• Неодамнешно
памук обична бела салфетка 50cm*50cm

памук обична бела салфетка 50cm*50cm

DEN 1733.00
DEN 1824.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Драг Пријател,
Боја : Бела
Материјал : 100% Полиестер
Стил : Обична
Големина : околу 16"*16",17"*17" или 20"*20", може да се направи клиентите " големина
Експрес : ќе избор изразат за вас според вашите вкупната тежина
на овој линк е за 16inch полиестер салфетка ако ви требаат повеќе,pls испитување цена

Карактеристики на понудата

Употреба:
Ресторан,Авион,Дома
Големина:
can choice
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
боја 07
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер

Слични понуди

40CM Круг Sequin Табела Placemat За Свадба Настан Маса Крпа Декорација
  • Неодамнешно

40CM Круг Sequin Табела Placemat За Свадба Настан Маса Крпа Декорација

DEN 6672.00

Почитувани КупувачотВи благодариме за вашата нарачка,ние ќе се потрудиме за вас,ако имате било какви прашања ве молиме да ни кажете,ние ќе снабдување во 20 минути.Имајте пријатен ден.AnneОПИС _______________________________________________СЛИКА ШОУ ____________________________________________ПЛАЌАЊЕ _________________________________________________Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

42X32CM Симпатична Цртан филм Зајакот Печатени Табела Салфетки Полиестер Вечера Салфетки Јадење Крпа Чај, Кафе на Маса, Оркестарот Западен Душеци
  • Неодамнешно

42X32CM Симпатична Цртан филм Зајакот Печатени Табела Салфетки Полиестер Вечера Салфетки Јадење Крпа Чај, Кафе на Маса, Оркестарот Западен Душеци

DEN 86.00 95.52

42 X32 CM Симпатична Цртан филм Зајакот Печатени Табела Салфетки Вечера Салфетки Јадење Крпа Чај, Кафе на Маса, Оркестарот Западен Душеци Големина : 42cmx32cm Забелешка : Големината можеби 12 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор...

ГОЛЕМ ПОПУСТ !!! 20*20 150pcs Злато Полиестер табела Салфетка Лен за свадба, банкет БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
  • Неодамнешно

ГОЛЕМ ПОПУСТ !!! 20*20 150pcs Злато Полиестер табела Салфетка Лен за свадба, банкет БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 6338.00 6672.00

ЗОШТО НАС ??ГОЛЕМ ПОПУСТ 150pcs 20"*20" Златна Свадба Салфетки Крпа Салфетки / ткаенина табела салфетки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТДраг пријател : Употреба : Свадба, Настани, Страни и Хотел Катедрата ПокриваМатеријал : 100% ПолиестерСтил : ОбичнаБоја : Било која боја е достапен во боја на топ листитеСнабдување Тип : Воstock / OEM УслугаПревозот : DHL / ФЕДЕКС / EMS / ТНТ / UPSотПакување : Внатрешна : polyest торба,Надворешниот : Картон или изразат пакетMOQ : 100 Pieces(Големи количини многу попуст)Големина : околу 16"*16",17"*17" или 20"*20", може да се направи клиенти " големинаПроизводот Се ПокажеТабела Боја

10pcs SHSEJA Партија Материјали Шарени Полиестер Ткаенини Крпа Салфетка Свадба & Партија Салфетки Мулти-користете Крпа Табела Салфетка Платно
  • Неодамнешно

10pcs SHSEJA Партија Материјали Шарени Полиестер Ткаенини Крпа Салфетка Свадба & Партија Салфетки Мулти-користете Крпа Табела Салфетка Платно

DEN 864.00 1329.12

100% сосема нов Материјал : Крпа Спецификација на Производот : 48 * 48 см Карактеристики : Избраниот висок квалитет на полиестер ткаенини, двострано супер густа текстура салфетка, погодно виткање цвет во облик на различни...

6pcs/многу Кралско Сина боја/Бела Хотел Маса Декорација 19 Плоштад Виткање Крпа Партија Обична Табела Салфетка Домаќинство Serviette Перат
  • Неодамнешно

6pcs/многу Кралско Сина боја/Бела Хотел Маса Декорација 19 Плоштад Виткање Крпа Партија Обична Табела Салфетка Домаќинство Serviette Перат

DEN 698.88

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Име : Обична Табела Салфетки / Плоштад Виткање Крпа Стил : Модерна Материјал : Полиестер Боја : Кралска Сина, Бела Големина : 48(L)*48(W)cm Тежина : околу 45g / pc Количина : 6pcs табела салфетки.Употреба : Хотел и ресторан W edding Партија Роденден Табела Settings.Внимание : производот не е вклучувајќи салфетка прстен.1...