• Неодамнешно
Jiguoor Светилка База E27 Адаптер Конвертор Штекер Светилка База на Држачот За LED ПИР Сензор за Движење Светлина, Крушка Светилка AC110-240V ЕУ/САД Приклучок

Jiguoor Светилка База E27 Адаптер Конвертор Штекер Светилка База на Држачот За LED ПИР Сензор за Движење Светлина, Крушка Светилка AC110-240V ЕУ/САД Приклучок

DEN 330.00
DEN 412.80
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Спецификации :
Материјал : Пластика и Метал
Работен напон : AC 110 V-240 V,50/60 Hz.
Погоден за инсталација висина : 2.8-3.5 M
Откривање спектар : Околу 8 M
Приклучок тип : E27
Сензор степен : 360 степени
Карактеристики :
Одлично за дом, канцеларија, хотел, итн
Компатибилен со други светилка со E27 конектор
360 степени сите насока на откривање Вертикална инсталација
Добро решение за заштеда на енергија.
Можете удобно да се остави на светлината автоматско вклучување/исклучување .Прекинувачот може да се открие човечкото тело е инфраред , и користете инфраред за контрола на оптоварување.
Апликации : заштеда на енергија светилки, LED светилка
Тоа е удобен и лесен за употреба.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Се Вклучени :
1 x E27 ПИР Сензор Светилка Носителот

Карактеристики на понудата

База Тип:
E27
Бренд Име:
jiguoor
База Материјал:
Метални,Пластични
Гаранција:
-
сертификација:
CE
Карактеристики:
Светилка Основи
Број На Модел На:
-
Тип На Објект:
Светилка Основи

Слични понуди

13634 FHS 82v 300w халоген светилка Слајд апарат за проектирање MR13 фацетирани dichroic бесплатен превозот-10pcs
 • Неодамнешно

13634 FHS 82v 300w халоген светилка Слајд апарат за проектирање MR13 фацетирани dichroic бесплатен превозот-10pcs

DEN 8640.00

13634 FHS 82v 300w халоген светилка Слајд апарат за проектирање MR13 фацетирани dichroic бесплатен превозот5pcsVolts : 82vW : 300wБаза : GX5.3Главната примена : ПроекторЖивот време : 70hrsКрстот референца : FHS 82v 300w GX5.3ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Висок квалитет на хром позлата Керамички светилка база E27 сокриени инсталација Таванот осветлување lampholder Осветлување Додатоци 5pcs
 • Неодамнешно

Висок квалитет на хром позлата Керамички светилка база E27 сокриени инсталација Таванот осветлување lampholder Осветлување Додатоци 5pcs

DEN 1392.00

Висок квалитет на хром позлата Керамички светилка база E27 сокриени инсталација Таванот осветлување lampholder Осветлување ДодатоциИме на производ : E27 светилка база Материјал : керамички погодна за отворен дупка 5.5 cm 6.5 смПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4 Парчиња Г-11 Г-16 центарот на Вниманието Отпорни на Топлина Круг Светилка Штекер Бела
 • Неодамнешно

4 Парчиња Г-11 Г-16 центарот на Вниманието Отпорни на Топлина Круг Светилка Штекер Бела

DEN 63.84

"* 4 Парчиња на Г11 Г16 центарот на Вниманието Отпорни на Топлина Круг Светилка Штекер Бела* Ова е високиот квалитет на топлина отпорни на вниманието крушка светилка штекер.* И двете Г11 и Г16 светилки одговара на штекерот.2 Жица Води 18cm Долго.* Работи со G4 тип SMD LED Единици.* Материјал : Керамички, Електронски Делови* Приклучок Големина : 1.7 x 1cm / 0.7"" x 0.4""(D*T);* Должина на кабел : 18cm / 7.1""* Игли Теренот : 5.3 mm / 0.21"";* Нето Тежина : 26g* Боја : Бела;Име на производ : на самото Место светилка база Тип : GX5.3 Погоден : MR11, MR16 Оценет напон : DC AC25 / 250 V Моќност : 100 W * Пакет Содржина : 4 x на Вниманието Светилка Сокет"

olymups leica микроскоп 12v 20w G4 микроскопија 12V20W G4 халоген светилка бесплатен превозот-10pcs
 • Неодамнешно

olymups leica микроскоп 12v 20w G4 микроскопија 12V20W G4 халоген светилка бесплатен превозот-10pcs

