• Неодамнешно
1 пар црни Замена мека Уво Влошки Перница За SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки

1 пар црни Замена мека Уво Влошки Перница За SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки

DEN 123.00
DEN 157.92
-22 %
Достапно

Количина на стоки


Замена Уво Влошки Перница За SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки
Карактеристики :
1. Висока еластичност, трајни и мека
2.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки
3. Идеална замена за изгубени или скршени уво перници
Спецификација :
Количина : 1 пар
Материјал : меки кадифени & мемориска Пена Сунѓерот
Боја : Црна
Погоден за SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки
Надворешниот Големина : Прибл. 110*90 мм
Внатрешна Големина : Прибл. 65*40 mm
Дебелина : Прибл. 22 mm
Answer : ___________________________ Note :
1. Увото влошки се рачно направена, како такво, нашето уво влошки можат да имаат мала големина варијација од +/- неколку милиметри од димензиите дадени, ова нема да влијае на нивното монтирање.
2. Не Оригиналниот објект, со Висок квалитет предмети гаранција!!
1 * Еден Пар на Уво Влошки Уво Перници (L+R)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
Уво Влошки Перница За SHURE SRH840 SRH440 SRH940
Големина:
110*90*20mm
Тип На Објект:
Уво Влошки
Пакет:
Yes
Материјал:
меки кадифени & мемориска Пена Сунѓерот
Број На Модел На:
172769
Надворешниот Големина:
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
Прибл. 65*40 mm
Дебелина:
уво подлога употреба:
за SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки

Слични понуди

Y Форма 3,5 мм ПОМОШЕН Машки 2. Женски Слушалка Аудио Splitter Компјутер Слушалки Неколку Адаптер За iPhone xiaomi pc mp3 Android и IOS
 • Неодамнешно

Y Форма 3,5 мм ПОМОШЕН Машки 2. Женски Слушалка Аудио Splitter Компјутер Слушалки Неколку Адаптер За iPhone xiaomi pc mp3 Android и IOS

DEN 50.00 68.16

Y Форма 3,5 мм ПОМОШЕН Машки 2 Женски Слушалка Аудио Splitter Компјутер Слушалки Неколку Адаптер За i Phone xiaomi pc mp3 Android и IOSпараметар1Име на Производ : 1 машки 2...

Променлива приклучок директно се наведнуваат променлива два во еден џек приклучок од 3,5 mm за diy слушалка приклучок за слушалки
 • Неодамнешно

Променлива приклучок директно се наведнуваат променлива два во еден џек приклучок од 3,5 mm за diy слушалка приклучок за слушалки

DEN 1805.00 1920.00

Променлива приклучок директно се наведнуваат променлива два во еден џек приклучок од 3,5 mm за diy слушалка приклучок за слушалки10pcs=5 компјутери црна+ 5 компјутери сиваПроцес : завртка деформација Материјал : чист бакар злато Приклучок : 3.5 mm (три директно се наведнуваат deformable) Може да биде активности на зглобовите, по завршувањето на линија може да биде вметната и вметнува во приклучокот, така што вашиот приклучок за слушалки за повеќе апликации!

Linhuipad Зелена пена уво bud опфаќа слушалки на уво, перници 100pcs/многу Бесплатен Превозот од пост
 • Неодамнешно

Linhuipad Зелена пена уво bud опфаќа слушалки на уво, перници 100pcs/многу Бесплатен Превозот од пост

DEN 491.00 571.20

.Заменливи & растеглив пена earapds Расположливиот слушалка пена опфаќа Им овозможува на вашите слушалки и слушалки во refresh earcushions...

OCC Сребро Аудио Кабел За Крајна Уши UE TF10 SF3 SF5 5EB 5pro TripleFi TF15
 • Неодамнешно

OCC Сребро Аудио Кабел За Крајна Уши UE TF10 SF3 SF5 5EB 5pro TripleFi TF15

DEN 1871.52

OCC Сребро Аудио Кабел За Крајна Уши UE TF10 SF3 SF5 5 EB 5pro Triple Fi TF15 опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 3,5 мм позлатени plug OCC сребро позлатен извртени пар (4 core * 19 * 0.08 / OD 2.0 * 2) За OCC, која е една кристално бакар...

