• Неодамнешно
noovo аура LED таванот светилка модерна НЛО таванот светлина хром, бакар црно бела таваница осветлување dinning соба хотел ресторан

noovo аура LED таванот светилка модерна НЛО таванот светлина хром, бакар црно бела таваница осветлување dinning соба хотел ресторан

DEN 10757.00
DEN 11952.00
-10 %
Достапно

Количина на стоки


noovo аура LED таванот светилка модерна НЛО таванот светлина хром, бакар црно бело
таванот осветлување dinning соба хотел ресторан
материјал : метал
извор на светлина : LED(вклучени)
напон : 110 V-240 V
Големина : види подолу слика
*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот
* Прилагодување на располагање(испрати порака до нас)
Оваа светилка, исто така, може да се користи како ѕид светлина
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
За Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Карактеристики на понудата

Боја На Каросеријата:
D16cm хром, D16cm бакар, D16cm бела, D25cm хром, D25cm бакар, D25cm бела, D25cm црна, D37cm хром, D37cm бакар, D37cm бела, D37cm црна, 3 глави хром, 3 глави од бакар, 3 бели глави, 3 црна глави
Емитуваат Боја:
топло бела LED, чиста бела LED
Тип На Објект:
таванот светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Купатило,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Бренд Име:
willlustr
Гаранција:
2 години
Употреба:
Дневно осветлување
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Осветлување Област:
3-метри 5square

Слични понуди

Модерната Едноставно Цврсто Дрво E27 Led Таванот Светлина Креативни Матирано Стакло Спалната Соба Led Таванот Светилка Новина Плоштадот Коридор Led Светло
 • Неодамнешно

Модерната Едноставно Цврсто Дрво E27 Led Таванот Светлина Креативни Матирано Стакло Спалната Соба Led Таванот Светилка Новина Плоштадот Коридор Led Светло

DEN 2628.00 4171.20

Опис на производот : Име : 2016 година W20cm Јапонија Модерна Едноставен Премин Студија Соба Цврсто Дрво Матирано Стакло Таванот Светлина Со 3 W Led Оригинални Сијалица;Модел no : X2101;Материјал : железо + дрва;Сијалица база : E27 заштеда на енергија (бесплатно) / LED сијалица (бесплатна);Уметност : топла виткајте, плоча, полски;Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, коридор, kithen;Големина : W20 x H12cm;Тежина : 2kg;

Модерната Црно Бела Led Таванот Светилка Метал Цевка Дневна Соба Led Таванот Светла Тремот Led Вградна Светилка На Вниманието Едноставна Led Lamparas
 • Неодамнешно

Модерната Црно Бела Led Таванот Светилка Метал Цевка Дневна Соба Led Таванот Светла Тремот Led Вградна Светилка На Вниманието Едноставна Led Lamparas

DEN 693.00 1099.20

Опис на производот : Име : Модерна Минимализам Мат Црно Бела Led Таванот Светилка Cubar Едноставна Led Rotatable Се Одвиваат Таванот На Вниманието За Тремот ;Модел no : C3801;Материјал : алуминиум;Сијалица база : led чип;Уметност : топла виткајте, плоча, полски;Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, коридор, kithen;Големина : како што е подолу;Тежина : 1.2 kg

2018 Лофт Американски Село Aisle Влезот Коридор Ретро Железо, Стакло Кружни Таванот Светлина Спалната Соба Ресторан Дома Декор Светилка
 • Неодамнешно

2018 Лофт Американски Село Aisle Влезот Коридор Ретро Железо, Стакло Кружни Таванот Светлина Спалната Соба Ресторан Дома Декор Светилка

DEN 3972.00 4728.00

Лофт Американски Село Aisle Влезот Коридор Балкон Ретро Железо, Стакло Кружни Таванот Светилка Кревет Соба Ресторан Дома Декор Светилка(1) Материјал : Железо + Стакло(2) Боја : Кафена(3) Светлосен Извор : E27 LED*1(4) Големина : Дијаметар 25cm Висина 12cm(5) Тежина : 2kg(6) За Апликација : Дневна Соба, Студија, Спална Соба, Ресторан, Канцеларија

