• Неодамнешно
Бесплатен превозот среќен роденден готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

Бесплатен превозот среќен роденден готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 48.00
Достапно

Количина на стоки

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл -40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно мувла големина : 7x5.6x0.6 cm
ВНИМАНИЕ :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Карактеристики на понудата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични понуди

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310
 • Неодамнешно

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310

DEN 161.00 169.44

Овој производ е во сад и Европа ги има многу лекции за најпопуларниот кујнски апарати, Bakeware, нетоксични, невкусна, лесно да се чисти и брилијантни бои...

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020
 • Неодамнешно

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020

DEN 131.00 201.60

Ставка ОписМатеријал : МешаниТежина : 80gОколу Големина : Како на сликатаБоја : СлучајниВисок квалитет и мека, нетоксични, невкусна, може да се користи, лесен за чистење.Рејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade.Масовно купување(Повеќе од $100) : Ве молиме контактирајте со нас fristly, ние ќе обезбеди попуст и send via брзо експрес за слободни,како што се Fed Ex,UPSот,ТНТ,EMS ,итн.Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, да Обрнат внимание на Мувла Големина, ве молиме да го проверите точното големинапред да нарачате...

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла храна-одделение мувла
 • Неодамнешно

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла храна-одделение мувла

DEN 593.28

Карактер силиконски калап дама сапун мувла LXYY мувла хранаодделение мувла Опис Item Име дама сапун мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY САПУН големина / cm 7.8 CM*6.0 CM*3.0 CM САПУН тежина / g110 GМесто на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

До 2015 мода нови 5x 3 кат се Справи со Поддршка на чинија за торта Presentoire dore
 • Неодамнешно

До 2015 мода нови 5x 3 кат се Справи со Поддршка на чинија за торта Presentoire dore

DEN 348.00

Зимски Ребрести Полите Акрилик Чевли Носат Чорапи за Милениче КучеЕластична ребрести полите и nonslip шепа дното.На чорапи ќе се направи куче шепа повеќе удобно и топло, кога прошетка или да ја стартувате во студен ден.Лесно да се земе надвор и да се носат со еластична дизајн, може да се задржи пет шепа чисти и ќе ви овозможи да се искачи до креветот.Станот Големина на(Секој) : 8 x 3.5 cm / 3.1" x 1.4" (L* Макс.W)Отворете Дебелина : 5cm / 2' Материјал : АкриликБоја : Црна, Сива; Тежина : 10gПакет Содржина : 4 Парчиња x Куче Чорапи

wholsale!! Бесплатен превозот!! 1pcs Биг Цвет Тенџере Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Cupcake Пан DIY мувла
 • Неодамнешно

wholsale!! Бесплатен превозот!! 1pcs Биг Цвет Тенџере Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Cupcake Пан DIY мувла

DEN 369.00 434.40

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : (D*H)23 CM*9.5 CM(1inch=2.54 см) (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка
 • Неодамнешно

Леопард Чипка Силиконски Калап рачно изработени Врежана Фондан Торта Оркестарот Калапи DIY Чоколадни Бонбони Cookie Шеќер Занает Калап за Печење Алатка

DEN 143.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)10 *10 *0.5 см, Во инчи : 3.9"* 3.9"* 0.2"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Силиконски фондан мувла Шеќер Торта Силиконски Калап Модерни жени 4 групи на устата црвено веѓа молив руменило шминка мувла бонбони алатка
 • Неодамнешно

Силиконски фондан мувла Шеќер Торта Силиконски Калап Модерни жени 4 групи на устата црвено веѓа молив руменило шминка мувла бонбони алатка

DEN 432.00 479.52

ДОБРЕДОЈДОВТЕ мувла големина : 6.2*5.8 cmКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор

DEN 188.00 208.32

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујна Додатоци Тип : торта мувла Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : пластични Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 поставите големина : 15cm*8.3 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла
 • Неодамнешно

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла

DEN 385.00 513.12

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : бонбони форма на силиконски калапФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконЕкориснички : да

До 2015 Жешка!!Бесплатен Превозот 3Pcs/Set Божиќ Лист Shapefondant Cookie Торта Sugarcraft Клипот Секачи Мувла Алатки Колаче Машина
 • Неодамнешно

До 2015 Жешка!!Бесплатен Превозот 3Pcs/Set Божиќ Лист Shapefondant Cookie Торта Sugarcraft Клипот Секачи Мувла Алатки Колаче Машина

DEN 47.52

Спецификации : 100% Сосема нов и висок квалитет.Може да се направи торта, пудинг, желе, чоколадо, овошје, пита и сл...

Англиски Букви 3D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309
 • Неодамнешно

Англиски Букви 3D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309

DEN 360.00 378.24

Англиски Букви 3 D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelE309 Производ Големина26*5.3*2.1 cm тежина на Производот226g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта Алатки
 • Неодамнешно

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта Алатки

DEN 767.52

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта АлаткиМатеријал : силикон габи, Големината на Мувла : 15.9*10.9 cmБоја : СлучајниНапомена : Тоа е рачни мерења на локации,може да биде од 23мм грешка.ДизајнБ ДизајнЗабелешка : Како производ е силиконски материјал, складирање време може да доведе до малку жолта, но нема да влијае на користењето на производот.Нашите Материјал е Храна Одделение, ве молиме да проверите на нашата сертификација на SGS

CAKEHOUD 1 Buc 3D Замокот Форма Торта Силиконски Калап Принцезата Принцезата Палата Партија Торта Печење Мувла Bakeware Создателот Мувла
 • Неодамнешно

CAKEHOUD 1 Buc 3D Замокот Форма Торта Силиконски Калап Принцезата Принцезата Палата Партија Торта Печење Мувла Bakeware Создателот Мувла

DEN 521.00 744.96

Материјал : Силика гелБоја : СлучајниГолемина : 24.5*12.5 cmПакетот Вклучува : 1pcs мувлаAnswer : ___________________________ Note : производот е најголемиот етикета, 13 CM грешка во нормални граници, Специфични главно во видСликите се само примероци за референца...

DIY 4PCS/SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Алатки За Колачи
 • Неодамнешно

DIY 4PCS/SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Алатки За Колачи

DEN 180.00 239.52

Главната Опис : DIY 4 PCS / SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Алатки За Колачи1 Set=4pcsГолемина : Petal : dia73mm,Calyx : 61*39mm,Лист : 64*50mm,Трње : 25*dia21mmМатеријал : 100% foodgrade пластикаГолеми Се Зголеми Сет1.Се тркалаат зелена паста излезе на лесно подмачкан worktop површината.2.Ролна од средината на паста далеку од вас да се формира густа центар за да се овозможи за вметнување на жица.3.Отсечени лист.4.Место на лист на Petal Подлога и со користење на топката алатка,топката околу раб на листот.5.Место 24 жица во малку petal лепак и вметнете во основата на листот.6.Пати лист во половина да се формира браздата.Место на меур пена да се исуши.7.Сенка со темно зелена прашина кога е сув и спреј со готвење спреј или употреба преработен глазура да се создаде природен сјај за зеленило.

Трговија на големо ,тост / рачно изработени сапун торта мувла / 1 дрвена кутија + 1silicone мувла /set Комбо / плоштад 24.5 CM*5.7 CM*7CM,бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо ,тост / рачно изработени сапун торта мувла / 1 дрвена кутија + 1silicone мувла /set Комбо / плоштад 24.5 CM*5.7 CM*7CM,бесплатен превозот

DEN 840.00 1200.00

Боја : роуз,зелена,виолетова итн превозот случаен избор.големина : Долго 24.6 CM * 7 CM широк 5.5 CM * длабоко Сапун : about9001000gВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% новиОпис : топлинаотпорни на температура од 40degree на +230 степен, може да се користи, новина, мека, променливи стил, соголување лесен, лесен за чистењеУпотреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други*За попуст : ако цел повеќе од 5pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, не се сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Силика гел силиконски калап правец на conch форма торта декорација рачно изработени сапун свеќа мувла арома камен мувла арома камен габи,
 • Неодамнешно

Силика гел силиконски калап правец на conch форма торта декорација рачно изработени сапун свеќа мувла арома камен мувла арома камен габи,

DEN 448.00 527.52

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла
 • Неодамнешно

Голема Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувла

DEN 319.00 335.52

Име на производ : Голем Swan со роза фондан мувла *chocaolate мувлаГолемина на : 8.5*7*1.6 cmТежина : 75gБоја : случајни испоракаУпотреба : шеќер / Чоколадо МувлаПред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан Украсување
 • Неодамнешно

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан Украсување

DEN 903.00 1641.60

8 Чаши Nonstick Кутија Леб Калај Печива Леб Печење Торта Чоколадна Пан 3 D Морков Мувла Торта Колачиња Бисквит Пан Фондан УкрасувањеИме : Форма Морков Торта МувлаГолемина : 309*210*29 MMМатеријал : Havey Јаглероден ЧеликПакет : Хартија КутијаТип : Печење АлаткиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

Дом Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо Gumpaste
 • Неодамнешно

Дом Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо Gumpaste

DEN 55.00 61.44

Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо GumpasteОписВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење и тоа е мека и лесна за употреба.Производ тежина : 30gМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРејтинг на температура : 40 centigrade на+230 centigradeБоја : РозеваОблик : Лисја / Алги / Маслиново ГранкаS i ze : 7*0.8 cmКоличина : 1pc / многуСе користи за : DIY, Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