DEN 3792.00

olymups leica микроскоп 12v 20w G4 микроскопија 12 V20 W халоген светилка бесплатен превозот10pcsvolts : 12vw : 20wбаза : G4главната примена : микроскопживот време : 100hrsкрстот референца : Guerra 2158 / 3ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

E27/E26 Завртка Lumiled Ретро Гроздобер Таванот Светлина, Крушка Светилка Носителот Штекер Фитинг 110V-220V Без да се Префрлите/прекинувач
 • Неодамнешно

E27/E26 Завртка Lumiled Ретро Гроздобер Таванот Светлина, Крушка Светилка Носителот Штекер Фитинг 110V-220V Без да се Префрлите/прекинувач

DEN 432.00 527.52

E27 / E26 Завртка Lumiled Ретро Гроздобер Таванот Светлина, Крушка Светилка Носителот Штекер Фитинг 110 V220 V Без да се ПрефрлитеОпис : напон : AC 110250 ACТип : E27 E26lamp носителотбоја : исто како слика шоуМатеријал : ЖЕЛЕЗО, позлатаголемина на : база : 110mm,висина 25mmПримена : Совршен за Лустери, Pendant светлина, Таванот светлина, Aisle светла, Бар светла, Ѕидни светилки, Јадење светла, дневна соба светлата и сите видови на DIY осветлување светилки употреба

Светилка База Светилка Штекер G4 Светлина Носителот Конектор 50/100/200cm Керамички / Пластични ПРЕДВОДЕНА од Халоген Сијалица Осветлување Додатоци ПВЦ 12V
 • Неодамнешно

Светилка База Светилка Штекер G4 Светлина Носителот Конектор 50/100/200cm Керамички / Пластични ПРЕДВОДЕНА од Халоген Сијалица Осветлување Додатоци ПВЦ 12V

DEN 33.00 40.80

Карактеристики : 12 V G4 светилка сопственикот за G4 тип на халоген светилка, LED светла, таванот светилка и повеќе.Оваа G4 светилка држачот е опремен со кабел на жици за лесна конекција.Спецификации : Г4 светилка сопственикот со кабел водиПогоден за G4 тип таванот светлина, халоген светилка, LED светилки, низок напон светилка и повеќе.Кабел Должина : Околу 50 CM / 100 CM / 200 CM.Напон : 12 VМоќност : 1050 WМатеријал : Керамички / Пластика Надвор од : PVC Внатрешноста : FEPБоја : Бело / ЦрнаПакет Се Вклучени : 1x G4 Светилка сопственикот (не вклучени на сијалицата)

E27 Светилка сопственикот, 1.7 Метри/5.57 ft Бела Кабли Приклучок Во Pendant Осветлување Комплет Pendant Светлина Фитинг со On/Off Прекинувач -АУ Приклучок
 • Неодамнешно

E27 Светилка сопственикот, 1.7 Метри/5.57 ft Бела Кабли Приклучок Во Pendant Осветлување Комплет Pendant Светлина Фитинг со On/Off Прекинувач -АУ Приклучок

DEN 414.72

Опис : 100% високо квалитетни и издржливи Материјал : Пламен retardant ПВЦ Погоден за E27 светилка база, АУ Приклучокот. Светилка, исто така има свои на / исклучување на светилка носителотГолемина(Lx W) : Прибл...

E27 Таванот Светлина Штекер Антички Алуминиум Светилка Носителот УЛ Одличен Квалитет Lumiled Завртка Сијалица Лустерот Светилка Основи Фитинг 250V
 • Неодамнешно

E27 Таванот Светлина Штекер Антички Алуминиум Светилка Носителот УЛ Одличен Квалитет Lumiled Завртка Сијалица Лустерот Светилка Основи Фитинг 250V

DEN 431.00 495.36

Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени ЖивотИнформација За Производот : Точка Име : Гроздобер Lumiled Крушка Светилка Основи E26 E27 Светилка Носителот Само Заклучување Ретро Pendant Светлина Штекер 1 компјутер / Многу бесплатен превозотСертификација : УЛ.Боја : Bronzed, црн Бисер.(Опција)Напон : 250 V.Моќност : 660 W.Димензии : Висина е 118mm,со Дијаметар е 105mm.Материјал : Алуминиум Приклучок + Железо Позлата База.Тежина : 145 G.Погоден за жица : load област 0.5mm21.5mm2.Извор на светлина тип : блескаво, Lumiled сијалица.Пакет : 1 PC x E27 Светилка сопственикот во OPP Вреќа.Детали За Производот : Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам...

