• Неодамнешно
4Pcs/Set Овална Фондан Торта Декорирање Sugarcraft Печење Колачиња Секачи Мувла Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

4Pcs/Set Овална Фондан Торта Декорирање Sugarcraft Печење Колачиња Секачи Мувла Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 96.00
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Овој објект е збир на различни големина срце облик на торта секачи. Лесен за употреба и чиста.
Идеален за употреба со Фондан Колачи, Шеќер паста, petal паста, DIY готвење или занает глини.
Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.
Материјал : Пластика
Димензии : 12 x 3.5 cm/ 9.5 x 2.5 cm/ 6.5 х 2cm/ 4.5 х 1,5 см (4 големини)

Карактеристики на понудата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Бренд Име:
illumafye
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
N0437

Слични понуди

6pcs ноќта на Вештерките серија 57*57*10мм силиконски калап фондан торта чоколадна мувла декорација алатки bakeware
 • Неодамнешно

6pcs ноќта на Вештерките серија 57*57*10мм силиконски калап фондан торта чоколадна мувла декорација алатки bakeware

DEN 287.52

Опис : ♥ Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020
 • Неодамнешно

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020

DEN 131.00 201.60

Ставка ОписМатеријал : МешаниТежина : 80gОколу Големина : Како на сликатаБоја : СлучајниВисок квалитет и мека, нетоксични, невкусна, може да се користи, лесен за чистење.Рејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade.Масовно купување(Повеќе од $100) : Ве молиме контактирајте со нас fristly, ние ќе обезбеди попуст и send via брзо експрес за слободни,како што се Fed Ex,UPSот,ТНТ,EMS ,итн.Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, да Обрнат внимание на Мувла Големина, ве молиме да го проверите точното големинапред да нарачате...

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка
 • Неодамнешно

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка

DEN 143.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)10 *10 *0.5 см, Во инчи : 3.9"* 3.9"* 0.2"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194
 • Неодамнешно

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194

DEN 113.00 150.24

опис на производот Материјал : силикон Тежина : 72g објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : 40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан/Пингвин Ice Мувла
 • Неодамнешно

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан/Пингвин Ice Мувла

DEN 249.00 276.48

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 21.6*10.4*1.7 CM(прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет.Лесен за употреба и чиста.Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.Облик : Daisy цвет.4 различни големини : 1.2 см, 1.8 cm, 2.8 cm, 3.4 cm.

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан Украсување
 • Неодамнешно

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан Украсување

DEN 903.00 1641.60

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3 D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан УкрасувањеИме : Форма Морков Торта МувлаГолемина : 309*210*29 MMМатеријал : Havey Јаглероден ЧеликПакет : Хартија КутијаТип : Печење АлаткиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

Топла продажба Печење тесто алатки торта јадрото на смена пити cupcake торта декорирање алатки bakeware комплет дома калап за печење колачиња машина
 • Неодамнешно

Топла продажба Печење тесто алатки торта јадрото на смена пити cupcake торта декорирање алатки bakeware комплет дома калап за печење колачиња машина

DEN 32.64

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : По случаен избор(ве Молиме љубезно не се избира бојата на кожата, ние ќе ги испрати надвор на случаен.) Димензии : Висина : Околу...

wholsale!! Бесплатен превозот!! 1pcs Биг Цвет Тенџере Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Cupcake Пан DIY мувла
 • Неодамнешно

wholsale!! Бесплатен превозот!! 1pcs Биг Цвет Тенџере Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Cupcake Пан DIY мувла

DEN 369.00 434.40

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : (D*H)23 CM*9.5 CM(1inch=2.54 см) (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла
 • Неодамнешно

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла

DEN 319.00 335.52

Име на производ : Голем Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувлаГолемина на : 8.5*7*1.6 cmТежина : 75gБоја : случајни испоракаУпотреба : шеќер / Чоколадо МувлаПред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

Силиконски фондан мувла Шеќер Торта Силиконски Калап Модерни жени 4 групи на устата црвено веѓа молив руменило шминка мувла бонбони алатка
 • Неодамнешно

Силиконски фондан мувла Шеќер Торта Силиконски Калап Модерни жени 4 групи на устата црвено веѓа молив руменило шминка мувла бонбони алатка

DEN 432.00 479.52

ДОБРЕДОЈДОВТЕ мувла големина : 6.2*5.8 cmКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Дом Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо Gumpaste
 • Неодамнешно

Дом Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо Gumpaste

DEN 55.00 61.44

Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо GumpasteОписВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење и тоа е мека и лесна за употреба.Производ тежина : 30gМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРејтинг на температура : 40 centigrade на+230 centigradeБоја : РозеваОблик : Лисја / Алги / Маслиново ГранкаS i ze : 7*0.8 cmКоличина : 1pc / многуСе користи за : DIY, Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310
 • Неодамнешно

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310

DEN 161.00 169.44

Овој производ е во сад и Европа ги има многу лекции за најпопуларниот кујнски апарати, Bakeware, нетоксични, невкусна, лесно да се чисти и брилијантни бои...

Зимски Снегулка Силиконски Калап за Печење Чоколадо Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатка Бонбони Gumpaste Врежана Мувла
 • Неодамнешно

Зимски Снегулка Силиконски Калап за Печење Чоколадо Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатка Бонбони Gumpaste Врежана Мувла

DEN 258.72

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : СиликонТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматски Големина :Точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодариме !

Damask Торта Fraic Матрицата Чипка Мрежа Stencils за Свадба Торта Чипка Габи, DIY Печење Додатоци Bakeware Торта Декорирање Алатка
 • Неодамнешно

Damask Торта Fraic Матрицата Чипка Мрежа Stencils за Свадба Торта Чипка Габи, DIY Печење Додатоци Bakeware Торта Декорирање Алатка

DEN 883.68

Овој производ е нов дизајн, многу светлина и лесен за употреба Дојде и да ја поставите вашата нарачка, ние'повторно сигурни дека'll тоа го сакаат.Објектот Описи : Висок Квалитет И Сосема НовЗа Превозот и Испорака Време : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатен превозот среќен роденден готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот среќен роденден готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 48.00

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно мувла големина : 7x5.6x0.6 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 74.88

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајномувла големина : 3.6 x2.9 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.