• Неодамнешно
2 парчиња Анти-шок Мека TPU Ултра Јасно Заштитна Фолија За Garmin Vivosmart HR / ЧАС+ Smart Wristband Full Screen Protector Маска

2 парчиња Анти-шок Мека TPU Ултра Јасно Заштитна Фолија За Garmin Vivosmart HR / ЧАС+ Smart Wristband Full Screen Protector Маска

DEN 76.32
Достапно

Количина на стоки


Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир. Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини. Анти Масло/ Вода Слој, Да Се Избегне Smudges И Намалување На Отпечатоци Од Прсти. Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети. Пакетот вклучува : 2pieces Екран Заштитник Flims
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.
2. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.
1. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .
2. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.
3. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. И Трае 3-10 Дена Од Express.
4. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини.

Карактеристики на понудата

боја:
Vivosmart ЧАС, Vivosmart ЧАС плус
Функција:
Одговорите На Повик,Далечинска Контрола,Dial Повик,Притиснете Порака,Passometer,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Метар Надморска Височина,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Тип:
Екран Заштитници
Јазик:
Француски,Италијански,Руски,Норвешки,Шпански,Полски,Турски,Португалски,Англиски,Германски
Бренд Име:
KomoKe
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Компатибилност:
Сите Компатибилен

Слични понуди

24 мм Watchbands Жените Мулти Розова Боја whtie Нато Влакна Ткаени Најлон Види Рака рачен часовник Бендови Тока
 • Неодамнешно

24 мм Watchbands Жените Мулти Розова Боја whtie Нато Влакна Ткаени Најлон Види Рака рачен часовник Бендови Тока

DEN 95.52

НОВО 1 x 20 Најлон платно види сосема Розова#008 Freeship на светотГолемина : 20mm Количина : 1 Пакет : ПВЦ КУТИЈА Боја : Розова Модел : WB20NL008 Материјали : Најлон платно Ние ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Ве МОЛИМЕ изберете "Направи Понуда".

1 x 16 мм СТП КОЖА види бенд киселина сина 05
 • Неодамнешно

1 x 16 мм СТП КОЖА види бенд киселина сина 05

DEN 49.92

НОВО 1 x 16mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд киселина сина #05 брод на светотГолемина : 16mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : киселина сина Материјал : ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖАНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...

Cewaal TPE врвка за околу Рака Wristband Хривнија Замена За Xiao Ми Бенд 2 Acceessories за Smart Watch
 • Неодамнешно

Cewaal TPE врвка за околу Рака Wristband Хривнија Замена За Xiao Ми Бенд 2 Acceessories за Smart Watch

DEN 198.00 230.40

Спецификација : Боја : Црна + Црвена / Црна + Сива / Црна + Сина / Црна + Зелена (изборен)Материјал : TPEВажи за : За Xiao Ми Band 2Види рака должина : 25cmВиди рака ширина : 14mmПакување листа : 1 x Двебоја TPE дише врвка за околу рака за Xiao Ми Band 21...

1 x 20mm Нерѓосувачки Челик види бенд 01
 • Неодамнешно

1 x 20mm Нерѓосувачки Челик види бенд 01

DEN 73.92

1 x 20mm Нерѓосувачки Челик види бенд #01 брод на светотГолемина : 20mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : Сребро Материјал : Нерѓосувачки ЧеликНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...

Apple се Види Бенд 38mm 42mm Нерѓосувачки Челик Метал Замена Watchbands за Apple Види Серија 1 Серија 2 Црното Злато Сребро.
 • Неодамнешно

Apple се Види Бенд 38mm 42mm Нерѓосувачки Челик Метал Замена Watchbands за Apple Види Серија 1 Серија 2 Црното Злато Сребро.

DEN 509.00 553.44

Компатибилен со Apple Види Серија 1 и Серија 2.Премија од нерѓосувачки челик, метални карактеристики луксуз, грациозност, елеганција & трајност го Персонализирате вашиот види со различни бои и стилови Единствени двојно копчето виткање затворач дизајн...

