• Неодамнешно
ALLOYSEED Solft Headband Перница 2 парчиња Замена Headband Перница Подлога за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155

ALLOYSEED Solft Headband Перница 2 парчиња Замена Headband Перница Подлога за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155

DEN 72.00
DEN 85.44
-16 %
Достапно

Количина на стоки


2 парчиња Замена Headband Перница Подлога за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155
Опис :
На headband перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност.
Тие се навистина добри замени за за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155 слушалки.
Спецификација :
Количина : 2 компјутери
Боја : Црна
Материјал : Висок квалитет мека faux кожа & мемориска пена перница
Погоден за Зајнхајзер HD25 PC150 PC151 PC155 Слушалки
Должина : Околу. 128 мм
Ширина : Прибл. 12mm
Answer : ___________________________ Note : Не се оригиналните ставки! Висок квалитет предмети гаранција!
2 X Headband Перница
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Карактеристики на понудата

Материјал:
кожа
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип На Објект:
Џек приклучок

Слични понуди

Linhuipad 10pcs Слушалки Leatherette Уво Првенство Уво Влошки Перници L,R влошки за Sony MDR V900 V600 слушалки
 • Неодамнешно

Linhuipad 10pcs Слушалки Leatherette Уво Првенство Уво Влошки Перници L,R влошки за Sony MDR V900 V600 слушалки

DEN 943.00 1084.32

10pcs Слушалки Leatherette Уво Првенство Уво Влошки Перници L,R влошки за Sony MDR V900 V600 слушалкиКарактеристики : Направен од вештачки ПВЦ кожа Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформанси на квалитет на звукот Замена уво влошки Компатибилен на MDR V600 & 900 слушалки Боја : Црна Количина : 4 парчиња / многуГолемина : outter 110mm должина ( 4 1 / 4 инчи)outter ширина 95mm ( 3 3 / 4 инчи )Отворање Димензија : 80mm (3 1 / 8 инчи) долго & 60mm ( 2 7 / 16 инчи ) широк

Уво влошки замена покритие за Somic E95 E95X слушалки(earmuffes/ слушалки перница)earpads Црна earbuds.Кожа слушалка маска
 • Неодамнешно

Уво влошки замена покритие за Somic E95 E95X слушалки(earmuffes/ слушалки перница)earpads Црна earbuds.Кожа слушалка маска

DEN 383.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Somic E95 E95 X Мека Удобно Earpads1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот2...

Оригиналниот earmuffes замена покритие за Logitech UE4000 слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот
 • Неодамнешно

Оригиналниот earmuffes замена покритие за Logitech UE4000 слушалки(Уво влошки/перница/earcap)Lossless квалитет на звукот

DEN 335.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Logitech UE4000 Мека Удобно Earpads;1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот 2...

Замена на Оригиналните OWR 4069T-32NA 40mm 32Ohm Звучник за Студио Безжични Слушалки Совршен бас квалитет на звукот DIY јазик
 • Неодамнешно

Замена на Оригиналните OWR 4069T-32NA 40mm 32Ohm Звучник за Студио Безжични Слушалки Совршен бас квалитет на звукот DIY јазик

DEN 715.20

Замена 2 парчиња Оригинални OWR 4069 T32 NA 40mm 32 Ohm Звучник за Студио Безжични Слушалки Совршен бас квалитет на звукот DIY говорници на Оваа листа вклучува 2 парчиња јазикОвој говорник големина е 40mm, може да DIY за сите иста големина Овие слушалки се оригинални предавачи од оригиналните фабрички направени слушалки за победиs studio безжични слушалки, со предната маска, многу покрива со очигледно гребнатини, тоа е зошто фабриката се откажат од нив, но јазик се нови и никогаш не заварување, и ќе треба да ја размонтираат звучници себе.Многу добар бас звук Доволно во парк, добредојдовте на големо! Номинална Отпорност : 32ΩЗачестеност Одговор : 20~20000k HzТочка : Црвена точка е позитивенОсетливост : 115d B / W1...

10pcs/set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нето-Во-Слушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница
 • Неодамнешно

10pcs/set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нето-Во-Слушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница

DEN 228.00 240.00

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplpcs / set Уво влошки за IE800 меки Силиконски со филтер нетоВоСлушалка за Уво во опфаќа слушалки Earbud Совети eartips earcaps перница 10pcs / set as подолу, круг : Мали 2бр Медиум : 2 парчиња Голем 2 парчиња Oblate мали 2pcs Голем 2 парчиња.

5m 26AWG Ag99.9% Acrolink Чиста 7N OCC Бакар Сигнал Teflo ИСХРАНА Wire Кабел 65/0.05mm2 Кол:0.85 мм За DIY LN005193
 • Неодамнешно

5m 26AWG Ag99.9% Acrolink Чиста 7N OCC Бакар Сигнал Teflo ИСХРАНА Wire Кабел 65/0.05mm2 Кол:0.85 мм За DIY LN005193

DEN 954.24

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Ова е чиста 7 N OCC Бакар кабел, Со 65pcs жици.5m долго Јас ќе брод парцела од експрес испорака за вас, брзо ќе го добиете на стоки.Вистински Acrolink 7n OCC+Чиста OCC кабел...

4.4 mm Надградба на БАЛАНСИРАН Аудио Кабел За Denon D7100 D7200 D600 СЛУШАЛКИ
 • Неодамнешно

4.4 mm Надградба на БАЛАНСИРАН Аудио Кабел За Denon D7100 D7200 D600 СЛУШАЛКИ

DEN 3120.00

За 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ играч ТАZH1 ES NWWM1 Z NWWM1 A PHA2 A NWZX300 Компатибилен со следните 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ конектор играч Опис на Производот : 6 N еден кристално бакар (OCC), чистота 99.99997%, отпор 8% 13% пониска отколку обичните бакар...

Замена Слушалки Слушалка Продолжување 3.5 мм до 2,5 mm Кабел за Микрофон За Bose Тивка Удобност 25 QC25 AE2 AE2i AE2w за Andoid IOS
 • Неодамнешно

Замена Слушалки Слушалка Продолжување 3.5 мм до 2,5 mm Кабел за Микрофон За Bose Тивка Удобност 25 QC25 AE2 AE2i AE2w за Andoid IOS

DEN 200.00 273.60

Замена Слушалки Слушалка Продолжување 3.5 мм до 2,5 mm Кабел за Микрофон За Bose Тивка Удобност 25 QC25 AE2 AE2i AE2w за Andoid IOSпараметар *Нови слушалки за замена на Кабел со Микрофон за iphone, Андроид телефон да Bose Тивка Удобност 25 QC25 AE2 AE2i AE2w приклучок за Слушалки*Карактеристики : (кога ќе го користите овој кабел за iphone, ipad или речиси систем Андроид Smartphone(како што се Samsung, HTC ,One PlЕден,Google Nexнекои Sony и така на паметен Телефон),тоа ќе ги поддржи овие подолу Функција*Вие може да го прилагодите звукот со притискање + и копчиња*Контрола на репродукцијата на музика, одговарање и завршување на повици, паузирате музиката, очекувам на следната песна, итн...

Црна Замена Earpads Уво Влошки Пена Перници Чаши Поправка Делови за SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки
 • Неодамнешно

Црна Замена Earpads Уво Влошки Пена Перници Чаши Поправка Делови за SHURE SRH840 SRH440 SRH940 Слушалки

DEN 123.00 157.44

Замена Уво Влошки Перница За SHURE SRH840 SRH440 SRH940 СлушалкиКарактеристики : 1 Висока еластичност, трајни и мека2.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки3...

РКА Женската Порта Заштитник Dustfree Антиоксиданс Адаптер За Headphone AMP Итн.
 • Неодамнешно

РКА Женската Порта Заштитник Dustfree Антиоксиданс Адаптер За Headphone AMP Итн.

DEN 8448.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Linhuipad 55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу
 • Неодамнешно

Linhuipad 55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу

DEN 1238.00 1439.52

55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs / многу55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошкиПогоден за слушалки најчесто се користат со ipod играчи, mp3 плеери, мобилни телефони, PDA е итн.Дизајниран за да се подобри веродостојноста на вашиот аудио страна на амортизирање на вибрации помеѓу вашето уво и слушалки, обезбедување на повеќе различни звуци.Компатибилен со повеќето слушалкиМатеријал : Мека пена, Висока еластичност, трајни и мека

Linhuipad Зелена пена уво bud опфаќа слушалки на уво, перници 100pcs/многу Бесплатен Превозот од пост
 • Неодамнешно

Linhuipad Зелена пена уво bud опфаќа слушалки на уво, перници 100pcs/многу Бесплатен Превозот од пост

DEN 491.00 571.20

.Заменливи & растеглив пена earapds Расположливиот слушалка пена опфаќа Им овозможува на вашите слушалки и слушалки во refresh earcushions...