• Неодамнешно
Рачно Изработени DIY Бакар Сребро Сребро 4.4 М Избалансирани Plug 8 Јадра Hifi Ажурирани Кабел За Astell&Kerns ONKYO ОПУС DAP Sony NW-WM1Z

Рачно Изработени DIY Бакар Сребро Сребро 4.4 М Избалансирани Plug 8 Јадра Hifi Ажурирани Кабел За Astell&Kerns ONKYO ОПУС DAP Sony NW-WM1Z

DEN 3599.04
Достапно

Количина на стоки


Погоден за слушалки : За se215 se315 se425 se535 se846 ue900s и други MMCX pin посветен
Звук : звук транспарентен, слоевит, 100 Hz волумен извонредна, тројно избалансирани, жива атмосфера е јасен, транспарентен и деликатна, свежи, целата атмосфера, прецизното позиционирање, извонредна музика.

Карактеристики на понудата

Функција:
За Мобилен Телефон,Следење на Слушалки,Спорт,За Интернет Бар,Обични Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Отпорот:
30Ω
Со Микрофон:
No
Контрола На Копчето:
No
Линија Должина:
1.25 м
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Безжичен:
No
Број На Модел На:
4.4 mm
Безжична Тип:
Никој
Чувствителност:
106±3dB
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
okcsc
комуникација:
Жичен

Слични понуди

Marsnaska Сосема Нов & Висок Квалитет 2,5 mm за Безбедност Акустична Цевка Слушалка Професионални Слушалки Микрофон 1 Игла за Шунка Радио трговија на Големо
 • Неодамнешно

Marsnaska Сосема Нов & Висок Квалитет 2,5 mm за Безбедност Акустична Цевка Слушалка Професионални Слушалки Микрофон 1 Игла за Шунка Радио трговија на Големо

DEN 162.24

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Професионална опрема за шунка радио.Spiraler и транспарентен акустична цевка.2 начин радија, со 2,5 mm џек за радио опрема погодна.Пакетот вклучува : 1 x безбедност слушалки.1 x Транспарентен кабел.1 x уво перница

Оригиналниот Boarseman Спорт Во Уво Слушалка HiFi Музика Жичен Слушалки Бучава Поништување Супер Бас Слушалки Earbuds за Телефони
 • Неодамнешно

Оригиналниот Boarseman Спорт Во Уво Слушалка HiFi Музика Жичен Слушалки Бучава Поништување Супер Бас Слушалки Earbuds за Телефони

DEN 528.00 732.48

Оригиналниот Boarseman Спорт Во Уво Слушалка Hi Fi Музика Жичен Слушалки Бучава Поништување Супер Бас Слушалки Earbuds за ТелефониОпис на производот : Бренд : Boarseman Модел : KR25 D Видови : Жичен слушалки Носи тип : Во уво Дијаметар на Приклучокот : 3.5 mm должина на Кабел : 1.2 m Дали микрофонот : Нема Тежина : 30g Боја : црвена со златен Fuction : музика игра,hifi слушалка,компјутер слушалка Карактеристики на Производот : * Супер бас Hifi слушалка* Трговија на големо голем попуст поддршка* Преносни џеб жичен слушалка* Технологија за намалување на ветрот и на бучава* Две избор,со пакување и без пакување* Компатибилен да се уреди со 3.5 мм помошни џек текст* Компатибилен за i Phone за Samsung за Xiaomi за Huawei и други телефониТВ КУТИЈА

KZ ED9 Супер Боул Подесување Млазници Слушалка Во Увото Следи HiFi Earbuds Со Микрофон Транспарентен Звук
 • Неодамнешно

KZ ED9 Супер Боул Подесување Млазници Слушалка Во Увото Следи HiFi Earbuds Со Микрофон Транспарентен Звук

DEN 623.00 889.92

KZ ED9 Супер Боул Подесување Млазници Т Облик на Возачот Мониторинг Во Уво Hi Fi Слушалки Слушалка Висока РезолуцијаНа ED9 слушалка не е само за претерување...

