• Неодамнешно
Топла продажба Печење тесто алатки торта јадрото на смена пити cupcake торта декорирање алатки bakeware комплет дома калап за печење колачиња машина

Топла продажба Печење тесто алатки торта јадрото на смена пити cupcake торта декорирање алатки bakeware комплет дома калап за печење колачиња машина

DEN 32.64
Достапно

Количина на стоки

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : По случаен избор(ве Молиме љубезно не се избира бојата на кожата, ние ќе ги испрати надвор на случаен.) Димензии : Висина : Околу. 6cm, Дупка со дијаметар : Прибл.2.3 см Идеален за создавање на совршен дупка во центарот на cupcake за пополнување со шлаг или криење на јастиви богатства љубов.
Можете да креирате разноврсна cupcakes лесно во вашиот дом со cupcake corer.
Лесно да се направи вкусна исполнет cupcakes со оваа корисна cupcake corer.
Едноставно пресврт во cupcake да се создаде дупка совршен за пополнување со ganache, карамел, мрзнување или други скриени третира.
Помогне да се ослободи од центарот на торта ќе го направи како corer.
Пакет се Вклучени : 1pc x Cupcake Украсување Модел

Карактеристики на понудата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
illumafye
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
N0657
Големина:
Height
боја:
случаен
тип 1:
колаче машина,confeitaria,кујнски прибор
тип 2:
торта алатки,торта декорирање алатки

Слични понуди

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет и лесно да се чисти и да го користите.Овие секачи се идеални за употреба со Фондан Колачи,шеќер паста,petal паста, марципан DIYготвење или занает глини.Направи Природата Стил Торта со себе !Therar се 3 парчиња Овална Plungers / Секачи во Еден Сет

Baycheer 3D Силикони Габи Облак Форма За Печење Колачи, Чоколади Мус Chiffon Пан
 • Неодамнешно

Baycheer 3D Силикони Габи Облак Форма За Печење Колачи, Чоколади Мус Chiffon Пан

DEN 259.00 319.20

Материјал : СиликонБоја : БелаГолемина на : 20.5*20.5*4.5 cm / 8.07*8.07*1.77 инчПакетот вклучува : 1*МувлаКапацитет : 1100mlОбновливи 3.000 користиБезбедно да се користи во рерна, фрижидер, ладилник, микробранова печка, steamer и машина за миење садовиТемпературата безбедно 60 ° C до +230 ° CCloud Форма Силикони Торта Габи Се Создаде Вкусна Домашен Леб, Чоколади,Quiches,Косата,Сапуни И Повеќе Печење АлаткаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Ново! Околу 50 во 1 парче овошје торта декорација знак (2 кутии
 • Неодамнешно

Ново! Околу 50 во 1 парче овошје торта декорација знак (2 кутии

DEN 137.00 152.16

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!Карактеристики : Овошје тематските зема за cupcake украси или партија услуги (избрани во дизајни)Едноставно се прошири крилја да се создаде живописни овошје дизајниИзгледа навистина симпатична кога заглавен во некоја торта или cupcakeОдлично за cupcakes, колачи, сладолед, месо, сирење и секоја храна објектот што сакате да се облекуваатВкупна Должина : Околу...

Посебни ниска 4pcs/set Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит/Колаче/Торта Тесто Печење Машина Мувла трговија на Големо
 • Неодамнешно

Посебни ниска 4pcs/set Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит/Колаче/Торта Тесто Печење Машина Мувла трговија на Големо

DEN 66.00 77.76

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум легураГолемина : Прибл.45 x 20mm (ве Молиме љубезно, истакна 13мм разлика за големината е нормално, како различни човек има различни мерење начин)Боја : Исто како сликаПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини...

Трговија на големо ,тост / рачно изработени сапун торта мувла / 1 дрвена кутија + 1silicone мувла /set Комбо / плоштад 24.5 CM*5.7 CM*7CM,бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо ,тост / рачно изработени сапун торта мувла / 1 дрвена кутија + 1silicone мувла /set Комбо / плоштад 24.5 CM*5.7 CM*7CM,бесплатен превозот

DEN 840.00 1200.00

Боја : роуз,зелена,виолетова итн превозот случаен избор.големина : Долго 24.6 CM * 7 CM широк 5.5 CM * длабоко Сапун : about9001000gВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% новиОпис : топлинаотпорни на температура од 40degree на +230 степен, може да се користи, новина, мека, променливи стил, соголување лесен, лесен за чистењеУпотреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други*За попуст : ако цел повеќе од 5pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, не се сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор

DEN 188.00 208.32

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујна Додатоци Тип : торта мувла Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : пластични Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 поставите големина : 15cm*8.3 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020
 • Неодамнешно

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020

DEN 131.00 201.60

Ставка ОписМатеријал : МешаниТежина : 80gОколу Големина : Како на сликатаБоја : СлучајниВисок квалитет и мека, нетоксични, невкусна, може да се користи, лесен за чистење.Рејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade.Масовно купување(Повеќе од $100) : Ве молиме контактирајте со нас fristly, ние ќе обезбеди попуст и send via брзо експрес за слободни,како што се Fed Ex,UPSот,ТНТ,EMS ,итн.Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, да Обрнат внимание на Мувла Големина, ве молиме да го проверите точното големинапред да нарачате...

Зимски Снегулка Силиконски Калап за Печење Чоколадо Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатка Бонбони Gumpaste Врежана Мувла
 • Неодамнешно

Зимски Снегулка Силиконски Калап за Печење Чоколадо Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатка Бонбони Gumpaste Врежана Мувла

DEN 258.72

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : СиликонТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматски Големина :Точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодариме !

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Снег Мувла
 • Неодамнешно

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Снег Мувла

DEN 314.00 369.12

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 25.3*17.2*4 CM(прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Љубовта Ангел се Искачи diy рачно изработени сапун мувла силиконски калап фондан мувла
 • Неодамнешно

Љубовта Ангел се Искачи diy рачно изработени сапун мувла силиконски калап фондан мувла

DEN 460.80

Љубовта Ангел се Искачи diy рачно изработени сапун мувла силиконски калап фондан мувла ставка Име на Производ Љубовта ангел силиконски калап Мувла ГолеминаНа мувла големина на : 9*8.5*3.5 cmмувла Тежина160 G дизајн кога бебето спие во крило со мечкаОписи силиконски калап за правење на сапун, свеќа или полимер глина. Направени на квалитет со силиконска со добра издржливост и флексибилност. Лесен за употреба и чистење Добра практика за да се направи годишнината или роденденски подарок. На силиконски калап боја може да биде како на клиентите услов.ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА1.за пакетот ние ќе го искористите на најдобар квалитет материјал за вас,тоа може да се направи,но обично се користи пп торба за пакување,ако имаш некои подетални бара,само да се направи потврда за мене2.за превозот : Со цел да се намали штетата за време на транспортот ,јас мислам дека ние треба да разговараат за повеќе од јасно пред праткатаНашата мисија е фокусирана на Квалитетот, Услугата и ЦенаНашата компанија е комбинација на производство и трговија со 2 години работно искуство во производство.Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна по продажба на одговори за да се намали одлагање или отпад за вашата инвестиција во проект создавање и производство.Со нашиот принцип на "квалитет и заедничка корист, клиентите прво", искрено очекуваме да соработува со пријатели од целиот свет за развој во иднина...

10 Пар Акрилик Очила За Сонце Очила Трговијата На Мало Продавница Екранот Единица Стојат Носителот Случај
 • Неодамнешно

10 Пар Акрилик Очила За Сонце Очила Трговијата На Мало Продавница Екранот Единица Стојат Носителот Случај

DEN 430.08

Eyeglass екранот стојат, стилски и елегантен дизајнЛесен за инсталација и добра преносливостИма 10 пара наочариМатеријал : акриликБоја : Јасно Eyeglass екранот стојат, стилски и елегантен дизајнЛесен за инсталација и добра преносливостИма 10 пара наочариМатеријал : акриликБоја : ЈасноДимензии(H x Wx D) : 32 x 30 x 13cmПакетот вклучува : 1 x eyeglass Екранот Stand Rastreador1 * кабел де datos USB1 * Destornillador (para la instalacion simкартичка)1 * Упатство del usuario (Ingles)

Торта Алатки 5pc 10x13cm матрицата пластични колаче машина scraper мувла Украсување Cupcake Gumpaste фондан алатка мувла
 • Неодамнешно

Торта Алатки 5pc 10x13cm матрицата пластични колаче машина scraper мувла Украсување Cupcake Gumpaste фондан алатка мувла

DEN 57.60

одличен квалитетИзвезени КвалитетАко ви е потребна било каква помош во врска со оваа точка ве молиме пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Прочитајте "Опис на Производот" внимателно, особено Големината ...

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка
 • Неодамнешно

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка

DEN 143.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)10 *10 *0.5 см, Во инчи : 3.9"* 3.9"* 0.2"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Мајка&Грашок MPA1703 Ѕвезда Среќен Роденден во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Сапун Мувла
 • Неодамнешно

Мајка&Грашок MPA1703 Ѕвезда Среќен Роденден во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Сапун Мувла

DEN 122.00 210.72

Материјал : храна одделение силиконски калапМувла Големини : за 9.4*6.3*1cmМувла Тежина : 35g

Силика гел силиконски калап правец на conch форма торта декорација рачно изработени сапун свеќа мувла арома камен мувла арома камен габи,
 • Неодамнешно

Силика гел силиконски калап правец на conch форма торта декорација рачно изработени сапун свеќа мувла арома камен мувла арома камен габи,

DEN 448.00 527.52

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

FILBAKE 3D DIY Чоколадо Печење Бела Силикони Облак во Облик на Мус Торта Мувла Десерт Украсување Алатки
 • Неодамнешно

FILBAKE 3D DIY Чоколадо Печење Бела Силикони Облак во Облик на Мус Торта Мувла Десерт Украсување Алатки

DEN 276.00 321.60

FILBAKE 6 Празнина Камен Форма Силикони Торта Калап за Печење Габи Тесто Украсување Калапи Алатки за Сапун, Кифла, Пусти, КосатаFILBAKE Круг Топката Форма Перница Силиконски Калап Торта Печење Габи, Тави Десерт Одлуки за Кифла, Пусти, Пудинг и JelloОпис на производотИме : силиконски калапиГолемина на : 20.5*20.5*4.5 cmМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : како на сликата40 целзиусови степени до + 230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта;слатки продавница.(1) употребата на висококвалитетни силиконски материјал,(2) нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.(3) може безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.(4) лесно да се справи.поради природата на меки силиконскиВе молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешкамоли се извинипакување; 1 парчињанашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме, напишете до нас, ние се најдобро решение за вас!

Facemile 8PCS Граница Силикони Фондан Мувла Pleated Цвет Чипка Фондан Мувла Торта Cupcake Декорација Торта Алатка за Печење Мувла
 • Неодамнешно

Facemile 8PCS Граница Силикони Фондан Мувла Pleated Цвет Чипка Фондан Мувла Торта Cupcake Декорација Торта Алатка за Печење Мувла

DEN 717.00 1103.52

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаMetarial : СиликонКоличина : 8 PCSБоја : автоматски Големина : Точка мери бу раце па ве молиме оставете малку грешка,ви благодариме !Како да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 74.88

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајномувла големина : 3.6 x2.9 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.