• Неодамнешно
2017 Нова Мода Пролет, Есен Секојдневен Круг Пети Чипка Патент Станот Над Коленото Чизми Прилагодите Големи Димензии Жените Чевли Топла Продажба

2017 Нова Мода Пролет, Есен Секојдневен Круг Пети Чипка Патент Станот Над Коленото Чизми Прилагодите Големи Димензии Жените Чевли Топла Продажба

DEN 4422.00
DEN 4655.04
-5 %
Достапно

Количина на стоки


2016 Нова Мода Пролет, Есен Секојдневен Круг Пети Чипка Патент Станот Над Коленото Чизми Прилагодите Големи Димензии Жените Чевли Топла Продажба
Добредојдовте на нашата продавница, ние ќе ги искористиме најискрено услуга и професионален точка на гледање, за да се обезбеди задоволително услуги за шопинг. Вашето задоволство е нашата мотивација.
Таму Би Можело Да Биде Малку Разлика Во Боја,Затоа Што На Мониторот На Компјутерот Settings. но, нашите производи се 100% реална слика
Висока Пета Со Разликата Во Мерниот Метод,ве Молиме Овозможи 1-3cm Во Големина Отстапување.

Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
Amy0263
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Tailingjia
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Со Платформи:
No
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични понуди

2018 Нови Плус Голема Големина 31-45 Црна, Црвена Кајсија Водат Кожа Zip Над Коленото Бедрото Високи Есен Зима Дама Жените Чизми X1689
 • Неодамнешно

2018 Нови Плус Голема Големина 31-45 Црна, Црвена Кајсија Водат Кожа Zip Над Коленото Бедрото Високи Есен Зима Дама Жените Чизми X1689

DEN 2966.00 4943.04

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ,сите клиенти треба да се обезбеди ЦЕЛОСНА АДРЕСА,вклучуваат земја,регион,град,улица,стан БР.,со цел да се постигне успешно!Ве молиме внимателно проверете ја големината на табелата,тоа не е навистина НИ големина или велика БРИТАНИЈА големина ,во зависност од вашите метри должина,ве молиме да се измери вашата нога должина и дланка ширина на белата хартија,со цел да се избере вистинската големина!!! Ако вашите нозе е широк или масти,ве молиме изберете една големина поголеми!!! Ако не го разбираат тоа,можете да побарате од нас...

Оригиналната Намера Супер Секси Жените со тек на Коленото Чизми Стилски Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Елегантен Чевли Жена Плус НИ Големина 4-20
 • Неодамнешно

Оригиналната Намера Супер Секси Жените со тек на Коленото Чизми Стилски Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Елегантен Чевли Жена Плус НИ Големина 4-20

DEN 4320.00 4799.52

Оригиналната Намера Супер Секси Жените со тек на Коленото Чизми Стилски Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Елегантен Чевли Плус НИ Големина 420...

Жените Модерен Светло Сива Велур Кожа Во Текот На Коленото Чизми Посочи Пети Страна Архивиран Чевли Тенка Висока Пета Облекува Чизми Пумпи
 • Неодамнешно

Жените Модерен Светло Сива Велур Кожа Во Текот На Коленото Чизми Посочи Пети Страна Архивиран Чевли Тенка Висока Пета Облекува Чизми Пумпи

DEN 4423.00 4655.52

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.2...

ZJVI жените nubuck коленото високи чизми 2018 жена бедрото високи зимски чизми жените чевли дами есен чизми чевли плус големина 4-13
 • Неодамнешно

ZJVI жените nubuck коленото високи чизми 2018 жена бедрото високи зимски чизми жените чевли дами есен чизми чевли плус големина 4-13

DEN 1415.00 2721.60

11244 ZJVI мода коленото високи чизмиКако да се Измери Должината на НозетеВе молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу : Како да се Избере САД ГолеминаИзберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина или Европска големина ,големината на табелата подолу.жена големина на табелатанога должина (mm)210215220225230235240245250255260265270275280285290295САД големина44.555.566.577.588.599.51010.512131415.5ЕВРА големина3434.53535.5363737.53838.53940414243444546.548.5Кина големина323334353637383940414243444546474849 Забелешка : чевли големина број во единствена е Кинески големина или Footlength не Евро големина,како што можете да изберете САД 8.5=39 Евра големина ,јас ќе го испратам 41 Кинески големина за вас(САД 8.5=39 Евра =41 Кинески=беа 25,5 см метри должина),кој ќе одговара за вас...

Жените Стилски Принцеза Пинк Сомот Долги Чизми Над Колената Слатка Девојка Фустан Чизми Сјајна Тенки Високи Потпетици Чевли Dropship
 • Неодамнешно

Жените Стилски Принцеза Пинк Сомот Долги Чизми Над Колената Слатка Девојка Фустан Чизми Сјајна Тенки Високи Потпетици Чевли Dropship

DEN 4651.00 4896.00

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.2...

QPLYXCO Продажба Нова мода Голема Големина 34-44 Русија Жените Топло Зима Снег Долги Чизми Дами Слатка Botas Круг Пети 3 clour Чевли 1772
 • Неодамнешно

QPLYXCO Продажба Нова мода Голема Големина 34-44 Русија Жените Топло Зима Снег Долги Чизми Дами Слатка Botas Круг Пети 3 clour Чевли 1772

DEN 857.00 912.00

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 24 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 23 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ

Пролет, Есен Зима Висока Пета Жените во Текот на Коленото Чизми Жена Бедрото Високи Чизми botas Плус Големина 33-40 41 42 43 44
 • Неодамнешно

Пролет, Есен Зима Висока Пета Жените во Текот на Коленото Чизми Жена Бедрото Високи Чизми botas Плус Големина 33-40 41 42 43 44

DEN 1539.00 1620.00

Производи Детали Пета Висина : 9.5 CM Платформа : cm Цевка висина : 54cm Цевката турнеја : 37cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

топла продажба Нова мода велур над коленото чизми женски чизми со Висока пета чевли мали големи чевли големина жените платформа потпетици
 • Неодамнешно

топла продажба Нова мода велур над коленото чизми женски чизми со Висока пета чевли мали големи чевли големина жените платформа потпетици

DEN 1382.00 1536.00

Ние може директно да ви помогне транспорт на вашите клиенти(dropshipping) Ние имаме свои чевли фабрика, ние може да го контролирате квалитетот и стабилноста на цените, сите чевли ние ќе ви испратиме директно...

Prova Perfetto Целосна Tassels Жените Бедрото Високи Чизми Посочи Пети Реси Велур Над Коленото Чизми за Есен Зима Рамен Витез Подигање
 • Неодамнешно

Prova Perfetto Целосна Tassels Жените Бедрото Високи Чизми Посочи Пети Реси Велур Над Коленото Чизми за Есен Зима Рамен Витез Подигање

DEN 7219.00 9024.00

добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавницаpls контактирајте со наспред да се купи : прашање за големина ,цена , превозот надомест ,превозот време ,итнпо купување и плаќање : за испорака датум , поривот да се превозот ,чевли на патотпо добие чевли : големина на проблемот ,квалитет проблем ,итнбез оглед на прашањето ,pls контактирајте со нас да се добие одговорбез оглед на проблемот ,pls контакт со нас и да ни даде можност да реши за уви благодариме и сакаат u среќен шопинг Prova Perfetto Целосна Tassels Жените Бедрото Високи Чизми Посочи Пети Реси Велур Над Коленото Чизми за Есен Зима Рамен Витез Подигање број на модел : PP214 материјал : крава велур внатрешноста : овча / краток кадифен боја : црна, кафеава големина : 3440 EU

JAWAKYE Пурпурна зелена чизми над колената бедрото високи чизми bling bling секси високи потпетици sequined облека sock глуждот чевли за жени
 • Неодамнешно

JAWAKYE Пурпурна зелена чизми над колената бедрото високи чизми bling bling секси високи потпетици sequined облека sock глуждот чевли за жени

DEN 2700.00 3000.00

JAWAKYE Пурпурна зелена чизми над колената бедрото високи чизми bling bling секси високи потпетици sequined облека sock глуждот чевли за жени

MORAZORA Плус големина 34-43 нова мода чевли над коленото чизми жените високи потпетици есен посочи пети стадото црна тенки високи чизми
 • Неодамнешно

