• Неодамнешно
Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 74.88
Достапно

Количина на стоки

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл -40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно
мувла големина : 3.6 x2.9 cm
ВНИМАНИЕ :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Карактеристики на понудата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични понуди

Мики Силиконски Калап Мини Цртан филм Калап за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY де Silicona 3d,Торта Алатки
 • Неодамнешно

Мики Силиконски Калап Мини Цртан филм Калап за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY де Silicona 3d,Торта Алатки

DEN 479.52

Мики Силиконски Калап Мини Цртан филм Калап за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY де Silicona 3d,Торта АлаткиМатеријал : Силикон Габи,Пакет : 1 bucБоја : Случајни Големина на Мувла како покаже : Напомена : Тоа е рачни мерења на локации,може да биде од 23мм грешка.Забелешка : Како производ е силиконски материјал, складирање време може да доведе до малку жолта, но нема да влијае на користењето на производот.Нашите Материјал е Храна Одделение, ве молиме да проверите на нашата сертификација на SGS

Посебни ниска 4pcs/set Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит/Колаче/Торта Тесто Печење Машина Мувла трговија на Големо
 • Неодамнешно

Посебни ниска 4pcs/set Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит/Колаче/Торта Тесто Печење Машина Мувла трговија на Големо

DEN 66.00 77.76

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум легураГолемина : Прибл.45 x 20mm (ве Молиме љубезно, истакна 13мм разлика за големината е нормално, како различни човек има различни мерење начин)Боја : Исто како сликаПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини...

Плоштад Робот 2 Во 1 Лего Играчка Тули Форма Силикони Чоколадо Мувла Ice Cube Мувла Bakeware Боја Случаен Избор
 • Неодамнешно

Плоштад Робот 2 Во 1 Лего Играчка Тули Форма Силикони Чоколадо Мувла Ice Cube Мувла Bakeware Боја Случаен Избор

DEN 132.00 165.12

Материјал : Силика гелОваа ставка ќе бидат испратени по случаен избор од страна на нашите превозот оддел, па не можеме да ги собереш на специфична боја за u, pls проверете внимателно пред вашето купување.Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет и лесно да се чисти и да го користите.Овие секачи се идеални за употреба со Фондан Колачи,шеќер паста,petal паста, марципан DIYготвење или занает глини.Направи Природата Стил Торта со себе !Therar се 3 парчиња Овална Plungers / Секачи во Еден Сет

6 Празнина Ветерници Правоаголник Срце Облик На Силиконски Калап За Печење Габи, За Чоколадо Мус Торта Декорација Десерт Алатка H675
 • Неодамнешно

6 Празнина Ветерници Правоаголник Срце Облик На Силиконски Калап За Печење Габи, За Чоколадо Мус Торта Декорација Десерт Алатка H675

DEN 268.00 282.24

Големина на : 30 *17.5*3.5 cmМувла тежина : 174 gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла храна-одделение мувла
 • Неодамнешно

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла храна-одделение мувла

DEN 593.28

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла хранаодделение мувла Опис Item Име дама сапун мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY САПУН големина / cm 7.8 CM*6.0 CM*3.0 CM САПУН тежина / g110 GМесто на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

FILBAKE 3D DIY Чоколадо Печење Бела Силикони Облак во Облик на Мус Торта Мувла Десерт Украсување Алатки
 • Неодамнешно

FILBAKE 3D DIY Чоколадо Печење Бела Силикони Облак во Облик на Мус Торта Мувла Десерт Украсување Алатки

DEN 276.00 321.60

FILBAKE 6 Празнина Камен Форма Силикони Торта Калап за Печење Габи Тесто Украсување Калапи Алатки за Сапун, Кифла, Пусти, КосатаFILBAKE Круг Топката Форма Перница Силиконски Калап Торта Печење Габи, Тави Десерт Одлуки за Кифла, Пусти, Пудинг и JelloОпис на производотИме : силиконски калапиГолемина на : 20.5*20.5*4.5 cmМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : како на сликата40 целзиусови степени до + 230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта;слатки продавница.(1) употребата на висококвалитетни силиконски материјал,(2) нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.(3) може безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.(4) лесно да се справи.поради природата на меки силиконскиВе молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешкамоли се извинипакување; 1 парчињанашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме, напишете до нас, ние се најдобро решение за вас!

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка
 • Неодамнешно

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка

DEN 143.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)10 *10 *0.5 см, Во инчи : 3.9"* 3.9"* 0.2"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор

DEN 188.00 208.32

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујна Додатоци Тип : торта мувла Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : пластични Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 поставите големина : 15cm*8.3 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

Трговија на големо ,тост / рачно изработени сапун торта мувла / 1 дрвена кутија + 1silicone мувла /set Комбо / плоштад 24.5 CM*5.7 CM*7CM,бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо ,тост / рачно изработени сапун торта мувла / 1 дрвена кутија + 1silicone мувла /set Комбо / плоштад 24.5 CM*5.7 CM*7CM,бесплатен превозот

DEN 840.00 1200.00

Боја : роуз,зелена,виолетова итн превозот случаен избор.големина : Долго 24.6 CM * 7 CM широк 5.5 CM * длабоко Сапун : about9001000gВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% новиОпис : топлинаотпорни на температура од 40degree на +230 степен, може да се користи, новина, мека, променливи стил, соголување лесен, лесен за чистењеУпотреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други*За попуст : ако цел повеќе од 5pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, не се сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194
 • Неодамнешно