31.8 mm Велосипедизам Компјутер Handlebar QuickView Заградата Црвено Планината + Црвено Заштита на Гума Случај + Екран Покрие Филм за Garmin Edge 1000
 • Неодамнешно

31.8 mm Велосипедизам Компјутер Handlebar QuickView Заградата Црвено Планината + Црвено Заштита на Гума Случај + Екран Покрие Филм за Garmin Edge 1000

DEN 472.00 575.52

Опис : Лесно да се инсталира брзо, едноставно и сигурно на било 31.8 mm бар површината., лесен Компатибилен со компјутери со 1 / 4 пак пресврт заклучување на интерфејс и 31.8 mm бар површината Оптимизиран за MTB но може да се користи со патот велосипеди (31.8 mm) , Компатибилен со Garmin 200, 500, 510, 800, 810, 1000...

1 x 24 mm СТП КОЖА види бенд црвена 02
 • Неодамнешно

1 x 24 mm СТП КОЖА види бенд црвена 02

DEN 49.92

1 x 24 mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд црвена #02 брод на светотГолемина : 24mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : црвен Материјал : ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖАНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...

1 x 24 mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд сонцето 03
 • Неодамнешно

1 x 24 mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд сонцето 03

DEN 49.92

1 x 24 mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд сонцето #03 брод на светотГолемина : 24mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : сонцето Материјал : ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖАНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...

Нерѓосувачки Челик Метал Замена Линк Нараквица со Двојно Копчето Виткање Затворач за Fenix 3 / Fenix 3 HR / Fenix 5X Smart Watch
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Метал Замена Линк Нараквица со Двојно Копчето Виткање Затворач за Fenix 3 / Fenix 3 HR / Fenix 5X Smart Watch

DEN 537.00 583.68

Сопствени дизајниран за вашиот Garmin fenix 3 / fenix 3 ЧАС,оваа Нерѓосувачки Челик Види Бенд карактеристики комбинација на функционалност и стил Цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, лесно да се преземе / отстрани, безбедна и убава.Лесно и директно инсталирање и отстранување со алатки...

Ултра тенок Јасно Калено Стакло со Заштитен Филм Guard За Samsung Опрема Спорт СМ-R600 Smart Watch Екран Заштитник Маска
 • Неодамнешно

Ултра тенок Јасно Калено Стакло со Заштитен Филм Guard За Samsung Опрема Спорт СМ-R600 Smart Watch Екран Заштитник Маска

DEN 76.32

Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини...

HIPERDEAL Нови USB Полнење Вертикална Магнетни Вертикални Држачи за Податоци За Песочни Време Челик 18Jan19 Капка Брод F
 • Неодамнешно

HIPERDEAL Нови USB Полнење Вертикална Магнетни Вертикални Држачи за Податоци За Песочни Време Челик 18Jan19 Капка Брод F

DEN 449.00 607.20

USB Полнење Вертикална Магнетни Вертикални Држачи за Податоци За Песочни Време ЧеликКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Компатибилен За Песочни Време ЧеликКомпактен и Пренослив дизајн, одличен за патниците и за бизнискориснициМоќ за заштита коло вклучениТоа се направи вашиот Smart Watch полнење стане поудобноВлезен Напон / Тековни :5 V2 AChargering напон / Тековни:5 V0.5 AПроизвод Големина :55*55*62 ммПроизвод Тежина:40 gКабел L ong : 120 смМатеријал : ПластикаПакетот Вклучува : 1pc USB Полнење Вертикална Магнетни вертикални Држачи за Податоци За Песочни Време Челик

3D Криви Целосна Покриеност со некоја Заштитна Фолија За Apple iwatch Види Серија 3/2/1 38mm 42mm Калено Стакло Екран Заштитник Маска
 • Неодамнешно

3D Криви Целосна Покриеност со некоја Заштитна Фолија За Apple iwatch Види Серија 3/2/1 38mm 42mm Калено Стакло Екран Заштитник Маска

DEN 191.52

Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини...

Корисни Тешко футрола Покрие 6 Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS TomTom Започнете Garmin Топла
 • Неодамнешно

Корисни Тешко футрола Покрие 6 Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS TomTom Започнете Garmin Топла

DEN 195.00 232.32

Корисни Тешко футрола Покрие 6" Во Автомобил Седна Nav Држачот За GPS Tom Tom Започнете Garmin ТоплаКарактеристики : Висок Квалитет На СлучајНуди одлична за заштита на вашиот Седна NavШтити Седна Nav од Мали Удари, Удари и од добивање изгребаниМека Внатрешни работи Ткаенина овозможува да Седна Nav е заштитена додека не е во употребаНето Складирање одделЦелосна Должина zip за брз и лесен пристапСпецификации : Материјал : СТПБоја : ЦрнаDimesnsions : Прибл...

