• Неодамнешно
Оригиналниот LCD Дисплеј 7 Матрица за Prestigio MultiPad Wize 3037 ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот

Оригиналниот LCD Дисплеј 7 Матрица за Prestigio MultiPad Wize 3037 ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот

DEN 760.00
DEN 864.00
-12 %
Достапно

Количина на стоки

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. 6 цел ќе биде прогласен како ниска вредност на Клиентите или requirment да се избегне Должност /Данок. Поради Меѓународна трговска политика и тенок маргините ,ве молиме да забележите нашата продавачот не е одговорен за било какви давачки /локалните даноци или други клиенти царинење во време. 7 пратката ќе бидат спакувани многу добро пред превозот за да се избегне оштетување.
Квалитет и Гаранција 1 Прво, ние доби сите lcd(touch screen) и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. 2 ве Молиме да не информирате во РОК од 3 ДЕНА по приемот на пратката ако сте незадоволни со производи (Реална слика и други докази мора да се даде),а потоа ние ќе ви понуди замена/наплата ако производите не се како што е опишано. 3 Ако објектот е вашиот prossession повеќе од 7 дена ,тоа се смета користи /втора рака ,Само ќе нудат услуга за замена откако ќе го добиете вашето враќање објект

Карактеристики на понудата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
за prestigio multipad wize 3037 3g
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични понуди

За HP чеша 10 HD 3500US 3510US LCD Дисплеј Панел Screen Монитор Поправка Замена Дел Со Следење на Број
 • Неодамнешно

За HP чеша 10 HD 3500US 3510US LCD Дисплеј Панел Screen Монитор Поправка Замена Дел Со Следење на Број

DEN 1576.00 1658.88

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Irbis TZ42 3g / Irbis tz707 3G ТАБЛЕТ внатрешна LCD Екран Панел Модул замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Irbis TZ42 3g / Irbis tz707 3G ТАБЛЕТ внатрешна LCD Екран Панел Модул замена Бесплатен Превозот

DEN 752.64

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите lcd екран приклучок за кабелот е иста како и листата еден пред купување.Овој таблет има различни lcd кабел верзија.Пакет : 1 PCs / многу LCD дисплеј матрица без допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета како што е споменато.Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Новите 7 екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т-703 факс 165*100mm
 • Неодамнешно

Новите 7 екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т-703 факс 165*100mm

DEN 342.00 360.00

Новите 7" екран на допир digitizer панел За Prology географска ширина Т703 факс 165*100mmКомпатибилен Модел : За Prology географска ширина Т703 факсТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Нова За 10.1 инчен sq-pg1033-fpc-а1 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нова За 10.1 инчен sq-pg1033-fpc-а1 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 485.76

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како слика.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство кое време без претходна најаваКабел за заклучување може да се различни, како на сликата еден,нов екран панел може да има лого на неа или не, ако не може да го прифати тоа...

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот

DEN 237.60

7" инчен за КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51 GT екран на допир панел FPCTP070341u51gt Бесплатен превозотБоја : бела, црна...

оригинални нови 10.4инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173
 • Неодамнешно

оригинални нови 10.4инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173

DEN 1344.00 1920.00

оригинални нови 10.4"инчен екран на допир ракопис екран медицинска опрема индустриска опрема Општи amt 9509 а б 225*173

Нова 9 инчен 0926a1-HN екран на допир Галакси N8000 digitizer панел Сензор Стакло Замена dh-0926a1-fpc080 Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Нова 9 инчен 0926a1-HN екран на допир Галакси N8000 digitizer панел Сензор Стакло Замена dh-0926a1-fpc080 Бесплатен превозот

DEN 360.00

Нова 9" инчен 0926a1HN екран на допир Галакси N8000 digitizer панел Сензор Стакло Замена dh0926a1fpc080 Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Коцка iplay 10 U83 Моќ Нагоре/Надолу Switch & Јачина на звук Копче за Контрола Лента Замена Поправка
 • Неодамнешно

