• Неодамнешно
Оригиналниот 9.7 инчен Таблет lcd екран За Ainol Numy 3G AX9 внатрешна LCD панелот на екранот ASBF097-30-06 Бесплатен превозот

Оригиналниот 9.7 инчен Таблет lcd екран За Ainol Numy 3G AX9 внатрешна LCD панелот на екранот ASBF097-30-06 Бесплатен превозот

DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. 6 цел ќе биде прогласен како ниска вредност на Клиентите или requirment да се избегне Должност /Данок. Поради Меѓународна трговска политика и тенок маргините ,ве молиме да забележите нашата продавачот не е одговорен за било какви давачки /локалните даноци или други клиенти царинење во време. 7 пратката ќе бидат спакувани многу добро пред превозот за да се избегне оштетување.
Квалитет и Гаранција 1 Прво, ние доби сите lcd(touch screen) и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. 2 ве Молиме да не информирате во РОК од 3 ДЕНА по приемот на пратката ако сте незадоволни со производи (Реална слика и други докази мора да се даде),а потоа ние ќе ви понуди замена/наплата ако производите не се како што е опишано. 3 Ако објектот е вашиот prossession повеќе од 7 дена ,тоа се смета користи /втора рака ,Само ќе нудат услуга за замена откако ќе го добиете вашето враќање објект

Карактеристики на понудата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
ASBF097-30-06
Бренд Име:
XSRUPB
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични понуди

Нова 9 инчен 0926a1-HN екран на допир Галакси N8000 digitizer панел Сензор Стакло Замена dh-0926a1-fpc080 Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Нова 9 инчен 0926a1-HN екран на допир Галакси N8000 digitizer панел Сензор Стакло Замена dh-0926a1-fpc080 Бесплатен превозот

DEN 360.00

Нова 9" инчен 0926a1HN екран на допир Галакси N8000 digitizer панел Сензор Стакло Замена dh0926a1fpc080 Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

7 Инчен за Асистент АП-717G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

7 Инчен за Асистент АП-717G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

DEN 864.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD070027-31 NB-A20 lcd екран замена panel
 • Неодамнешно

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD070027-31 NB-A20 lcd екран замена panel

DEN 2429.00 2640.00

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD07002731 NBA20 lcd екран замена panelОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

За HP чеша 10 HD 3500US 3510US LCD Дисплеј Панел Screen Монитор Поправка Замена Дел Со Следење на Број
 • Неодамнешно

За HP чеша 10 HD 3500US 3510US LCD Дисплеј Панел Screen Монитор Поправка Замена Дел Со Следење на Број

DEN 1576.00 1658.88

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Sim Картичка Flex Кабел За ASUS Fonepad 8 k016 FE380CG FE8030CXG SIM Картичка Штекер Со Држачот за Мемориска Картичка Flex Замена Поправка
 • Неодамнешно

Sim Картичка Flex Кабел За ASUS Fonepad 8 k016 FE380CG FE8030CXG SIM Картичка Штекер Со Држачот за Мемориска Картичка Flex Замена Поправка

DEN 517.00 623.52

QCC ВО ТАИ WANSim Картичка Flex Кабел За ASFonepad 8 k016 FE380 CG FE8030 CXG SIM Картичка Штекер Со Држачот за Мемориска Картичка Flex Замена ПоправкаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Висок Квалитет IPS Ретината Екран, 2048 x 1536 за Teclast P89 3G Octa Core 7.9 инчен LCD Дисплеј Замена
 • Неодамнешно

Висок Квалитет IPS Ретината Екран, 2048 x 1536 за Teclast P89 3G Octa Core 7.9 инчен LCD Дисплеј Замена

DEN 2508.00 2640.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

оригинални нови 7.4 инчен екран на допир resistive 170 * 108 навигација со автомобил IPC компјутерски екран екран на допир ракопис
 • Неодамнешно

оригинални нови 7.4 инчен екран на допир resistive 170 * 108 навигација со автомобил IPC компјутерски екран екран на допир ракопис

DEN 470.00 672.00

7.4 инчен екран на допир resistive 170 * 108 навигација со автомобил IPC компјутерски екран екран на допир ракопис

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 575.52

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот

DEN 237.60

7" инчен за КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51 GT екран на допир панел FPCTP070341u51gt Бесплатен превозотБоја : бела, црна...

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т-703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т-703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 1140.00 1200.00

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x LCDКомпатибилен Модел : За Prology географска ширина Т703 Факс Забелешка дебелинаТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

7 инчен HD возачот N070ICG-LD1 IPS LCD екран автомобил DVD навигација проектор DIY одбор
 • Неодамнешно

7 инчен HD возачот N070ICG-LD1 IPS LCD екран автомобил DVD навигација проектор DIY одбор

DEN 3854.00 5280.00

7 инчи HD 1280*800 Возило DVD навигација LCD екран DIY проектор VGA обратен приоритет LCD возачот одбор две AV сите на патот назад VGA приоритет за поддршка на HDMIПримена : N070 ICGLD1 N101 LCGL21 HD IPS LCD екранРаботен напон : 12 VСигнал за внесување : 2 Пат, AV+VGAVGA влез : 1280*800, физичка резолуцијаможе да биде совршен поддршка за 1280*800 резолуција, на точкадоточка на екранотAV1, видео влез (кои може да се поврзат DVD уредот или на предната камера)AV2, видео влез (автомобил автоматски да се префрлите на камерата)Во plug and play функција : поддршкаКонтрола на владата : OSD, мулти функција на работењето или да ги прилагодите јачината на светлината и бојата потенцијал10 карактеристики : користење на зрели програма, јасно да се покаже ефектот одВо функција на поставување на приоритет, обратен : А, подигање default последниот зачуван канал.Б, подигање, обратен сигнал за да се префрлите на AV2, обратен сигнал исчезнува, се врати на оригиналниот канал.C, standby, обратен сигнал за да се префрлите на AV2, обратен сигнал исчезна, врати се во режим на мирувањеПоддршка на сликата подолу, флип, 4 : 3 / 16 : 9 слика display format конверзијаВо соодветниот предмет : визуелна спогодба, автомобил компјутер, инструментација, индустриска контрола, медицинска опрема, опрема, пренослив екранот опрема и друга електроника