6 Празнина Ветерници Правоаголник Срце Облик На Силиконски Калап За Печење Габи, За Чоколадо Мус Торта Декорација Десерт Алатка H675
 • Неодамнешно

6 Празнина Ветерници Правоаголник Срце Облик На Силиконски Калап За Печење Габи, За Чоколадо Мус Торта Декорација Десерт Алатка H675

DEN 268.00 282.24

Големина на : 30 *17.5*3.5 cmМувла тежина : 174 gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194
 • Неодамнешно

Божиќ Серија Elk Фондан Силиконски Калап Тесто Готвење Алатки Торта Декорирање Bakeware Сапун Чоколадо Мувла M194

DEN 113.00 150.24

опис на производот Материјал : силикон Тежина : 72g објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : 40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Снег Мувла
 • Неодамнешно

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Снег Мувла

DEN 314.00 369.12

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 25.3*17.2*4 CM(прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Нов Стил!!!3pcs/постави Нови Мини 2.1 см/3,5 cm/4cm Цвет и Пеперутка Храна Одделение Силиконски рачно изработени Фондан Мувла Занаети DIY Мувла
 • Неодамнешно

Нов Стил!!!3pcs/постави Нови Мини 2.1 см/3,5 cm/4cm Цвет и Пеперутка Храна Одделение Силиконски рачно изработени Фондан Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 340.00 378.24

Опис : *Четириpetaled цвет големина : : (L*W*H)2.1*2.1*1.6 cm *Петpetaled цвет димензии : (Д*H)3.5*1.6 см *Пеперутка големина : (L*W*H)5.0*4.0*1.6 cm * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

10 Пар Акрилик Очила За Сонце Очила Трговијата На Мало Продавница Екранот Единица Стојат Носителот Случај
 • Неодамнешно

10 Пар Акрилик Очила За Сонце Очила Трговијата На Мало Продавница Екранот Единица Стојат Носителот Случај

DEN 430.08

Eyeglass екранот стојат, стилски и елегантен дизајнЛесен за инсталација и добра преносливостИма 10 пара наочариМатеријал : акриликБоја : Јасно Eyeglass екранот стојат, стилски и елегантен дизајнЛесен за инсталација и добра преносливостИма 10 пара наочариМатеријал : акриликБоја : ЈасноДимензии(H x Wx D) : 32 x 30 x 13cmПакетот вклучува : 1 x eyeglass Екранот Stand Rastreador1 * кабел де datos USB1 * Destornillador (para la instalacion simкартичка)1 * Упатство del usuario (Ingles)

Торта Алатки 5pc 10x13cm матрицата пластични колаче машина scraper мувла Украсување Cupcake Gumpaste фондан алатка мувла
 • Неодамнешно

Торта Алатки 5pc 10x13cm матрицата пластични колаче машина scraper мувла Украсување Cupcake Gumpaste фондан алатка мувла

DEN 57.60

одличен квалитетИзвезени КвалитетАко ви е потребна било каква помош во врска со оваа точка ве молиме пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Прочитајте "Опис на Производот" внимателно, особено Големината ...

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет.Лесен за употреба и чиста.Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.Облик : Daisy цвет.4 различни големини : 1.2 см, 1.8 cm, 2.8 cm, 3.4 cm.

FILBAKE 3D DIY Чоколадо Печење Бела Силикони Облак во Облик на Мус Торта Мувла Десерт Украсување Алатки
 • Неодамнешно

FILBAKE 3D DIY Чоколадо Печење Бела Силикони Облак во Облик на Мус Торта Мувла Десерт Украсување Алатки

DEN 276.00 321.60

FILBAKE 6 Празнина Камен Форма Силикони Торта Калап за Печење Габи Тесто Украсување Калапи Алатки за Сапун, Кифла, Пусти, КосатаFILBAKE Круг Топката Форма Перница Силиконски Калап Торта Печење Габи, Тави Десерт Одлуки за Кифла, Пусти, Пудинг и JelloОпис на производотИме : силиконски калапиГолемина на : 20.5*20.5*4.5 cmМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : како на сликата40 целзиусови степени до + 230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта;слатки продавница.(1) употребата на висококвалитетни силиконски материјал,(2) нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.(3) може безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.(4) лесно да се справи.поради природата на меки силиконскиВе молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешкамоли се извинипакување; 1 парчињанашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме, напишете до нас, ние се најдобро решение за вас!

Yueyue Sugarcraft Танчерка Музика силикони чипка мат торта декорирање алатки
 • Неодамнешно

Yueyue Sugarcraft Танчерка Музика силикони чипка мат торта декорирање алатки

DEN 192.00 240.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши големина на : 21.5*10.7*0.3 cm еден големина:2.5*5.5 cm