• Неодамнешно
HHYUKIMI 1pcs 10 Слој Трајни Оксфорд Ткаенина Организатор Рек Гардероба на Облека Бирото Плакарот Уреден Дом Количка за Складирање Виси Торба

HHYUKIMI 1pcs 10 Слој Трајни Оксфорд Ткаенина Организатор Рек Гардероба на Облека Бирото Плакарот Уреден Дом Количка за Складирање Виси Торба

DEN 816.00
DEN 1118.40
-27 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики : 100% Сосема нов со висок квалитет, Направени од квалитетот на оксфорд ткаенина материјал, влага доказ и перат, трајни производи за користење на Одделни прегради за складирање со качија внесува во секоја полица т о се задржи вашата облека и облека во место уредно торба со лепенка на врвот на торба, може да се залепи цврсто во гардероба Огради надолу веднаш ако не се користи за лесно складирање Заштита костуми од нечистотии, прашина, влага и бактерии Тоа е добар помошник за сортирање дребулии, да ги задржи вашиот дом, уреден и чист, исто така го направат вашиот живот полесно Совршен за дома, спална соба, дневна соба и така натаму Спецификации : Материјал : Оксфорд Ткаенина Производ Димензии : 30*15*120cm Пакет Содржина : 1 x Виси Складирање Торба Мерки на претпазливост сликите се само референтни примероци. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувањата на бои што е прикажано на сликата, може да не соодветствуваат 100% за оние во објектите себе Прирачник за мерење на големина и тежина, со грешка МОРА да ги Прочитате Пред да Купи 1, ако сте руски купувачот, ве молиме да го пополните Полно Име на Примачот право (три парчиња) На вашата цел, пред се кога ќе го поставите цел, инаку нема couriers ќе се вратат на вашиот пакет. И ние не ќе ја прифати секоја наплата за цел, без име и презиме. 2, Ако се Итна Купувачот треба објектот. Ако не можат да чекаат трпеливо за кина пост воздух центар пакет. Pls изберете го Изразат начин, ако сте одбрале кина пост воздух центар, кога тоа е одложен во транспортот. Pls не прифаќа било каква наплата или спор, но ве сакаме да ви помогне да се прошири на времето на обработка на вашата нарачка.

Карактеристики на понудата

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Капацитет:
180ml
Број На Модел На:
B0183
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Oxford
Обликот:
Плоштад
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
HHYUKIMI
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
15cm
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
120*30*15cm

Слични понуди

100pcs 32 x 45 cm Јасно Само Лепило Пластични Кеси За Свежа Храна-одржување на Пакет Облека, Накит Пакување Торба
 • Неодамнешно

100pcs 32 x 45 cm Јасно Само Лепило Пластични Кеси За Свежа Храна-одржување на Пакет Облека, Накит Пакување Торба

DEN 1037.28

4.91 / комбо 4.28 / комбо 4.95 / комбо 4.91 / комбо 4.91 / комбо 14.26 / комбоДобредојдовте на нашиот магазинПативо текот Размавта Печат Пластична Амбалажа Кеса Кристално Јасно Само Лепило Печат Resealable Поли (OPP) Cellophane Виолончело Кеси1...

Вакуум Храна Sealer Ролни ЈП Храна Одделение Мембрани се Задржи Свежа Вакуум Складирање Кеси Обвивка Филм Foodsaver Тркалање
 • Неодамнешно

Вакуум Храна Sealer Ролни ЈП Храна Одделение Мембрани се Задржи Свежа Вакуум Складирање Кеси Обвивка Филм Foodsaver Тркалање

DEN 164.00 210.24

3 Големина Кујна Вакуум Храна Sealer Ролни ЈП Храна Одделение Мембрани се Задржи Свежа Вакуум Складирање Кеси Обвивка Филм Foodsaver Возен Тип Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Големина S15*500cm M20*500cm L28*500cm Пакување содржи : 1 X се Задржи Свежа Вакуум Складирање Кеси'

Сината/Црвената Дома Чување Организатор Ќебе Торба Облека Ватенка Постелнина Прекривки Архивиран Се Справува Со Перење Полиестер Перници За Складирање Кеси
 • Неодамнешно

Сината/Црвената Дома Чување Организатор Ќебе Торба Облека Ватенка Постелнина Прекривки Архивиран Се Справува Со Перење Полиестер Перници За Складирање Кеси

DEN 124.00 162.72

Карактеристики : Голема сместен складирање е потребноГолем капацитет, совршен избор за чување облека домаИзработен од Полиестер, мека и светлинатежина и издржливДвојно патент повлекува направи отворање / затворање на едноставен и брз патент затворањеЛесно да се најде она што го сакате и да ги зачувате вашите времеСпецификација : Материјал : ПолиестерБоја : Црвена Роза, СинаГолемина : S : 40cm x 29cm x 45cm / 15.7" x 11.4" x 17.7" (appr.)М : 80см x 14cm x 45cm / 31.5" x 5.5" x 17.7" (appr.)L : 80см x 29cm x 45cm / 31.5" x 11.4" x 17.7" (appr.)Напомена : Ве молиме овозможи 13% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.1 x Складирање Торба

Го прилагодите Вашиот Сопствен Дизајн Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18X22cm
 • Неодамнешно

Го прилагодите Вашиот Сопствен Дизајн Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18X22cm

DEN 173.00 240.00

Го прилагодите Вашиот Сопствен Дизајн Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18 X22cm​Ве молиме испратете го моделот кој треба да се прилагодите пред купување и да се осигури дека треба да се прилагодите на слика пиксели во 1500 HD или повеќе, ние треба да се потврди дали моделот ќе го испрати може да се прилагоди.​Детали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставен Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки ...

Мин цел$20(мешани објект) Англија стил за чување кралската пост лен чување на датотеки торба книга случај биро организатор
 • Неодамнешно

Мин цел$20(мешани објект) Англија стил за чување кралската пост лен чување на датотеки торба книга случај биро организатор

DEN 312.00 328.32

Постелнина за чувањеГолемина : 34*24*22cmНашата компанија се наоѓа во Ningbo Кина,ние speciallied во houseware,artcrafts,dailyuse предмети.Ние сигурно ќе ја добие конкурентна цена и супериорна услуга од нас...

Моден Dot За Дизајн Складирање Торба Преносни Изолирани Ручек Термо Торба Со Храна Ручек Кеси За Складирање Торба Организатор -35
 • Неодамнешно

Моден Dot За Дизајн Складирање Торба Преносни Изолирани Ручек Термо Торба Со Храна Ручек Кеси За Складирање Торба Организатор -35

DEN 108.00 166.08

Моден Dot За Дизајн Складирање Торба Преносни Изолирани Ручек Термо Торба Со Храна Ручек Кеси За Складирање Торба ОрганизаторКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Материјал : памук, алуминиум, fo сум Големина : 17 * 30cm Вети дека сите добра се однесени во вид, квалитет, 23cm прирачник за грешка при мерење...

10cm*12.5 cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Пластични Складирање Пакет Пакет Торба ESD Анти-Статички Пакување Торба Antistatic Пакување Торба
 • Неодамнешно

10cm*12.5 cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Пластични Складирање Пакет Пакет Торба ESD Анти-Статички Пакување Торба Antistatic Пакување Торба

DEN 432.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

20cm*30cm Црна Zip Заклучување Resealable Пластични Пакет Кеси Патент Горниот Зафат Печат Мало Складирање Пакување Ziplock Пошта 50Pcs/Многу
 • Неодамнешно

20cm*30cm Црна Zip Заклучување Resealable Пластични Пакет Кеси Патент Горниот Зафат Печат Мало Складирање Пакување Ziplock Пошта 50Pcs/Многу

DEN 876.00 1152.00

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Повик Патна Торба Облека Багаж Складирање Организатор Collation Багаж Торбичка Додатоци Материјали Опрема Предмети Работи Производ
 • Неодамнешно

Повик Патна Торба Облека Багаж Складирање Организатор Collation Багаж Торбичка Додатоци Материјали Опрема Предмети Работи Производ

DEN 182.00 239.52

Повик Патна Торба Облека Багаж Складирање Организатор Collation Багаж Торбичка Додатоци Материјали Опрема Предмети Работи Производ Функција [Производ] : 1 Buc Складирање Торба [Боја] : Сина,розова [Size] : 28*20*10см

Врвка за околу Паричникот Торбичка Рака Бенд Торба Патент Руно За MP3 Копче Картичка Складирање Торба Куд Рака Бенд Зглоб Чанта Торба 4 Бои
 • Неодамнешно

Врвка за околу Паричникот Торбичка Рака Бенд Торба Патент Руно За MP3 Копче Картичка Складирање Торба Куд Рака Бенд Зглоб Чанта Торба 4 Бои

DEN 35.00 48.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Димензии : Дијаметар : 11cm ,Широк : 10cm Материјал : Памучна КрпаПакет содржи : 1 x врвката за Паричникот (како што се избере )'

Мин цел$20(мешани објект) Англија стил за чување кралската пост лен складирање торба CD СЛУЧАЈ биро организатор
 • Неодамнешно

Мин цел$20(мешани објект) Англија стил за чување кралската пост лен складирање торба CD СЛУЧАЈ биро организатор

DEN 172.00 180.96

Постелнина за чувањеГолемина : 15*15*15cmНашата компанија се наоѓа во Ningbo Кина,ние speciallied во houseware,artcrafts,dailyuse предмети.Ние сигурно ќе ја добие конкурентна цена и супериорна услуга од нас...

SEREQI Двоен Слој Кабел Дигитални Чување Торба Електронски Организатор Преносни Патна Торба за USB Слушалка Уреди
 • Неодамнешно

SEREQI Двоен Слој Кабел Дигитални Чување Торба Електронски Организатор Преносни Патна Торба за USB Слушалка Уреди

DEN 541.00 902.40

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Полиестер Боја : Сина, Црна, Црвена, Сива Големина : S : 2416.53.5 см, L : 28203.5 cm ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Држи се работи организирано...

17*26+4cm 100Pcs/ Многу Изразат Курир Mailer Торбичка Мека Пластика Mailers Перниче Бело Поли Мејлинг Складирање Пакување Изразат Плик
 • Неодамнешно

17*26+4cm 100Pcs/ Многу Изразат Курир Mailer Торбичка Мека Пластика Mailers Перниче Бело Поли Мејлинг Складирање Пакување Изразат Плик

DEN 912.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

50Pcs/Број 12*35cm Анти-Статички Оклопна Пластични Електронски Складирање Кеси се Отвори Врвот Antistatic Пакет Пошта ESD Анти-Статички Торба
 • Неодамнешно

50Pcs/Број 12*35cm Анти-Статички Оклопна Пластични Електронски Складирање Кеси се Отвори Врвот Antistatic Пакет Пошта ESD Анти-Статички Торба

DEN 730.00 960.00

Спецификација : Димензии : 12cm*35cm, 4.7"*13.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична води и области Дебелина : 0.075 MM Материјал : APET / CPP Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

20*31+4cm 50Pcs/ Многу Изразат Mailer Торбичка Бела Пластика Mailers Мека Торба Поли Мејлинг Настан Пакет Џеб Изразат Курир Плик
 • Неодамнешно

20*31+4cm 50Pcs/ Многу Изразат Mailer Торбичка Бела Пластика Mailers Мека Торба Поли Мејлинг Настан Пакет Џеб Изразат Курир Плик

DEN 624.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

50 компјутери/многу, 40*50cm Големи Не-плетени Прашина маска Drawstring Пакување Кеси,Чевли или Облека Организатор
 • Неодамнешно

50 компјутери/многу, 40*50cm Големи Не-плетени Прашина маска Drawstring Пакување Кеси,Чевли или Облека Организатор

DEN 1840.00 2021.76

50 компјутери / многу, 40*50cm Неплетени ткаенини Drawstring Пакување Кеси,Чевли или Облека Организатор,Преносни Backaging Кеси Големина : 40x50cm Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет...