• Неодамнешно
Оригинални Нови 10.1 инчен Odys Простор 10 Плус 3G Таблет екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Оригинални Нови 10.1 инчен Odys Простор 10 Плус 3G Таблет екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

DEN 604.80
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
NINJACASE
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
ODYS Резултат 10 Плус 3G 10.1 инчен екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
ODYS Резултат Плус 3G

Слични понуди

Нови Тестирани 10.1 инчен P101KDA-AP1 P101KDA AP1 1280x800 HD IPS flat-панел LCD екран
 • Неодамнешно

Нови Тестирани 10.1 инчен P101KDA-AP1 P101KDA AP1 1280x800 HD IPS flat-панел LCD екран

DEN 2123.04

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Новите 7 екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т-703 факс 165*100mm
 • Неодамнешно

Новите 7 екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т-703 факс 165*100mm

DEN 342.00 360.00

Новите 7" екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т703 факс 165*100mmКомпатибилен Модел : За Prology географска ширина Т703 факсТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Оригиналниот LCD Дисплеј 7 Матрица за Prestigio MultiPad Wize 3037 ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Оригиналниот LCD Дисплеј 7 Матрица за Prestigio MultiPad Wize 3037 ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот

DEN 760.00 864.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

AUO 2 инчен LCD дисплеј /2.0 LCD модул /A020CN01.V1 екранот модул
 • Неодамнешно

AUO 2 инчен LCD дисплеј /2.0 LCD модул /A020CN01.V1 екранот модул

DEN 1156.00 1584.00

AUO 2 инчен LCD дисплеј / 2.0 LCD модул / A020 CN01.V1 екранот модулГлавните параметри на AUO LCD екран A020 CN01.V1Панелот е бренд : (AUO)Панел тип : AO20 CN01 V1Панел тип : aSi TFTLCD, LCD екранПанел големина : 2 инчиРезолуција : 480*240Display mode : TN, често бела екранот, пренос типПриказна површина : 39.84*29.88 mmИзглед, големина : 47.54*41.08 mmПовршински третман : Тешко слој (3 H)Панел светлина : 300cd / m2 (typ.)Контраст : 180 : 1 (typ.) преносДисплеј во боја : 16.7 M (8битна)Време на одговор : 25 / 30 (Typ,) (Tr / Td) (MS)Агол на гледање : 40 / 40 / 10 / 30 на (Typ.) (CR>10) (лево / десно / top / bottom)Извор на светлина тип : 3 S1 P WLEDСигнал interface : Serial RGB (8битна) +SPI, CCIR656,40 игличкиПанел напон : 3.3 / 3.3 / 3.3 V (Typ.) (VCC / AVDD / PVDD) (Дигитално / Аналогни)Апликација на производи : дигитална камера, дигитален фото апаратПрашања кои имаат потреба од вниманиеА, државата се прикаже модул на екранот на 2 инчи, на врвот на екранот ќе се појави црвена линија, тоа е нормално, бидејќи параметар на течен кристал екранот, екран сликата е невидлив, сосема нормално екранот,Два, Ние ги користиме DVD стандард тест сигнал, ако ја користите другата страна на сликата сигнал, може да се појави делумно ситуација, особено на камерата (поради различни пропусен опсег параметар за секое семејство на производи, регулатива) ако компанијата е во развој производи, ние нудиме на уплатената услуга, може да се прилагоди според сликата вашата камера за нагоре и надолу.

Висок Квалитет Замена 7 Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Замена 7 Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 211.00 211.20

Висок Квалитет Замена 7" Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86 V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD070027-31 NB-A20 lcd екран замена panel
 • Неодамнешно

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD070027-31 NB-A20 lcd екран замена panel

DEN 2429.00 2640.00

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD07002731 NBA20 lcd екран замена panelОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

7 Инчен за Асистент АП-717G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

7 Инчен за Асистент АП-717G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

DEN 864.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

оригинални нови 10.4инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173
 • Неодамнешно

оригинални нови 10.4инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173

DEN 1344.00 1920.00

оригинални нови 10.4"инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173

Црна Рамка со 7inch за Explay Onliner 3 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel
 • Неодамнешно

Црна Рамка со 7inch за Explay Onliner 3 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 638.00 672.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 575.52

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

оригинални нови 7.4 инчен екран на допир resistive 170 * 108 навигација со автомобил IPC компјутерски екран екран на допир ракопис
 • Неодамнешно

оригинални нови 7.4 инчен екран на допир resistive 170 * 108 навигација со автомобил IPC компјутерски екран екран на допир ракопис

DEN 470.00 672.00

7.4 инчен екран на допир resistive 170 * 108 навигација со автомобил IPC компјутерски екран екран на допир ракопис

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот

DEN 237.60

7" инчен за КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51 GT екран на допир панел FPCTP070341u51gt Бесплатен превозотБоја : бела, црна...