Модерната Кристал Таванот Светла K9 Кристали Светлина За Дневна Соба Luminarias Став Sala Plafon LED Кристал AC Таванот Светилка Тела
 • Неодамнешно

Модерната Кристал Таванот Светла K9 Кристали Светлина За Дневна Соба Luminarias Став Sala Plafon LED Кристал AC Таванот Светилка Тела

DEN 15776.64

Модерната Кристал Таванот Светла K9 Кристали Светлина За Дневна Соба Luminarias Став Sala Plafon LED Кристал AC Таванот Светилка ТелаКупи Упатство1...

3x1w Epistar висока моќност предводена кабинет светлина DC12v led мебел светилка Dia70xH14mm животот>50,000 часот CE&ROHS 10pcs/многу промоција
 • Неодамнешно

3x1w Epistar висока моќност предводена кабинет светлина DC12v led мебел светилка Dia70xH14mm животот>50,000 часот CE&ROHS 10pcs/многу промоција

DEN 14400.00

3x1w Epistar висока моќност предводена кабинет светлина DC12 V led мебел светлина Dia70x H14mm животот>50,000 часот CE&ROHS 10pcs / многу промоција! DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Технички Параметри : *3x1 W Epistar / Bridgelux LED / LED номиниран од страна на клиентите*DC12 V влез*Лумен : Топло Бела 225lm, Кул Бело 250m A*Боја Рендерирање Индекс : CRI>80*Зрак агол : 120degree*Боја Температура : 2700 K7000 K*Достапни бои : бела, топло бела, црвена, зелена и сина*Димензија : Dia69.2x(H)13.5 mm*Завршна површина достапни : сребро, бела слика*Алуминиумски Легури Домување*Комерцијален Станбен Дизајн за Најдобри Термичка Управување и Лумен Одржување*Лумен Одржување : 70% на 50К Часа;*Цврстдржава, висок шок или вибрации отпорни,*Извонредна структура дизајн, лесна инсталација*Ниска работна температура, долг работен век*Работна температура : 40 целзиусови степени на собна температура 25 степен целзиусови степени*Собна температура : 40~50 целзиусови степени*Долг животен век : >50.000 часа*Рок на гаранција : 3 години*CE,ROHS одобрувањеДијаграм за installtion : Предност : 1.Со вграденво постојан струја LED драјвер, powered by 12 VDC, тоа е многу постабилна напојува од страна на надворешни постојан струја LED драјвер.2.Усвојување на 1 W висока лумен Epistar ДОВЕДЕ до гарантира висока осветленост и ниска работна температураАпликации : 1...

Willlustr Modiss Серена чисто стакло сенка таванот светилка dinning соба хотел ресторан светлина репродуцира шпански осветлување тела
 • Неодамнешно

Willlustr Modiss Серена чисто стакло сенка таванот светилка dinning соба хотел ресторан светлина репродуцира шпански осветлување тела

DEN 4277.00 4752.00

Willlustr Modiss Серена чисто стакло сенка таванот светилка dinning соба хотел ресторан светлина репродуцира шпански осветлување телаНапон : 110 V240 VСијалица штекер т ype : E14 или E12 (E12 за НАС / СА / JP )Димензии : дијаметар 15cm*15cmМатеријал : стакло+металЗа Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com...