MORAZORA Плус големина 34-43 нова мода чевли над коленото чизми жените високи потпетици есен посочи пети стадото црна тенки високи чизми

DEN 806.00 1550.40

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.5 8 9 9.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 9 10 10.5 11Нашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

MORAZORA Плус големина 34-45 над коленото чизми вистинска кожа + СТП серпентина високи потпетици чевли чизми женски патент црна
 • Неодамнешно

MORAZORA Плус големина 34-45 над коленото чизми вистинска кожа + СТП серпентина високи потпетици чевли чизми женски патент црна

DEN 3120.00 6000.00

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

топла продажба дебели потпетици жена долги чизми посочи пети водат ткаенина бедрото високи чизми 2017 над коленото висока пета чевли
 • Неодамнешно

топла продажба дебели потпетици жена долги чизми посочи пети водат ткаенина бедрото високи чизми 2017 над коленото висока пета чевли

DEN 3466.00 3648.00

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами високи потпетицичевли,чизми , сандали Можете да ги купите нешто што ќесакате,само што неочекувано.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобар qualitry дека можеме.Сите наши производи се произведени со современа опремаи строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет.Слики покажуваатПлаќање1...

PRICHICELLA Секси жени отвори пети висока пета чипка-up гладијатор црвено црн тен бедрото високи чизми size35-42
 • Неодамнешно

PRICHICELLA Секси жени отвори пети висока пета чипка-up гладијатор црвено црн тен бедрото високи чизми size35-42

DEN 4128.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА PRICHICELLAСтилски,Квалитет,кожени чевли!OEM прифатени нарачки,ве молиме контактирајте со нас слободно за соработка

Црна Стадото Жените Долги Чизми Секси Шупливи Дами Партија Чевли Плус Големина Евтини Скромни Посочи Пети Чизми Botte Femme Botas
 • Неодамнешно

Црна Стадото Жените Долги Чизми Секси Шупливи Дами Партија Чевли Плус Големина Евтини Скромни Посочи Пети Чизми Botte Femme Botas

DEN 6106.00 7632.00

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред целСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

MORAZORA Голема големина 34-43 високи потпетици чизми стадото црна платформа чевли над коленото чизми за есен зима врвен квалитет
 • Неодамнешно

MORAZORA Голема големина 34-43 високи потпетици чизми стадото црна платформа чевли над коленото чизми за есен зима врвен квалитет

DEN 1797.00 3456.00

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

топла продажба на црна водат ткаенина над коленото чизми секси отвори пети буци потпетици бедрото високи чизми жена долги чизми беж
 • Неодамнешно

топла продажба на црна водат ткаенина над коленото чизми секси отвори пети буци потпетици бедрото високи чизми жена долги чизми беж

DEN 3876.00 4080.00

Welc ome на нашата продавницаИмаме една фабрика за чевли со над 15 години надворешна трговија искуствоНие пребарување за најновите модата славна личност стилови самоИмаме врвен квалитет и поволна цена за васАко цел во најголемиот дел молам контактирајте ме, јас можам да направам за вас трговија на големо цена !Однос на Трансакцијата : ПлаќањеЗачувам онлајнВреме на испоракаОбично 57 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,AUD ЕКТМин...

2017 Botas Mujer Голема Големина 34-43 бренд Дизајн Печ Бојата во Текот на Коленото Чизми Дебели Единствена Платформа Тенок Долг Зимски Есен 2017
 • Неодамнешно

2017 Botas Mujer Голема Големина 34-43 бренд Дизајн Печ Бојата во Текот на Коленото Чизми Дебели Единствена Платформа Тенок Долг Зимски Есен 2017

DEN 730.00 768.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Sorbern Зелена Жените Чизми Над Колената Платформа Чевли Жените Чизми женски Висока Револвер Чизми Фетиш Високи Потпетици Нови 2018
 • Неодамнешно

Sorbern Зелена Жените Чизми Над Колената Платформа Чевли Жените Чизми женски Висока Револвер Чизми Фетиш Високи Потпетици Нови 2018

DEN 6307.00 7008.00

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 35 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Сопствени материјали и бои на располагање.Кинески големина од 34 до 47Сопствени материјали и бои на располагање.Кинески големина од 34 до 47Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...