Поправка earmuffes замена покритие за ЈАМАХА RH5Ma црна слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот
 • Неодамнешно

Поправка earmuffes замена покритие за ЈАМАХА RH5Ma црна слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот

DEN 239.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со ЈАМАХА RH5 Ma Мека Удобно Earpads;1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот 2...

ALITER 3 Пара Силиконски Уво Совет Earbud За Synchros Одразуваат BT Мини BT Слушалка
 • Неодамнешно

ALITER 3 Пара Силиконски Уво Совет Earbud За Synchros Одразуваат BT Мини BT Слушалка

DEN 88.00 109.92

6 Парчиња Силиконски Уво Совет Earbud За JBL Synchros Одразуваат BT Мини BT Bluetooth СлушалкиПакетот вклучува : 3 Пара(6pcs) X Eartip Earbuds (Нема мало пакет) Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

2017 Висок Квалитет Замена Уво Перница Earpad Црна За Razer Kraken Pro Gaming Слушалки May19
 • Неодамнешно

2017 Висок Квалитет Замена Уво Перница Earpad Црна За Razer Kraken Pro Gaming Слушалки May19

DEN 159.00 237.60

Замена Уво Перница Earpad За Razer Kraken Pro Gaming СлушалкиКако што знаете, повеќето од earpad на слушалки се направени од кожа или Velour, кои се многу тешко да се исчисти, сепак, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе бидат загадени со секрети на лицето, тоа е страшно за музички фан претрес misic со валкани и полн со бактерии слушалки, па ние препорачуваме да го замени earpads на секои три до шест месеци.Функција : 100% сосема нов и висок квалитетКомпатибилен за Razer Kraken Pro Gaming СлушалкиИздржливи и мекаЛесна ИнсталацијаМатеријал : Врвен квалитет на Протеини кожа и Мемориска пенаБоја : ЦрнаПакет Содржина : 1 Пар на Уво Влошки

Headphone 2,5 mm 4 пол DIY Pin За Б&W Bowers & Wilkins P3 G&BL Ebony80 MEZE 73 Класици сатен KEF M500 LN004565
 • Неодамнешно

Headphone 2,5 mm 4 пол DIY Pin За Б&W Bowers & Wilkins P3 G&BL Ebony80 MEZE 73 Класици сатен KEF M500 LN004565

DEN 810.24

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Ве молиме да ни остават порака за боја, или на друго место различна боја ќе бидат испратени надвор случајно.Она што е во пакет : 1pcs Слушалки DIY Pin За Б&W Bowers & Wilkins P3 G&BL Ebony80 MEZE 73 Класици сатен KEF M500Ние нудиме на светот превозот...

Замена Слушалки Слушалките Earpads Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Уво Слушалки Бела
 • Неодамнешно

Замена Слушалки Слушалките Earpads Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Уво Слушалки Бела

DEN 216.00 237.12

Замена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Слушалки На УвоКарактеристики : 1 Висока еластичност, трајни и мека2.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки3...

4.4 mm Надградба на БАЛАНСИРАН Аудио Кабел За Denon D7100 D7200 D600 СЛУШАЛКИ
 • Неодамнешно

4.4 mm Надградба на БАЛАНСИРАН Аудио Кабел За Denon D7100 D7200 D600 СЛУШАЛКИ

DEN 3120.00

За 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ играч ТАZH1 ES NWWM1 Z NWWM1 A PHA2 A NWZX300 Компатибилен со следните 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ конектор играч Опис на Производот : 6 N еден кристално бакар (OCC), чистота 99.99997%, отпор 8% 13% пониска отколку обичните бакар...

Linhuipad 55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу
 • Неодамнешно

Linhuipad 55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу

DEN 1238.00 1439.52

55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs / многу55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошкиПогоден за слушалки најчесто се користат со ipod играчи, mp3 плеери, мобилни телефони, PDA е итн.Дизајниран за да се подобри веродостојноста на вашиот аудио страна на амортизирање на вибрации помеѓу вашето уво и слушалки, обезбедување на повеќе различни звуци.Компатибилен со повеќето слушалкиМатеријал : Мека пена, Висока еластичност, трајни и мека

1 пар Вештачка кожа earpads Замена Мека мемориска пена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Слушалки на Уво
 • Неодамнешно

1 пар Вештачка кожа earpads Замена Мека мемориска пена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Слушалки на Уво

DEN 212.00 235.20

Замена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Слушалки На УвоКарактеристики : 1 Висока еластичност, трајни и мека2.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки3...

Linhuipad Бесплатен Превозот 56mm Сунѓерот Уво Перници Крофна Earpads За Call Центар Слушалки 10pcs /многу
 • Неодамнешно

Linhuipad Бесплатен Превозот 56mm Сунѓерот Уво Перници Крофна Earpads За Call Центар Слушалки 10pcs /многу

DEN 501.00 575.52

Headphone Пена Уво Перници ЕП5638 D во Црна Боја , 10pcs / многуГолемина : 56*38*15mmOutter дијаметар 56mm, Отворање 38mm , дебелина 15mmОдговара на call центар звучник приклучок за слушалки покрие големина од 50mm да 60mmВисока еластичност & трајни Пена Материјал

Сина 10мм triband изедначување единица говорникот позлата школка diy во уво проекција единица говорникот
 • Неодамнешно

Сина 10мм triband изедначување единица говорникот позлата школка diy во уво проекција единица говорникот

DEN 451.00 480.00

Сина 10мм ниска фреквенција единица говорникот позлата школка diy во уво проекција единица говорникотГОЛЕМИНА : 9.99 мм*4.98 мм*6.47 mmИзлезна моќност 3 MV5 MVОсетливост : 103 + 1d BОтпорност : 18 ohmsФреквентен опсег : 2020000hz

1 пар Висока еластичност Слушалки Earpads Замена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Уво Слушалки Браун
 • Неодамнешно

1 пар Висока еластичност Слушалки Earpads Замена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Уво Слушалки Браун

DEN 216.00 237.12

Замена Уво Влошки Перница За Маршал На Големи Слушалки На УвоКарактеристики : 1 Висока еластичност, трајни и мека2.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки3...

5m 26AWG Ag99.9% Acrolink Чиста 7N OCC Бакар Сигнал Teflo ИСХРАНА Wire Кабел 65/0.05mm2 Кол:0.85 мм За DIY LN005193
 • Неодамнешно

5m 26AWG Ag99.9% Acrolink Чиста 7N OCC Бакар Сигнал Teflo ИСХРАНА Wire Кабел 65/0.05mm2 Кол:0.85 мм За DIY LN005193

DEN 954.24

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Ова е чиста 7 N OCC Бакар кабел, Со 65pcs жици.5m долго Јас ќе брод парцела од експрес испорака за вас, брзо ќе го добиете на стоки.Вистински Acrolink 7n OCC+Чиста OCC кабел...

10pcs/set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нето-Во-Слушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница
 • Неодамнешно

10pcs/set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нето-Во-Слушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница

DEN 228.00 240.00

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplpcs / set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нетоВоСлушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница 10pcs / set as подолу, круг : Мали 2бр Медиум : 2 парчиња Голем 2 парчиња Oblate мали 2pcs Голем 2 парчиња.

Оригиналниот earmuffes замена покритие за Logitech UE4000 слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот
 • Неодамнешно

Оригиналниот earmuffes замена покритие за Logitech UE4000 слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот

DEN 335.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Logitech UE4000 Мека Удобно Earpads;1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот 2...

1 Пар Замена Уво Влошки Перница Memory Пена Перница Earpads за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155
 • Неодамнешно

1 Пар Замена Уво Влошки Перница Memory Пена Перница Earpads за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155

DEN 118.00 136.80

1 Пар Замена Уво Влошки Перница за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155Карактеристики : 1 Висока еластичност, трајни и мека2.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки3...

ALLOYSEED Solft Headband Перница 2 парчиња Замена Headband Перница Подлога за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155
 • Неодамнешно

ALLOYSEED Solft Headband Перница 2 парчиња Замена Headband Перница Подлога за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155

DEN 72.00 85.44

2 парчиња Замена Headband Перница Подлога за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155Опис : На headband перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

ORICO Преносни Слушалка Заштита Торба Торбичка Покрие Двојна Бафер Слој Слушалка Слушалки Заштитник Случај
 • Неодамнешно

ORICO Преносни Слушалка Заштита Торба Торбичка Покрие Двојна Бафер Слој Слушалка Слушалки Заштитник Случај

DEN 144.00 179.52

ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани Купувачи,Ви благодариме за изборот на ORICO.За нашиот хард диск куќиште , тоа не се вклучени на Хард диск.Ве молиме проверете ги информациите внимателно пред да се одржи редот.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви посакувам добар ден!ORICO1...

Околу 1 МИЛИОН Висок Квалитет 3,5 mm приклучок за Слушалки Аудио Кабел за Слушалки Продолжување Кабелот Кабел Џек Plug Слушалка Додатоци
 • Неодамнешно

Околу 1 МИЛИОН Висок Квалитет 3,5 mm приклучок за Слушалки Аудио Кабел за Слушалки Продолжување Кабелот Кабел Џек Plug Слушалка Додатоци

DEN 93.12

Околу 1 МИЛИОН Висок Квалитет 3,5 mm приклучок за Слушалки Аудио Кабел за Слушалки Продолжување Кабелот Кабел Џек Plug Слушалка ДодатоциКарактеристики : Високо квалитетни слушалки аудио кабел за слушалки продолжување кабелот Увезени кислородбесплатни бакар (OFC) терминали, мека пластика и други материјали Линија на телото мека, со голема верност дизајн со оклопна Силна антипритискање перформанси, пренос на сигнал добар ефект парична Казна изработка, верност квалитет на звукотСпецификации : Предмет Тип : Слушалки Џек Приклучок За Кабелот За Вкупна Должина : Околу.1 M Материјал : TPE + Pin сите позлатени 3.5 mm Конектор тип : Директно Боја : Бела Бруто Тежина : 14gПакет Задоволен : 1 * слушалки Џек Приклучокот за Кабелот1,ние можеме да брод Објект во целиот свет2,подредување е обработена во рамките на 2days додека се Потврдува пари3,треба да се знае однапред ,сликата е малку поинаква од вистински производ што сте го добиле4,ние само брод Право "Примачот Име","Адреса ","Поштенски Код","да се Видиме Број" и така натаму,ве молиме бидете сигурни нив додека нарачување на нашиот објект во нашата продавница.5,Колет информации е во тек на работното време и исклучени викенд & Кина Посебен Празник.6,ако не ја добиете вашата парцела во рамките на 30days...

Linhuipad 18mm Зелена Earbud Пена Уво Перници Замена Earpads100pcs/ многу Бесплатен Превозот По Пошта
 • Неодамнешно

Linhuipad 18mm Зелена Earbud Пена Уво Перници Замена Earpads100pcs/ многу Бесплатен Превозот По Пошта

DEN 480.00 552.00

Расположливиот Пена Earpads За Ipod Earbuds, рамни копчето стил СлушалкиГолемина на : 18*7*2.5 mm & 18*7*2.8 ммКарактеристики : 100% висок квалитет Сунѓерот материјал .Издржливи и мека, висока еластичност пена Добро за замена на вашиот ислужени или изгубени уво опфаќаЗа да се обезбеди удобно носење долго време кога можете да слушате музика .

Уво влошки замена покритие за Somic E95 E95X слушалки(earmuffes/ слушалки перница)earpads Црна earbuds.Кожа слушалка маска
 • Неодамнешно

Уво влошки замена покритие за Somic E95 E95X слушалки(earmuffes/ слушалки перница)earpads Црна earbuds.Кожа слушалка маска

DEN 383.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Somic E95 E95 X Мека Удобно Earpads1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот2...