• Неодамнешно
342-GT3-9 круг времето бел 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

342-GT3-9 круг времето бел 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

DEN 768.00
Достапно

Количина на стоки


Опис На Производот
342-GT3-9 круг времето појас 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот :
Вовед
342-GT3-9 круг времето појас 342mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот :
342-GT3-9 круг времето појас
Забот Тип : GT3
Теренот : 3мм
Должина : 342mm
Ширина : 9mm
Забот Број : 114
Материјал : гума со стаклени влакна
облик : тркалезна времето појас
Количина : 5pcs
Пакување :
Ние продаваме мерењето појас со многу
Еден многу вклучуваат :
:
5pcs 342-GT3-9 круг времето појас
Вкупно : 5pcs
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон US$ 34.95 /многу
12 парчиња / многу
40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон US$ 25.75 /многу
5 парчиња / многу
MXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 29.03 /многу
10 метри / многу
GT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum US$ 31.60 /многу
5 парчиња / многу
T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите US$ 14.65 /многу
5 парчиња / многу
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 40.60 /многу
10 метри / многу
T2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 19.80 /многу
10 метри / многу

Карактеристики на понудата

Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
gt3
Тип:
времето појас
Тип:
gt3
Ширина:
9mm
Должина:
342mm
Теренот:
3мм
Материјал:
гума со стаклени влакна
боја:
Црна
Обликот:
Круг
забот број:
114
Количина:
5pcs

Слични понуди

Трговија на големо Ребрести Појас ПЛ 470PL 480PL 490PL 510PL 520PL 525PL 540PL 550PL Гума Пренос Појас Возило Индустриски Agricultur
 • Неодамнешно

Трговија на големо Ребрести Појас ПЛ 470PL 480PL 490PL 510PL 520PL 525PL 540PL 550PL Гума Пренос Појас Возило Индустриски Agricultur

DEN 1296.00

ние исто така снабдување други ребра , цената е исто така различни , ако треба други ребра , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

СТП HTD 3M-25мм Отвори Времето Појас За Ласерски машина за сечење/CNC РУТЕР времето појас
 • Неодамнешно

СТП HTD 3M-25мм Отвори Времето Појас За Ласерски машина за сечење/CNC РУТЕР времето појас

DEN 1872.00

HTD 3 M25мм Отвори Времето Појас За Ласерски машина за сечење / CNC РУТЕРАко ви треба други големина,како 10мм, 15mm, 20mm,ширина 25мм,pls контактирајте со нас,ние ќе ги намали тоа за вас.Превозот 1...

Бесплатен Превозот 177L050 заби 47 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 447.675 mm Теренот 9.525 177 мм L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 177L050 заби 47 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 447.675 mm Теренот 9.525 177 мм L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1200.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 217L050 заби 58 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 553.450 mm Теренот 9.525 mm 217 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 217L050 заби 58 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 553.450 mm Теренот 9.525 mm 217 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1344.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

СТП Отвори макара појас T5 со 10мм појас ширина 10m должина
 • Неодамнешно

СТП Отвори макара појас T5 со 10мм појас ширина 10m должина

DEN 648.00

Слики од T5 Отвори Времето Појаси : Вовед СТП Отвори Времето Појас T5 со 10мм појас ширина 10m должинаВремето појасиЗабот Тип : T5Забот Број : 10000Должина : 10mШирина : 10ммМатеријал : СТП со челик јадротоОблик : отворенаПакување : 1.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack .Еден пакет содржи : 1...

Бесплатен Превозот 263L050 заби 70 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 666.750 mm Теренот 9.525 mm 263 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 263L050 заби 70 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 666.750 mm Теренот 9.525 mm 263 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1512.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Сопствени Направени Гравитацијата Поцинкуван Челик Ролери Транспортер со тркала одбивни Картон Ролери Песна
 • Неодамнешно

Сопствени Направени Гравитацијата Поцинкуван Челик Ролери Транспортер со тркала одбивни Картон Ролери Песна

DEN 28800.00

Ако сте заинтересирани во нашите производи, се чувствуваат слободни да контакт со нашите продажни за повеќе информации...

Бесплатен Превозот 10meters пречник од 6mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10meters пречник од 6mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента

DEN 912.00

закуп предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Состојба : новаТип : СТП круг појасДијаметар : 6mmДолжина : 10metersМатеријал : СТППакет содржина : 10 метри пречник од 6mm СТП круг појасПроизвод групи : Polycord кружни бендПроизвод група : Polycord кружни бендГлавни апликации : погоден за секоја индустрија во индустриска применаПојас за апликација : општи подвижна лента; појасПосебни карактеристики : еластична; Во сите правци на еластичност; Мономер заби појас; Едноставен и брз начинКористете / транспорт : надолнини; ниво на; Наклон; Detouring се тркалаат рана диск; нарушување на кратка оддалеченост од центарHabasit R 6Производот архитектура / дизајнТриење материјал : термопластични полиуретан (TPU)Триење површина архитектура : цврста структураТриење површина боја : зелена (Habasit зелена)Нанесува слој (материјал) : термопластични полиуретан (TPU)Habasit R 6Производ карактеристикиЦврстина : 90 На тврдоста xiaoСо antistatic својства : никојСудија : диск системСите податоци за груба вредност под стандардни услови : 23 ° C / 73 ° F и 50% релативна влажност (DIN 50005 / ISO 554), и врз основа на главната шема.Habasit R 6Технички податоци0.236 инчен дијаметар (d) : 6 mmКвалитетот на појас (појас) тежина : 0.034 kg / m 0.0228 фунти по инчТапан (минимум) : 60 мм 2.4 инч во дијаметарИздолжување 8% потребни тензии (статични) k8 % (Habasit стандард SOP3064) : 50 N 11 килограми ударНоминална circumferential сила : 34 N 8 килограми ударДозволена температурата на работа (континуиран) : минималната / најниската / најмалку 20Најголемиот 50 ° с.Најмалку 4 ° C мин / најниска / Да 122 ° f.° FПовршина грубост на триење коефициент на челик (CLA максимална 1.

Бесплатен Превозот 130L050 заби 35 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 333.375 mm Теренот 9.525 mm 130 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 130L050 заби 35 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 333.375 mm Теренот 9.525 mm 130 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1032.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен превозот 10pcs/многу 232mm должина 116 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 232-2GT-6
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10pcs/многу 232mm должина 116 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 232-2GT-6

DEN 340.80

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 232mm должина, 116 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 232mmЗабот Број : 116Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

SUMRAY HTD 5M Времето Појас 5M-700/710/715/720/725/730/735/740/745mm Теренот Должина 15/20/25мм Појас Ширина на Гума Појас Круг 1PC
 • Неодамнешно

SUMRAY HTD 5M Времето Појас 5M-700/710/715/720/725/730/735/740/745mm Теренот Должина 15/20/25мм Појас Ширина на Гума Појас Круг 1PC

DEN 439.00 618.72

SUMRAY HTD 5 M Времето Појас 5 M700 / 710 / 715 / 720 / 725 / 730 / 735 / 740 / 745mm Теренот Должина 15 / 20 / 25мм Појас Ширина на Гума Појас Круг 1 PCМодел на Теренот Должина Заби број Појас ширина Пакет HTD 5 M700140 T 700 14015 / 20 / 25мм1pc / многуHTD 5 M710142 T 710 142 HTD 5 M715143 T 715 143 HTD 5 M720144 T 720 144 HTD 5 M725145 T 725 145 HTD 5 M730146 T 730 146 HTD 5 M735147 T 735 147 HTD 5 M740148 T 740 148 HTD 5 M745149 T 745 149За повеќе HTD 5 M времето ремени ,ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор! За повеќе 5 M16 / 21БОЛЕСТ времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 5 M16БОЛЕСТ 16mm Појас Ширина 5 M21БОЛЕСТ 21mm Појас Ширина

Бесплатен Превозот 10pcs Времето појас T2.5X242.5X6 Заби 97 Ширина 6mm должина 242.5 mm Теренот 2,5 mm T2.5 242.5 Neoprene Fiberglass core
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10pcs Времето појас T2.5X242.5X6 Заби 97 Ширина 6mm должина 242.5 mm Теренот 2,5 mm T2.5 242.5 Neoprene Fiberglass core

DEN 1056.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 10pcs T2.5 Тајмингот појас T2.5X420X6 Заби 168 Ширина 6mm должина од 420 mm Теренот 2,5 mm T2.5 420 Neoprene Fiberglass core
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10pcs T2.5 Тајмингот појас T2.5X420X6 Заби 168 Ширина 6mm должина од 420 mm Теренот 2,5 mm T2.5 420 Neoprene Fiberglass core

DEN 1296.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 10meters дијаметар 2mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10meters дијаметар 2mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента

DEN 576.00

закуп предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Состојба : новаТип : СТП круг појасДијаметар : 2mmДолжина : 10metersМатеријал : СТППакет содржина : 10 метри дијаметар 2mm СТП круг појасНа име на производПроизвод групи : Polycord кружни бендПроизвод група : Polycord кружни бендГлавни апликации : погоден за секоја индустрија во индустриска применаПојас за апликација : општи подвижна лента; појасПосебни карактеристики : еластична; Во сите правци на еластичност; Мономер заби појас; Едноставен и брз начинКористете / транспорт : надолнини; ниво на; Наклон; Detouring се тркалаат рана диск; нарушување на кратка оддалеченост од центарДизајн на производот (проширување)Производот архитектура / дизајнТриење материјал : термопластични полиуретан (TPU)Триење површина архитектура : цврста структураТриење површина боја : зелена (Habasit зелена)Нанесува слој (материјал) : термопластични полиуретан (TPU)Производ карактеристикиЦврстина : 90 На тврдоста xiaoСо antistatic својства : никојСудија : диск системСите податоци за груба вредност под стандардни услови : 23 ° C / 73 ° F и 50% релативна влажност (DIN 50005 / ISO 554), и врз основа на главната шема.Технички податоци2 mm дијаметар (d) : 0.079 инчиКвалитетот на појас (појас) тежина : 0.0038 kg / m 0.0026 фунти по инчТапан (минимум) : 20 mm 0.8 инч во дијаметарИздолжување 8% потребни тензии (статични) k8 % (Habasit стандард SOP3064) : 6 N 1 фунти на ударНоминална circumferential сила : 3.8 N 1 фунти на ударДозволена температурата на работа (континуиран) : минималната / најниската / најмалку 20Најголемиот 50 ° с.Најмалку 4 ° C мин / најниска / Да 122 ° f.° FПовршина грубост на триење коефициент на челик (CLA максимална 1.

