• Неодамнешно
TREAZY Сребрена Боја Tassel Капка Кристал Свадба Накит Поставите Елегантен Ѓердан Обетки Поставите Деверуша Невеста, Свадба Накит Сетови

TREAZY Сребрена Боја Tassel Капка Кристал Свадба Накит Поставите Елегантен Ѓердан Обетки Поставите Деверуша Невеста, Свадба Накит Сетови

DEN 97.00
DEN 134.40
-28 %
Достапно

Количина на стоки


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал
Накит Вид : Свадба Накит Сет
Ѓердан должина : 50cm(Со прошири синџир)
Обетки Димензии : 4cm
Pendant големина : 4.5 cm
Подарок за : Булчински/Деверуша/Нова Година/Божиќ/Други
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Карактеристики на понудата

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
06J01
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан +Обетки Сет
Пол:
Жените
Обликотшема:
Tassel Пад
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
earring стил:
Уво Pin
накит стил:
Европа и Америка Мода Свадба Накит Сет
is_customized:
Yes

Слични понуди

Година Жените Кристално Сребро Позлатен Ѓердан Ѓердани Обетки Кристал Поставува Венчаница Накит Сетови Colliers Set150074
 • Неодамнешно

Година Жените Кристално Сребро Позлатен Ѓердан Ѓердани Обетки Кристал Поставува Венчаница Накит Сетови Colliers Set150074

DEN 303.00 465.60

2016 година Жените Кристал 18 K Злато Позлатен Ѓердан Ѓердани Обетки Кристал Поставува венчаница Накит Сетови Colliers Set150074 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.5 см Ѓердан : 33cm*10.5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Сребрен Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Луксузни Накит Сетови

Majalia Мода Класичен Нигерија Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Теал зелена Кристал Ѓердан Свадба Накит Сетови 10CZ0017
 • Неодамнешно

Majalia Мода Класичен Нигерија Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Теал зелена Кристал Ѓердан Свадба Накит Сетови 10CZ0017

DEN 1444.00 2831.52

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација...

Szelam Мода Кристал Симулирани Бисери Ѓердан Свадба Накит Сетови Златна Боја Ѓердани Tassel Обетки Жените Set150075
 • Неодамнешно

Szelam Мода Кристал Симулирани Бисери Ѓердан Свадба Накит Сетови Златна Боја Ѓердани Tassel Обетки Жените Set150075

DEN 302.00 504.00

100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 7.5 cm Ѓердан : 33.5 cm*10см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Сребрен Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Луксузни Накит Сетови

FAHOYO 2017 Нов Бенд Blue Циркони Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени QZ0405
 • Неодамнешно

FAHOYO 2017 Нов Бенд Blue Циркони Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени QZ0405

DEN 427.00 762.24

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас на прво место...

2 парчиња Новиот Дизајн на Бела Црна Змеј Хривнија Накит 925 Sterling Silver Хривнија Накит Врвен Квалитет Мажите Мода Накит
 • Неодамнешно

2 парчиња Новиот Дизајн на Бела Црна Змеј Хривнија Накит 925 Sterling Silver Хривнија Накит Врвен Квалитет Мажите Мода Накит

DEN 476.00 670.08

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Email Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852100% Сосема Нов Поставува Тежина : 53.00 g

Година Сино Зелена Кристал Имитација Ѓердани Обетки Комплети За Жени Златна Боја Накит Сетови Свадба Set150058
 • Неодамнешно

Година Сино Зелена Кристал Имитација Ѓердани Обетки Комплети За Жени Златна Боја Накит Сетови Свадба Set150058

DEN 167.00 278.40

2016 година Сино Зелена Кристал Имитација Дијамантски Ѓердани Обетки Комплети За Жени 18 K Злато Позлатен Накит Сетови Свадба Set150058 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 1.8 cm Ѓердан : 44.5 cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Сребрен Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Луксузни Накит Сетови

TOUCHEART Свадба Африкански Монистра Свадба Накит Сетови Кристал Жените Златна боја Изјава Долги Ѓердани Earrrings Set150074
 • Неодамнешно

TOUCHEART Свадба Африкански Монистра Свадба Накит Сетови Кристал Жените Златна боја Изјава Долги Ѓердани Earrrings Set150074

DEN 233.00 465.60

Бесконечност Жените 18k Изјава Мода се Долги Ѓердани & Приврзоци Earrrings Поставува Супер Божиќ Накит Сетови Set150074102 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.5 см Ѓердан : 33cm*10.5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Луксузни Накит Сетови

CZ Ѓердан Earring Накит Сетови трговија на Големо Сребрена боја Змија Синџир Ѓердан Студ Earring Свадба Булчински Ангажман
 • Неодамнешно

CZ Ѓердан Earring Накит Сетови трговија на Големо Сребрена боја Змија Синџир Ѓердан Студ Earring Свадба Булчински Ангажман

DEN 117.00 191.52

Во вашата услуга!Објект : Прикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеНазад Кон мојот дом

Моден Кралска Сина Јасно AB Мулти Насоки Бисери Ѓердан Поставува Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал 6-SS04
 • Неодамнешно

Моден Кралска Сина Јасно AB Мулти Насоки Бисери Ѓердан Поставува Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал 6-SS04

DEN 976.00 1914.72

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

година Нови пристигнување висок квалитет сјајна циркон кристал 925 фунта сребрена свадба накит set/прстени/студ обетки/ѓердани подарок
 • Неодамнешно

година Нови пристигнување висок квалитет сјајна циркон кристал 925 фунта сребрена свадба накит set/прстени/студ обетки/ѓердани подарок

DEN 700.80

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.

Laanc Злато AB Африкански Монистра Накит Поставите 2017 Кристал Нигериската Beaded Ѓердан Свадба Накит Сетови HXLK001
 • Неодамнешно

Laanc Злато AB Африкански Монистра Накит Поставите 2017 Кристал Нигериската Beaded Ѓердан Свадба Накит Сетови HXLK001

DEN 3574.00 7007.52

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн...

Фабрика цена wholesal Накит Noblest Бела Akoya Образован Бисер Прстен+Earring
 • Неодамнешно

Фабрика цена wholesal Накит Noblest Бела Akoya Образован Бисер Прстен+Earring

DEN 385.00 741.60

Добредојдовте на пинг Li ПродавницаМатеријал : Алуминиумски+стакло + JDDEБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Почитувани Купувачи : Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, ВисокаКвалитет, ВисокаКвалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!Што е Злато Исполнет ?'Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

Поддршка Полица Ангел кукла коса поддршка за учење на главата мувла заградата поддршка заградата
 • Неодамнешно

Поддршка Полица Ангел кукла коса поддршка за учење на главата мувла заградата поддршка заградата

DEN 377.00 509.76

: Половина вистина умре главата манекен главата лажни главата на косата може да биде топла коса, шминка, Фризура пракса..Се проголта multicolor пченка манекен манекен главата губење на коса облекување пракса....

CHICVIE Индискиот Кристал Етничка Накит Сетови за Жените Златна Боја Голема Буци Долг Ѓердан Earring Поставува Натприродни Подароци
 • Неодамнешно

CHICVIE Индискиот Кристал Етничка Накит Сетови за Жените Златна Боја Голема Буци Долг Ѓердан Earring Поставува Натприродни Подароци

DEN 279.00 465.60

Индискиот Кристал Етничка Накит Сетови Жените Голема Буци Долг Ѓердан Earring Поставува Натприродни Божиќ Set150074105 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.5 см Ѓердан : 33cm*10.5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Луксузни Накит Сетови

Нигериската Сина Мушка Постави Африкански Свадба Накит laanc AL042
 • Неодамнешно

Нигериската Сина Мушка Постави Африкански Свадба Накит laanc AL042

DEN 1364.00 1604.16

'Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн...

моден накит,Сребрен platedr earring, накит,Сосема Нов E174
 • Неодамнешно

моден накит,Сребрен platedr earring, накит,Сосема Нов E174

DEN 214.00 263.52

Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа...

Mecresh Teardrop Кристал Свадба Булчински Поставува Јасни Чешел Обетки Комплети за Жени 2017 Лето Мода накит Накит EH444+FS116
 • Неодамнешно

Mecresh Teardrop Кристал Свадба Булчински Поставува Јасни Чешел Обетки Комплети за Жени 2017 Лето Мода накит Накит EH444+FS116

DEN 386.00 552.00

Бренд : MecreshПредмет Тип : Teardrop Свадба Накит Сетови, Earring Чешел ПоставуваМатеријал : Стакло , КристалБоја : Сребрена / ЗаоблаченоОблик / Шаблон : TeardropФормаПрилики : Свадбена / Партија / Матурска / ГодишнинатаПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаЕколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Африкански Монистра Домот Вода Капка Форма Кристално Стакло Ѓердан Обетки Поставите Булчински Свадба, Матурска Накит Сетови
 • Неодамнешно

Африкански Монистра Домот Вода Капка Форма Кристално Стакло Ѓердан Обетки Поставите Булчински Свадба, Матурска Накит Сетови

DEN 769.00 854.40

Нови Вистински Луксузен Кристал Имитира скапоцен камен Свадба Накит Сетови, вклучувајќи Ѓердан и Обетки Материјал : кристално стакло, со висок квалитет Rhinestones, од легиранТреба други бои, ве молиме оставете порака!!!!

