• Неодамнешно
100pcs Мала Тетоважа Мастило Чаши 11mm Пластични Сино Мастило Првенство Капа За Тетоважа Мастило Бесплатен Превозот

100pcs Мала Тетоважа Мастило Чаши 11mm Пластични Сино Мастило Првенство Капа За Тетоважа Мастило Бесплатен Превозот

DEN 131.00
DEN 186.72
-30 %
Достапно

Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ E mliy ТЕТОВАЖА МАГАЗИН
карактеристики : Боја : Сина Материјал : Високо Квалитетни Пластични Тежина : 50g Големина : 11mm Количина : 100 PCS. Пакет се Вклучени : 100pcs Тетоважа Мастило Чаши
Напомена :
Големината Може да биде 1-2cm Грешка Поради Рака Мерка;
Бојата Може да бидат Малку Различни, Поради Различни Следат,ви Благодариме за Вашето Разбирање.
САД $ 39.95 /парче US $ 32.50 /парче US $ 26.80 /парче US $ 65.00 /парче US $ 59.98 /парче US $ 19.99 /set US $ 9.90 /парче US $ 13.69 /многу
Се надевам дека ви се допаѓа,Добредојдени да се Купи тоа сега
Повеќе попуст ќе бидат понудени за повеќе предмети!!!
Ние ги доставуваме сите видови на Тетоважа машина,со Висок квалитет и со повеќето конкурентна цена!
Ако сте редовни купувачи или дистрибутер, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви понудат попуст за нашите предмети,или цитат ќе цената на големо директно, со соодветен превозот начин!
Плаќање
Ние го прифаќаме folloing методи за плаќање : Alipay,T/T, Western Union и Moneygram
Плаќањето мора да се добие во рок од 5 дена од денот на аукција затворање!!!
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,вредноста на декларацијата,итн.)
EMS Превозот
• 1)ве Молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се купи , и оставете го вашиот телефонски број за превозот употреба. Ние брод на стоките на Светот.
Нормално , 15-26 работни дена од Кина Пост Воздухопловната бесплатно, или 5-10 дена од експрес (DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ).
Ве молиме да го изберат правото превозот пред вашето плаќање на нарачката.
Понекогаш, превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности, па тоа е само проценето и не се загарантирани.
Ве молиме контактирајте со нас ако не добив вашиот пакет во 35days.
• 2 )Увозните давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност, Сите објекти ќе "ПОДАРОК", опис и Ниска вредност за побрзо сопствен процес, само обидете се да ви помогне да се направи на должност за слободни.

Карактеристики на понудата

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
YUELONG
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ТА-222C
боја:
Бела
Големина:
Small
Чаши Големина:
11mm
Количина:
100pcs
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични понуди

Бесплатен Превозот 10pcs тетоважа машинска глава кристал веѓа тетоважа пенкало капа стакло глава кристал веѓа тетоважа машина додатоци
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10pcs тетоважа машинска глава кристал веѓа тетоважа пенкало капа стакло глава кристал веѓа тетоважа машина додатоци

DEN 318.00 318.24

Бесплатен Превозот 10pcs тетоважа "машинска глава" кристал веѓа тетоважа пенкало капа стакло глава кристал веѓа тетоважа машина додатоциГолемина А или Б можете да изберете.Тука има 2 Големина на главата за да изберете,ве молиме љубезно ве молиме имајте во вид на сакате,ако не,јас ќе ви испрати тип ,ве молиме да се разбере,ви благодариме!Производот се покаже :

300pcs/многу голема Големина Тетоважа мастило Носителот Прстени Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Контејнер/Чаши Капи Тетоважа материјали
 • Неодамнешно

300pcs/многу голема Големина Тетоважа мастило Носителот Прстени Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Контејнер/Чаши Капи Тетоважа материјали

DEN 685.00 1344.00

Функција : Шминка мастило капи / тетоважа мастило носителот прстени,специјално наменета за искусни професионалци Целосно расположливиот accesories обезбеди хигиенски средина и безбедна примена...

Бесплатен Превозот 5pcs за Еднократна употреба Змеј Машина Пред Обвивка Замена Дел Компоненти За Трајна Шминка Тетоважа Машина
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5pcs за Еднократна употреба Змеј Машина Пред Обвивка Замена Дел Компоненти За Трајна Шминка Тетоважа Машина

DEN 437.00 470.40

Бесплатен Превозот 5pcs за Еднократна употреба Змеј Машина Пред Обвивка Замена Дел Компоненти За Трајна Шминка Тетоважа Машина Спецификација : *Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања...

Бесплатен Превозот 1pcs Високо Квалитетна Професионална Прирачник Тетоважа Пенкало Трајна Шминка 3D Веѓа Везови Microblading Пен
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1pcs Високо Квалитетна Професионална Прирачник Тетоважа Пенкало Трајна Шминка 3D Веѓа Везови Microblading Пен

DEN 437.00 470.40

1pcs Високо Квалитетна Професионална Прирачник Тетоважа Пенкало Трајна Шминка 3 D Веѓа Везови Microblading Пенкало Спецификација : Најнов дизајн, целосна функции, професионални заклучувањеpin уред, главните алатки за веѓа работењето, висока гаранција за квалитет...

Biomaser Лице Веѓа Владетел Prictice Усна Тетоважа Матрицата Козметичка Мерка Алатка за Трајна Шминка Чешлање Владетел 1/10/50pcs
 • Неодамнешно

Biomaser Лице Веѓа Владетел Prictice Усна Тетоважа Матрицата Козметичка Мерка Алатка за Трајна Шминка Чешлање Владетел 1/10/50pcs

DEN 232.00 309.12

Опис : Brand Name : Biomaser Тип : Тетоважа accesories Материјал : Пластични маска владетел Број на Модел : Microblading Владетел Предмет : Microblading Accesorries Одговараат за : Почетник Тетоважа Веѓите владетел алатка Тип : Тетоважа accesories се Користи за : Веѓа шминка Предмет Тип : Веѓа Stencils Pakage : 1 x Маска Владетел Карактеристики : Направен од високо квалитетни материјали со прецизен работа...

YILONG 5 компјутери сочинуваат Пракса Кожата Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса на Кожата за Тетоважа бесплатен превозот
 • Неодамнешно

YILONG 5 компјутери сочинуваат Пракса Кожата Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса на Кожата за Тетоважа бесплатен превозот

DEN 285.00 335.52

Опис : се Користи од страна на тетоважа уметници да се чувствуваме удобно со својата тетоважа машина и да се обиде на различни техники, без грижи на давање некој лош тетоважа...

tatoo очи и глувчето Модел
 • Неодамнешно

tatoo очи и глувчето Модел

DEN 612.00 672.00

Спецификација : Се користи за убавина ученици да се практикуваат шминка.Тетоважа Пракса ПолаКористете пракса пола со заменливи око и усна инсерти и работа во три димензионални...

Бесплатен Превозот 9mm Веѓа тетоважа машинска глава кристал тетоважа машина капа стакло глава кристал веѓа тетоважа машина додатоци
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 9mm Веѓа тетоважа машинска глава кристал тетоважа машина капа стакло глава кристал веѓа тетоважа машина додатоци

DEN 254.00 318.24

Бесплатен Превозот Веѓа тетоважа "машинска глава" кристал тетоважа машина капа стакло глава кристал веѓа тетоважа машина додатоци1...

Biomaser Microblading Тетоважа на Кожата Маркер Веѓа Маркер Пенкало со Мерење Владетел Тетоважа на Кожата Маркер Пенкало Microblading Снабдување
 • Неодамнешно

Biomaser Microblading Тетоважа на Кожата Маркер Веѓа Маркер Пенкало со Мерење Владетел Тетоважа на Кожата Маркер Пенкало Microblading Снабдување

DEN 211.00 300.96

Опис : Нашата кожа маркери содржат медицински одделение, неиритирачки gentian (линцур) виолетова мастило...

YILONG Професионални Тетоважа Машина Пиштол Калеми 8 Обвива Поставите Делови Снабдување со Тетоважа & Телото Уметност
 • Неодамнешно

YILONG Професионални Тетоважа Машина Пиштол Калеми 8 Обвива Поставите Делови Снабдување со Тетоважа & Телото Уметност

DEN 170.00 199.68

Професионални Тетоважа Машина Пиштол Калеми 10 Обвива Поставите Делови Снабдување Со Тетоважа & Телото УметностФУНКЦИЈАСпецифики : 1...

Глава Пракса Затворени Очи Манекен Главата Масажа Шминка Eyelash Продолжување Пракса Модел Шапка Косата Очила Екранот Перики За Трофеи
 • Неодамнешно

Глава Пракса Затворени Очи Манекен Главата Масажа Шминка Eyelash Продолжување Пракса Модел Шапка Косата Очила Екранот Перики За Трофеи

DEN 652.00 767.52

Глава Пракса Затворени Очи Манекен Главата Масажа Шминка Eyelash Продолжување Пракса Модел Капи Влакната Очила Екранот за Перики Приказ 1pcs Главата ПраксаD escription : Материјал : Силикон Големина : 25*15mm Има мазна, реална површина текстура simulative на човечка кожа Совршен за eyelash проширување, шминка, се соочуваат со сликарството, акупунктура масажа обука и пракса Идејата за домашна употреба или професија употребаПакетот Вклучува : 1 x Главата Пракса

Тетоважа Веѓа Владетел Трајна Шминка Локација Прошири Формирање на Матрицата Coametic Убавина Веѓа DIY Рамнотежа Владетел Тетоважа Снабдување
 • Неодамнешно

