• Неодамнешно
4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72
Достапно

Количина на стоки


Сосема нов и висок квалитет.
Лесен за употреба и чиста.
Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.
Облик : Daisy цвет.
4 различни големини : 1.2 см, 1.8 cm, 2.8 cm, 3.4 cm.

Карактеристики на понудата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Бренд Име:
illumafye
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
N0076
pakage:
4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот
4 различни големини:
1.2 см, 1.8 cm, 2.8 cm, 3.4 cm

Слични понуди

6 Празнина Ветерници Правоаголник Срце Облик На Силиконски Калап За Печење Габи, За Чоколадо Мус Торта Декорација Десерт Алатка H675
 • Неодамнешно

6 Празнина Ветерници Правоаголник Срце Облик На Силиконски Калап За Печење Габи, За Чоколадо Мус Торта Декорација Десерт Алатка H675

DEN 268.00 282.24

Големина на : 30 *17.5*3.5 cmМувла тежина : 174 gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан Украсување
 • Неодамнешно

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан Украсување

DEN 903.00 1641.60

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3 D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан УкрасувањеИме : Форма Морков Торта МувлаГолемина : 309*210*29 MMМатеријал : Havey Јаглероден ЧеликПакет : Хартија КутијаТип : Печење АлаткиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла храна-одделение мувла
 • Неодамнешно

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла храна-одделение мувла

DEN 593.28

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла хранаодделение мувла Опис Item Име дама сапун мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY САПУН големина / cm 7.8 CM*6.0 CM*3.0 CM САПУН тежина / g110 GМесто на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Ново! Околу 50 во 1 парче овошје торта декорација знак (2 кутии
 • Неодамнешно

Ново! Околу 50 во 1 парче овошје торта декорација знак (2 кутии

DEN 137.00 152.16

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!Карактеристики : Овошје тематските зема за cupcake украси или партија услуги (избрани во дизајни)Едноставно се прошири крилја да се создаде живописни овошје дизајниИзгледа навистина симпатична кога заглавен во некоја торта или cupcakeОдлично за cupcakes, колачи, сладолед, месо, сирење и секоја храна објектот што сакате да се облекуваатВкупна Должина : Околу...

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта Алатки
 • Неодамнешно

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта Алатки

DEN 767.52

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта АлаткиМатеријал : силикон габи, Големината на Мувла : 15.9*10.9 cmБоја : СлучајниНапомена : Тоа е рачни мерења на локации,може да биде од 23мм грешка.ДизајнБ ДизајнЗабелешка : Како производ е силиконски материјал, складирање време може да доведе до малку жолта, но нема да влијае на користењето на производот.Нашите Материјал е Храна Одделение, ве молиме да проверите на нашата сертификација на SGS

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Божиќ мешавина на владата
 • Неодамнешно

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Божиќ мешавина на владата

DEN 302.00 335.52

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 21.7*11.8*2.4 CM(прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Отворено Поле Торта Мрежа Stencils Торта Чипка Габи Украсување Алатки За Печење Додатоци Bakeware
 • Неодамнешно

Отворено Поле Торта Мрежа Stencils Торта Чипка Габи Украсување Алатки За Печење Додатоци Bakeware

DEN 748.80

Овој производ е нов дизајн, многу светлина и лесен за употреба Дојде и да ја поставите вашата нарачка, ние'повторно сигурни дека'll тоа го сакаат.Објектот Описи : Висок Квалитет И Сосема НовЗа Превозот и Испорака Време : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Facemile 8PCS Граница Силикони Фондан Мувла Pleated Цвет Чипка Фондан Мувла Торта Cupcake Декорација Торта Алатка за Печење Мувла
 • Неодамнешно

Facemile 8PCS Граница Силикони Фондан Мувла Pleated Цвет Чипка Фондан Мувла Торта Cupcake Декорација Торта Алатка за Печење Мувла

DEN 717.00 1103.52

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаMetarial : СиликонКоличина : 8 PCSБоја : автоматски Големина : Точка мери бу раце па ве молиме оставете малку грешка,ви благодариме !Како да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Damask Торта Fraic Матрицата Чипка Мрежа Stencils за Свадба Торта Чипка Габи, DIY Печење Додатоци Bakeware Торта Декорирање Алатка
 • Неодамнешно

Damask Торта Fraic Матрицата Чипка Мрежа Stencils за Свадба Торта Чипка Габи, DIY Печење Додатоци Bakeware Торта Декорирање Алатка

DEN 883.68

Овој производ е нов дизајн, многу светлина и лесен за употреба Дојде и да ја поставите вашата нарачка, ние'повторно сигурни дека'll тоа го сакаат.Објектот Описи : Висок Квалитет И Сосема НовЗа Превозот и Испорака Време : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла
 • Неодамнешно

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла

DEN 385.00 513.12

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : бонбони форма на силиконски калапФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконЕкориснички : да

Плоштад Робот 2 Во 1 Лего Играчка Тули Форма Силикони Чоколадо Мувла Ice Cube Мувла Bakeware Боја Случаен Избор
 • Неодамнешно

Плоштад Робот 2 Во 1 Лего Играчка Тули Форма Силикони Чоколадо Мувла Ice Cube Мувла Bakeware Боја Случаен Избор

DEN 132.00 165.12

Материјал : Силика гелОваа ставка ќе бидат испратени по случаен избор од страна на нашите превозот оддел, па не можеме да ги собереш на специфична боја за u, pls проверете внимателно пред вашето купување.Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан/Пингвин Ice Мувла
 • Неодамнешно

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан/Пингвин Ice Мувла

DEN 249.00 276.48

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 21.6*10.4*1.7 CM(прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020
 • Неодамнешно

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020

DEN 131.00 201.60

Ставка ОписМатеријал : МешаниТежина : 80gОколу Големина : Како на сликатаБоја : СлучајниВисок квалитет и мека, нетоксични, невкусна, може да се користи, лесен за чистење.Рејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade.Масовно купување(Повеќе од $100) : Ве молиме контактирајте со нас fristly, ние ќе обезбеди попуст и send via брзо експрес за слободни,како што се Fed Ex,UPSот,ТНТ,EMS ,итн.Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, да Обрнат внимание на Мувла Големина, ве молиме да го проверите точното големинапред да нарачате...

