• Неодамнешно
333-GT3-9 круг времето бел 333mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

333-GT3-9 круг времето бел 333mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

DEN 768.00
Достапно

Количина на стоки


Опис На Производот
333-GT3-9 круг времето појас 333mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот :
Вовед
333-GT3-9 круг времето појас 333mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот :
333-GT3-9 круг времето појас
Забот Тип : GT3
Теренот : 3мм
Должина : 333mm
Ширина : 9mm
Забот Број : 111
Материјал : гума со стаклени влакна
облик : тркалезна времето појас
Количина : 5pcs
Пакување :
Ние продаваме мерењето појас со многу
Еден многу вклучуваат :
:
5pcs 333-GT3-9 круг времето појас
Вкупно : 5pcs
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон US$ 34.95 /многу
12 парчиња / многу
40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон US$ 25.75 /многу
5 парчиња / многу
MXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 29.03 /многу
10 метри / многу
GT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum US$ 31.60 /многу
5 парчиња / многу
T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите US$ 14.65 /многу
5 парчиња / многу
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 40.60 /многу
10 метри / многу
T2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 19.80 /многу
10 метри / многу

Карактеристики на понудата

Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
gt3
Тип:
времето појас
Тип:
gt3
Ширина:
9mm
Должина:
333mm
Теренот:
3мм
Материјал:
гума со стаклени влакна
боја:
Црна
Обликот:
Круг
забот број:
111
Количина:
5pcs

Слични понуди

Бесплатен Превозот 210H100 заби 42 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 533.40 mm Теренот 12.7 мм 210 Х 100 Т Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 210H100 заби 42 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 533.40 mm Теренот 12.7 мм 210 Х 100 Т Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1752.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен превозот 10pcs/многу 232mm должина 116 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 232-2GT-6
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10pcs/многу 232mm должина 116 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 232-2GT-6

DEN 340.80

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 232mm должина, 116 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 232mmЗабот Број : 116Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

Бесплатен Превозот 590H100 заби 118 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1498.60 mm Теренот 12.7 мм 590 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 590H100 заби 118 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1498.60 mm Теренот 12.7 мм 590 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2280.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 10pcs T2.5 Тајмингот појас T2.5X200X6 Заби 80 Ширина 6mm должина 200 mm Теренот 2,5 mm T2.5 200 Neoprene Fiberglass core
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10pcs T2.5 Тајмингот појас T2.5X200X6 Заби 80 Ширина 6mm должина 200 mm Теренот 2,5 mm T2.5 200 Neoprene Fiberglass core

DEN 960.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

LUPULLEY XL Времето Појас 60XL/64XL/68XL/70XL/74XL/76XL/78XL Тип 5.08 mm Теренот 10мм Ширина Црна Гума Затворени-јамка Појас 2 ПАРЧИЊА/многу
 • Неодамнешно

LUPULLEY XL Времето Појас 60XL/64XL/68XL/70XL/74XL/76XL/78XL Тип 5.08 mm Теренот 10мм Ширина Црна Гума Затворени-јамка Појас 2 ПАРЧИЊА/многу

DEN 255.00 314.40

XL Времето Појас 60 XL / 64 XL / 68 XL / 70 XL / 74 XL / 76 XL / 78 XL Тип5.08 mm Теренот 10мм Ширина XL Црна Гума Затворенијамка Појас 2 ПАРЧИЊА Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 60 XL 30 T 152.40 mm 10мм Гума 4g / pc 2 парчиња / многу 64 XL 32 T 162.56 mm 10мм Гума 4g / pc 2 парчиња / многу 68 XL 34 T 172.72 mm 10мм Гума 4g / pc 2 парчиња / многу 70 XL 35 T 177.8 mm 10мм Гума 4g / pc 2 парчиња / многу 74 XL 37 T 187.96 mm 10мм Гума 5g / pc 2 парчиња / многу 76 XL 38 T 193.04 mm 10мм Гума 5g / pc 2 парчиња / многу 78 XL 39 T 198.12 mm 10мм Гума 5g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе XL времето ремени,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист...

Бесплатен Превозот 10meters дијаметар 2mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10meters дијаметар 2mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента

DEN 576.00

закуп предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Состојба : новаТип : СТП круг појасДијаметар : 2mmДолжина : 10metersМатеријал : СТППакет содржина : 10 метри дијаметар 2mm СТП круг појасНа име на производПроизвод групи : Polycord кружни бендПроизвод група : Polycord кружни бендГлавни апликации : погоден за секоја индустрија во индустриска применаПојас за апликација : општи подвижна лента; појасПосебни карактеристики : еластична; Во сите правци на еластичност; Мономер заби појас; Едноставен и брз начинКористете / транспорт : надолнини; ниво на; Наклон; Detouring се тркалаат рана диск; нарушување на кратка оддалеченост од центарДизајн на производот (проширување)Производот архитектура / дизајнТриење материјал : термопластични полиуретан (TPU)Триење површина архитектура : цврста структураТриење површина боја : зелена (Habasit зелена)Нанесува слој (материјал) : термопластични полиуретан (TPU)Производ карактеристикиЦврстина : 90 На тврдоста xiaoСо antistatic својства : никојСудија : диск системСите податоци за груба вредност под стандардни услови : 23 ° C / 73 ° F и 50% релативна влажност (DIN 50005 / ISO 554), и врз основа на главната шема.Технички податоци2 mm дијаметар (d) : 0.079 инчиКвалитетот на појас (појас) тежина : 0.0038 kg / m 0.0026 фунти по инчТапан (минимум) : 20 mm 0.8 инч во дијаметарИздолжување 8% потребни тензии (статични) k8 % (Habasit стандард SOP3064) : 6 N 1 фунти на ударНоминална circumferential сила : 3.8 N 1 фунти на ударДозволена температурата на работа (континуиран) : минималната / најниската / најмалку 20Најголемиот 50 ° с.Најмалку 4 ° C мин / најниска / Да 122 ° f.° FПовршина грубост на триење коефициент на челик (CLA максимална 1.

Бесплатен Превозот 605H100 заби 121 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1536.70 mm Теренот 12.7 мм 605 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 605H100 заби 121 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1536.70 mm Теренот 12.7 мм 605 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2328.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 515H100 заби 103 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1308.10 mm Теренот 12.7 мм 515 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 515H100 заби 103 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1308.10 mm Теренот 12.7 мм 515 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2112.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

3M Лак HTD заб Ширина 10мм Теренот 3мм Синхрони Гума Отворање на мерењето појас Бескрајни за CNC 3D печатач Гравирање машина
 • Неодамнешно

3M Лак HTD заб Ширина 10мм Теренот 3мм Синхрони Гума Отворање на мерењето појас Бескрајни за CNC 3D печатач Гравирање машина

DEN 672.00

Почитувани купувачи,Важно Политика,Германски царинската : екстра 6 Евра за value >22 Евра.Шведската царина : екстра 7.5 Евра за вредност value >150 Евра.Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Напомена : 1...

342-GT3-9 круг времето бел 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

342-GT3-9 круг времето бел 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

DEN 768.00

Опис На Производот342GT39 круг времето појас 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот : Вовед342GT39 круг времето појас 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот : 342GT39 круг времето појасЗабот Тип : GT3Теренот : 3ммДолжина : 342mmШирина : 9mmЗабот Број : 114Материјал : гума со стаклени влакнаоблик : тркалезна времето појасКоличина : 5pcsПакување : Ние продаваме мерењето појас со многуЕден многу вклучуваат : : 5pcs 342GT39 круг времето појасВкупно : 5pcsНие, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.се продава од пакет или парче.Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу12 парчиња / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуGT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum многу5 парчиња / многуT5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

Висок Квалитет на 10 Метри Гума HTD 3M Времето Појас ширина 10мм со fiberglass core HTD3M Отвори заврши одговара на времето макара CNC машина
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на 10 Метри Гума HTD 3M Времето Појас ширина 10мм со fiberglass core HTD3M Отвори заврши одговара на времето макара CNC машина

DEN 1272.00

10 Метри HTD 3 M Отвори заврши Времето Појас ширина 10ммТеренот 3.00 mm Гума, Neoprene со Fiberglass coreОдговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! Карактеристики : Висок Вртежен Момент.HTD 3 M времето Ленти, погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Тип : HTD 3 M9Теренот : 3.0 mmПојас за Висина : 2.4 mmЗабот Висина : 1.17 mmМатеријал : Neoprene Гума Со Fiberglass CoreКоличина : 10 метриШирина : 9mmОблик : Отворете го заврши Времето појасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.ако сеуште имаш некој проблем,ве Молиме падна слободни да не контактирате, јас ќе одговори степрашања, како е можно поскоро.

