• Неодамнешно
1 Пар УВ Акрилик Виножито&White Симпатична Желка Органски Уво Тунели Двојно Одблесокот Уво Коси Носила Приклучоци Gauges10mm-25мм

1 Пар УВ Акрилик Виножито&White Симпатична Желка Органски Уво Тунели Двојно Одблесокот Уво Коси Носила Приклучоци Gauges10mm-25мм

DEN 30.00
DEN 33.12
-9 %
Достапно

Количина на стоки


Опис
*Бренд : Showlove
*Материјал : Акрилик
*Бруто Тежина : 20g
*Стил : Желка Уво Тунелот
*Големина : 10мм-25мм Choosable
*Боја : Како на сликата шоу
*Ова Многу вклучувајќи : 2 компјутери
*Гаранција : 12 месеци гаранција
*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачате
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Карактеристики на понудата

Главниот Камен Боја:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 23mm, 25мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SL04572
Метали Тип:
Силикони
боја:
како се покаже слика
многу:
1 пар
Материјал:
Акрилик
Големина:
10mm-25mm Choosable

Слични понуди

10pcs/многу G23 Титаниум Мешани Бои Спирала Пресврт Уво ' Рскавица Tragus Прстени Уво Пирсинг Усна Пирсинг Labret Прстен Тело Накит
 • Неодамнешно

10pcs/многу G23 Титаниум Мешани Бои Спирала Пресврт Уво ' Рскавица Tragus Прстени Уво Пирсинг Усна Пирсинг Labret Прстен Тело Накит

DEN 531.00 558.72

10pcs / многу G23 Титаниум Мешани Бои Спирала Пресврт Уво ' Рскавица TragПрстени Уво Пирсинг Усна Пирсинг Labret Прстен Тело НакитГолемината на топката : 3 ммЗавртка големина : 16 G 1.2*8+3+3ммБоја : Сребрена, Црна,Златна,Виножито,Се Зголеми ЗлатоПакување : се Продаваат како 10pcs / многу,се меша 5 бои,а секоја боја 2бр

Панк Уво Приклучоци И Тунели Сребрена Боја 316 Хируршки Челик Уво Plug Expanders Носилки За Жени Мажи Earring Пирсинг Накит
 • Неодамнешно

Панк Уво Приклучоци И Тунели Сребрена Боја 316 Хируршки Челик Уво Plug Expanders Носилки За Жени Мажи Earring Пирсинг Накит

DEN 114.00 142.08

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликПолски : Висок Полски СјајниГолемина : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16mm(6mm=2g)Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченЌе добиете 2 компјутери, pls изберете големина она што го сакате.Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)Испорача : 1430 денаЦел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 715 дена

60cs/многу 12mm 14mm 16mm микс 3 големи димензии бела Акрилна Уво Пирсинг Tapers Уво Проширувач Месо Тунелот Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

60cs/многу 12mm 14mm 16mm микс 3 големи димензии бела Акрилна Уво Пирсинг Tapers Уво Проширувач Месо Тунелот Бесплатен Превозот

DEN 934.00 1098.24

големина : 12mm,14mm,16mm20pcs секоја големина, ако ви треба мала големина ,проверете тенка линкиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1835days...

Бесплатен Превозот Тело Пирсинг Комплет Наместен Веѓа Накит Labret Носот Брадавица Studs Прстени Алатки Клешти Форцепс Пирсинг Игли
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Тело Пирсинг Комплет Наместен Веѓа Накит Labret Носот Брадавица Studs Прстени Алатки Клешти Форцепс Пирсинг Игли

DEN 475.00 527.52

Бесплатен Превозот Тело Пирсинг Комплет Наместен Веѓа Накит Labret Носот Брадавица Studs Прстени Алатки Клешти Форцепс Пирсинг Игли

Нова Жешка трговија на големо пирсинг накит 20pcs Мали MOQ ИЗМАМНИЦИ БОИ мермер вртат директно ЛАЖНИ КОСИ бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Нова Жешка трговија на големо пирсинг накит 20pcs Мали MOQ ИЗМАМНИЦИ БОИ мермер вртат директно ЛАЖНИ КОСИ бесплатен превозот

DEN 671.52

*Detial1.meterials : УВ акрилик2.пакување : 20pieces / многу3.стил : мермер се вртат4.Тип : лажен коси , измамници, уво коси ,уво приклучокот, уво проширувач, уво носила,пирсинг на тело накит5.цена : фабрика цена6.парична казна или мода : мода и казна7.одговараат : унисекс8.дијаметар : 8мм (ние, исто така, имаат 6mm )9.облик : коси10.боја : црна,бела,розова,сина,виолетова,јасно,зелена,црвена11.испорака време : 730days.14 .на завртка , ние ги користиме Бакар прачки , на завртката се посилни од Обичните , не е лесно да се скршени* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Моден Уво Приклучоци Најдобри Месо Тунелот Уво Пирсинг Видови Црна Акрилна Уво Проширувач Тело Накит Најновите 10sizes 50pcs/многу
 • Неодамнешно

Моден Уво Приклучоци Најдобри Месо Тунелот Уво Пирсинг Видови Црна Акрилна Уво Проширувач Тело Накит Најновите 10sizes 50pcs/многу

DEN 1687.00 1775.52

Информација за производот : Materical : УВ Acrylcic Големина : 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm трговија на Големо УВ Акрилик Уво Пирсинг Tapers Expanders 120pcs / многу Бесплатен Превозот САД$ 23.99 многу120 парчиња / многуТрговија на големо Бронза був ѓердан антички џемпер ѓердан Фенси Боја Дијамантски Накит 50pcs / многу модни accessary Промотивни Подароци многу50 парчиња / многуБесплатен Превозот 57days логото Директно Barbell Усна Пирсинг Labret Прстен Мода Тело Накит 1000pcs / многу Мешан Стил многу1000 парчиња / многуБесплатен Превозот Уво пирсинг на Нос прстен усна прстен тело пирсинг 316 L Surgica челик 100pcs / многу Мешана боја многу100 парчиња / многуПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

SaYao 100pcs 16G Labrets нерѓосувачки челик Усна Прстени тело накит пирсинг накит Јазик Прстени
 • Неодамнешно

SaYao 100pcs 16G Labrets нерѓосувачки челик Усна Прстени тело накит пирсинг накит Јазик Прстени

DEN 556.00 618.24

100pcs 16 G Labrets Усна Прстени тело накит пирсинг накит целосна дијамантСАД$ 15.88 / многу24 парчиња / многуСАД$ 11.58 / многу30 парчиња / многуСАД$ 16.84 / многу100 парчиња / многуСАД$ 12.99 / многу50 парчиња / многумногу50 парчиња / многумногу100 парчиња / многуСАД$ 25.99 / многу200 парчиња / многуСАД$ 17.99 / многу100 парчиња / многу

2018 Уво Приклучоци Приклучоци И Тунели Пирсинг Брадавица Жените Мода Месечината Тело Го Отвори Круг Shield Прстени Накит За Девојки
 • Неодамнешно

2018 Уво Приклучоци Приклучоци И Тунели Пирсинг Брадавица Жените Мода Месечината Тело Го Отвори Круг Shield Прстени Накит За Девојки

DEN 78.00 85.92

Круг Сина Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Анти Алергиски Dangle Пирсинг Брадавица Прстен Креативни приклучоци и тунели 2018 Тело Накит 2018 Уво Приклучоци Приклучоци И Тунели Пирсинг Брадавица Жените Мода Месечината Тело го Отвори Круг Shield Прстени Накит За Девојки големина на : 1.6*16*5 / 5mm Многу убава,се надевам дека ќе ви се допадне...

316L не ' Рѓосувачки Челик Со CZ Гем Barbell 1.6*19mm Labret Прстен Уво Помине Прстен Јазик Брадавица Бар Прстен Barbell Earring Тело Пирсинг
 • Неодамнешно

316L не ' Рѓосувачки Челик Со CZ Гем Barbell 1.6*19mm Labret Прстен Уво Помине Прстен Јазик Брадавица Бар Прстен Barbell Earring Тело Пирсинг

DEN 109.44

316 L не ' Рѓосувачки Челик Со CZ Гем Barbell 1.6*19mm Labret Прстен Уво Помине Прстен Јазик Брадавица Бар Прстен Barbell Earring Тело Пирсинг1...

Shellhard Уво Plug Снегулка Уво Мерачи Завртка Шик Назад Месо Тунелот Проширувач За Жени Мажи Тело Пирсинг Накит 8мм-20mm
 • Неодамнешно

Shellhard Уво Plug Снегулка Уво Мерачи Завртка Шик Назад Месо Тунелот Проширувач За Жени Мажи Тело Пирсинг Накит 8мм-20mm

DEN 63.00 97.44

JA0022484Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетТип : Тунели & ПриклучоциТелото Област : УвоМодел : СнегулкаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmБоја : Како на сликата покажуваСпецијален дизајн и уникатна структура, популарни точкаДобар избор за подарок или декорацијаПакет се вклучени : 1 пар x уво приклучокAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 13cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Црна Месо Тунелот Титаниум Елоксирани Уво Приклучоци 1.2-18mm поставено Телото Пирсинг Накит Уво Проширувач Earring 316L не ' рѓосувачки челик
 • Неодамнешно

Црна Месо Тунелот Титаниум Елоксирани Уво Приклучоци 1.2-18mm поставено Телото Пирсинг Накит Уво Проширувач Earring 316L не ' рѓосувачки челик

DEN 7488.00

Информација За Производот : Стил : Месо ТунелотМатеријал : 316l не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаГолемина : 1.2 mm 1.6 mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmКОЛИЧИНА : 260pcsНови Пристигнување Месо Тунелот Уво Приклучоци Проширувач Коси Носилки Популарни Тело Пирсинг Накит 618mm Најновите Стил Убава Earring многу50 парчиња / многуНајновите Стил noctilucent Светат Во темница Уво Проширувач Пирсинг Месо Тунелот Уво Plug Був Различни Логоа Кул 50pcs / многу УВ многу50 парчиња / многуТрговија на ГОЛЕМО УВ АКРИЛИК ДИРЕКТНО УВО PLUG МЕСО ТУНЕЛОТ КОСИ s TRETCHIN Nesest Уво Пирсинг на Тело Накит 312mm 8 Бои Earring многу112 парчиња / многуТрговија на големо Црна Боја Јазик Бар Вакуум Титаниум Позлата Директно Јазик Пирсинг Прстени ЕЛОКСИРАНИ 316 L ЧЕЛИК СТУД трговија на Големо многу100 парчиња / многуТрговија на големо Двоен Дијамант Папокот Пирсинг 14 G Папокот Стомак Прстен 316 L не ' Рѓосувачки челик Мода Накит 50pcs / многу Мешана боја многу50 парчиња / многуТрговија на големо Завртка Носот Прстен 10colors 316 L не ' рѓосувачки челик 2mm Кристал Gem Камен Носот Studs Мешани Бои Бар 100pcs / многу многу100 парчиња / многуНОВИ УВ ЛАЖНИ УВО КОСИ ИЗМАМНИК ПРОШИРУВАЧ НОСИЛА Приклучоци 8мм 7 COLORS Уво Пирсинг на Тело Накит Бесплатен Превозот 100pcs / многу многу100 парчиња / многуУво Протега Tapers Комплет Наместен 14g до 5 / 32"g O Set Прстени Црна Акрилна Мерачи најголемиот Дел Бесплатен Превозот 10sets Месо Тунелот Earring многу100 парчиња / многу

Sellsets Микс 8pcs Нов Слој од не ' Рѓосувачки Челик Потковица Пирсинг Топки Кружни Barbells Усна Носот Прстени Тело Накит трговија на Големо
 • Неодамнешно

Sellsets Микс 8pcs Нов Слој од не ' Рѓосувачки Челик Потковица Пирсинг Топки Кружни Barbells Усна Носот Прстени Тело Накит трговија на Големо

DEN 91.00 95.52

Точка Име : Потковица ПирсингМатеријал : Ул пи nless ЧеликБоја : MulticolorГолемина на : 1.2x8x3 / 3ммКоличина : 8pcs / многуПакување : Добро спакувани Во Накит Oppbag

1Piece Нови Пристигнување Бесплатен Превозот Црна Нерѓосувачки челик Лажни Уво Коси Илузија измамник уво пирсинг на тело Накит
 • Неодамнешно

1Piece Нови Пристигнување Бесплатен Превозот Црна Нерѓосувачки челик Лажни Уво Коси Илузија измамник уво пирсинг на тело Накит

DEN 58.00 114.72

Нови Пристигнување Бесплатен Превозот Црна Нерѓосувачки челик Лажни Уво Коси Илузија измамник уво пирсинг на тело НакитДве димензии : Ве молиме имајте во предвид : Брод од страна на кина пост воздух mail, треба 1630 работни денови за испорака.АКО ви треба да се користи побрзо да се изразат како UPS или DHL Fedex ве молиме Изберете оние другите, ви благодариме.ПЛАЌАЊЕ : Ние го прифаќаме популарни онлајн плаќања,како Кредитна Картичка,Alipay,Moneybooker,итн...

SaYao 1Piece Бесплатен превозот nostril носот студ носот прстен Кристал Носот Studs Прстен Коска Бар Pin Пирсинг Накит
 • Неодамнешно

SaYao 1Piece Бесплатен превозот nostril носот студ носот прстен Кристал Носот Studs Прстен Коска Бар Pin Пирсинг Накит

DEN 29.00 32.64

САД$ 12.88 / многу96 парчиња / многуСАД$ 12.99 / многу96 парчиња / многуСАД$ 12.99 / многу96 парчиња / многуСАД$ 11.98 / многу80 парчиња / многуСАД$ 11.99 / многу80 парчиња / многуСАД$ 6.99 / многу48 парчиња / многуСАД$ 12.88 / многу96 парчиња / многуСАД$ 12.88 / многу96 парчиња / многу

Бесплатни shippment 20pcs/многу Кристал Камења Топката Тело пирсинг накит Усна/Веѓа/Уво Хеликс 1.2x8mmx4mm Непречено Дизајн
 • Неодамнешно

Бесплатни shippment 20pcs/многу Кристал Камења Топката Тело пирсинг накит Усна/Веѓа/Уво Хеликс 1.2x8mmx4mm Непречено Дизајн

DEN 775.00 815.52

Описи на производи : Телото Пирсинг НакитУсна / Labret Бар Barbells Уво Хеликс БарГолемина : 1.2*8мм*4mm 20pcs најдобро за усна / Labret / Веѓа / Уво Хеликс Бар пирсингАко не наведете боја ние ќе мешани бои за вас,Ќе доби 20pcs / многу за 10different бои.Целосна Кристал Топката Камења,камења се внатре,на транспарентен опфатени,па камења не се лесно да се падне надолу!Непречено Дизајн!​Ние брод на WORDWIDEТоа ќе потрае околу 1015working денови пристигнаа,други земји ќе потрае малку подолго за 2025days,се надевам дека ќе имате трпение да чекаАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!

LOT50pcs Слободни shippment Тело Пирсинг Накит-Кристал Јазик Прстен Бар/Брадавица Barbells 14g~1.6 mm Меша Бои
 • Неодамнешно

LOT50pcs Слободни shippment Тело Пирсинг Накит-Кристал Јазик Прстен Бар/Брадавица Barbells 14g~1.6 mm Меша Бои

DEN 912.00 959.52

Функција : Моден Тело Накит Тело пирсинг НакитЈазик Прстени БаровиDescripting : 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик со кристално 14g~1.6 mm Бар Должина : 19mm(16g)...

Жените Телото Накит Мулти Слоеви Тело Метални Синџир Накит Злато/ Сребрена Боја Синџир Jewlery
 • Неодамнешно

Жените Телото Накит Мулти Слоеви Тело Метални Синџир Накит Злато/ Сребрена Боја Синџир Jewlery

DEN 383.52

Жените " Телото Накит Мулти Слоеви Ѓердан Тело Метални Синџир Накит Злато / Сребрена Тело СинџирПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

ПАР Круг Циркон CZ Гем Цвет,Слива Цвет Уво Tragus Уво ' Рскавица Earring Студ
 • Неодамнешно

ПАР Круг Циркон CZ Гем Цвет,Слива Цвет Уво Tragus Уво ' Рскавица Earring Студ

DEN 105.12

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L Хируршки Челик&Месинг&Циркони*Desgin : Цвет Форма Уво Studs*Бруто Тежина : 10g*Бар Diamater : 16g / 1.2 mm*Големина : Како се покаже слика*Челична Топка : 4mm*Боја : Chooseable(Розово Злато, Сребро)*Пакување : 2 парчиња по собата, со OPP Вреќа*Напомена : Окно може да се Расклопуваат за да го Промените*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

бесплатен превозот nostril циркон кристално јасна носот студ носот прстен тело накит пирсинг накит евтини промоција
 • Неодамнешно

бесплатен превозот nostril циркон кристално јасна носот студ носот прстен тело накит пирсинг накит евтини промоција

DEN 77.00 90.24

испрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1825days да пристигнат.GUAGE КОНВЕРЗИИ GUAGE ИНЧИ МИЛИМЕТРИ 18g .040" 1.0 mm 16g .050" 1.2 mm 14g .064" 1.6 mm 12g .082" 2.0 mm 10g .102" 2,5 mm 8g .125" 3.0 mm 6g .162" 4.0 mm 4g .204" 5.0 mm 2g .250" 6.0 mm 0g .312" 8.0 mm 00g .375" 10.0 mmВе молиме имајте во предвид : Брод од страна на кина пост воздух mail, треба 1630 работни денови за испорака.АКО ви треба да се користи побрзо да се изразат како UPS или DHL Fedex ве молиме Изберете оние другите, ви благодариме.ПЛАЌАЊЕ : Ние го прифаќаме популарни онлајн плаќања,како Кредитна Картичка,Alipay,Moneybooker,итн...