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310
 • Неодамнешно

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310

DEN 161.00 169.44

Овој производ е во сад и Европа ги има многу лекции за најпопуларниот кујнски апарати, Bakeware, нетоксични, невкусна, лесно да се чисти и брилијантни бои...

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла
 • Неодамнешно

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла

DEN 319.00 335.52

Име на производ : Голем Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувлаГолемина на : 8.5*7*1.6 cmТежина : 75gБоја : случајни испоракаУпотреба : шеќер / Чоколадо МувлаПред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

Yueyue Sugarcraft Танчерка Музика силикони чипка мат торта декорирање алатки
 • Неодамнешно

Yueyue Sugarcraft Танчерка Музика силикони чипка мат торта декорирање алатки

DEN 192.00 240.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши големина на : 21.5*10.7*0.3 cm еден големина:2.5*5.5 cm

Дом Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо Gumpaste
 • Неодамнешно

Дом Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо Gumpaste

DEN 55.00 61.44

Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо GumpasteОписВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење и тоа е мека и лесна за употреба.Производ тежина : 30gМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРејтинг на температура : 40 centigrade на+230 centigradeБоја : РозеваОблик : Лисја / Алги / Маслиново ГранкаS i ze : 7*0.8 cmКоличина : 1pc / многуСе користи за : DIY, Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

10 Пар Акрилик Очила За Сонце Очила Трговијата На Мало Продавница Екранот Единица Стојат Носителот Случај
 • Неодамнешно

10 Пар Акрилик Очила За Сонце Очила Трговијата На Мало Продавница Екранот Единица Стојат Носителот Случај

DEN 430.08

Eyeglass екранот стојат, стилски и елегантен дизајнЛесен за инсталација и добра преносливостИма 10 пара наочариМатеријал : акриликБоја : Јасно Eyeglass екранот стојат, стилски и елегантен дизајнЛесен за инсталација и добра преносливостИма 10 пара наочариМатеријал : акриликБоја : ЈасноДимензии(H x Wx D) : 32 x 30 x 13cmПакетот вклучува : 1 x eyeglass Екранот Stand Rastreador1 * кабел де datos USB1 * Destornillador (para la instalacion simкартичка)1 * Упатство del usuario (Ingles)

Посебни ниска 4pcs/set Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит/Колаче/Торта Тесто Печење Машина Мувла трговија на Големо
 • Неодамнешно

Посебни ниска 4pcs/set Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит/Колаче/Торта Тесто Печење Машина Мувла трговија на Големо

DEN 66.00 77.76

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум легураГолемина : Прибл.45 x 20mm (ве Молиме љубезно, истакна 13мм разлика за големината е нормално, како различни човек има различни мерење начин)Боја : Исто како сликаПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини...

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет и лесно да се чисти и да го користите.Овие секачи се идеални за употреба со Фондан Колачи,шеќер паста,petal паста, марципан DIYготвење или занает глини.Направи Природата Стил Торта со себе !Therar се 3 парчиња Овална Plungers / Секачи во Еден Сет

wholsale!! 1pcs 40*30cm Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Правоаголник Мат
 • Неодамнешно

wholsale!! 1pcs 40*30cm Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Правоаголник Мат

DEN 513.00 603.84

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 30*40 CM,Авион и дебелина од 2,5 mm(прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор

DEN 188.00 208.32

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујна Додатоци Тип : торта мувла Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : пластични Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 поставите големина : 15cm*8.3 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

KYL111U 19.2 mm Обланда Бисквит Силиконски Калап - Десерт, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, Куки, Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла
 • Неодамнешно

KYL111U 19.2 mm Обланда Бисквит Силиконски Калап - Десерт, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, Куки, Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла

DEN 53.00 57.60

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Англиски Букви 3D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309
 • Неодамнешно

Англиски Букви 3D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309

DEN 360.00 378.24

Англиски Букви 3 D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelE309 Производ Големина26*5.3*2.1 cm тежина на Производот226g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

трговија на големо!!2 парчиња/set 3D Триаголник Остава Храна Одделение Пластични Торта Бисквит Колачиња Украсување Фондан Клипот Машина Алатки
 • Неодамнешно

трговија на големо!!2 парчиња/set 3D Триаголник Остава Храна Одделение Пластични Торта Бисквит Колачиња Украсување Фондан Клипот Машина Алатки

DEN 320.00 339.84

Опис : * Мувла тип : Колаче Tools / Фондан алатки* Калапи Боја : случајни * Материјал : висок квалитет на храна одделение пластични * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка
 • Неодамнешно

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка

DEN 143.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)10 *10 *0.5 см, Во инчи : 3.9"* 3.9"* 0.2"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194
 • Неодамнешно

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194

DEN 113.00 150.24

опис на производот Материјал : силикон Тежина : 72g објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : 40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

wholsale!! Бесплатен превозот!! 1pcs Биг Цвет Тенџере Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Cupcake Пан DIY мувла
 • Неодамнешно

wholsale!! Бесплатен превозот!! 1pcs Биг Цвет Тенџере Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Cupcake Пан DIY мувла

DEN 369.00 434.40

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : (D*H)23 CM*9.5 CM(1inch=2.54 см) (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...