Linhuipad Висок квалитет 3,5 мм стерео за еднократна употреба Во Уво earplugs слушалки пурпурна слушалки за MP3 5000PCS/многу
 • Неодамнешно

Linhuipad Висок квалитет 3,5 мм стерео за еднократна употреба Во Уво earplugs слушалки пурпурна слушалки за MP3 5000PCS/многу

DEN 57079.00 67152.00

3.5 mm Пурпурна Стерео Слушалки! популарен избор за сите : Вклучува опционални пена earpads можете да инсталирате или да го зачувате. Поединечно пакуваниОвие слушалки за еднократна употреба, работат добро во било кој број на употреба : Хотел слушалки Авио слушалкии многу повеќе!

Musicmaker MrZ Tomahawk Z Во Уво Earbuds Во Уво Слушалка Легура Мелодија Earbuds како Арматура Слушалка MX98
 • Неодамнешно

Musicmaker MrZ Tomahawk Z Во Уво Earbuds Во Уво Слушалка Легура Мелодија Earbuds како Арматура Слушалка MX98

DEN 1921.00 2528.16

Musicmaker Mr Z Tomahawk Z Во Уво Earbuds Во Уво Слушалка Легура Мелодија Earbuds како Арматура Слушалка MX98Опис На ПроизводотИме : Tomahawk ZТип : Во УвоМатеријал : МеталВозачот : ДинамичкиSensitivty : 113d BImpendence : 32ohmЗачестеност одговор : 1528000 HzКабел Должина : 1.2 mПриклучок Тип : СтрејтСо Микрофон : НикојБоја : Црна / Сребрена / сребро со дијамант / црна со дијамантПакет Содржина : Eartips и Слушалка

Linhuipad 3,5 мм евтини siliver слушалка за еднократна употреба слушалка за Mp3,Mp4,компјутер 3000pcs/многу
 • Неодамнешно

Linhuipad 3,5 мм евтини siliver слушалка за еднократна употреба слушалка за Mp3,Mp4,компјутер 3000pcs/многу

DEN 43716.00 50832.00

Linhuipad 3,5 мм евтини siliver слушалка за еднократна употреба слушалка за Mp3,Mp4,компјутер 3000pcs / многуСребро Стерео Расположливиот Earbuds ви овозможува да се даде гости, членови, студенти или клиенти бренднови слушалки за лична аудио употреба.Совршени за фитнес центри, бањи, спортски сали, образовни употреба, болници, затвори, компјутерски лаборатории, хотели, моторни тренери, библиотеки, изнајмување на автомобили, возови, музеи, и повеќе.

OSTRY OS100 / OS200 / OS300 Слушалка Earbuds Вртење Совети За HiFi слушалки KC06 KC06A KC08 KC09T KC09
 • Неодамнешно

OSTRY OS100 / OS200 / OS300 Слушалка Earbuds Вртење Совети За HiFi слушалки KC06 KC06A KC08 KC09T KC09

DEN 287.00 287.04

OSTRY OS100 / OS200 / OS300 Слушалка Earbuds Вртење Совети За Hi Fi слушалки KC06 KC06 AОписПодесување екстремни, неограничен смисла на слухотOstry подесување приклучоци, dual филтри, заштитна earplugs не сума игра.OS100 : LF помалку, стоматолошки корекција МедиумOS200 : низок волумен нога, стоматолошки корекција посилниOS300 : ниска фреквенција јачината на ѕвонење корекција силни забиКарактеристики : 1 е релативно честа силикони приклучоци, OSTRY подесување приклучоци серија може да ја ослабне забот различни степени на ѕвонење, да се намали високата фреквенција шила, се елиминираат остри и тоа не е смислата на слухот.2 ниска фреквенција трендови во целокупната фреквенција одговор крива, OSTRY plug да може ефективно да го подигне на ниска фреквенција подесување од колоната, подобрување смисла на атмосферата, како и подобрување на пациентот степени.3 Во OSTRY подесување plug серија ослабне забот и да го подигне ниска фреквенција звук, проследено OS300> OS200> OS100PS ослаби способноста на посилниот стоматолошки подесување приклучоци, транспарентен смисла, многу полошо...