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194

DEN 113.00 150.24

опис на производот Материјал : силикон Тежина : 72g објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : 40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

Силика гел силиконски калап правец на conch форма торта декорација рачно изработени сапун свеќа мувла арома камен мувла арома камен габи,
 • Неодамнешно

Силика гел силиконски калап правец на conch форма торта декорација рачно изработени сапун свеќа мувла арома камен мувла арома камен габи,

DEN 448.00 527.52

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Зимски Снегулка Силиконски Калап за Печење Чоколадо Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатка Бонбони Gumpaste Врежана Мувла
 • Неодамнешно

Зимски Снегулка Силиконски Калап за Печење Чоколадо Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатка Бонбони Gumpaste Врежана Мувла

DEN 258.72

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : СиликонТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматски Големина :Точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодариме !

трговија на големо!!2 парчиња/set 3D Триаголник Остава Храна Одделение Пластични Торта Бисквит Колачиња Украсување Фондан Клипот Машина Алатки
 • Неодамнешно

трговија на големо!!2 парчиња/set 3D Триаголник Остава Храна Одделение Пластични Торта Бисквит Колачиња Украсување Фондан Клипот Машина Алатки

DEN 320.00 339.84

Опис : * Мувла тип : Колаче Tools / Фондан алатки* Калапи Боја : случајни * Материјал : висок квалитет на храна одделение пластични * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла
 • Неодамнешно

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла

DEN 385.00 513.12

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : бонбони форма на силиконски калапФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконЕкориснички : да

Damask Торта Fraic Матрицата Чипка Мрежа Stencils за Свадба Торта Чипка Габи, DIY Печење Додатоци Bakeware Торта Декорирање Алатка
 • Неодамнешно

Damask Торта Fraic Матрицата Чипка Мрежа Stencils за Свадба Торта Чипка Габи, DIY Печење Додатоци Bakeware Торта Декорирање Алатка

DEN 883.68

Овој производ е нов дизајн, многу светлина и лесен за употреба Дојде и да ја поставите вашата нарачка, ние'повторно сигурни дека'll тоа го сакаат.Објектот Описи : Висок Квалитет И Сосема НовЗа Превозот и Испорака Време : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DIY 4PCS/SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Алатки За Колачи
 • Неодамнешно

DIY 4PCS/SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Алатки За Колачи

DEN 180.00 239.52

Главната Опис : DIY 4 PCS / SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Алатки За Колачи1 Set=4pcsГолемина : Petal : dia73mm,Calyx : 61*39mm,Лист : 64*50mm,Трње : 25*dia21mmМатеријал : 100% foodgrade пластикаГолеми Се Зголеми Сет1.Се тркалаат зелена паста излезе на лесно подмачкан worktop површината.2.Ролна од средината на паста далеку од вас да се формира густа центар за да се овозможи за вметнување на жица.3.Отсечени лист.4.Место на лист на Petal Подлога и со користење на топката алатка,топката околу раб на листот.5.Место 24 жица во малку petal лепак и вметнете во основата на листот.6.Пати лист во половина да се формира браздата.Место на меур пена да се исуши.7.Сенка со темно зелена прашина кога е сув и спреј со готвење спреј или употреба преработен глазура да се создаде природен сјај за зеленило.

6pcs ноќта на Вештерките серија 57*57*10мм силиконски калап фондан торта чоколадна мувла декорација алатки bakeware
 • Неодамнешно

6pcs ноќта на Вештерките серија 57*57*10мм силиконски калап фондан торта чоколадна мувла декорација алатки bakeware

DEN 287.52

Опис : ♥ Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла
 • Неодамнешно

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла

DEN 319.00 335.52

Име на производ : Голем Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувлаГолемина на : 8.5*7*1.6 cmТежина : 75gБоја : случајни испоракаУпотреба : шеќер / Чоколадо МувлаПред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

KYL111U 19.2 mm Обланда Бисквит Силиконски Калап - Десерт, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, Куки, Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла
 • Неодамнешно

KYL111U 19.2 mm Обланда Бисквит Силиконски Калап - Десерт, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, Куки, Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла

DEN 53.00 57.60

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан/Пингвин Ice Мувла
 • Неодамнешно

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан/Пингвин Ice Мувла

DEN 249.00 276.48

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 21.6*10.4*1.7 CM(прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

До 2015 мода нови 5x 3 кат се Справи со Поддршка на чинија за торта Presentoire dore
 • Неодамнешно

До 2015 мода нови 5x 3 кат се Справи со Поддршка на чинија за торта Presentoire dore

DEN 348.00

Зимски Ребрести Полите Акрилик Чевли Носат Чорапи за Милениче КучеЕластична ребрести полите и nonslip шепа дното.На чорапи ќе се направи куче шепа повеќе удобно и топло, кога прошетка или да ја стартувате во студен ден.Лесно да се земе надвор и да се носат со еластична дизајн, може да се задржи пет шепа чисти и ќе ви овозможи да се искачи до креветот.Станот Големина на(Секој) : 8 x 3.5 cm / 3.1" x 1.4" (L* Макс.W)Отворете Дебелина : 5cm / 2' Материјал : АкриликБоја : Црна, Сива; Тежина : 10gПакет Содржина : 4 Парчиња x Куче Чорапи