• Неодамнешно
Висок Квалитет На Уметност Туш Завеси Галакси Ѕвезди Во Вселената Небесните Бања Декоративни Модерна Водоотпорен Туш Завеси

Висок Квалитет На Уметност Туш Завеси Галакси Ѕвезди Во Вселената Небесните Бања Декоративни Модерна Водоотпорен Туш Завеси

DEN 883.00
DEN 959.52
-8 %
Достапно

Количина на стоки

Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега лесно да висат завеси. 3 D HD печати, да ви даде исклучителен уживање Спецификација на Производот : Боја : избор на боја пејзаж Материјал : 100% полиестер влакна Завеса големина : различни големини Пакување големина : 32.5 * 24.5 * 2cm / 12.8 * 9.6 * 0.8 во (L * W * H) Пакет тежина : различни големини на различни тежина Производ Големина : Големина : W - ширина, H - должина. W90 x H180 cm = W36 x H72 инчи W120 x H180 cm = W48 x H72 инчен W150 x H180 cm = W60 x H72 инчи W165 x H180 cm = W66 x H72 инчен W180 x H180 cm = W72 x H72 инчен W180 x H200 cm = W72 x H80inch W200 x H180 cm = W80 x H72 инчи Пакување листа : 1 * Туш завеси 12 * Прстен куките

Карактеристики на понудата

Големина:
180x200cm, 180x180cm, 160x180cm, 150x180cm, 120x180cm, 90x180cm
Бренд Име:
HommomH
Број На Модел На:
FJ-YMX-З.Т.
Стил:
Американски Стил
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Шема:
Личност шема

Слични понуди

IBANO Среќен Божиќ Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенини Завеса За Бања Со 12 компјутери Пластични Куки Кат Мат
 • Неодамнешно

IBANO Среќен Божиќ Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенини Завеса За Бања Со 12 компјутери Пластични Куки Кат Мат

DEN 364.00 364.32

Ве молиме да се напомене дека туш завеса и мат треба да се купи одделно.Ве молиме да се напомене дека туш завеса и мат треба да се купи одделно.Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава.Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.

Смешни Носењето очила на господин giraff Туш Завеса Печатење Водоотпорен Mildewproof Полиестер Ткаенини Бања Завеса Бања
 • Неодамнешно

Смешни Носењето очила на господин giraff Туш Завеса Печатење Водоотпорен Mildewproof Полиестер Ткаенини Бања Завеса Бања

DEN 794.00 863.52

Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега, Вклучувајќи 12 заменливи куки, лесно да висат завеси...

Автомобили Бања Туш Завеса Ретро Поп Арт Стил Автомобилската Амблем Печатење со Гранџ Потресени Стариот Избрана Боја Својства
 • Неодамнешно

Автомобили Бања Туш Завеса Ретро Поп Арт Стил Автомобилската Амблем Печатење со Гранџ Потресени Стариот Избрана Боја Својства

DEN 1015.00 1103.52

Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега, Вклучувајќи 12 заменливи куки, лесно да висат завеси...

Мермер Туш Завеса Ретро Стил Paintbrush Бои во Marbling Текстура Акварел Уметнички дела Бања Оркестарот Поставена 75 Инчи Долг
 • Неодамнешно

Мермер Туш Завеса Ретро Стил Paintbrush Бои во Marbling Текстура Акварел Уметнички дела Бања Оркестарот Поставена 75 Инчи Долг

DEN 813.00 1016.16

Answer : ___________________________ Note : Ние поддршка прилагодено дизајн Ако ви треба други големина или дизајн, ве молиме слободно контактирајте ме!Опис : Brand new ткаенина туш завеса Направен од 100% висок квалитет на полиестер...

Море Живот Риба Шема Водоотпорен Бања Туш Завеса Со 12 Куки 180x180cm
 • Неодамнешно

Море Живот Риба Шема Водоотпорен Бања Туш Завеса Со 12 Куки 180x180cm

DEN 383.52

Спецификации : Ова е вистински суштински дома бања додаток.Шемите на подводен свет донесе кул и освежување чувство.Опремени со 12 компјутери buttonholeкако отворање на куки.Тип : Туш ЗавесаМатеријал : ЕВАОблик : ПлоштадПрилики : БањаИнсталација : Одговара РодКарактеристики : Водоотпорен, Мувла Доказ, Океанот Светот Шема, Дома ДекорацијаГолемина (W x H) : 180cm x 180cm / 70.87" x 70.87" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Туш Завеса (со 12 Куки)

Сидро И Златен Синџир-Боја Дизајн Прилагодено Туш Завеса Бања Водоотпорен Mildewproof Полиестер Ткаенини Со 12 Куките
 • Неодамнешно

Сидро И Златен Синџир-Боја Дизајн Прилагодено Туш Завеса Бања Водоотпорен Mildewproof Полиестер Ткаенини Со 12 Куките

DEN 583.00 648.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.Функција : водоотпорен и мувла доказ.Машина перат.СпецификацииДимензии : 59.06 инчен x 70.87 инчен ( 150.00 cm x 180.00 см )64.96 инчен x 70.87 инчен ( 165.00 cm x 180.00 см )70.87 инчен x 70.87 инчен ( 180.00 cm x 180.00 см )Пакет Се Вклучени : 1 x туш завеса12 x бели пластични Втип кукаПредности : 1...

Пролет Водопад Сценографијата Туш Завеса Виножито Дрво Оркестарот Бања Завеса Ployster Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеси
 • Неодамнешно

Пролет Водопад Сценографијата Туш Завеса Виножито Дрво Оркестарот Бања Завеса Ployster Водоотпорен Материјал Бања Туш Завеси

DEN 662.00 728.16

Пролет Водопад Сценографијата Туш Завеса Виножито Дрво Оркестарот Бања Завеса Ployster Водоотпорен Материјал Бања Туш ЗавесиОпис : Висок Квалитет Туш Завеса Со КукитеГолемина : исто Така, имаме многу големина за вашата изберат, и може да се направи како вашиот requirment : Туш завеса Големина На : Мерки Околу 60"(Ширина) X 72"(Должина),150 Cm X 180 Cm...

Висок Квалитет на Уметност Туш Завеси Зен бамбус езера и чамци Планина птици Бања Декоративни Модерна Водоотпорен туш завеса
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Уметност Туш Завеси Зен бамбус езера и чамци Планина птици Бања Декоративни Модерна Водоотпорен туш завеса

DEN 1015.00 1103.52

Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега лесно да висат завеси...

Селски Burgandy Црвено обоени Faux Дрво Туш Curta Декоративни Ткаенини Туш Завеса Поставите Куќа Doormats за Дневна Соба
 • Неодамнешно

Селски Burgandy Црвено обоени Faux Дрво Туш Curta Декоративни Ткаенини Туш Завеса Поставите Куќа Doormats за Дневна Соба

DEN 748.00 1151.52

Детали За ПроизводотГолемина( Широко , Високо ) : 90 X180 CM 120 X180 CM 180 X180 CM 120 X180 CM 135 X195 CM 150 X180 CM 180 X198 CM 180 X240 CM Материјал : полиестер Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : ЕкоПријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет100% Сосема нов и висок квалитет!Различни големини, различни дезени, како што се покаже во големина на сликаБоја : Како на сликатаГолемина : 40x60cm, 45x75cm ,50x80cmДебелина : 10ммПроизвод Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен(Ве молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.)Карактеристики : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнатНа дното на точка пластика, текстил, носатотпорни, и издржливСунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг работен векПакетот вклучува : Мат*1pcВнимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи...

Полиестер ткаенини 3D Црвено Папагал Водоотпорен Туш Завеса 3D Водопад бања Туш завеса, 180x180cm, 180x200cm
 • Неодамнешно

Полиестер ткаенини 3D Црвено Папагал Водоотпорен Туш Завеса 3D Водопад бања Туш завеса, 180x180cm, 180x200cm

DEN 585.00 959.52

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Полиестер ткаенини папагал и 3 D водопад водоотпорен туш завеса се згусне туш завеса бања завеса, т тој ткаенина е 90 / gsm, висок квалитет.Со 12pcs бела боја пластични кукитеГолемина : 180cm(ширина) * 180cm (висина),180cm(ширина) * 200cm (висина)Боја : Како на фотографии.Материјал : Polyrester ткаенинаФункција : Водоотпорен и мувла доказМашина ператПакување : 1pc туш завеса +12pcs бела боја пластични C Прстени за polybagA : PARROTБ : 3 D ВОДОПАДdianxiaobao_3dianxiaobao_4

3D шумски дрвја туш завеса зелена cortina ducha водоотпорен бања завеса за бања
 • Неодамнешно

3D шумски дрвја туш завеса зелена cortina ducha водоотпорен бања завеса за бања

DEN 842.00 1295.04

3 D шумски дрвја туш завеса зелена cortina duchaводоотпорен бања завеса за бања1 Материјал : Полиестер.2.Големина : 180x180cm.3.Уникатен : 3 D Испечатени.4.ЕкоПријателски.5...

ShunQian Најдобри Убав Обичај Срцето на Дрвото Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорен Материјал Бања Завеса Туш ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА WJY&41
 • Неодамнешно

ShunQian Најдобри Убав Обичај Срцето на Дрвото Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорен Материјал Бања Завеса Туш ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА WJY&41

DEN 910.00 1819.20

Детали За Производот​Shun Qian Најдобри Убав Обичај Срцето на Дрвото Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорен Материјал Бања Завеса Туш ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА WJY&41Бренд име : shunqian Обичај : Да Материјал : полиестер ткаенини Лист Големина : Висока, Широк Предмет : Туш завеса Функција : Водоотпорен Класификација : За Бања Тип на Производ : Бања оркестарот Дизајн : Водоотпорен и удобно Боја : Како на сликата покаже Состојба : Нова и Висок Квалитет 1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата...

водоотпорен бања туш завеса 3d Божиќ европски стил туш завеса дизајн един sassi згусне полиестер завеса врнежи
 • Неодамнешно

водоотпорен бања туш завеса 3d Божиќ европски стил туш завеса дизајн един sassi згусне полиестер завеса врнежи

DEN 1049.00 1104.00

Големина : како погоре (таму ќе биде околу 35cm грешка растојание по шиење ) Тема : senic Стил : Европската Обработка : прстени(бесплатно) Материјал : полиестер Боја : како на сликатаСовети : 1.Цената е за 1 парче туш завеса.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4.Големината е фиксна, не може да се промени5...

Акварел Паун Рози Бања Завеси Кристали Пеперутки Оркестарот Туш Завеса Полиестер, Водоотпорен Материјал Со Куките
 • Неодамнешно

Акварел Паун Рози Бања Завеси Кристали Пеперутки Оркестарот Туш Завеса Полиестер, Водоотпорен Материјал Со Куките

DEN 662.00 728.16

Акварел Паун Рози Бања Завеси Кристали Пеперутки Оркестарот Туш Завеса Полиестер, Водоотпорен Материјал Со КукитеОпис : Висок Квалитет Туш Завеса Со КукитеГолемина : исто Така, имаме многу големина за вашата изберат, и може да се направи како вашиот requirment : Туш завеса Големина На : Мерки Околу 60"(Ширина) X 72"(Должина),150 Cm X 180 Cm...

Новата 3D Туш Завеси Сценско Приморскиот Град Шема Водоотпорен Материјал Бања Завеси Перат Бања Завеса Бања Производи
 • Неодамнешно

Новата 3D Туш Завеси Сценско Приморскиот Град Шема Водоотпорен Материјал Бања Завеси Перат Бања Завеса Бања Производи

DEN 1059.00 2076.48

1.Спецификации : Водоотпорен, мека крпа.Вклучуваат 12 прстен куки, погодно за закачам на завесата.Изолирање на када или туш простор за да се спречи бања вода јавните.Може да го спаси температура од бања или туш, мал простор да се спречи прекумерна дистрибуција на топлина.2.Спецификации : Боја : избор на боја пејзажМатеријал : мека крпаЗавеса Големина На : Различна ГолеминаПроизвод Тежина : 600gПакет Големина : 32.5 * 24.5 * 2cm / 12.8 * 9.6 * 0.8 во (L * W * H)Пакет Тежина : 550g3.За Производ Големина : 72wx72h инчен = 180wx180h cm72wx78h инчен = 180wx200h cmНапомена : Ние може да се направи обичај , што може да ми даде слика која ви се допаѓа.Ви благодариме4.Пакет Листата : 1 * Туш Завеса12 * C Тип Куките5...

Обичај Прекрасна панда Туш Завеса Бања Производи Креативни Полиестер Дома Туш Завеса/Бања Производ
 • Неодамнешно

Обичај Прекрасна панда Туш Завеса Бања Производи Креативни Полиестер Дома Туш Завеса/Бања Производ

DEN 832.00 1631.52

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Туш ЗавесаСо цел да се вклопи стандардизирани бања кадиСпречување на вода од јавните излезе од туш кабинаМеки и удобни предавање чувствоМашина за миење ладно...

Бања Оркестарот Среќен Божиќ Снежен Човек Водоотпорен Материјал Туш Завеса Со Куките
 • Неодамнешно

Бања Оркестарот Среќен Божиќ Снежен Човек Водоотпорен Материјал Туш Завеса Со Куките

DEN 629.00 661.92

Бања Оркестарот Среќен Божиќ Снежен Човек Водоотпорен Материјал Туш Завеса Со КукитеОпис : Идеално одговара на повеќето стандардни големина бањи; само ја обеси на челични цевки...

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Prairie Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките
 • Неодамнешно

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Prairie Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

DEN 729.00 767.52

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со куки2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) cm,200 (ширина) X180 (должина) cm, 180 (ширина) X200 (должина) cm3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

пинк цвет Туш Завеса Висок Квалитет Бања екрани Модерна Полиестер Ткаенини Прилагодено бања завеса
 • Неодамнешно

пинк цвет Туш Завеса Висок Квалитет Бања екрани Модерна Полиестер Ткаенини Прилагодено бања завеса

DEN 807.00 1583.52

пинк цвет Туш Завеса Висок Квалитет Бања екрани Модерна Полиестер Ткаенини Прилагодено бања завеса Обичај бања завеса со користење на вашите омилени шема, животно,цртан филм, сценско,или портрет...

Роуз Меморија Стил На Дизајн Прилагодено Туш Завеса Бања Водоотпорен Mildewproof Полиестер Ткаенини Со 12 Куките
 • Неодамнешно

Роуз Меморија Стил На Дизајн Прилагодено Туш Завеса Бања Водоотпорен Mildewproof Полиестер Ткаенини Со 12 Куките

DEN 551.00 648.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.Функција : водоотпорен и мувла доказ.Машина перат.СпецификацииДимензии : 59.06 инчен x 70.87 инчен ( 150.00 cm x 180.00 см )64.96 инчен x 70.87 инчен ( 165.00 cm x 180.00 см )70.87 инчен x 70.87 инчен ( 180.00 cm x 180.00 см )Пакет Се Вклучени : 1 x туш завеса12 x бели пластични Втип кукаПредности : 1...