Linhuipad Евтини жолта стерео earbuds за Еднократна употреба earbuds слушалки Евтини earbuds за патување со автобус 3000pcs/многу брза испорака
 • Неодамнешно

Linhuipad Евтини жолта стерео earbuds за Еднократна употреба earbuds слушалки Евтини earbuds за патување со автобус 3000pcs/многу брза испорака

DEN 75126.00 86352.00

3.5 mm Стерео Слушалки! популарен избор за сите : Вклучува опционални пена earpads можете да инсталирате или да го зачувате. Поединечно пакуваниОвие слушалки за еднократна употреба, работат добро во било кој број на употреба : Хотел слушалки Авио слушалкии многу повеќе!

Рачно Изработени DIY Прилагодено 7N 8 Основни Еден Кристално Бакар Ажурирани Hifi MMCX Аудио Кабел За SE215 315 SE535 UE900 ЛА L3 L4 DT2 К3 HD
 • Неодамнешно

Рачно Изработени DIY Прилагодено 7N 8 Основни Еден Кристално Бакар Ажурирани Hifi MMCX Аудио Кабел За SE215 315 SE535 UE900 ЛА L3 L4 DT2 К3 HD

DEN 3839.04

Новите слушалки линија на еден кристално бакар сребро мешани линија надградбаПогоден за слушалки : se215 se315 se425 se535 se846 ue900s и други MMCX pin посветенЖица со дијаметар од 4mmСпецификација : 8 основни плетенка, поддржан од 19 екипи на 0.12 секојДолжина : 1.2 метри Приклучок : 3.5 mm злато позлатен директно главата +mmcx Злато Позлатен Црна pin Звук : звук транспарентен, слоевит, 100 Hz волумен извонредна, тројно избалансирани, жива атмосфера е јасен, транспарентен и деликатна, свежи, целата атмосфера, прецизното позиционирање, извонредна музика.

DIY 8 Јадра Singale Кристално Сребро 4.4 mm До 3.5 мм Рамнотежа Мобилен Телефон за во Автомобил Аудио Слушалка Кабел Надградба Линија за Sony NW-WM1Z/A
 • Неодамнешно

DIY 8 Јадра Singale Кристално Сребро 4.4 mm До 3.5 мм Рамнотежа Мобилен Телефон за во Автомобил Аудио Слушалка Кабел Надградба Линија за Sony NW-WM1Z/A

DEN 1823.04

Посебно За SONY NWWM1 Z / A4.4mm рамнотежа приклучок и 3,5 mm приклучок интерфејс аудио линија Стока материјал : 8 јадра Еден кристално бакар сребро Стока должина : вкупната должина е околу 10 CM Стока : сребро лемење WBT лемење карактеристики на Производот : добри аналитички, транспарентен, широка звук поле, тројно урамнотежен карактер, голема емотивното изразување и звукот на рамнотежа.Жица линија карактеристики : тројна конвергенција урамнотежен карактер, атмосфера, звукот, силно чувство на сцената, чувството на брзина и како многу добро; резолуцијата е да се потенцира предностите, звук јасна и чиста; тоа е мазна, добра еластичност, добра влага, ниска се нурне длабоко, моќни.

Linhuipad Расположливиот една страна earbud 1-bud слушалка слушалка 5pcs по многу бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Linhuipad Расположливиот една страна earbud 1-bud слушалка слушалка 5pcs по многу бесплатен превозот

DEN 335.52

Расположливиот една страна earbud 1bud слушалка слушалка 5pcs по многу бесплатен превозотГломазна користи во фитнес центри, бањи, спортски сали, образовни употреба, болници, авиокомпании, затвори, компјутерски лаборатории,хотели, моторни тренери, библиотеки, изнајмување на автомобили, возови, автобуси, музеи , стоматолози , promos и повеќе.Економски слушалки : Ниски Трошоци За Стерео Earbudцрна боја1meters кабелот долго3.5 mm 90степен никел позлатен моно приклучок

Linhuipad Една страна МОНО Слушалки Економски Earbuds 3000pcs/многу
 • Неодамнешно

Linhuipad Една страна МОНО Слушалки Економски Earbuds 3000pcs/многу

DEN 29190.00 33552.00

Гломазна користи во fittness центри, бањи, спортски сали, образовни употреба, болници, авиокомпании, затвори, компјутерски лаборатории,хотели, моторни тренери, библиотеки, изнајмување на автомобили, возови, автобуси, музеи , стоматолози , promos и повеќе...