• Неодамнешно
KEMAIDI Антички Месинг & chrome & Бранеа Никел Бања Потоне Миксер Слив Чешми Ретро 2 рачки 1 Дупка Допрете Палубата Монтирани

KEMAIDI Антички Месинг & chrome & Бранеа Никел Бања Потоне Миксер Слив Чешми Ретро 2 рачки 1 Дупка Допрете Палубата Монтирани

DEN 2054.00
DEN 4027.20
-49 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Заврши : Бранеа никел /хром полиран /антички бакар Палубата монтирани бања тапа Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .

Карактеристики на понудата

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YANKSMART
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Површински Третман:
Античкиот Месинг;хром полиран;бранеа никел

Слични понуди

Класичен Еден Лост се Справи со Месинг Бамбус Форма Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf222
 • Неодамнешно

Класичен Еден Лост се Справи со Месинг Бамбус Форма Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf222

DEN 2572.00 3839.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античкиот Месинг Бамбус Облик Еден Лост се Справи со Бања Тапа Потоне Слив Миксер Чешми anf062
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Бамбус Облик Еден Лост се Справи со Бања Тапа Потоне Слив Миксер Чешми anf062

DEN 2251.00 3359.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Топла Продажба Бања Тапа Хром Финиш Месинг Слив Потоне Единствена Славина се Справи со Бања Миксер Чешми 1178C
 • Неодамнешно

Топла Продажба Бања Тапа Хром Финиш Месинг Слив Потоне Единствена Славина се Справи со Бања Миксер Чешми 1178C

DEN 2440.00 3935.52

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Античкиот Месинг Еден Лост се Справи со Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Чешми anf008
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Еден Лост се Справи со Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Чешми anf008

DEN 2251.00 3359.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античкиот Месинг Еден Лост се Справи со Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Чешми anf063
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Еден Лост се Справи со Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Чешми anf063

DEN 2572.00 3839.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Европски стил бакар антички бања слив миксер допрете со една рачка една дупка месинг слив чешми
 • Неодамнешно

Европски стил бакар антички бања слив миксер допрете со една рачка една дупка месинг слив чешми

DEN 1624.00 2538.24

Европски стил бакар антички бања слив миксер допрете со една рачка една дупка месинг слив чешмиАнтичкиот бања слив потоне чешми Спецификација : Тапа Тип : Бања Потоне ЧешмиИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден Дупка антички слив тапаБрој на Рачки : Еден се Справи со бања миксер допрете гоКрај : Црна Антички МесингСтил : Арт Деко / РетроВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesВкупна Висина : 15,3 смТапа центар : Еден ДупкаТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингТапа Рачка Материјал : МесингВентил вклучени : ДаИсцедете се вклучени : НикојПакетот Вклучува : 1 X Слив Потоне Тапа2 X 50cm долги Топли и Ладна Вода Црева(Треба клиентите да изберете)Пратката & Состојба Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

Класичен Двоен Крст се Справува со Месинг Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf041
 • Неодамнешно

Класичен Двоен Крст се Справува со Месинг Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf041

DEN 2251.00 3359.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Најдобра Промоција Еден Справи Со Кујна, Бања Слив Потоне Топла И Ладна Вода, Се Меша Чешми Мијалник Допрете Го
 • Неодамнешно

Најдобра Промоција Еден Справи Со Кујна, Бања Слив Потоне Топла И Ладна Вода, Се Меша Чешми Мијалник Допрете Го

DEN 545.00 1090.56

Опис : Еден Справи Со Бања Слив Потоне Топла И Ладна Вода, Се Меша ЧешмиОва е една Справи со Топла И Ладна Вода, се Меша Чешми, која е погодна за Бања Слив Потоне.Издржлив и лесен за чистењеНаправени од полски Хром финиш и Нерѓосувачки челик mateial, ова чешми е dueable.Тоа може да се чистат со благисапун за да се обезбеди неоцрни живот сјај.Практичен и удобен дизајнВодопадот spout дизајн, Топла И Ладна Вода, се Меша Чешми, за топла и ладна вода за пиење, тоа може да се направи вашиотживотот поудобно и полесно.Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа.домасуштински елемент во вашиот живот.Топло Забелешка : Бакар бања чешмиСпецификација : Тип : Слив ЧешмиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик(Славина) + Пластика(Орев)Топли И Ладна Вода : ДаБрој на Рачки : Една РачкаПовршински Третман : ХромТапа Планината : Една ДупкаТип : Керамичка Плоча ГајтанотВентил Core Материјал : КерамичкиИнсталација Тип : СедиВкупна висина : 16cmШтекер висина : 8cmНапред должина : 7cmТапа навој дијаметар : 3.2 cmИнсталација : 1...