НОВИ 5pcs Црна E27 Светлина, Крушка Светилка Носителот База Pendant Завртка Капа Штекер 250V 4А-H15
 • Неодамнешно

НОВИ 5pcs Црна E27 Светлина, Крушка Светилка Носителот База Pendant Завртка Капа Штекер 250V 4А-H15

DEN 147.00 165.12

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаСветилка Интерфејс : E27Рејтинг на струјата : 4А Номинална Напон : 250 VЛесен и удобен за да можете да ја инсталирате и користитеИдеален за E27 завртка тип светилкиНаправени од издржлив материјал, кој има долг животен векГолема за да го замени вашиот оштетен сијалица socketГолемина : Види на сликатаНема Мало ПакетКоличина : 5 КомпјутериЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

E27 Гроздобер Светлина Штекер со Knob Switch Lumiled Крушка Светилка Носителот Ретро Алуминиум Pendant Завртка Светилка Таванот Светлина Основи 5PCS
 • Неодамнешно

E27 Гроздобер Светлина Штекер со Knob Switch Lumiled Крушка Светилка Носителот Ретро Алуминиум Pendant Завртка Светилка Таванот Светлина Основи 5PCS

DEN 492.00 565.44

Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени ЖивотМенаџерот Препорачува : Информација За Производот : Точка Име : Гроздобер Lumiled Крушка Светилка Бази со Knob Switch E26 E27 Светилка Носителот Ретро Pendant Светлина Приклучок 5 компјутери / Многу бесплатен превозотСертификација : CE,UL.Боја : Злато,Бисери Црна,Сребрена,Bronzed.Напон : 250 V.Моќност : 250 W.Димензии : Висина е 70mm,со Дијаметар е 35mm,дебелината е за 0,6 мм.Дијаметарот на забот дупка е 10мм.Материјал : Алуминиум.Тежина : 33g.Погоден за жица : load област 0.5mm21.5mm2.Извор на светлина тип : блескаво, Lumiled сијалица.Пакет : 5pcs x Светилка сопственикот во OPP Вреќа.Детали За Производот : Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам.Да бидат слободни да контакт.Политика На Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

Jiguoor Нова Светлина, Крушка Светилка Адаптер Конвертор LED E27 Да GU10 Штекер Држачот за Сијалица База Тип
 • Неодамнешно

Jiguoor Нова Светлина, Крушка Светилка Адаптер Конвертор LED E27 Да GU10 Штекер Држачот за Сијалица База Тип

DEN 46.56

Опис : Тежина : 37gГолемина (за) : 5.3 x 3.3 cmE27 да GU10 светлина светилка светилки адаптер конверторПогоден за сите напон (Тоа може да не ги префрлуваат напон, само штекерот конвертор.)Пакет Inclueded : 1 x E27 да GU10 Светлина Адаптер

Осветлување Додатоци DIY Виси светилка челик жица повлече главата Со таванот шасија Голема експанзија бакар парчиња 20pcs
 • Неодамнешно

Осветлување Додатоци DIY Виси светилка челик жица повлече главата Со таванот шасија Голема експанзија бакар парчиња 20pcs

DEN 2832.00

Осветлување Додатоци DIY Виси светилка челик жица повлече главата Со таванот шасија Голема експанзија бакар парчињаиме : виси светилка додаток големина : 2meter долго јаже,слободно ќе Може да се прилагоди Челик жица е 1.5 MM дебели Пролет кука (со дијаметар од 4 MM должина 40 MM) вшмукување капа со дијаметар од 32МИЛИМЕТРИ, висок 7 MM,Два фиксни дупка со дијаметар од 4.2 ММ, дупка растојание 21 MM...

Универзална 180 Степен Волан E14 E27 Светилка Носителот на Висока температура отпорни керамички завртка Светилка База
 • Неодамнешно

Универзална 180 Степен Волан E14 E27 Светилка Носителот на Висока температура отпорни керамички завртка Светилка База

DEN 228.00 239.52

Име : 180 степен пак E27 E14 светилка носителот Боја : бела, црна, хром,злато База Дијаметар : 80mm Спецификации : straight edge 80mm диск универзална главата 180 степен пак Намена : за различни лустери, aisle светла, бар светилки, јадење светилки, дневна соба светлата и сите видови на DIY осветлување светилки употреба Спакувани Inclued 1 X 180 Степен DIY Светилка Носителот

40 компјутери/многу, 9W ПРЕДВОДЕНА од ПХБ, 62mm за 9pcs Led диоди, алуминиумска плоча база, Алуминиум PCB, Печатени Кола, висока моќност 9W LED DIY PCB
 • Неодамнешно

40 компјутери/многу, 9W ПРЕДВОДЕНА од ПХБ, 62mm за 9pcs Led диоди, алуминиумска плоча база, Алуминиум PCB, Печатени Кола, висока моќност 9W LED DIY PCB

DEN 1094.00 1152.00

Повратни информации 1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е extrmely важно за нас...

Светилка Удел Светлина Скок за ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Светилка Градина Род LED Тревник Прашање за Надворешна Осветлување 5Pcs/Многу
 • Неодамнешно

Светилка Удел Светлина Скок за ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Светилка Градина Род LED Тревник Прашање за Надворешна Осветлување 5Pcs/Многу

DEN 243.00 347.04

Спецификација : Големина : 36mm(D)*160mm(H) или 40mm(D)*165mm(H)Тежина : 30g и 45g по парчеМатеријал : Алуминиум ЛегураПримена : за Градина Тревник Светилка или FloodlightПакет и Испорака5pcs / многу, само светилка удели, не inlcude било светилка.36mm(D)*160mm(H) : 40mm(D)*165mm(H) : Примена :

2 ПАРЧИЊА/Многу E27 Светилка Носителот на Лофт Завртка Lumiled Сијалица Штекер Гроздобер Керамички Core Pendant Светлина Бази Само Заклучување Сијалица Socket
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА/Многу E27 Светилка Носителот на Лофт Завртка Lumiled Сијалица Штекер Гроздобер Керамички Core Pendant Светлина Бази Само Заклучување Сијалица Socket

DEN 581.00 754.56

Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени ЖивотМенаџерот Препорачува : Информација За Производот : Точка Име : Гроздобер Lumiled Завртка Крушка Светилка Основи E27 Само Заклучување Светилка Носителот Ретро Pendant Светлина Приклучок за 2 компјутери / Многу бесплатен превозотСертификација : УЛ CE.Боја : Сребро , злато се Зголеми , Бисер Црна , Светло Злато , Bronzed (Како на сликата покажува).Напон / Тековни : 250 V / 4А .Димензии : Висина 65mm, со дијаметар од 40мм.Тежина : 125g.Материјал : Алуминиум Маска+ Керамички Внатрешната База+ Бакар Диригент.Извор на светлина тип : E27 завртка сијалица,E27 pendant светилка.Забелешка : За вашата безбедност, ве молиме овозможи стручен електричар за да го инсталирате и да се спречи електричен шок.Пакет : 2 x E27 Светилка сопственикот во OPP Вреќа.Детали За Производот : Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам.да бидат слободни да контакт.Политика На Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

Отворот светилка 366 6V4.5A 27W Хаг streit ХС 900-930 ophthalmatic 6v 27w сијалица ophthalmoscope светилка бесплатен превозот-50pcs
 • Неодамнешно

Отворот светилка 366 6V4.5A 27W Хаг streit ХС 900-930 ophthalmatic 6v 27w сијалица ophthalmoscope светилка бесплатен превозот-50pcs

DEN 32640.00

Отворот светилка 366 6 V4.5 A 27 W Хаг streit ХС 900930 ophthalmatic 6v 27w сијалица ophthalmoscope светилка бесплатен превозот50pcsvolts : 6vзасилувачи : 4.5 a / 27wбаза : P44 Sглавната примена : Хаг streit отворот светилкаживот време : 100hrsкрстот референца : Хаг streit 900 / 930,Guerra 2518 / 3ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

МОС Топла E26 Штекер Светлина, Крушка Светилка Флексибилни Продолжување Конвертор 18cm Долго
 • Неодамнешно

МОС Топла E26 Штекер Светлина, Крушка Светилка Флексибилни Продолжување Конвертор 18cm Долго

DEN 130.00 141.12

Се прошири и да се промени правецот на вашата моментална постојните E26 Завртка планината тела, сите насока прилагодливи.Погоден за сите напон.боја : сребрена на ѕвонење ,бела

leica microsopy сијалица 6v 15w G4 проектор инструмент 6v15w халоген сијалица бесплатен превозот-10pcs
 • Неодамнешно

leica microsopy сијалица 6v 15w G4 проектор инструмент 6v15w халоген сијалица бесплатен превозот-10pcs

DEN 4080.00

leica microsopy сијалица 6v 15w G4 проектор инструмент 6v15w халоген сијалица бесплатен превозот10pcsVolts : 6vW : 15wБаза : G4Главната примена : микроскоп,проекторЖивот време : 100hrsКрстот референца : Ushio 1000861,JC6v / 15wние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...