• Неодамнешно
AC Традиционален Кинески Tradotional Тавански Вентилатор, Светло Скриени Ножеви Со LED Светло

AC Традиционален Кинески Tradotional Тавански Вентилатор, Светло Скриени Ножеви Со LED Светло

DEN 11520.00
Достапно

Количина на стоки


Се чувствуваат слободни да ме контактирате-џуди, ако имате било какви прашања!~
E-mail : [email protected]
Whatsapp : +86 13432192752

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Таванот Фанови
Број на Светла:
3
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Бакар,Железо,ABS,Хром
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
FL-СП-4204
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број на Ножеви:
4
Гаранција:
10 години
Карактеристики:
редовни тавански вентилатор
големина на ножот:
42 инчи
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Заврши:
Полиран Хром
Тежина:
13.5 kg
Бренд Име:
Feilong Осветлување
Е Светилки Вклучени:
No
Боја на Фан Тело:
Бранеа Римски Бронзени
Извор На Светлина:
LED
Висина на Dowm Род:
5 инчен

Слични понуди