Двојна Боја Спорт Силикони Бенд за Fitbit Полнење 2 Smart Хривнија Замена Рака за Полнење 2 Бендови
 • Неодамнешно

Двојна Боја Спорт Силикони Бенд за Fitbit Полнење 2 Smart Хривнија Замена Рака за Полнење 2 Бендови

DEN 284.00 546.24

Двојна Боја Спорт Силикони Бенд за Fitbit Полнење 2 Smart Хривнија Замена Рака за Полнење 2 Бендови Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Погоден за подобрување и замена на вашиот часовник.Мултибоја за избор.силиконски двојна боја на рака.Голема пропустливост погодна за секојдневно носење.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб, една големина одговара на сите.Answer : ___________________________ NOTE : Не вклучуваат паметни види,само рака бенд.Пакетот вклучува : 1 x силикони види бенд за fitbit полнење 2

PC Заштита Случај Покритие за Xiaomi Huami Amazfit Bip ТЕМПО Младите Види Тешко PC Школка за Xiaomi Amazfit Види Рамка Додатоци
 • Неодамнешно

PC Заштита Случај Покритие за Xiaomi Huami Amazfit Bip ТЕМПО Младите Види Тешко PC Школка за Xiaomi Amazfit Види Рамка Додатоци

DEN 139.00 178.56

PC Заштита Случај Покритие за Xiaomi Huami Amazfit Bip ТЕМПО Младите Види Тешко PC Школка за Xiaomi Amazfit Види Рамка ДодатоциКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЗа Huami Amazfit Bip Малку Млади Издание види случај.Различни бои спортски стил, еколошки КОМПЈУТЕР материјал, ултрасветлина, 0.01 грамаСите инклузивно работ дизајн, може да се направи види ја смените бојата на случајот.Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се вклучени : 1* заштитни случај( Не ќе се види )

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch ,Розова/Зелена (Големи 6.7-8.1)
 • Неодамнешно

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch ,Розова/Зелена (Големи 6.7-8.1)

DEN 244.00 325.44

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch,Блу / Бела (Голема 6.7"8.1") За производот Дветон бенд креира спортски, стилски изгледа дека е подготвена за нешто посветла сенка во внатрешноста на бендот обезбедува дополнителна pop на боја...

Оригинални DM368 Smart watch Полнење Кабел За LF16 Полнење Приклучете USB Кабел Конектор за Додатоци Висок Квалитет Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Оригинални DM368 Smart watch Полнење Кабел За LF16 Полнење Приклучете USB Кабел Конектор за Додатоци Висок Квалитет Бесплатен Превозот

DEN 268.00 282.24

100% Оригинални DM368 Smart watch Полнење Кабел За LF16Полнење Приклучете USB Кабел Конектор за Додатоци Висок Квалитет Бесплатен Превозот

1 x 12mm СТП КОЖА види бенд Sapphire 09
 • Неодамнешно

1 x 12mm СТП КОЖА види бенд Sapphire 09

DEN 69.12

НОВО 1 x 12mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд Sapphire #09 брод на светотГолемина : 12mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : Сафир Материјал : ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖАНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...

ALITER Силикони Wrisband Види Рака За Garmin Forerunner 220/230/235/620/630 Smart Watch
 • Неодамнешно

ALITER Силикони Wrisband Види Рака За Garmin Forerunner 220/230/235/620/630 Smart Watch

DEN 172.00 220.32

Силиконски Wrisband Види Рака За Garmin Forerunner 220 / 230 / 235 / 620 / 630 Smart WatchПакетот вклучува : 1 X Замена Smart Watch Wristband (Бенд САМО, smart watch не е вклучена)(Нема мало пакет) 2 X Шрафцигер Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Miband 2 Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За Mi Бенд 2 Силикони
 • Неодамнешно

За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Miband 2 Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За Mi Бенд 2 Силикони

DEN 167.00 175.68

За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Miband 2 Шарени Рака WristbandЗамена Smart Бенд Додатоци За Mi Бенд 2 СиликониНашите Hightlight : Испратите Aliexpress Стандард за Испорака, можете да ги пратите на превозот статус цело време...