Бесплатен Превозот 590H100 заби 118 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1498.60 mm Теренот 12.7 мм 590 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 590H100 заби 118 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1498.60 mm Теренот 12.7 мм 590 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2280.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

HTD 3M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 333mm должина, 111 заби, 6mm ширина
 • Неодамнешно

HTD 3M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 333mm должина, 111 заби, 6mm ширина

DEN 148.80

Опис На Производот : HTD 3 M, Мерењето Појас, Затворенијамка, 333mm должина, 111 заби, 6mm ширинаПроизвод Функција : Одговара за HTD 3 M Времето МакараМатеријал : Neoprene Гума со Fiberglass АрмираноТеренот : 3ммДолжина : 333mmЗабот Број : 111Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаКоличина : 1pcs / 5 компјутери / 10pcsИспорака : ...

Бесплатен Превозот 233L050 заби 62 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 590.550 mm Теренот 9.525 mm 233 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 233L050 заби 62 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 590.550 mm Теренот 9.525 mm 233 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1392.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 10pcs T2.5 Тајмингот појас T2.5X330X6 Заби 132 Ширина 6mm должина од 330 мм Теренот 2,5 mm T2.5 330 Neoprene Fiberglass core
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10pcs T2.5 Тајмингот појас T2.5X330X6 Заби 132 Ширина 6mm должина од 330 мм Теренот 2,5 mm T2.5 330 Neoprene Fiberglass core

DEN 1200.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

1 парче HTD2388-3M-40 тајмингот појас должина 2388mm ширина 40mm заби 796 HTD 3M гума затворени-јамка S3M 2388 3M 40 одговара макара CNC
 • Неодамнешно

1 парче HTD2388-3M-40 тајмингот појас должина 2388mm ширина 40mm заби 796 HTD 3M гума затворени-јамка S3M 2388 3M 40 одговара макара CNC

DEN 1848.00

2388HTD3 M40mm Времето Бел ts гума, Neoprene Со Fiberglass јадро, теренот 3.00 мм или 0.118 инчен lenth 2388mm, ширина 40mm, 796pcs заби 1 PC / многу Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Листата на HTD3 M Времето појас : Производ Слик За Повикување Само : Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето ПојасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.ако сеуште имаш некој проблем,ве Молиме падна слободни да не контактирате, јас ќе одговори степрашања, како е можно поскоро.

POWGE 10Meters СТП Trapezoid XH отвори синхрони појас Ширина 76.2 mm 3inch Теренот 22.225 mm XH времето појас Полиуретан челик, бели
 • Неодамнешно

POWGE 10Meters СТП Trapezoid XH отвори синхрони појас Ширина 76.2 mm 3inch Теренот 22.225 mm XH времето појас Полиуретан челик, бели

DEN 23039.52

10 Meters Инчен Trapezoid СТП XH Отвори Синхрони Времето Појас Теренот 22.225 mm Ширина 76.2 mm Полиуретан Со Челик core XH300 Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос( Ако сте треба други Ширина 50.8 / 76.2 / 100mm ,ве молиме кликнете тука )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )СТП XH Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики : Карактеристики : Редовни вртежен момент MXL XL L H XH XXH се Инчен Т тип Синхрони појас .Општа цел на мерењето pulleys.погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.СТП XH Отвори Синхрони Појас Цртање и Спецификации : Тип : XH76.2 mmТеренот : 22.225 mmПојас за Висина : 11.20 mm Заб Висина : 6.35 mmПојас Ширина : 76.2 mmМатеријал : Полиуретан со челик јадротоОблик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја : БелаКоличина : 10metersПакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 10 Meters XH отвори заврши synchrnoпојас ширина 76.2 mm( Ако сте треба други Ширина 50.8 / 76.2 / 100mm ,ве молиме кликнете тука )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )ако Ви Треба Други Големина XH Синхрони појас во затворенијамка ,ве Молиме Контактирајте Со нас,Материјалот е neoprene со fiberglass јадро .ние може да се намали било должината на Времето појасНие обезбеди сопствен se rvice ,според вашите барања ,productsion на нестандардни времето појасВисок Квалитет на производите ...