Тетоважа Веѓа Владетел Трајна Шминка Локација Прошири Формирање на Матрицата Coametic Убавина Веѓа DIY Рамнотежа Владетел Тетоважа Снабдување

DEN 321.12

modname=ckeditorТетоважа Веѓа Владетел Трајна Шминка Локација Прошири Формирање на Матрицата Coametic Убавина Веѓа DIY Рамнотежа Владетел Тетоважа СнабдувањеОпис На Производот : Точка Име : Шминка Веѓа ВладетелВеѓа матрицата е направен од нерѓосувачки челик со одличен квалитет.Убава пакет, голем подарок.Три основни работи : Локација, продолжување и обликувањетоОваа веѓа владетел игра важна улога во веѓа позиција.Лесен за употреба и владетелот е многу практична.Постојат скали на веѓа владетели, помагајќи ти да се добие симетрична веѓите.Одлична алатка за веѓа тетоважа уметници.Карактеристики : Добиете пар на симетрични задоволство веѓите.Помогне да точно позиција во веѓа shaping.Со овој владетел, тоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа.Тоа може да се користи за лоцирање на веѓите форма и да се спречи двете страни на веѓа асиметрија.Локација : За работ на носот и две веѓите за да се утврди локацијата на isosceles триаголник.Shaping : Веѓа одделение може да биде врз основа на секое лице е лице да се наведнувам, со цел да се постигне совршено одговара на потребите на лицето.Проширување : употребата на не ' рѓосувачки челик може да се користи повеќе од 100.000 пати за да се осигура дека секој клиент има свои веѓите.Пакет : 1 X Шминка Веѓа ВладетелШминка Веѓа Владетел Покаже :

Бесплатен Превозот Microblading Пенкало Алуминиум Легура Прирачник Тетоважа Пенкало За Трајна Шминка со 50pcs PCD 14pins Игла Сечилото
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Microblading Пенкало Алуминиум Легура Прирачник Тетоважа Пенкало За Трајна Шминка со 50pcs PCD 14pins Игла Сечилото

DEN 705.00 758.40

Microblading Пенкало Алуминиум Легура Прирачник Тетоважа Пенкало За Трајна Шминка со 50pcs PCD 14pins Игла СечилотоСпецификација : 1) Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција...

тетоважа пракса кожа со Кожа дебела кожа кожа чиста кожа супер-меки тетоважа опрема tatoo пракса на кожата
 • Неодамнешно

тетоважа пракса кожа со Кожа дебела кожа кожа чиста кожа супер-меки тетоважа опрема tatoo пракса на кожата

DEN 1179.00 1296.00

детали за производотдебела силика гел тетоважа пракса на кожатасилика гел , во моментов најмногу мека дел на кожа : 15.5x15 ...

мала големина 300Pcs има сепаратор Бела Пластика Прстен Мастило Носители / Капи - за Трајна Тетоважа / Шминка - Веѓа, Eyeliner, Усна
 • Неодамнешно

мала големина 300Pcs има сепаратор Бела Пластика Прстен Мастило Носители / Капи - за Трајна Тетоважа / Шминка - Веѓа, Eyeliner, Усна

DEN 514.00 1008.00

Бесплатен Превозот 300pcs Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Контејнер / Чаша За МАСТИЛО СнабдувањеОваа шминка мастило капи е специјално наменета за искусни професионалци.Тоа обезбедува крајната сила,прецизност и стабилност ќе бараат.Апликација за веѓа ,eyeliner,усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи.Целосно расположливиот accesories обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.Вклучува : 300 Pcs имаше сепаратор

Бесплатен Превозот 5Pcs Тетоважа Машина Игла ракав Компоненти Машина Додатоци За Трајна Шминка Змеј/Мозаик Тетоважа Пиштол
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5Pcs Тетоважа Машина Игла ракав Компоненти Машина Додатоци За Трајна Шминка Змеј/Мозаик Тетоважа Пиштол

DEN 424.00 456.00

5 Pcs Тетоважа Машина Игла ракав Компоненти Машина Додатоци За Трајна Шминка Змеј / Мозаик Тетоважа Пиштол Спецификација : *Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања...

2 Парчиња Нова Трајна Шминка Веѓа Чешлање Stencils Пластични Веѓа Владетел Prictice за Тетоважа Стартер Образец Обликувањето Алатка
 • Неодамнешно

2 Парчиња Нова Трајна Шминка Веѓа Чешлање Stencils Пластични Веѓа Владетел Prictice за Тетоважа Стартер Образец Обликувањето Алатка

DEN 274.00 365.28

Трајна Шминка Веѓа Чешлање Stencils Пластични Веѓа Владетел Prictice за Тетоважа Стартер Образец Обликувањето АлаткаФункција материјал е пластика Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13 CM differsdue за рачно мерење,pls се разбере оваа благодарам многу...