Класичен Двоен Крст се Справува со Месинг Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf112
 • Неодамнешно

Класичен Двоен Крст се Справува со Месинг Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf112

DEN 2572.00 3839.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Слободен брод Современа Водопад Месинг Ti-PVD злато Swan Бања Потоне Чешми Распространета 3 Дупки
 • Неодамнешно

Слободен брод Современа Водопад Месинг Ti-PVD злато Swan Бања Потоне Чешми Распространета 3 Дупки

DEN 6264.00 6960.00

Современите Никел Три Дупки Две Рачки Водопад Бања Потоне ТапаТехнички параметриИнсталацијаРаспространета 3 ДупкиТапа Висина(mm)215(8.46")МатеријалиДувачкиотSpout Висина(mm)130(5.12")Вентил гајтанотКерамички гајтанотSpout Должина(mm)120(4.72")По завршувањетоЗЛАТОПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Античкиот Месинг Еден Лост се Справи со Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf101
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Еден Лост се Справи со Бања Тапа Бродот да Потоне Слив Миксер Чешми anf101

DEN 2251.00 3359.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Солидна Месинг Материјал Слив Потоне Миксер Хром Финиш Бања Ладна и Топла Чешми за миење слив ZR639
 • Неодамнешно

Солидна Месинг Материјал Слив Потоне Миксер Хром Финиш Бања Ладна и Топла Чешми за миење слив ZR639

DEN 1435.00 2208.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Здраво Бања Слив Тапа casa de banho torneira da bacia Вода Допрете Бања Тапа Слив 92365/108 Една Дупка Хром Миксер
 • Неодамнешно

Здраво Бања Слив Тапа casa de banho torneira da bacia Вода Допрете Бања Тапа Слив 92365/108 Една Дупка Хром Миксер

DEN 2888.00 3902.40

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Хром Заврши Бања Тапа Тапа Висина : 290mm(11.8") Spout Висина : 220mm(8.8") Spout се Постигне : 110mm(4.4") Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Bakala Црна Антички Змеј Бања Слив Тапа месинг бања чешми еден справи со Топли и Ладна Вода, Допрете Палубата Монтирани се Меша Допрете го
 • Неодамнешно

Bakala Црна Антички Змеј Бања Слив Тапа месинг бања чешми еден справи со Топли и Ладна Вода, Допрете Палубата Монтирани се Меша Допрете го

DEN 4035.00 4638.24

Црна Антички Змеј Бања Слив Тапа месинг бања чешми еден справи со Топла и Ладна Вода, Допрете Палубата Монтирани Миксер Допрете тема : 1.Дек Монтирани Една Дупка Centerset Хром Плоча Бања Потоне Чешми 2.Солидна Месинг, и Масло Протри Бронза Заврши 3.Една рачка за контрола на топла и ладна вода 4.Bionics Дизајн 5.Ако ви треба уште една големина, можете да оставите порака за нас,ви благодариме

Европски стил Здравје санитарија бакар антички бања тапа со солидна месинг бања слив потоне миксер допрете го
 • Неодамнешно

Европски стил Здравје санитарија бакар антички бања тапа со солидна месинг бања слив потоне миксер допрете го

DEN 2147.00 3354.24

Европски стил Здравје санитарија бакар антички бања тапа со солидна месинг бања слив потоне миксер допрете гоАнтичкиот бања слив потоне чешми Спецификација : Тапа Тип : Бања Потоне ЧешмиИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден Дупка антички слив тапаБрој на Рачки : Еден се Справи со бања миксер допрете гоКрај : Црна Антички МесингСтил : Арт Деко / РетроВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesВкупна Висина : 15,3 смТапа центар : Еден ДупкаТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингТапа Рачка Материјал : МесингВентил вклучени : ДаИсцедете се вклучени : НикојПакетот Вклучува : 1 X Слив Потоне Тапа2 X 50cm долги Топли и Ладна Вода Црева(Треба клиентите да изберете)Пратката & Состојба Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

Здравје санитарија Бамбус антички слив миксер допрете со една рачка солидна месинг бања слив потоне тапа
 • Неодамнешно

Здравје санитарија Бамбус антички слив миксер допрете со една рачка солидна месинг бања слив потоне тапа

DEN 2014.00 3146.40

Здравје санитарија Бамбус антички слив миксер допрете со една рачка солидна месинг бања слив потоне тапаАнтичкиот бања слив потоне чешми Спецификација : Тапа Тип : Бања Потоне ЧешмиИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден Дупка антички слив тапаБрој на Рачки : Еден се Справи со бања миксер допрете гоКрај : Црна Антички МесингСтил : Арт Деко / РетроВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesВкупна Висина : 15,3 смТапа центар : Еден ДупкаТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингТапа Рачка Материјал : МесингВентил вклучени : ДаИсцедете се вклучени : НикојПакетот Вклучува : 1 X Слив Потоне Тапа2 X 50cm долги Топли и Ладна Вода Црева(Треба клиентите да изберете)Пратката & Состојба Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

Дек Монтирани ORB Двојно се Справува слив тапа Бања Потоне Тапа, Четка Заврши три дупка бања тапа Кран Потоне допрете BF08
 • Неодамнешно

Дек Монтирани ORB Двојно се Справува слив тапа Бања Потоне Тапа, Четка Заврши три дупка бања тапа Кран Потоне допрете BF08

DEN 5422.00 6024.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Бесплатен превозот Солидна Месинг Слив Тапа Bathrom Тапа Една Дупка Вода Допрете Славина За Бања torneira став banheiro DONA2177
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Солидна Месинг Слив Тапа Bathrom Тапа Една Дупка Вода Допрете Славина За Бања torneira став banheiro DONA2177

DEN 1827.00 2855.04

Бесплатен превозот Солидна Месинг Слив Тапа Bathrom Тапа Една Дупка Вода Допрете Славина За Бања torneira став banheiro DONA2177Карактеристики : 1...