• Неодамнешно
Ѕид Дома Полначот 5V 2.5 4.0x1.7mm / 4.0*1.7 мм ЕУ НИ Приклучок Адаптер за Напојување ТВ Кутија

Ѕид Дома Полначот 5V 2.5 4.0x1.7mm / 4.0*1.7 мм ЕУ НИ Приклучок Адаптер за Напојување ТВ Кутија

DEN 311.52
Достапно

Количина на стоки


Влез : 100~240 V AC 50-60 Hz
Излез : DC 5 V 2.5
Приклучок тип : ЕУ, САД
Конектори дијаметар : 4.0x1.7mm
S hould имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да нарачате. Ви благодариме.
Пакување вклучувајќи
1 x pc полнач
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

боја:
Црна
Бренд Име:
dolmobile
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
5v 2.5
Компатибилен Бренд:
Универзална
Напон:
5V

Слични понуди

Бесплатен превозот За Леново A798 опашка приклучок За Леново A798T опашка приклучок интерфејс конектор за податоци полнењето порта
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот За Леново A798 опашка приклучок За Леново A798T опашка приклучок интерфејс конектор за податоци полнењето порта

DEN 256.00 287.52

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

За Полначот 5V 1А 5W мобилен телефон Bluetooth слушалки USB Автомобил Полнач 12V24V Универзална со светла
  • Неодамнешно

За Полначот 5V 1А 5W мобилен телефон Bluetooth слушалки USB Автомобил Полнач 12V24V Универзална со светла

DEN 290.00 326.40

За Оригинални USB Полнач за во АвтомобилСо добар квалитет со солидна capacitor Ова не е честа појава во автомобил полначМали и преносливо не земе местоUSB интерфејс со полнење кабел може да биде лесно да се користи5 V 1А 5 W излез за брзо полнење на телефонотСо сино светло[За квалитетот на производот]1) Сите наши производи се во вид на слики, фабрика директни испорака, да го прифатат големи количини на нарачки, цената на еден друг состанок, голема количина на Cong, поздрави истрага.2) квалитетот на производот е загарантирана! Клиентите може да се дојде до фабриката да се види на стоки...

AC да DC ЕУ PLUG 6V 1А Конвертор конектор за Адаптер за Напојување 5.5 X 2.1 + 2.5 X 0.7
  • Неодамнешно

AC да DC ЕУ PLUG 6V 1А Конвертор конектор за Адаптер за Напојување 5.5 X 2.1 + 2.5 X 0.7

DEN 118.00 184.80

AC 100240 V Конвертор DC Адаптер 5.5x2.5 MM+2.5 X0.7 MM 6 V 1А Полначот ЕУ Plug Фабрика ценаAC 100240 V Конвертор DC Адаптер 5.5x2.5 MM+2.5 X0.7 MM 6 V 1А Полначот ЕУ Приклучок за Префрлување НапојувањеОписи : Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез)Текст Фреквенција : 5060 HzИзлез : 6 V 1АДолжина на кабел : 100 CMСовет : ()Центар (+)НадворешнаПогоден за меѓународна употребаDC Плус Димензија : 5.5 мм X 2,5 mm(Компатибилен со 5.5 мм X 2.1 mm),2,5 mm X 0.7 mmЗабелешка : ве Молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред да конкурираат.1 x Адаптер за Полнач1 x 5.5x2.5 MM Женски 2.5 X0.7 MM Машки Конектор[relateproductdetail / ]1...

Unidopro 3Port USB ЕУ Plug AC Ѕид Полнач за Onda V10 Pro/Плус/4G/3G V80PLUS/SE/Octa Core 2.4 Патна Chargeur w/ LED Дисплеј
  • Неодамнешно

Unidopro 3Port USB ЕУ Plug AC Ѕид Полнач за Onda V10 Pro/Плус/4G/3G V80PLUS/SE/Octa Core 2.4 Патна Chargeur w/ LED Дисплеј

DEN 525.00 617.76

Продавачот ПрепорачувамUNIDOPRO 3 USB Порти AC Патување Полначот Евро ЕУ ПриклучокПолначот 3 уред simulataneously во нивното оптимално полнење брзина, вкупно излез 3А.Полнење Направи ПопаметниСе изгради во smart технологијата за откривање на сите поврзани уреди, се приспособат на излез соодветно на тоа, и да се обезбеди постојан напон за да се минимизира време на полнење.100% Безбеден ПолнењеПреполнувањето, прегревање , Повеќе Моќ, Повеќе од Валутата, Преку Притисок, Висока Температура и Краток Спој заштита.со LED Дисплеј индикаторЛесно да се разбере кога не полначот не е правилно вклучен во штекер благодарение на вградениот LED индикатор.Полнење БрзинаЗа јас Телефони / i Pods е 1А Излез ; за падовите е 2.4 Еден Излез MaxЗа Андроид Телефони : за Samsung Галакси S8 S7 S6 / S6 Работ S5 S4 , Note 8 7 5 4 3 сл 1А да 2.4 Еден ИзлезЗа Други Уреди : Сите USB полнење на уреди се 1А да 2.4 Еден Излез.***Совети : Предлагам да се купување на 2pcs на оваа точка, ќе добиете попуст од 5% за секое парче.Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за поволна цена.Производ Покажува :

10pcs Универзална 5V 2A USB Port Конектор за Напојување за Ainol Novo 7 3G AX1 Pipo М9 Про 3G/WIFI Таблет КОМПЈУТЕР Адаптер
  • Неодамнешно

10pcs Универзална 5V 2A USB Port Конектор за Напојување за Ainol Novo 7 3G AX1 Pipo М9 Про 3G/WIFI Таблет КОМПЈУТЕР Адаптер

DEN 1247.52

Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете : 1) напон натпревар2) исто конектори дијаметарВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ова USB адаптер може да не се работи за i Phone 4 / 4 S,не за i Pad, Samsung Galaxy Tablet 8.9 , САМО за таблет компјутер.Влез : 100~240 V AC 50 / 60 HzИзлез : DC 5 V 2 AКонектори дијаметар : USB портПриклучок тип : ЕУ, САДСе работи за Ainol Novo 7 3 G AX1 Pipo М9 Про 3 G / WIFI таблет компјутер итн.Пакување вклучувајќи10 x 5 V 2 A USB полначПревозот 1...

9V 1А Ѕид Дома Конектор за Напојување Адаптер 5.5*2.1 5 мм.5x2.1mm ЕУ НИ Приклучок
  • Неодамнешно

9V 1А Ѕид Дома Конектор за Напојување Адаптер 5.5*2.1 5 мм.5x2.1mm ЕУ НИ Приклучок

DEN 240.00

Влез : 100~240 V ACИзлез : наизменична СТРУЈА 9 V 1АКонектори дијаметар : 5.5 мм * 2.1 mmПриклучок тип : ЕУ, САДАдаптери за Конектори : во внатрешноста на позитивниот (+)надвор негативниот ()Пакување вклучувајќи1pc x 9 V 1АПревозот 1...

15V 1.2 ЕДЕН Таблет компјутер, апарат за Asus VivoTab RT TF600 TF810 TF600T Ѕид Адаптер ADP-18BW Б 90XB007P-MPW010 90XB007P-MPW020EU приклучок
  • Неодамнешно

15V 1.2 ЕДЕН Таблет компјутер, апарат за Asus VivoTab RT TF600 TF810 TF600T Ѕид Адаптер ADP-18BW Б 90XB007P-MPW010 90XB007P-MPW020EU приклучок

DEN 829.92

15 V 1.2 ЕДЕН Таблет компјутер, апарат за AsVivo Tab RT TF600 TF810 TF600 T Ѕид Адаптер ADP18 BW Б 90 XB007 PMPW010 90 XB007 PMPW020 EU plug Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Бесплатен превозот оригинални За Lenovo IdeaPad Yoga 11-TTH 11 11S Моќ Интерфејс Батерија Receptacle Заглавие
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот оригинални За Lenovo IdeaPad Yoga 11-TTH 11 11S Моќ Интерфејс Батерија Receptacle Заглавие

DEN 256.00 287.52

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

50pcs 5V 3А 2,5 mm Џек Ѕид Полнач за Quad Core Таблета PC Ainol Херој II Искра Sanei N10 T7s T10s Pipo М9 Адаптер за Напојување
  • Неодамнешно

50pcs 5V 3А 2,5 mm Џек Ѕид Полнач за Quad Core Таблета PC Ainol Херој II Искра Sanei N10 T7s T10s Pipo М9 Адаптер за Напојување

DEN 8880.00

Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете : 1) Напон натпревар2) Исто конектори дијаметар3) Тековна е повеќе од или еднакваТреба да имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да нарачате...

12V 2A 2.5x0.7mm Конектор за Напојување Адаптер за Yuandao N101 II Коцка U30GT1 U30GT2 U9GT5 Ainol Херој V9
  • Неодамнешно

12V 2A 2.5x0.7mm Конектор за Напојување Адаптер за Yuandao N101 II Коцка U30GT1 U30GT2 U9GT5 Ainol Херој V9

DEN 330.72

Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете : 1) Напон натпревар2) Исто конектори дијаметар3) Тековна е повеќе од или еднакваТреба да имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да нарачате...