FARLENA Накит Исклучителна Кристал Ѓердан Обетки во Собата за Невестата Деверуша Свадба партија Накит сетови
 • Неодамнешно

FARLENA Накит Исклучителна Кристал Ѓердан Обетки во Собата за Невестата Деверуша Свадба партија Накит сетови

DEN 547.00 575.52

Нови Вистински Луксузен Ангелските Крилја Кристал Имитира скапоцен камен Свадба Накит Сетови, вклучувајќи Ѓердан и Обетки

Bangrui Етиопската Голема Pendant & Големи Обетки Цвет Накит сетови Златна Боја Африка Свадба Жените Habesha Подарок
 • Неодамнешно

Bangrui Етиопската Голема Pendant & Големи Обетки Цвет Накит сетови Златна Боја Африка Свадба Жените Habesha Подарок

DEN 619.00 619.20

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Етиопската Голема Pendant & Големи Обетки Цвет Накит сетови Златна Боја Африка Свадба Жените Habesha Подарок Информации : Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥5 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Uloveido Гроздобер Зголеми Златна Боја Накит Сетови Кристал Свадба Додатоци Обетки Pendant Прстени Накит Поставете Големо T098
 • Неодамнешно

Uloveido Гроздобер Зголеми Златна Боја Накит Сетови Кристал Свадба Додатоци Обетки Pendant Прстени Накит Поставете Големо T098

DEN 713.00 950.88

Uloveido Гроздобер Розово Злато Позлатен Накит Сетови Кристал Свадба Додатоци Обетки Pendant Прстен CZ Дијамантски Накит Поставите T098Uloveido Гроздобер Розово Злато Позлатен Накит Сетови Кристал Свадба Додатоци Обетки Pendant Прстен CZ Дијамантски Накит Поставите T098Uloveido Гроздобер Розово Злато Позлатен Накит Сетови Кристал Свадба Додатоци Обетки Pendant Прстен CZ Дијамантски Накит Поставите T098

CWWZircons Блескаво Жолта Кубни Циркони Свадба Ѓердан Earring Сет За Жените Луксузни Свадба Накит Додатоци T262
 • Неодамнешно

CWWZircons Блескаво Жолта Кубни Циркони Свадба Ѓердан Earring Сет За Жените Луксузни Свадба Накит Додатоци T262

DEN 1678.00 1766.40

Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи2 Овој Сет вклучувајќи Ѓердан + ОбеткиCWWZircons Блескаво Жолта Кубни Циркони Свадба Ѓердан Earring Сет За Жените Луксузни Свадба Накит Додатоци T262( 100% Гаранција Без меурчиња , Без нечистотии)Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / Годишнината / Свадбена / Партија / АнгажманПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиЃердан должина : околу 41 cmEarring Големина : 1.8 cm.

5 Стил Ретро национално Ветер лабава камен прстен, Бохемски Бран sapphire одговараат прстен ML
 • Неодамнешно

5 Стил Ретро национално Ветер лабава камен прстен, Бохемски Бран sapphire одговараат прстен ML

DEN 24.00 28.32

5 Стил Ретро национално Ветер лабава камен прстен, Бохемски Бран sapphire одговараат прстен ML ОписФункција:100% Сосема Нов Висок КвалитетПремиум квалитет, нежен уметности и занаетиСовршен подарок за женски на Денот на Вљубените,ноќта на Вештерките,Велигден,Божиќ,Денот на БлагодарностаМатеријал : Алуминиумскивнатрешен дијаметар : 15mm17mmБоја : Како што е прикажано на сликатаПакет се Вклучени 1*5pcs различен стил ПрстенПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Majalia Класичен Нигериската Свадба Африкански Накит Поставите Жолта Кристал Ѓердан Невестата Накит Сетови 1ZZ0016
 • Неодамнешно

Majalia Класичен Нигериската Свадба Африкански Накит Поставите Жолта Кристал Ѓердан Невестата Накит Сетови 1ZZ0016

DEN 465.00 911.52

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација...