• Неодамнешно
Занаети Статуа месинг пари монета ruyi хороскопски среќен мајмун седиште yuanbao статуа ноќта на вештерките

Занаети Статуа месинг пари монета ruyi хороскопски среќен мајмун седиште yuanbao статуа ноќта на вештерките

DEN 3468.00
DEN 4080.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 7.2 инч .Долго : 5.6 инч . широчината : 3.2 инчен Димензии : Висина : 18 cm .Долго : 14 см . широчината : 8 cm Тежина : 1.5 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : месинг Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Тема:
Будизмот
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO

Слични понуди

Божиќ подарок Изборот на животните глава вистински чиста Месинг статуи Кинески Месинг Врежан Среќа Орел Скулптура Стојат Птици
 • Неодамнешно

Божиќ подарок Изборот на животните глава вистински чиста Месинг статуи Кинески Месинг Врежан Среќа Орел Скулптура Стојат Птици

DEN 4361.00 5664.00

Големина на : Максимална : 22 СМШирок : 10 CMДолго : 14cmДраг пријател,Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш.1.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас.2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем...

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Buccaneer Черепот на Главата Креативни Черепот Фигурини Скулптура Дома Декорација Додатоци
 • Неодамнешно

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Buccaneer Черепот на Главата Креативни Черепот Фигурини Скулптура Дома Декорација Додатоци

DEN 746.00 932.16

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Buccaneer Черепот на Главата Креативни Черепот Фигурини Скулптура Дома Декорација Додатоци1...

Thangka Brocade сликарство Свила вез Везови Буда Злато свила ткаат Бела Tara
 • Неодамнешно

Thangka Brocade сликарство Свила вез Везови Буда Злато свила ткаат Бела Tara

DEN 684.00 911.52

Тибетската Статуата на Буда Непал Thangka Портрет Tapestry Везени Злато Свила Везени Четирирака Guanyin Стариот Thangka Везови Avalokitesvara 90 cm долги 60 см широк Brocade сликарство исто така е наречен боја ткаење...

15 Кина Бронза Gilt Пари Богатство Богата Две Змеј Риба Ruyi Ru Yi Носителот Статуа
 • Неодамнешно

15 Кина Бронза Gilt Пари Богатство Богата Две Змеј Риба Ruyi Ru Yi Носителот Статуа

DEN 14524.00 16319.52

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Димензии : Висина 8.0 инч .Долго 15.0 инч широчината 4.0 инчен Тежина : 3.6 КГвклучени тежината на пакување, материјали Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш...

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Партија Оркестарот Черепот Првенство Креативни Черепот Првенство Фигурини Скулптура Дома Декорација Додатоци
 • Неодамнешно

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Партија Оркестарот Черепот Првенство Креативни Черепот Првенство Фигурини Скулптура Дома Декорација Додатоци

DEN 927.00 1159.20

BUF Смола Занает Статуи За Декорација Партија Оркестарот Черепот Првенство Креативни Черепот Првенство Фигурини Скулптура Дома Декорација Додатоци1...

40CM ГОЛЕМИ Office home-efficacious Talisman Пари Цртање КРАВА Бизнис пазарот на акции БРОНЗА Полнење бул Маскота статуа
 • Неодамнешно

40CM ГОЛЕМИ Office home-efficacious Talisman Пари Цртање КРАВА Бизнис пазарот на акции БРОНЗА Полнење бул Маскота статуа

DEN 17784.00 18720.00

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите НАПОМЕНА : L големина : 40 CM долги , (5 КГ) материјал : бакар бакарнииспорака метод : 1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.Воздухот mail пост : во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 1520 дена .друга земја треба повеќе од 30 дена .3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена...

OFFICE HOME семеен бизнис Здравје efficacious Заштита Talisman Будизмот Буда месинг 24 К gilding статуа-50 ЦМ ВИСИНА
 • Неодамнешно

OFFICE HOME семеен бизнис Здравје efficacious Заштита Talisman Будизмот Буда месинг 24 К gilding статуа-50 ЦМ ВИСИНА

DEN 82080.00 86400.00

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите материјал месинг + 24 К gilding (површина ) големина : 50 ЦМ висина, тежина : 9 KG во тежина на пакет : 12 кгИспорака метод : 1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.Воздухот mail пост : во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 1520 дена .друга земја треба повеќе од 30 дена .3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена...