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Коцка iplay 10 U83 Моќ Нагоре/Надолу Switch & Јачина на звук Копче за Контрола Лента Замена Поправка

DEN 517.00 623.52

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Коцка iplay 10 U83 Моќ Нагоре / Надолу Switch & Јачина на звук Копче за Контрола Лента Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Sim Картичка Flex Кабел За ASUS Fonepad 8 k016 FE380CG FE8030CXG SIM Картичка Штекер Со Држачот за Мемориска Картичка Flex Замена Поправка
 • Неодамнешно

Sim Картичка Flex Кабел За ASUS Fonepad 8 k016 FE380CG FE8030CXG SIM Картичка Штекер Со Држачот за Мемориска Картичка Flex Замена Поправка

DEN 517.00 623.52

QCC ВО ТАИ WANSim Картичка Flex Кабел За ASFonepad 8 k016 FE380 CG FE8030 CXG SIM Картичка Штекер Со Држачот за Мемориска Картичка Flex Замена ПоправкаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Црна Рамка со 7inch за Explay Onliner 3 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel
 • Неодамнешно

Црна Рамка со 7inch за Explay Onliner 3 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 638.00 672.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т-703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т-703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 1140.00 1200.00

Новиот 7 инчен LCD Дисплеј За Prology географска ширина Т703 800*480 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x LCDКомпатибилен Модел : За Prology географска ширина Т703 Факс Забелешка дебелинаТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Новиот Екран на Допир Digitizer Замена За 7 EDERTIX Емоционална Технологија E77 Таблета екран на Допир Панел Сензор Стакло Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Новиот Екран на Допир Digitizer Замена За 7 EDERTIX Емоционална Технологија E77 Таблета екран на Допир Панел Сензор Стакло Бесплатен Превозот

DEN 551.04

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран на допир панел форма и допир screeen кабел верзија за овој таблет модел.Ова е екран на допир со 30pins кабел верзијаНие само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 575.52

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Новите 7 инчен RoverPad Небото T70 Таблета 30Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Новите 7 инчен RoverPad Небото T70 Таблета 30Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 223.20

Новите 7" инчен Rover Pad Небото T70 Таблета 30 Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

skylarpu 4.3 инчен екран на допир 104mm*64mm најчесто се користат таблет перо на екранот на допир Панел Стакло Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

skylarpu 4.3 инчен екран на допир 104mm*64mm најчесто се користат таблет перо на екранот на допир Панел Стакло Бесплатен превозот

DEN 384.00 427.20

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd​Најчесто се користи Resistive touch screen size : 4.35.0 инчен102mm*62mm 105mm*65mm 113mm*68mm 114mm*72mm 117mm*70mm 117mm*73mm 120mm*73mm 119mm*74mm 105mm*65mm 105mm*64mm 103mm*63mm 126mm*99mm 105mm*133mm 105mm*132mm 109mm*136mm6.06.5 инчи141mm*83mm 144mm*84mm 141mm*87mm 145mm*87mm 150mm*90mm 155mm*88mm 155mm*90mm 152mm*92mm 154mm*87mm 147mm*85mm 152mm*85mm7.0инчен 8.0161mm*97mm 163mm*97mm 165mm*100mm 164mm*103mm 192mm*116mm 172mm*132mm 193mm*115mm 182mm*141mm 192mm*116mm 171mm*131mm 179mm*146mm9.0инчен 10.4210mm*125mm 234mm*178mm 225mm*173mm 249mm*186mm 225mm*176mm 235mm*145mm12.022 inch260mm*200mm 276mm*178mm 322mm*247mm 355mm*288mm 426mm*276mm 396mm*323mm 490mm*285mm 488mm*310mmКупувачот Напомена : Пред да го купат овој екран на допир панел ве Молиме да се измери големината на екранот и кабел за локација , Ако големината е исто тоа значи побрзо, ако не't find големина што ви треба, ве Молиме контактирајте со нас ние ќе ви помогнат да ги најдете тоа ,Благодарение, уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...