Модерен минималистички LED кристал таванот купола дневна соба креативни господар спална соба ламба топла романтичен ресторан Лустерот
 • Неодамнешно

Модерен минималистички LED кристал таванот купола дневна соба креативни господар спална соба ламба топла романтичен ресторан Лустерот

DEN 8544.00

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

влезот балкон windows Тифани креативни Ѕвезда тавански светилки личност дневна соба ресторан, бар коридор
 • Неодамнешно

влезот балкон windows Тифани креативни Ѕвезда тавански светилки личност дневна соба ресторан, бар коридор

DEN 5136.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : стакло(2) Боја : портокалова(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Инсталација метод : Површината монтираниголемина : светилка Дијаметар 30cm Висока 35cm шасија со Дијаметар од 13cm

Бесплатен Превозот Модерна D50m LED 51W Кристал Таванот Светилка дневна Соба Светилка LED Таванот Спалната соба Ходникот осветлување AC 110-240V Светилка
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Модерна D50m LED 51W Кристал Таванот Светилка дневна Соба Светилка LED Таванот Спалната соба Ходникот осветлување AC 110-240V Светилка

DEN 12322.56

Бесплатен Превозот Модерна D50m LED 51 W Кристал Таванот Светилка дневна Соба Светилка LED Таванот Спалната соба Ходникот осветлување AC 110240 V СветилкаКупи Упатство1...

LED таванот осветлување ултра-тенок плоштадот тавански светилки за дневна соба лустери Плафон за салата модерна таванот светилка
 • Неодамнешно

LED таванот осветлување ултра-тенок плоштадот тавански светилки за дневна соба лустери Плафон за салата модерна таванот светилка

DEN 1821.60

Service : Ако некој се скршени за време на превозот,ние ќе брод надвор замена дел бесплатно .Напомена : НЕ РК може да се користи во AC85265 V ...

модерната LED кристал светилка тавански светилки ултра-тенок дневна соба круг спалната соба светлина ресторан осветлување таванот светла ЗА ZL502
 • Неодамнешно

модерната LED кристал светилка тавански светилки ултра-тенок дневна соба круг спалната соба светлина ресторан осветлување таванот светла ЗА ZL502

DEN 11280.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + стакло + акрилик[Извор на светлина] : LED[Главната Технологија] : Сечење[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја) Добредојдовте на нашиот осветлување продавница[size] : 45см 60cm 80см

Новиот црвен Модерната LED Таванот Осветлување Американски Стил 3/5 Глави Таванот Светлото во Спалната соба Дневна Соба Таванот Светилка За Облека Продавница
 • Неодамнешно

Новиот црвен Модерната LED Таванот Осветлување Американски Стил 3/5 Глави Таванот Светлото во Спалната соба Дневна Соба Таванот Светилка За Облека Продавница

DEN 1667.00 2222.88

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на ѕидот светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

таванот светилка Сјај Luminarias Став Sala led светилки за дома aisle коридор балкон, кујна тела led таванот светла ходникот
 • Неодамнешно

таванот светилка Сјај Luminarias Став Sala led светилки за дома aisle коридор балкон, кујна тела led таванот светла ходникот

DEN 3672.00 4080.00

материјал : железо со пластични *Големината на целиот : види слика детали *Светлосен извор : Не вклучуваат *Светилка носителот & Кол : E27 1*40w ( ви препорачуваме употреба заштеда на енергија светилка или LED сијалица,pls употреба LED Сијалицата ,ќе заштедите повеќе енергија)

Таванот светлина дневната соба Тела Модерната LED светилки Креативни новина спалната соба таванот светлата дома осветлување на децата светилка
 • Неодамнешно

Таванот светлина дневната соба Тела Модерната LED светилки Креативни новина спалната соба таванот светлата дома осветлување на децата светилка

DEN 1264.00 1560.00

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки Ние може да прогласи дека производот цената е ниска за да ви помогне да се избегне увозни тарифи...

