаќање, вклучувајќи картички NFC, БАРКОД / QR Плаќање итн 4 : Широко се користи во областа на финансиите, угостителство, продажба,транспортни трошоци, осигурување и други индустрии Спецификација : ГаранцијаНие обезбедуваме 12 месеци гаранција за стоката ги прифаќа додатоци.Ние нудиме 7 дена бесплатен замена, купувачот може да бара замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот, купувачот треба да го врати производот во оригиналната состојба за нас и треба да сноси превозот на трошоците за враќање...

Рачни 2D Bluetooth Скенирање бар-код Скенер од Екран на Android мобилни IOS и Winodws PC LS07B
 • Неодамнешно

Рачни 2D Bluetooth Скенирање бар-код Скенер од Екран на Android мобилни IOS и Winodws PC LS07B

DEN 6144.00

Рачни 2 D Bluetooth Скенирање баркод Скенер од Екран на Android мобилни IOS и Windows PCМодел : LS07 BБренд : LASAETГлавните Предности за Bluetooth Безжична QR баркод СкенерСамо треба да го скенира еден бар код за да се поврзете со КОМПЈУТЕР / IOS / Andorid уред,тоа е многу лесен и удобен за корисникот за пренос На далечина може да се сретне на околу 100 во отворен двор според diferrent корисникот состојба и околина за Поддршка на 28 тастатура langugae s : САД,Белгија,Бразил,Канада,Хрватска,чешка Republic,Denmark,Finland,France,German,Hungary,Italy,Latin,Netherlands,Norway,Poland,Portugal,Serbia,Slovakia,Slovenija,Spain,Sweden,SwissFrench,Швајцарски германски,TurkryF,ТурцијаQ,велика БРИТАНИЈА,ЈапонијаГлавните Карактеристики за Bluetooth Безжична QR баркод СкенерСкенирање Метод : COMS Слика Складирање : 512000 Bits Пренесува Растојание : 100 (отворен двор) Спарување : еден на еден, многу за еден, една кон многу(Max 7 канали се поддржани) Декодирање на Способност за : општи 1d код,2d / QR код,PDF417 и така натаму Примање на Терминал : Bluetooth предавател ,Честа употреба Bluetooth адаптер,Android мобилни уреди на IOS мобилни уреди.Главната Спецификација за Bluetooth Безжична QR баркод СкенерПараметриОписИзвор На СветлинаAimer : 617nm LED бела 6500 KОсветлување : LED 625nmСкенирање МетодCOMS СликаБрзина На Скенирање25inch / 63cm во секундаСкенирање На ЧекањеПрирачник За ОперативниСкенирање АголКота 65°,Агол 30°,Девијации 55°ПрецизностСР;Код 39 4.8 мили,UPC 60% 5mil,PDF417 5mil,Datamatrix 7.5 милиДлабочина на Полето5мм390mmПечати На Контрастот25% минимум рефлексивни разликаИндикаторЅвончето ,ПРЕДВОДЕНИРаботни RFBluetooth 2.1Се Пренесува Од Далечина100 (отворен двор)Складирање512000 BitsСпарувањеЕден на еден ,многу за еден,една кон многу( Max 7channels поддржани)Примање На ТерминалBluetooth предавател ,Честа употреба Bluetooth адаптер,Андроид мобилни уреди на IOS мобилни уреди.

Нови Започне максимална Брзина NT-W3 Рачни Жичен бар-код Скенер CCD USB Бар-Код Читач на Екран скенер
 • Неодамнешно

Нови Започне максимална Брзина NT-W3 Рачни Жичен бар-код Скенер CCD USB Бар-Код Читач на Екран скенер

DEN 994.00 1242.24

Нови Започне максимална Брзина NTW3 Рачни Жичен баркод Скенер CCD USB БарКод Читач на Екран скенерNTW3 Жичен CCD USB 1 D баркод Скенер СпецификацијаФункцијаСветлината РесурсиCCDPort / ИнтерфејсUSB / RS232 / PS2Поддржани SymbologiesКодекс 39, Полн ASCII, бар Код, Индустриска 2 од 5, Interleave 2 од 5, Кодекс 93, Кодекс 128,Код 32, Стандард, Кодекс 39, EAN 128, MSI, EAN 8&13, UPCA&E, Plessey, Data Bar14, TELEPEПред cision≥ 5 милиДлабочината на скенирање поле10800mmИнтерфејсRS232, PS2 Тастатура, USBОперацијаManual / РачниДекодирање брзина200 пати / вторИнтензитетот на светлинатаДневната светлина, 4000 LuxДекодирање Грешка Го Оценуватепомалку од 1 / 8 милиониПечати Разлика Сигнал≥30°Скенирање АголYaw(Кос) 45° теренот 60°БезбедностQuakeproof, dustproof, antiknockдизајн и ЕМИ ОклопнаМеханичко / ЕлектроНапон5 VТековнатаРаботата 68m A, Неактивен 48m AСкенер МатеријалЕкопријателски, ABS+ГумаEnvironme n талРаботата Темперамент на сличен легален начин20℃45℃Температура На Чување20℃45℃Влажност5%85%Пакување Листа баркод скенер Кабел x1 x1 Прирачник x1 x1 КутијаИспорака : Ние ќе брод предмети во 35 дена по верификација на плаќање и за потврда на нарачката...

HD 10 ПРАТЕНИК пренослив проектор партнер визуелна водител S1000
 • Неодамнешно

HD 10 ПРАТЕНИК пренослив проектор партнер визуелна водител S1000

DEN 11039.52

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница ! Производ Функција 10 Милиони Пиксели, 1 Second СкенирањеУсвојување на високо квалитетни 10 Милиони Пиксели HD CMOS, 1 втора скенирање, задоволат побарувачката на повисок квалитет на снимање.Метална структура, стигнале слободно и мирноНаправени од високо цврстина метал материјал, изградена во кревање покер, да се биде во можност за да се префрлите A4 / А5 ниво на слободно, мирно и згодна...