• Неодамнешно
Сиво сребрена боја spandex горниот капак круг коктел lycra tablecloth свадба банкет и коктел партија табела декорација

Сиво сребрена боја spandex горниот капак круг коктел lycra tablecloth свадба банкет и коктел партија табела декорација

DEN 2160.00
Достапно

Количина на стоки


Ве молиме имајте предвид дека е тоа за lycra горниот капак само ! На дното коктел маса крпа не се вклучени во цената!
Ако сакате да се купи дното коктел маса крпа,ве молиме одете на овој линк :
Spandex врвот на табелата покритие одговара за коктел тркалезни маси,lycra горниот капак за свадба,банкет и коктел партија декорација.
Оваа горниот капак се направени со еластична нишка која може да се одржи на табела блузи цврсто.
Ова можете да го користите ги красат обичен lycra коктел табела ги опфаќа и го прават неверојатен изглед !!
Составот 90%полиестер и 10%lycra Големина 60см или 80см Коктел маси Стил Spandex Боја Различни бои Сјајна
Не сјајна Картон тежина 22kgs (100 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 5-10 дена DHL време на испорака од 3-5 дена Тежина 0.2 кг по парче

Карактеристики на понудата

боја:
Сива Сребро.
Спецификација:
60cm Round cocktail, 80cm Round cocktail
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Број На Модел На:
FE043
Бренд Име:
EVENTSDECOR
Стил:
Обична
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
спојувањето
Обликот:
Круг
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Yes
Големина:
5ft - 6ft Round tables
Техника:
Плетени
Боја:
Сива Сребро.

Слични понуди

1pcs 4 убава Боја ткаенина домот флорални остава маса крпа дома свадба декорација гроздобер шарени маса крпа за табела
 • Неодамнешно

1pcs 4 убава Боја ткаенина домот флорални остава маса крпа дома свадба декорација гроздобер шарени маса крпа за табела

DEN 1058.00 1792.80

Ако'повторно на веледрогерија или дистрибутер, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.Капка превозот е прифатливо.Обичај цел е прифатливо.Материјал : МешаГолемини : Повеќе подготвени направени големини можете да изберете(Ако сакате custom sizes, ве молиме контактирајте со нас)Сликите на Производите

бренд висок квалитет на американската пастирски памук, лен свадба маса крпа божиќ декорација tablecloth флорални печатени табела маска
 • Неодамнешно

бренд висок квалитет на американската пастирски памук, лен свадба маса крпа божиќ декорација tablecloth флорални печатени табела маска

DEN 1331.00 1478.40

Драг пријател, ако сакате да обичај големината на вашиот tablecloth, ве молиме контактирајте со нашиот онлајн кадар за цената.^^

IBANO Памук Хеклани Tablecloth рачно изработени Табела Тркач За Дома кафуле Табела Декорација 1PCS/многу
 • Неодамнешно

IBANO Памук Хеклани Tablecloth рачно изработени Табела Тркач За Дома кафуле Табела Декорација 1PCS/многу

DEN 354.00 354.24

Употреба : оброк подлога, декоративни душеци, камера реквизити, и така било каде што сакате да се стави на место Процес : рака капчиња кука цвет, тоа е колекција на Бутик Функција Сосема нов и висок квалитет...

Бела боја свадба маса крпа embroider rosette цвет 3D табела покрие хотел банкет партија тркалезни маси декорација на продажба
 • Неодамнешно

Бела боја свадба маса крпа embroider rosette цвет 3D табела покрие хотел банкет партија тркалезни маси декорација на продажба

DEN 960.00

свадба маса крпа embroider rosette цвет 3 D табела покрие хотел банкет партија тркалезни маси декорација на продажбаМаса крпа Табела покрие rosette везениОдговара на сите свадба,хотел и ресторан масиРазни бои Состав 100% Сатен Големина Различни големини Стил Rosette embroider Боја Различни Бои СјајнаСјајна Картон тежина 22kgs (5 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 57 дена Форма Круг

WLIARLEO Европа Сценско Tablecloth 140x250cm Дома Табела Покрие Фестивал tableclothes Декорација Hight Квалитет toalha де меса феста
 • Неодамнешно

WLIARLEO Европа Сценско Tablecloth 140x250cm Дома Табела Покрие Фестивал tableclothes Декорација Hight Квалитет toalha де меса феста

DEN 454.00 824.64

WLIARLEO Европа Сценско Tablecloth 140x250cm Дома Табела Покрие Фестивал tableclothes Декорација Hight Квалитет toalha де меса фестаTableclothКако да го одберете tablecloth sise : Табела ширина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth ширинаТабела должина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth должинаГолемина референца : Тежина : 300g / ㎡Топло Совети : Големината е Tablecloth,Не Маса големина,ве Молиме да не купи погрешно.Големина можеби 12 см грешка поради рака мерка .TableclothРазликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

Индивидуализира 3D Tablecloth Бамбус Цвет Море Шема Перат Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба
 • Неодамнешно

Индивидуализира 3D Tablecloth Бамбус Цвет Море Шема Перат Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба

DEN 202.00 336.00

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)>>Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1pcs Сјајна Злато Sequin Сјајот Sequin Табела Тркач 30x270cm,Висок Квалитет Табела Тркач За Свадба Настан Декорација
 • Неодамнешно

1pcs Сјајна Злато Sequin Сјајот Sequin Табела Тркач 30x270cm,Висок Квалитет Табела Тркач За Свадба Настан Декорација

DEN 144.00

Почитувани Купувачи,Добредојдовте На Нашата Продавница.Тука е Високо Квалитетна Сјајна Сјајот Златна Боја Sequin Табела Тркач 30x270cm,Висок Квалитет Табела Тркач За Декорација Свадба Настан , тоа ќе го направи вашиот настани повеќе мода и елеганција .Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x180cmМиење : миење на рацете само.Висат Сува, воопшто не користите фенМатеријал : Висок Квалитет SequinПакување : 1pcs по торба,Испорака : Меѓународни Курир ( Fedex,ТНТ, DHL ,UPSот и други курир линии)Време на испорака : Ние ќе Брод нарачката во рок од 34business дена по вашата плаќања завршенЗа НасChai Sang настан текстилни Co., Ltd жители во Keiqiao која е симбол на светлината текстилни град на Кина...

Европа Хотел стил tablecloths печатени тркалезна маса крпа tablecloths висок квалитет маса крпа шалче банкет mantel де меса
 • Неодамнешно

Европа Хотел стил tablecloths печатени тркалезна маса крпа tablecloths висок квалитет маса крпа шалче банкет mantel де меса

DEN 1085.00 1669.44

Европа Хотел стил tablecloths печатени тркалезна маса крпа tablecloths висок квалитет маса крпа шалче банкет mantel де месаПроизвод ЕкранотПревозот

Бесплатен превозот-Извезуваат во Европа и златна Божиќ лист жакард ткаенина tablecloth Buu стил
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот-Извезуваат во Европа и златна Божиќ лист жакард ткаенина tablecloth Buu стил

DEN 182.00 182.40

Миење текстил Опис : Рака мие со ладна вода или со топла вода или машина за перење да се користат, користење на правото количина на детергент или неутрален детергент , не можете да користите кајгана , сува веднаш по соодветна дехидрација, ако постојат некои тврдоглави дамки не може да се мијат прво одделно, а потоа измијте се , не може и темно заедно со други предмети ..

Бесплатен Превозот Домот 60см 90cm 120cm 180cm Organza Чипка ткаенина Средување на Извезена Tablecloth
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Домот 60см 90cm 120cm 180cm Organza Чипка ткаенина Средување на Извезена Tablecloth

DEN 823.00 957.12

Име на производ : Бесплатен Превозот Домот Organza Чипка Ткаенина Средување на Извезена Tablecloth Функција : Елегантен Дизајн,Удобно и Мека Пакување листа : 1* Tablecloth Ткаенина Материјал : Organza / полиестер Работ Декорација : Чипка Намали Широк Спектар на Употреба : Дома, Хотел, Ресторан, Забава, Банкет Табела Декорација...

Индискиот Стил Убава Дама Слон Лен Памук, Маса Крпа Ресторан Партија Правоаголна Маса Покрие Плоштадот Tablecloth 1031ZB
 • Неодамнешно

Индискиот Стил Убава Дама Слон Лен Памук, Маса Крпа Ресторан Партија Правоаголна Маса Покрие Плоштадот Tablecloth 1031ZB

DEN 469.92

SUJASANMYСпецификација На ШопингЗа Боја Грешка На : Поради резолуција на екран е различен, бојата на стоки и слики ќе има грешка, не припаѓаат на квалитетот проблем...

WLIARLEO Европа Луксузни Tablecloth Кафе на Маса, Смета Крпа Свадба Шупливи Tableclothes Декорација manteles став меса 50x200cm
 • Неодамнешно

WLIARLEO Европа Луксузни Tablecloth Кафе на Маса, Смета Крпа Свадба Шупливи Tableclothes Декорација manteles став меса 50x200cm

DEN 418.00 758.88

WLIARLEO Европа Луксузни Tablecloth Кафе на Маса, Смета Крпа Свадба Шупливи Tableclothes Декорација manteles став меса 50x200cmTableclothТежина : 500g / ㎡Топло Совети : Големина можеби 12 см грешка поради рака мерка .Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

1pcs круг Сатен Tablecloth Табела Покритие за Свадба Партија Божиќ Ресторан Банкет Украси 21colors 90/108/120
 • Неодамнешно