Оригиналната За Huawei MediaPad 7 S7-701u S7-701w Таблета LCD Екран Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Оригиналната За Huawei MediaPad 7 S7-701u S7-701w Таблета LCD Екран Бесплатен Превозот

DEN 730.00 768.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Нови 3.5 инчен LCD Дисплеј + екран на допир Digitizer Собранието За teXet TN-301 Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Нови 3.5 инчен LCD Дисплеј + екран на допир Digitizer Собранието За teXet TN-301 Бесплатен превозот

DEN 775.00 816.00

Нови 3.5 инчен LCD Дисплеј + екран на допир Digitizer Собранието За te Xet TN301 Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x LCD + екран на допирКомпатибилен Модел : За te Xet TN301Таблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

ZhiYuSun HLD-АМО-2544 6.2 Инчен 155mm*88mm 4Wire Resistive екран на допир Панел Digitizer 155*88 ова е компатибилен За АВТОМОБИЛ DVD
 • Неодамнешно

ZhiYuSun HLD-АМО-2544 6.2 Инчен 155mm*88mm 4Wire Resistive екран на допир Панел Digitizer 155*88 ова е компатибилен За АВТОМОБИЛ DVD

DEN 906.24

трговски опис Zhi Yu Sun HLDАМО2544 6.2 Инчен 155mm*88mm 4 Wire Resistive екран на допир Панел Digitizer 155*88 ова е компатибилен За АВТОМОБИЛ DVDТопло прашува : Стоката е во парк!!!

Оригиналниот 9.7 инчен Таблет lcd екран За Ainol Numy 3G AX9 внатрешна LCD панелот на екранот ASBF097-30-06 Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Оригиналниот 9.7 инчен Таблет lcd екран За Ainol Numy 3G AX9 внатрешна LCD панелот на екранот ASBF097-30-06 Бесплатен превозот

DEN 2052.00 2160.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

G080Y1-T01 8
 • Неодамнешно

G080Y1-T01 8

DEN 4906.00 6720.00

Пред да ја купите, бидете сигурни да се консултира дали постојат стоки, така што нема да ви донесе непотребни проблеми! Слика опис и физички разлики, се надевам дека ќе има добри консултации пред купување, плаќање во рок од 24 часа по породувањето, постојат посебни околности ние ќе ве известиме однапред! Услуги на клиентите : 7 дена без причина да се вратат, на 3 месеци гаранција, гаранција за возврат, бараат изглед без да се оштети, за да не ги растурајте и поправка, и гаранција налепници непроменети! Имаат проблеми со квалитетот во рок од 7 дена да се вратат, ние ќе ги сноси врати товарни! Во рок од 7 дена, ако не самиот производ проблеми со квалитетот за да се вратите на стоки, купувачот се врати товарни!На штета предизвикана од природни катастрофи и вештачки фактори кои не се во доменот на гаранцијата, не уживаат 7 дена без причина да се вратат!Со цел да се заштитат интересите на двете од нас, ве молиме да не брзаат да се добие пријатели по приемот на стоката, ние прво мора да го потпише, по инспекција, ако се судрите со оштетен инспекција, ве молиме контактирајте со нас веднаш! Ако не ги проверите и пријавете се со цел да ја прими стоката во добра состојба, ако се оштетени, последиците од себе!!Бидете сигурни да го отворите парцела кога курир внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати! Во случај на штета, ве молиме веднаш да одбие да го потпише и нека службеник за да докаже дека враќањето пакет...

Вистински LCD Панел Flex Кабел За Teclast P11HD Quad-core 10.1 LCD Дисплеј PCB Flex кабел поврзете плоча замена
 • Неодамнешно

Вистински LCD Панел Flex Кабел За Teclast P11HD Quad-core 10.1 LCD Дисплеј PCB Flex кабел поврзете плоча замена

DEN 517.00 623.52

QCC ВО ТАИ WAN100% Вистински LCD Панел Flex Кабел За Teclast P11 HD Quadcore 10.1" LCD Дисплеј PCB Flex кабел поврзете плоча заменаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ : 1...

Висок Квалитет IPS Ретината Екран, 2048 x 1536 за Teclast P89 3G Octa Core 7.9 инчен LCD Дисплеј Замена
 • Неодамнешно

Висок Квалитет IPS Ретината Екран, 2048 x 1536 за Teclast P89 3G Octa Core 7.9 инчен LCD Дисплеј Замена

DEN 2508.00 2640.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...