Целосна Покрие HD Екран Заштитник Филм LCD Екран Заштитна За Fitbit Алта Smart Watch TPU Ултра Тенок Заштитник Филм
 • Неодамнешно

Целосна Покрие HD Екран Заштитник Филм LCD Екран Заштитна За Fitbit Алта Smart Watch TPU Ултра Тенок Заштитник Филм

DEN 64.00 82.56

Целосна Покрие HD Екран Заштитник Филм LCD Екран Заштитна За Fitbit Алта Smart Watch TPU Ултра Тенок Заштитник ФилмФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 BucHD,Компактен, Елегантен, Стилски,Со антирефлективен, антиотпечаток, антимасло функција, отпорност на абење,Во светлина на 93%, 98% антирефлективенКористење на силиконски ion електростатско адсорпција, без остаток на лепакПакет Содржина : 1* Филм Екран Заштитна(не ќе се види)

Elecguru Кристално Јасна 9H 2.5 D Калено Стакло Анти-шок remium Екран Заштитник За Garmin Fenix 5 (3 парчиња)
 • Неодамнешно

Elecguru Кристално Јасна 9H 2.5 D Калено Стакло Анти-шок remium Екран Заштитник За Garmin Fenix 5 (3 парчиња)

DEN 429.00 858.24

добредојдовте на нашата продавница !Elecguru Кристално Јасна 9 H 2.5 D Калено Стакло Антишок remium Екран Заштитник За Garmin Fenix 5 (3 парчиња)Ве молиме имајте предвид, Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво преку aliexpress порака систем...

Нов стил Види Метал бенд Wristband Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија рака За Apple Види бенд 42mm 38mm за iWatch Рака 2017
 • Неодамнешно

Нов стил Види Метал бенд Wristband Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија рака За Apple Види бенд 42mm 38mm за iWatch Рака 2017

DEN 594.00 813.60

Каубој Синџир од Нерѓосувачки Челик Хривнија Замена Wristband види бенд рака за Apple Види бенд 42mm 38mm Серија 2 Серија 1 тема : Предмет тип : види бенд Материјал : не 'рѓосувачки челик Боја : црна, сребро, злато, злато се зголеми Големина за избор(ширина) : 38mm / 1.50", 42mm / 1.65" Должина : 18.5 cm / 7.28" Затворање тип : тока Погоден за : apple се види, i Watch Користи ситуација : спортски Состојба : сосема нов и висок квалитет на Пакетот вклучува : 1 x види бенд(со приклучоците за интегриран) види не вклучуваат12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch ,Розова/Зелена (Големи 6.7-8.1)
 • Неодамнешно

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch ,Розова/Зелена (Големи 6.7-8.1)

DEN 325.00 493.44

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch,Блу / Бела (Голема 6.7"8.1") За производот Дветон бенд креира спортски, стилски изгледа дека е подготвена за нешто посветла сенка во внатрешноста на бендот обезбедува дополнителна pop на боја...

1 x 12mm СТП КОЖА види бенд кафе 08
 • Неодамнешно

1 x 12mm СТП КОЖА види бенд кафе 08

DEN 69.12

НОВО 1 x 12mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд кафе #08 брод на светотГолемина : 12mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : кафе Материјал : ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖАНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...

3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Филмот на Кожата за Garmin Пристап S6 Спортски Работи се Види LCD Екран Филм
 • Неодамнешно

3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Филмот на Кожата за Garmin Пристап S6 Спортски Работи се Види LCD Екран Филм

DEN 275.00 335.52

Спецификација : Materiel : Јасно 3слоеви PET) филм Дебелина : За 0.12 mm Size & Одговара : Пресече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само...

1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна 08
 • Неодамнешно

1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна 08

DEN 49.92

1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна #08 брод на светотГолемина : 20mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : виолетова Материјал : СиликонНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот на НАС ,ние може да ви каже вкупната цена...

1 x 20 mm СТП КОЖА види бенд сонцето 13
 • Неодамнешно

1 x 20 mm СТП КОЖА види бенд сонцето 13

DEN 49.92

1 x 20 mm ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖА види бенд сонцето #13 брод на светотГолемина : 20mm Количина : 1 Пакет : пвц Боја : Сонцето Материјал : ВИСТИНСКИ КРАВЈА КОЖАНие ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена...