• Неодамнешно
Керамички Брзина Воланот Имајќи За Прст Фабрика Скејтборд Ролери Скејт

Керамички Брзина Воланот Имајќи За Прст Фабрика Скејтборд Ролери Скејт

DEN 71.52
Достапно

Количина на стоки

Спецификации :
Состојба : 100% сосема нов
Боја : Сребрена
Материјал : Циркони
Големина на : Внатрешен дијаметар : 8мм, надворешниот дијаметар : 22mm, Дебелина : 7mm

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Меша и опрема
Број На Модел На:
HW1146
Материјал:
циркони
боја:
Сребро.
Големина:
2.2x0.7cm

Слични понуди

бесплатен превозот на децата ролери 5 бои избори висок квалитет супер подарок за деца
  • Неодамнешно

бесплатен превозот на децата ролери 5 бои избори висок квалитет супер подарок за деца

DEN 6096.00

ДОБРЕДОЈДЕИСТО ТАКА, ПОСТОЈАТ И ЗА ВОЗРАСНИТЕ.Точка Бр : S350Големина на : S : #2831#, нозе должина : 19.0 СМ20.5 CM, 36 годиниМ : #3235#, нозе должина : 21 CM22.5 CM, 712 години.L : #36#39, нозе должина : 23.5 СМ24.5 CM, 12 години и женски возрасниТркала : 70mm 68mm 68mm 70mmДебелина : 24 MMЦврстина : 80 AКочница : десната нога.Имајќи : ABEC7Драги пријатели, кога ќе ги нарачате ве молиме да ни остават порака за бојата што сакате за вашите деца.Ви благодарам многу.

бесплатен превозот на децата ролери Панда МО
  • Неодамнешно

бесплатен превозот на децата ролери Панда МО

DEN 5232.00

ДОБРЕДОЈДЕИме : Деца Ролери МОГолемина : прилагодливГолемина : Нозе ДолжинаS : 18.5 см20.0 cmМ : 20.5 см22.0 cmТркала : СТП, 85 AS : 64*24mmМ : 70*24mmИмајќи : ABEC9Безбедност Шлем : S : 4953cmМ : 5458cmПРЕВОЗОТ : Испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

бесплатен превозот прилагодливи ролери со шлем заштитници за деца и возрасни трепка тркала
  • Неодамнешно

бесплатен превозот прилагодливи ролери со шлем заштитници за деца и возрасни трепка тркала

DEN 3792.00

ДОБРЕДОЈДЕИме : ролери РолериТочка Бр : 771 CГолемина на : S : #31#34 : за нозете должина : 20.5 см22.0 cmМ : #35#38 : за нозете должина : 20.5 см23.0 cmL : #39#42 : за нозете должина : 24.0 см26.0 cmWhheel : првиот воланот е да трепка...

4 трик улица стил скејт тркала / кочница лебдат тркала 58 * 24 мм 90A
  • Неодамнешно

4 трик улица стил скејт тркала / кочница лебдат тркала 58 * 24 мм 90A

DEN 1117.00 1214.40

Големина : 58x24mm Цврстина : 90 A Погодни за употреба : Трик Фенси Чевли на тркала Имајќи : 6082 RSABEC9Превозот : Ние брод на сите наши светот, превозот начин ќе зависи од вкупната цена и на купувачот да се изберат методи...

CityRun Внатрешно Брзина Скејт Рамка 3*125mm 12.6' Алуминиумска Легура 7075 за 3 Тркала Брзо Лизгање Чевли Басени Бесплатен Превозот Основи
  • Неодамнешно

CityRun Внатрешно Брзина Скејт Рамка 3*125mm 12.6' Алуминиумска Легура 7075 за 3 Тркала Брзо Лизгање Чевли Басени Бесплатен Превозот Основи

DEN 2561.00 2784.00

Ние сме професионални производител на скутери, ролери, ролери скии за спортски производи за обработка на растенија...