• Неодамнешно
Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 575.52
Достапно

Количина на стоки

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество. 1. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. 2. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. 3. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно. 4. НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето. 5. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!благодарение 6. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! 7.Забелешка : Кога ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.

Карактеристики на понудата

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
735 - FPC V2.0
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Големина:
11.6 inch
Модул Број:
735-FPC V2.0
Компатибилен со:
735-FPCV2.0
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Слични понуди

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Коцка iplay 10 U83 Моќ Нагоре/Надолу Switch & Јачина на звук Копче за Контрола Лента Замена Поправка
  • Неодамнешно

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Коцка iplay 10 U83 Моќ Нагоре/Надолу Switch & Јачина на звук Копче за Контрола Лента Замена Поправка

DEN 517.00 623.52

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Коцка iplay 10 U83 Моќ Нагоре / Надолу Switch & Јачина на звук Копче за Контрола Лента Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Новите 7 екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т-703 факс 165*100mm
  • Неодамнешно

Новите 7 екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т-703 факс 165*100mm

DEN 342.00 360.00

Новите 7" екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т703 факс 165*100mmКомпатибилен Модел : За Prology географска ширина Т703 факсТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Irbis TZ42 3g / Irbis tz707 3G ТАБЛЕТ внатрешна LCD Екран Панел Модул замена Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Irbis TZ42 3g / Irbis tz707 3G ТАБЛЕТ внатрешна LCD Екран Панел Модул замена Бесплатен Превозот

DEN 752.64

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите lcd екран приклучок за кабелот е иста како и листата еден пред купување.Овој таблет има различни lcd кабел верзија.Пакет : 1 PCs / многу LCD дисплеј матрица без допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета како што е споменато.Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Новите 7 инчен RoverPad Небото T70 Таблета 30Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Новите 7 инчен RoverPad Небото T70 Таблета 30Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 223.20

Новите 7" инчен Rover Pad Небото T70 Таблета 30 Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Оригиналниот вклучување, исклучување Моќ & Јачина на звук копче Flex кабел За Onda V10 4G Lte 10.1од страна на Тастатура копче flex кабел замена на делови
  • Неодамнешно

Оригиналниот вклучување, исклучување Моќ & Јачина на звук копче Flex кабел За Onda V10 4G Lte 10.1од страна на Тастатура копче flex кабел замена на делови

DEN 557.00 671.52

Оригиналниот вклучување, исклучување Моќ & Јачина на звук копче Flex кабел За Onda V10 4 G Lte 10.1"од страна на Тастатура копче flex кабел замена на деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Висок Квалитет Замена 7 Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Замена 7 Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 211.00 211.20

Висок Квалитет Замена 7" Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86 V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

оригинални нови 10.4инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173
  • Неодамнешно

оригинални нови 10.4инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173

DEN 1344.00 1920.00

оригинални нови 10.4"инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т-703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т-703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 1140.00 1200.00

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x LCDКомпатибилен Модел : За Prology географска ширина Т703 Факс Забелешка дебелинаТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Нови 3.5 инчен LCD Дисплеј + екран на допир Digitizer Собранието За teXet TN-301 Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Нови 3.5 инчен LCD Дисплеј + екран на допир Digitizer Собранието За teXet TN-301 Бесплатен превозот

DEN 775.00 816.00

Нови 3.5 инчен LCD Дисплеј + екран на допир Digitizer Собранието За te Xet TN301 Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x LCD + екран на допирКомпатибилен Модел : За te Xet TN301Таблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

За HP чеша 10 HD 3500US 3510US LCD Дисплеј Панел Screen Монитор Поправка Замена Дел Со Следење на Број
  • Неодамнешно

За HP чеша 10 HD 3500US 3510US LCD Дисплеј Панел Screen Монитор Поправка Замена Дел Со Следење на Број

DEN 1576.00 1658.88

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...