Кинески Jades Убава алка Внатрешен дијаметар 83mm Големи Нараквици алка Мода тешки жена е жена Хривнија
 • Неодамнешно

Кинески Jades Убава алка Внатрешен дијаметар 83mm Големи Нараквици алка Мода тешки жена е жена Хривнија

DEN 861.00 1247.52

Кинески Jades Убава алка Внатрешен дијаметар 83mm Големи Нараквици алка Мода тешки жена е жена ХривнијаПроизвод Димензии : дијаметар 83 MMДебели : 2.5 cm(3.5 инчи во дијаметар / Дебела 0.59 инчи широк)Тежина : 160gСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиЗа нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

Јужна Кореја Yi Сонцето-грев Војска Општи Креативни Смола Занаети Светот Познати Статуа Туризам Сувенири Колекција Дома Decortion
 • Неодамнешно

Јужна Кореја Yi Сонцето-грев Војска Општи Креативни Смола Занаети Светот Познати Статуа Туризам Сувенири Колекција Дома Decortion

DEN 959.04

Висок Квалитет на Јужна Кореја Yi Сонцетогрев Војска Општи Креативни Смола Занаети Светот Познати Статуа Туризам Сувенири Подароци Колекција Дома DecortionМатеријал : Високо квалитетен смола занаетГолемина на : 7*7.5*16 см (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13 CM грешка)Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија...

Волкот заб pendant ѓердан верност куче заби двојно пакет сребро злото се заштити мирот мажите родени година подароци Буда главата синџир
 • Неодамнешно

Волкот заб pendant ѓердан верност куче заби двојно пакет сребро злото се заштити мирот мажите родени година подароци Буда главата синџир

DEN 1044.00 1391.52

Волкот заб pendant ѓердан верност куче заби двојно пакет сребро злото се заштити мирот мажите родени година подароци Буда главата синџирСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

Еден пар Kunlun jade мир тока jade pendant, и Hetian jade неколку приврзоци
 • Неодамнешно

Еден пар Kunlun jade мир тока jade pendant, и Hetian jade неколку приврзоци

DEN 430.00 623.52

Еден пар Kunlun jade мир тока jade pendant, и Hetian jade неколку приврзоци,Добра среќаголемина : 25мм*10мм / (1.0 инчен*0.35 инчи)Тежина : 30gСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиЗа нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

8 Се Одржа Во Кинеската Народна Бронза Богатство Пари YuanBao Монети Богатство Сад Статуа
 • Неодамнешно

8 Се Одржа Во Кинеската Народна Бронза Богатство Пари YuanBao Монети Богатство Сад Статуа

DEN 10367.00 12959.04

Материјал БронзаПотекло КинаСтил Исто како и фотографии покажуваГолемина Hight 8.0 Долго 8.0 Леб 5.0 (инчи)Тежина2.2 KG Ако Бесплатна Испорака е понуден тоа ќе биде најевтиниот метод е можно, за книги кои ќе бидат Медиумите Mail...

Кина shoushan камен стариот Рака врежан печат Shoushan камен занаети Колекција
 • Неодамнешно

Кина shoushan камен стариот Рака врежан печат Shoushan камен занаети Колекција

DEN 927.00 1343.52

Кина shoushan камен стариот Рака врежан печат Shoushan камен занаети КолекцијаГолемина : долго 4cm висока 11cm дебели 4cmТежина : 280 gСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиЗа нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

Авганистан бела jade хривнија вистински чиста природна jade природни jade jade нараквици
 • Неодамнешно

Авганистан бела jade хривнија вистински чиста природна jade природни jade jade нараквици

DEN 993.00 1439.52

Авганистан бела jade хривнија вистински чиста природна jade природни jade jade нараквициГолемина на : внатрешен дијаметар 62mm Тежина : 60 грамаСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиЗа нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...