1pcs бесплатен превозот црна Нерѓосувачки челик Лажни уво коси Месо Тунелот Tapers Носила уво plug тело накит
 • Неодамнешно

1pcs бесплатен превозот црна Нерѓосувачки челик Лажни уво коси Месо Тунелот Tapers Носила уво plug тело накит

DEN 66.72

бесплатен превозот црна Нерѓосувачки челик Лажни уво коси Месо Тунелот Tapers Носила уво plug тело накитако ви треба еден пар ,ве молиме да се купи 2 компјутери

1pcs 8мм Бар хируршки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Циркон внатрешно тема усна прстен пирсинг круг labret tragus уво прстен 16G 1.2 mm
 • Неодамнешно

1pcs 8мм Бар хируршки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Циркон внатрешно тема усна прстен пирсинг круг labret tragus уво прстен 16G 1.2 mm

DEN 48.00 95.52

хируршки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Циркон внатрешно тема усна прстен пирсинг labret прстен 16 G 1.2 mm8мм бар должинаGUAGE КОНВЕРЗИИ GUAGE ИНЧИ МИЛИМЕТРИ 18g .040" 1.0 mm 16g .050" 1.2 mm 14g .064" 1.6 mm 12g .082" 2.0 mm 10g .102" 2,5 mm 8g .125" 3.0 mm 6g .162" 4.0 mm 4g .204" 5.0 mm 2g .250" 6.0 mm 0g .312" 8.0 mm 00g .375" 10.0 mm

316L не ' Рѓосувачки Челик Уво Plug Месо Тунелот Проширувач Мода Тело Пирсинг Накит 1.2-18MM 13Sizes Поставени Комплет Earring трговија на Големо
 • Неодамнешно

316L не ' Рѓосувачки Челик Уво Plug Месо Тунелот Проширувач Мода Тело Пирсинг Накит 1.2-18MM 13Sizes Поставени Комплет Earring трговија на Големо

DEN 5088.00

Информација За Производот : Стил : Месо ТунелотМатеријал : 316l не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : СребренаГолемина : 1.2 mm 1.6 mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmКОЛИЧИНА : 260pcsНови Пристигнување Месо Тунелот Уво Приклучоци Проширувач Коси Носилки Популарни Тело Пирсинг Накит 618mm Најновите Стил Убава Earring многу50 парчиња / многуНајновите Стил noctilucent Светат Во темница Уво Проширувач Пирсинг Месо Тунелот Уво Plug Був Различни Логоа Кул 50pcs / многу УВ многу50 парчиња / многуТрговија на ГОЛЕМО УВ АКРИЛИК ДИРЕКТНО УВО PLUG МЕСО ТУНЕЛОТ КОСИ s TRETCHIN Nesest Уво Пирсинг на Тело Накит 312mm 8 Бои Earring многу112 парчиња / многуТрговија на големо Црна Боја Јазик Бар Вакуум Титаниум Позлата Директно Јазик Пирсинг Прстени ЕЛОКСИРАНИ 316 L ЧЕЛИК СТУД трговија на Големо многу100 парчиња / многуТрговија на големо Двоен Дијамант Папокот Пирсинг 14 G Папокот Стомак Прстен 316 L не ' Рѓосувачки челик Мода Накит 50pcs / многу Мешана боја многу50 парчиња / многуТрговија на големо Завртка Носот Прстен 10colors 316 L не ' рѓосувачки челик 2mm Кристал Gem Камен Носот Studs Мешани Бои Бар 100pcs / многу многу100 парчиња / многуНОВИ УВ ЛАЖНИ УВО КОСИ ИЗМАМНИК ПРОШИРУВАЧ НОСИЛА Приклучоци 8мм 7 COLORS Уво Пирсинг на Тело Накит Бесплатен Превозот 100pcs / многу многу100 парчиња / многуУво Протега Tapers Комплет Наместен 14g до 5 / 32"g O Set Прстени Црна Акрилна Мерачи најголемиот Дел Бесплатен Превозот 10sets Месо Тунелот Earring многу100 парчиња / многу