Ултра-тенок LED Таванот Светлина Нордиските дневна соба таванот светлина тела Креативни Таванот светилка за спалната соба AC110-240V
 • Неодамнешно

Ултра-тенок LED Таванот Светлина Нордиските дневна соба таванот светлина тела Креативни Таванот светилка за спалната соба AC110-240V

DEN 1429.00 1984.80

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Answer : ___________________________ Note : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.параметри : Item : LED Таванот светлина Напон : AC 220240v, AC110120 V Материјал : железо + Акрилик Гаранција : 3 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED светилка ѕидапликација : Дома, Хотел, ВилаСлика како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

Aisle светла коридор таванот LED светилки тремот светла круг врати небото шарени фенери кристали тавански светилки креативни светилки ЗА
 • Неодамнешно

Aisle светла коридор таванот LED светилки тремот светла круг врати небото шарени фенери кристали тавански светилки креативни светилки ЗА

DEN 3264.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : кристал + нерѓосувачки челик[Извор на светлина] : LED[Главната технологија] : ласерско сечење[За] : дневна соба, ресторан, aisle и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[size] : види подолу

FUMAT K9 Кристал Лустерот Модерен Плоштад Скалило Коридор Светла за Суспензија на Дневна Соба и трпезарија, ПРЕДВОДЕНА K9 Кристал Таванот Светлина
 • Неодамнешно

FUMAT K9 Кристал Лустерот Модерен Плоштад Скалило Коридор Светла за Суспензија на Дневна Соба и трпезарија, ПРЕДВОДЕНА K9 Кристал Таванот Светлина

DEN 2866.00 3016.80

100% Висок квалитет K9 Кристал Лустерот Осветлување Тела Таванот Светла Број на Модел : TZ5 W Димензија : Кол 20 CM X Висина 65 CM Кол 30 CM X Висина 80СМ Кол 40 CM X Висина 90 CM Други големина е прифатлив...

Прекрасна детски Креативен LED Таванот Светлина Железо Спалната соба Студија Таванот светилка 110-240V
 • Неодамнешно

Прекрасна детски Креативен LED Таванот Светлина Железо Спалната соба Студија Таванот светилка 110-240V

DEN 3229.00 4305.60

Стил : модерен минималистичкиАбажур материјалСоодветно место : студија, спална соба, трпезаријаГлавното поле на примена : Home / деловни просторииНапон : 110 240 V (V)Просечниот животен век : 10000 (H)Преглед димензија : 480*340*9mm (mm)Тип на прекинувач : push копчето / далечински управувачИзвор на светлина тип : LED светилкаСветилка сенка формаБројот на извори на светло : повеќе од 20Површина : 15 квадратни метри 30 метри квадратни на зрачењетоИзвор на енергија : нема flash LED 24 вати (W)Светла боја : Позитивни бела светлина / прекинувачТопло бела / прекинувачТри боја затемнување / Switch + далечински управувачStepless затемнување / Switch + далечински управувач

Гроздобер Индустриски Lumiled Сијалица Осветлување Светлина 1 Чаша Бел Таванот светилка Продавница, Ресторан, Кафе Бар, Продавница Клуб Балкон Галерија
 • Неодамнешно

Гроздобер Индустриски Lumiled Сијалица Осветлување Светлина 1 Чаша Бел Таванот светилка Продавница, Ресторан, Кафе Бар, Продавница Клуб Балкон Галерија

DEN 2234.00 2352.00

Материјал : СтаклоБоја : ТранспарентнаИзвор на светлина : E27 X1 (вклучувајќи сијалица)Важи : бојадисана, студија, ресторан...

Ретро Железо ЛОФТ Ресторан Топката Лустерот Креативни LED Лента Облека Продавница кафуле Личност Индустриски Светилка Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Ретро Железо ЛОФТ Ресторан Топката Лустерот Креативни LED Лента Облека Продавница кафуле Личност Индустриски Светилка Бесплатен Превозот

DEN 10609.00 12336.00

Големина на : 6 Глави : D65*H12cm Синџир 50cm8 Глави : D80*H12cm Синџир 50cm Извор на светлина : E27*6 / 8(светилки не е вклучена)Тежина : 6.5 / 9 KG