• Неодамнешно
339-GT3-9 круг времето бел 339mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

339-GT3-9 круг времето бел 339mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

DEN 768.00
Достапно

Количина на стоки


Опис На Производот
339-GT3-9 круг времето појас 339mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот :
Вовед
339-GT3-9 круг времето појас 339mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот :
339-GT3-9 круг времето појас
Забот Тип : GT3
Теренот : 3мм
Должина : 339mm
Ширина : 9mm
Забот Број : 113
Материјал : гума со стаклени влакна
облик : тркалезна времето појас
Количина : 5pcs
Пакување :
Ние продаваме мерењето појас со многу
Еден многу вклучуваат :
:
5pcs 339-GT3-9 круг времето појас
Вкупно : 5pcs
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон US$ 34.95 /многу
12 парчиња / многу
40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон US$ 25.75 /многу
5 парчиња / многу
MXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 29.03 /многу
10 метри / многу
GT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum US$ 31.60 /многу
5 парчиња / многу
T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите US$ 14.65 /многу
5 парчиња / многу
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 40.60 /многу
10 метри / многу
T2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 19.80 /многу
10 метри / многу

Карактеристики на понудата

Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
gt3
Тип:
времето појас
Тип:
gt3
Ширина:
9mm
Должина:
339mm
Теренот:
3мм
Материјал:
гума со стаклени влакна
боја:
Црна
Обликот:
Круг
забот број:
113
Количина:
5pcs

Слични понуди

268mm должина 134 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 268-2GT-6
 • Неодамнешно

268mm должина 134 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 268-2GT-6

DEN 138.00 138.24

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 268mm должина, 134 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 268mmЗабот Број : 134Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

Бесплатен Превозот 263L050 заби 70 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 666.750 mm Теренот 9.525 mm 263 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 263L050 заби 70 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 666.750 mm Теренот 9.525 mm 263 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1512.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 515H100 заби 103 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1308.10 mm Теренот 12.7 мм 515 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 515H100 заби 103 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1308.10 mm Теренот 12.7 мм 515 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2112.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

SUMRAY HTD 5M Времето Појас 5M-700/710/715/720/725/730/735/740/745mm Теренот Должина 15/20/25мм Појас Ширина на Гума Појас Круг 1PC
 • Неодамнешно

SUMRAY HTD 5M Времето Појас 5M-700/710/715/720/725/730/735/740/745mm Теренот Должина 15/20/25мм Појас Ширина на Гума Појас Круг 1PC

DEN 439.00 618.72

SUMRAY HTD 5 M Времето Појас 5 M700 / 710 / 715 / 720 / 725 / 730 / 735 / 740 / 745mm Теренот Должина 15 / 20 / 25мм Појас Ширина на Гума Појас Круг 1 PCМодел на Теренот Должина Заби број Појас ширина Пакет HTD 5 M700140 T 700 14015 / 20 / 25мм1pc / многуHTD 5 M710142 T 710 142 HTD 5 M715143 T 715 143 HTD 5 M720144 T 720 144 HTD 5 M725145 T 725 145 HTD 5 M730146 T 730 146 HTD 5 M735147 T 735 147 HTD 5 M740148 T 740 148 HTD 5 M745149 T 745 149За повеќе HTD 5 M времето ремени ,ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор! За повеќе 5 M16 / 21БОЛЕСТ времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 5 M16БОЛЕСТ 16mm Појас Ширина 5 M21БОЛЕСТ 21mm Појас Ширина

HTD 3M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 333mm должина, 111 заби, 6mm ширина
 • Неодамнешно

HTD 3M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 333mm должина, 111 заби, 6mm ширина

DEN 148.80

Опис На Производот : HTD 3 M, Мерењето Појас, Затворенијамка, 333mm должина, 111 заби, 6mm ширинаПроизвод Функција : Одговара за HTD 3 M Времето МакараМатеријал : Neoprene Гума со Fiberglass АрмираноТеренот : 3ммДолжина : 333mmЗабот Број : 111Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаКоличина : 1pcs / 5 компјутери / 10pcsИспорака : ...

1 парче HTD2388-3M-40 тајмингот појас должина 2388mm ширина 40mm заби 796 HTD 3M гума затворени-јамка S3M 2388 3M 40 одговара макара CNC
 • Неодамнешно

1 парче HTD2388-3M-40 тајмингот појас должина 2388mm ширина 40mm заби 796 HTD 3M гума затворени-јамка S3M 2388 3M 40 одговара макара CNC

DEN 1848.00

2388HTD3 M40mm Времето Бел ts гума, Neoprene Со Fiberglass јадро, теренот 3.00 мм или 0.118 инчен lenth 2388mm, ширина 40mm, 796pcs заби 1 PC / многу Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Листата на HTD3 M Времето појас : Производ Слик За Повикување Само : Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето ПојасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.ако сеуште имаш некој проблем,ве Молиме падна слободни да не контактирате, јас ќе одговори степрашања, како е можно поскоро.

POWGE 10Meters MXL отвори Синхрони појас MXL-6 Ширина 6mm Теренот 2.032 mm MXL времето појас полиуретан со челик core СТП MXL Појас
 • Неодамнешно

POWGE 10Meters MXL отвори Синхрони појас MXL-6 Ширина 6mm Теренот 2.032 mm MXL времето појас полиуретан со челик core СТП MXL Појас

DEN 767.52

10 Meters Инчен Trapezoid СТП MXL Отвори Синхрони Времето Појас Теренот 2.032 mm Ширина 6mm Полиуретан Со Челик core MXL6mm Отвори Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос( Ако сте треба други ширина 6mm / 10мм / 15 мм ,ве молиме кликнете тука MXL отвори појас )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )СТП MXL Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики : Карактеристики : Редовни вртежен момент MXL XL L H XH XXH се Инчен Т тип Синхрони појас .Општа цел на мерењето pulleys.погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.СТП MXL Отвори Синхрони Појас Цртање и Спецификации : Тип : MXL6mmТеренот : 2.032 mmПојас за Висина : 1.14 mm Заб Висина : 0.51 mmПојас Ширина : 6mmМатеријал : Полиуретан со челик јадротоОблик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја : БелаКоличина : 10metersПакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 10 Meters x MXL отвори синхрони појас ширина 6mm( Ако сте треба други ширина 6mm / 10мм / 15 мм ,ве молиме кликнете тука MXL отвори појас )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )ако Ви Треба Други Големина MXL Синхрони појас во затворенијамка ,ве Молиме Контактирајте Со нас,Материјалот е neoprene со fiberglass јадро .ние може да се намали било должината на Времето појасВисок Квалитет на производите ...

Бесплатен Превозот 590H100 заби 118 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1498.60 mm Теренот 12.7 мм 590 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 590H100 заби 118 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1498.60 mm Теренот 12.7 мм 590 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2280.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен превозот 10pcs/многу 232mm должина 116 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 232-2GT-6
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10pcs/многу 232mm должина 116 заби 6mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 232-2GT-6

DEN 340.80

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 232mm должина, 116 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 232mmЗабот Број : 116Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

330-GT3-9 круг времето бел 330mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

330-GT3-9 круг времето бел 330mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот

DEN 768.00

Опис На Производот330GT39 круг времето појас 330mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот : Вовед330GT39 круг времето појас 330mm должина GT3 9mm ширина 5pcs бесплатен превозот : 330GT39 круг времето појасЗабот Тип : GT3Теренот : 3ммДолжина : 330mmШирина : 9mmЗабот Број : 110Материјал : гума со стаклени влакнаоблик : тркалезна времето појасКоличина : 5pcsПакување : Ние продаваме мерењето појас со многуЕден многу вклучуваат : : 5pcs 330GT39 круг времето појасВкупно : 5pcsНие, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.се продава од пакет или парче.Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу12 парчиња / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуGT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum многу5 парчиња / многуT5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

Бесплатен Превозот 10pcs Времето појас T2.5X242.5X6 Заби 97 Ширина 6mm должина 242.5 mm Теренот 2,5 mm T2.5 242.5 Neoprene Fiberglass core
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10pcs Времето појас T2.5X242.5X6 Заби 97 Ширина 6mm должина 242.5 mm Теренот 2,5 mm T2.5 242.5 Neoprene Fiberglass core

DEN 1056.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

POWGE 5Meters T5 Отвори синхрони појас ширина 16mm Полиуретан челик Trapezoid СТП T5-16mm отвори Времето Ремени макара 3D печатач
 • Неодамнешно

POWGE 5Meters T5 Отвори синхрони појас ширина 16mm Полиуретан челик Trapezoid СТП T5-16mm отвори Времето Ремени макара 3D печатач

DEN 863.52

5 Meters / многу Метрички Trapezoid СТП T5 Отвори Синхрони Времето Појас Теренот 5mm Ширина 16mm Полиуретан Со Челик core Т тип T516mm 16 T5 Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос( Ако сте треба други Ширина 6 / 10 / 15 / 16 / 20 / 25 / 30 мм ,ве молиме кликнете тука )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )СТП T5 Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики : Карактеристики : Редовни Вртежен Момент T2.5 T5 T10 T10 се Метрички Т Тип Трапезоидна Синхрони појас заби времето pulleys,погодна за пренос...

Бесплатен Превозот 10meters пречник од 6mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10meters пречник од 6mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента

DEN 912.00

закуп предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Состојба : новаТип : СТП круг појасДијаметар : 6mmДолжина : 10metersМатеријал : СТППакет содржина : 10 метри пречник од 6mm СТП круг појасПроизвод групи : Polycord кружни бендПроизвод група : Polycord кружни бендГлавни апликации : погоден за секоја индустрија во индустриска применаПојас за апликација : општи подвижна лента; појасПосебни карактеристики : еластична; Во сите правци на еластичност; Мономер заби појас; Едноставен и брз начинКористете / транспорт : надолнини; ниво на; Наклон; Detouring се тркалаат рана диск; нарушување на кратка оддалеченост од центарHabasit R 6Производот архитектура / дизајнТриење материјал : термопластични полиуретан (TPU)Триење површина архитектура : цврста структураТриење површина боја : зелена (Habasit зелена)Нанесува слој (материјал) : термопластични полиуретан (TPU)Habasit R 6Производ карактеристикиЦврстина : 90 На тврдоста xiaoСо antistatic својства : никојСудија : диск системСите податоци за груба вредност под стандардни услови : 23 ° C / 73 ° F и 50% релативна влажност (DIN 50005 / ISO 554), и врз основа на главната шема.Habasit R 6Технички податоци0.236 инчен дијаметар (d) : 6 mmКвалитетот на појас (појас) тежина : 0.034 kg / m 0.0228 фунти по инчТапан (минимум) : 60 мм 2.4 инч во дијаметарИздолжување 8% потребни тензии (статични) k8 % (Habasit стандард SOP3064) : 50 N 11 килограми ударНоминална circumferential сила : 34 N 8 килограми ударДозволена температурата на работа (континуиран) : минималната / најниската / најмалку 20Најголемиот 50 ° с.Најмалку 4 ° C мин / најниска / Да 122 ° f.° FПовршина грубост на триење коефициент на челик (CLA максимална 1.

Бесплатен Превозот 233L050 заби 62 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 590.550 mm Теренот 9.525 mm 233 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 233L050 заби 62 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 590.550 mm Теренот 9.525 mm 233 L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1392.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 10meters дијаметар 2mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10meters дијаметар 2mm зелена СТП круг појас Индустриски синхрони појас возење појас подвижна лента

DEN 576.00

закуп предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Состојба : новаТип : СТП круг појасДијаметар : 2mmДолжина : 10metersМатеријал : СТППакет содржина : 10 метри дијаметар 2mm СТП круг појасНа име на производПроизвод групи : Polycord кружни бендПроизвод група : Polycord кружни бендГлавни апликации : погоден за секоја индустрија во индустриска применаПојас за апликација : општи подвижна лента; појасПосебни карактеристики : еластична; Во сите правци на еластичност; Мономер заби појас; Едноставен и брз начинКористете / транспорт : надолнини; ниво на; Наклон; Detouring се тркалаат рана диск; нарушување на кратка оддалеченост од центарДизајн на производот (проширување)Производот архитектура / дизајнТриење материјал : термопластични полиуретан (TPU)Триење површина архитектура : цврста структураТриење површина боја : зелена (Habasit зелена)Нанесува слој (материјал) : термопластични полиуретан (TPU)Производ карактеристикиЦврстина : 90 На тврдоста xiaoСо antistatic својства : никојСудија : диск системСите податоци за груба вредност под стандардни услови : 23 ° C / 73 ° F и 50% релативна влажност (DIN 50005 / ISO 554), и врз основа на главната шема.Технички податоци2 mm дијаметар (d) : 0.079 инчиКвалитетот на појас (појас) тежина : 0.0038 kg / m 0.0026 фунти по инчТапан (минимум) : 20 mm 0.8 инч во дијаметарИздолжување 8% потребни тензии (статични) k8 % (Habasit стандард SOP3064) : 6 N 1 фунти на ударНоминална circumferential сила : 3.8 N 1 фунти на ударДозволена температурата на работа (континуиран) : минималната / најниската / најмалку 20Најголемиот 50 ° с.Најмалку 4 ° C мин / најниска / Да 122 ° f.° FПовршина грубост на триење коефициент на челик (CLA максимална 1.

384XL-8 Гумени Времето Појас
 • Неодамнешно

384XL-8 Гумени Времето Појас

DEN 149.28

Воведувањето на времето pulleysТип : 384 Xl8 времето појасматеријал : гумазабот тип : XLтеренот : 5.08 mmзабот број : 192забот ширина : 2,5 mmзабот максимална : 1.27 mmдолжина : 384mmПакување : Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys и времето ленти, според вашите потреби.се продава од пакет или парче.Ако сеуште имаш некој проблем , pls...

Бесплатен Превозот 177L050 заби 47 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 447.675 mm Теренот 9.525 177 мм L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 177L050 заби 47 Ширина 12.7 mm=0.5 должина 447.675 mm Теренот 9.525 177 мм L 050 L T Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 1200.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

3M Лак HTD заб Ширина 10мм Теренот 3мм Синхрони Гума Отворање на мерењето појас Бескрајни за CNC 3D печатач Гравирање машина
 • Неодамнешно

3M Лак HTD заб Ширина 10мм Теренот 3мм Синхрони Гума Отворање на мерењето појас Бескрајни за CNC 3D печатач Гравирање машина

DEN 672.00

Почитувани купувачи,Важно Политика,Германски царинската : екстра 6 Евра за value >22 Евра.Шведската царина : екстра 7.5 Евра за вредност value >150 Евра.Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Напомена : 1...

POWGE 10Meters СТП H отвори времето појас H-12.7 Ширина 12.7 мм Теренот 12.7 mm H синхрони појас Полиуретан челик 12.7 H појас макара
 • Неодамнешно

POWGE 10Meters СТП H отвори времето појас H-12.7 Ширина 12.7 мм Теренот 12.7 mm H синхрони појас Полиуретан челик 12.7 H појас макара

DEN 1919.52

10 Meters Инчен Trapezoid СТП H Отвори Синхрони Времето Појас H12.7 мм Теренот 12.7 mm Ширина 12.7 мм Полиуретан Со Челик core H Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос( Ако сте треба други Ширина 12.7 / 19.1 / 25.4 / 38.1 / 50.8 мм ,ве молиме кликнете тука )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )СТП H Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики : Карактеристики : Редовни вртежен момент MXL XL L H XH XXH се Инчен Т тип Синхрони појас .Општа цел на мерењето pulleys.погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.СТП H Отвори Синхрони Појас Цртање и Спецификации : Тип : H12.7 mmТеренот : 12.7 mmПојас за Висина : 4.30 mm Заб Висина : 2.29 mmПојас Ширина : 12.7 mmМатеријал : Полиуретан со челик јадротоОблик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја : БелаКоличина : 10 MetersПакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 10 Meters x H отвори заврши синхрони појас Ширина 12.7 mm( Ако сте треба други Ширина 12.7 / 19.1 / 25.4 / 38.1 / 50.8 мм ,ве молиме кликнете тука )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )ако Ви Треба Други Големина L Синхрони појас во затворенијамка ,ве Молиме Контактирајте Со нас,Материјалот е neoprene со fiberglass јадро .ние може да се намали било должината на Времето појасНие обезбеди сопствен se rvice ,според вашите барања ,productsion на нестандардни времето појасВисок Квалитет на производите ...