390-GT3-9 круг времето бел 390mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

390-GT3-9 круг времето бел 390mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

DEN 816.00

Опис На Производот390GT39 круг времето појас 390mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот : Вовед390GT39 круг времето појас 390mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот : 390GT39 круг времето појасЗабот Тип : GT3Теренот : 3ммДолжина : 390mmШирина : 9mmЗабот Број : 130Материјал : гума со стаклени влакнаоблик : тркалезна времето појасКоличина : 5pcsПакување : Ние продаваме мерењето појас со многуЕден многу вклучуваат : : 5pcs 390GT39 круг времето појасВкупно : 5pcsНие, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.се продава од пакет или парче.Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу12 парчиња / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуGT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum многу5 парчиња / многуT5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

Бесплатен Превозот 233L050 заби 62 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 590.550 mm Теренот 9.525 mm 233 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 233L050 заби 62 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 590.550 mm Теренот 9.525 mm 233 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1392.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Трговија на големо Ребрести Појас ПЛ 470PL 480PL 490PL 510PL 520PL 525PL 540PL 550PL Гума Пренос Појас Возило Индустриски Agricultur
 • Неодамнешно

Трговија на големо Ребрести Појас ПЛ 470PL 480PL 490PL 510PL 520PL 525PL 540PL 550PL Гума Пренос Појас Возило Индустриски Agricultur

DEN 1296.00

ние исто така снабдување други ребра , цената е исто така различни , ако треба други ребра , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

POWGE 10Meters MXL отвори Синхрони појас MXL-6 Ширина 6mm Теренот 2.032 mm MXL времето појас полиуретан со челик core СТП MXL Појас
 • Неодамнешно

POWGE 10Meters MXL отвори Синхрони појас MXL-6 Ширина 6mm Теренот 2.032 mm MXL времето појас полиуретан со челик core СТП MXL Појас

DEN 767.52

10 Meters Инчен Trapezoid СТП MXL Отвори Синхрони Времето Појас Теренот 2.032 mm Ширина 6mm Полиуретан Со Челик core MXL6mm Отвори Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос( Ако сте треба други ширина 6mm / 10мм / 15 мм ,ве молиме кликнете тука MXL отвори појас )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )СТП MXL Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики : Карактеристики : Редовни вртежен момент MXL XL L H XH XXH се Инчен Т тип Синхрони појас .Општа цел на мерењето pulleys.погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.СТП MXL Отвори Синхрони Појас Цртање и Спецификации : Тип : MXL6mmТеренот : 2.032 mmПојас за Висина : 1.14 mm Заб Висина : 0.51 mmПојас Ширина : 6mmМатеријал : Полиуретан со челик јадротоОблик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја : БелаКоличина : 10metersПакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 10 Meters x MXL отвори синхрони појас ширина 6mm( Ако сте треба други ширина 6mm / 10мм / 15 мм ,ве молиме кликнете тука MXL отвори појас )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )ако Ви Треба Други Големина MXL Синхрони појас во затворенијамка ,ве Молиме Контактирајте Со нас,Материјалот е neoprene со fiberglass јадро .ние може да се намали било должината на Времето појасВисок Квалитет на производите ...

1 парче HTD2388-3M-40 тајмингот појас должина 2388mm ширина 40mm заби 796 HTD 3M гума затворени-јамка S3M 2388 3M 40 одговара макара CNC
 • Неодамнешно

1 парче HTD2388-3M-40 тајмингот појас должина 2388mm ширина 40mm заби 796 HTD 3M гума затворени-јамка S3M 2388 3M 40 одговара макара CNC

DEN 1848.00

2388HTD3 M40mm Времето Бел ts гума, Neoprene Со Fiberglass јадро, теренот 3.00 мм или 0.118 инчен lenth 2388mm, ширина 40mm, 796pcs заби 1 PC / многу Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Листата на HTD3 M Времето појас : Производ Слик За Повикување Само : Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето ПојасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.ако сеуште имаш некој проблем,ве Молиме падна слободни да не контактирате, јас ќе одговори степрашања, како е можно поскоро.

LUPULLEY XL Времето Појас 450XL/460XL/470XL/480XL/490XL/498XL Тип 10мм Појас Ширина 5.08 mm Заби Теренот Црна Гума Макара Појас
 • Неодамнешно

LUPULLEY XL Времето Појас 450XL/460XL/470XL/480XL/490XL/498XL Тип 10мм Појас Ширина 5.08 mm Заби Теренот Црна Гума Макара Појас

DEN 326.00 374.40

LUPULLEY XL Времето Појас 450 XL / 460 XL / 470 XL / 480 XL / 490 XL / 498 XL Тип10мм Ширина 5.08 mm Теренот Црна Гума Макара Појас Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 450 XL 225 T 1143.00 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 460 XL 230 T 1168.40 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 470 XL 235 T 1193.80 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 480 XL 240 T 1219.20 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 490 XL 245 T 1244.60 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 498 XL 249 T 1264.92 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многуЗа повеќе XL времето ремени,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист...

Бесплатен Превозот 500H100 заби 100 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1270.00 mm Теренот 12.7 мм 500 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 500H100 заби 100 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1270.00 mm Теренот 12.7 мм 500 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2064.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...