1pcs круг Сатен Tablecloth Табела Покритие за Свадба Партија Божиќ Ресторан Банкет Украси 21colors 90/108/120

DEN 480.00 686.40

Спакуван Листата : 1pcs сатен tableclothСостојба : 100% Сосема Нов и Прво Квалитет.Големина : 228cm(90") изборен круг,275cm(107") изборен круг, 305cm(120") изборен кругБоја : 9 Боја за Опција (Како што се Покаже во Слики)Материјал : 100% Висок Квалитет Блескава Сатен ПолиестерНатпревар : Постојат Одговара на Нашиот Сатен Табела Тркач и Сатен Стол Sash во нашата Продавница!Блескава : пред сатен е Малку посветла од назад, за да го направите да изгледа Прилично повеќеПримена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и слКупувачот Читање1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област.Плаќање1,прифаќаме Виза / Master Card / Boleto / Web Money / QIWI Паричникот / Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.Пакет Shippment1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена.3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Голем Попуст & Фабрика Цена!!! 132 Кол Виза Полиестер Белата Маса Крпа 10pcs Круг БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ MARIOUS
 • Неодамнешно

Голем Попуст & Фабрика Цена!!! 132 Кол Виза Полиестер Белата Маса Крпа 10pcs Круг БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ MARIOUS

DEN 12886.00 14160.00

Голем Попуст & Фабрика Цена!!! 132" Кол Виза Круг 100% Полиестер Белата Маса Крпа, Со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТОпис СпецификацииМатеријал 100% полиестер Големина 70inch, 90inch,108inch,120inch или според вашиот requirment Боја бела,црна,црвена,сина,боја на слонова коска и така натаму Лесна дизајн Секој tablecloth се сече целосно од едно парче од ткаенина Hemmed работ Mostoften бара hemmed работ(пораби) Лесно се грижи Навремено и сатен отпорни...

Беж Европската Американски Стил Патент Сатен Tablecloth за Свадба / Dustproof Чипка Табела ги Опфаќа за Плоштадот Правоаголни Маси
 • Неодамнешно

Беж Европската Американски Стил Патент Сатен Tablecloth за Свадба / Dustproof Чипка Табела ги Опфаќа за Плоштадот Правоаголни Маси

DEN 297.00 312.00

Беж Европската Американски Стил Патент Сатен Tablecloth за Свадба / Dustproof Чипка Табела ги Опфаќа за Плоштадот Правоаголни МасиМатеријал : СатенОваа tablecloth не може да се сопствени направени!Напомена : 1...

Божиќ 110*180cm Правоаголна Tablecloth за Еднократна употреба Среќен Божиќ Печатени ПВЦ Цртан филм Табела Облека 2O1013
 • Неодамнешно

Божиќ 110*180cm Правоаголна Tablecloth за Еднократна употреба Среќен Божиќ Печатени ПВЦ Цртан филм Табела Облека 2O1013

DEN 129.00 173.76

Tablecloth за Еднократна употреба Среќен Божиќ Печатени ПВЦ Цртан филм Tablewaer ФенсиФункција : Материјал : ПВЦГолемина : 110*180cm / 43.3*70.9"Лесна, еденпарче дизајнРасположливиот Среќен Божиќ Правоаголна Печатени ПВЦ Цртан филм TableclothТоа е добра декорација за БожиќГо прави голем ѕид виси, tablecloth, плажа cover up, ученичкиот дом, каучот маска или прозорец завеса другиПакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР tablecloth(без мало пакет)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Промет на големо со 10pcs/многу Хотел Банкет Бела Солидна Полиестер Тркалезна Маса Крпа Ресторан Црвено Злато Табела Покрие Партија Оркестарот Tablecloth
 • Неодамнешно

Промет на големо со 10pcs/многу Хотел Банкет Бела Солидна Полиестер Тркалезна Маса Крпа Ресторан Црвено Злато Табела Покрие Партија Оркестарот Tablecloth

DEN 2618.00 2618.40

Карактеристики : Висок Квалитет Име : Хотел Банкет Солидна Обичен Tablecloth / Ресторан Табела Покрие Материјал : Полиестер Стил : Модерна Боја : Бела,Беж Бела,Беж Жолта,Златна Жолта,Светло Кафе,Темно Кафе,Црвено Вино Црвена,Темно Зелени,Тревата со Зелена боја, Кралска Сина,Светло Сина,Темно Виолетова, Светло Виолетова,Црна ект 18 бои...

3D Tablecloth Зебра Зајдисонце Шема Перат Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба Прилагодлива големина
 • Неодамнешно

3D Tablecloth Зебра Зајдисонце Шема Перат Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба Прилагодлива големина

DEN 202.00 336.00

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)>>Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...