• Неодамнешно
Компатибилен со Arista Мрежи Биди SFP-1G-BXUA-20 1000BASE-BX Биди SFP TX1310nm/RX1550nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со Arista Мрежи Биди SFP-1G-BXUA-20 1000BASE-BX Биди SFP TX1310nm/RX1550nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 727.20
Достапно

Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
SFP-1G-BXUA-20
Состојба:
Нови и OEM

Слични понуди

10dB насочен спојка UHF 380-520MHz 200W n женски конектор затворен
  • Неодамнешно

10dB насочен спојка UHF 380-520MHz 200W n женски конектор затворен

DEN 1824.00

10d B насочен спојка UHF 380520 MHz 200 W n женски конектор затворенТехничка Спецификација : Фреквенција : 380520 MHzVSWR : 1.30 MaxПросечна Моќност : 200 WОтпорност : 50ohmЦевки : 10db±1.0 d BИзолација : 20d BВметнување на Косата : 0.8 d BКонектор : NженскиПримена : ВнатрешнаTempearature Опсег : 40°C до +85°C1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Brocade 57-1000117-0 Мулти-режим 8G ШВ LN50 6/2007 НАПРАВЕНИ ВО МАЛЕЗИЈА оптички transceiver
  • Неодамнешно

Brocade 57-1000117-0 Мулти-режим 8G ШВ LN50 6/2007 НАПРАВЕНИ ВО МАЛЕЗИЈА оптички transceiver

DEN 1680.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет...

НИЕ BTS широк фреквентен 10db 698-2700MHz 200W RF Насочен Спојка Затворен n женски конектор
  • Неодамнешно

НИЕ BTS широк фреквентен 10db 698-2700MHz 200W RF Насочен Спојка Затворен n женски конектор

DEN 815.52

НИЕ BTS широк фреквентен 10d B 6982700 MHz 200 W n женски RF Насочен СпојкаТехничка Спецификација : Фреквенција : 6982700 MHzVSWR : 1.25 MaxПросечна Моќност : 200 WОтпорност : 50ohmЦевки : 10db±1.0 d BИзолација : 28d BВметнување на Косата : 0.8 d BКонектор : nженскиПримена : ВнатрешнаTempearature Опсег : 55°C до +125°C5,6,7,8,15,20,30 d B е исто така достапно;1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

RF4463PRO ДЕМО одбор за безжични RF модул со 1pc RF4463PRO модул бесплатен превозот
  • Неодамнешно

RF4463PRO ДЕМО одбор за безжични RF модул со 1pc RF4463PRO модул бесплатен превозот

DEN 2903.00 3456.00

RF4463 PRO ДЕМО одбор за безжични RF модул со 1pc RF4463 PRO модул слободни shippin g Функции : 1,Поставете безжичен модул фреквенција,податоци стапка,енергија,фреквенција отстапување,радио фреквенција,итн параметри2,Тест безжичен модул за комуникација на далечина,u A,работат на струјата итн параметри.3, Со нашиот примерок програма,тоа лесно може да се набљудува SPI комуникација помеѓу MCU и безжичен модул...

Компатибилен со Avaya AA1419070-E6 1000BASE-BX-D Биди SFP TX1490nm/RX1310nm сса 10 километри Transceiver модул SFP
  • Неодамнешно

Компатибилен со Avaya AA1419070-E6 1000BASE-BX-D Биди SFP TX1490nm/RX1310nm сса 10 километри Transceiver модул SFP

DEN 533.28

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет...

Оригиналниот ALCTEL 3HE00062AA 01 Finisar FCMJ-8521-3-А5
  • Неодамнешно

Оригиналниот ALCTEL 3HE00062AA 01 Finisar FCMJ-8521-3-А5

DEN 1728.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

2 парчиња 433MHz TTL Интерфејс, Безжична Transceiver Модул SV651+2 парчиња Лактот Антена+ 2 парчиња Поврзување на Жица За Слободни Превозот
  • Неодамнешно

2 парчиња 433MHz TTL Интерфејс, Безжична Transceiver Модул SV651+2 парчиња Лактот Антена+ 2 парчиња Поврзување на Жица За Слободни Превозот

DEN 2379.00 2832.00

2 парчиња 433 MHz TTL Интерфејс, Безжична Transceiver Модул SV651+2 парчиња Лактот Антена+ 2 парчиња Поврзување на Жица За Слободни Превозот1...

HW FTM-3112C-SL40G-HW влакна optical transceiver 1.25 G-1310nm-40km-СМ-ESFP
  • Неодамнешно

HW FTM-3112C-SL40G-HW влакна optical transceiver 1.25 G-1310nm-40km-СМ-ESFP

DEN 2160.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.Цена за различни верзии

Компатибилен со Avago AFBR-5715APZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m IND ХУМОР Transceiver модул SFP
  • Неодамнешно

Компатибилен со Avago AFBR-5715APZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m IND ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 278.40

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

2 парчиња/многу SNR612 - 1 км Индустриски Мрежен Рутер Јазол Безжична Податоци Предавателот Приемник RF Модул
  • Неодамнешно

2 парчиња/многу SNR612 - 1 км Индустриски Мрежен Рутер Јазол Безжична Податоци Предавателот Приемник RF Модул

DEN 1932.00 2328.48

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме, ODM и OEM проекти се добредојдени.2 парчиња / многу SNR612 1 км Индустриски Мрежен Рутер Јазол Безжична Податоци Предавателот Приемник RF МодулSN612 е високо интегрирани радио податоци transceiver модул...

Компатибилен со Avago HFCT-5710LP 1000BASE-LX SFP 1310nm сса 10 километри EXT Transceiver модул SFP
  • Неодамнешно

Компатибилен со Avago HFCT-5710LP 1000BASE-LX SFP 1310nm сса 10 километри EXT Transceiver модул SFP

DEN 326.40

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Компатибилен со GLC-LH-СМ-20 1000BASE-LX/LH SFP 1.25 G 1310nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP
  • Неодамнешно

Компатибилен со GLC-LH-СМ-20 1000BASE-LX/LH SFP 1.25 G 1310nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 326.40

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

(100 пара/многу) двонасочна Радио Додатоци Earmold Лево И Десно Различни Големина Се Опционални
  • Неодамнешно

(100 пара/многу) двонасочна Радио Додатоци Earmold Лево И Десно Различни Големина Се Опционални

DEN 3792.00

Опис : (100 пара / многу) двонасочна Радио Додатоци Earmold Лево И Десно Различни Големина Се ОпционалниСтил : wiredБоја : ЦрнаГолемина : Екстра Големи, Големи, Средни,Мали , Екстра Мали се опционалниМатеријал : СиликонПакет : Индивидуални Поли торбаБруто Тежина : 5g / еезПакет содржина : Секоја торба со еден пар earmold, тогаш 100pairs во голема торба.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако Медиум е стандардна големина, ве молиме контактирајте со нас или се забележани ни за вашите посебни потребни.Детали покажува :