• Неодамнешно
commecial шест мали пченкарни форма taiyaki создателот _electric lolly вафли производител

commecial шест мали пченкарни форма taiyaki создателот _electric lolly вафли производител

DEN 6960.00
Достапно

Количина на стоки

Нашиот бренд предности
commecial шест мали елка lolly вафли торта создателот машина Ние сме производител, обезбедување на најконкурентна цена. Нашите производи се редовно ажурирани, ние се задржи развојот на најновите стил производи. Имаме најголем избор на производи во угостителските опрема индустрија. Ние ги користиме најдобрите материјали и додатоци да се направи добар квалитет на производите. Ние сме активни и ентузијастички тим, одржување да се обезбеди exellent услуга. Имаме сигурен соработуваа курир, која може да се обезбеди добар превозот во целиот свет.
Опис На Производот
Предмет Бр. : NP-503 Volts : 220 V 50 hz Напојување : 1.5 KW Димензии : 340x310x250mm Нето Тежина : 12kg Пакет Тежина : 15kg Пакет Големина : 520x390x330mm
Материјал од не ' рѓосувачки челик : #201 Работна температура 180-220
Мувла алуминиум + Не-стап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty
она што е карактеристика на нашиот вафли создателот ?
1.Ова Електрична Combi Steamer е интегриран со сите функции на печење , пржење , stewing , и греење .
2.Заштедува многу euqipment како печење, пржење, и испаруваат печки;
3.Способен за намалување на оперативните трошоци во голема мера од страна на заштеда на кујната простор и оператори.
4.Вработување на tubor-фан да се обезбеди снабдување воздух и топлина , храната може да се загрева рамномерно .
5.Центарот топлина на храна може да се контролира во секое време во текот на истрагата која е во можност да детектира храна центар температура, така што храната да се готви е обезбедено да се биде добар во боја , вкус и вкус .
6.Температурата и се потребни за готвење различни храна може да се регулира според потребите на храната поради опремени за контрола на температурата уред и тајмерот.

Карактеристики на понудата

Заменлив Плочи:
Сендвич Плочи
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
NP-503
Моќност (W):
1500W
Моќност (W):
1500W
Напон (V):
220v

Слични понуди

нерѓосувачки челик 110V/220V 5pcs срце облик електрични вафли машина вафли производител на железна машина
 • Неодамнешно

нерѓосувачки челик 110V/220V 5pcs срце облик електрични вафли машина вафли производител на железна машина

DEN 3744.00

нерѓосувачки челик 110 V / 220 V 5pcs срце облик електрични вафли машина вафли производител на железна машинавафли машина ПАРАМЕТРИ : Моќност : 110 V220 V / 5060 HZ 1 KW Објект големина : 250*390*260mm Пакет големина : 320*440*310mm Температура опсег : 50300 C степен N.W...

56pcs дупки две takoyaki пан комерцијален гас takoyaki машина, takoyaki опрема
 • Неодамнешно

56pcs дупки две takoyaki пан комерцијален гас takoyaki машина, takoyaki опрема

DEN 4224.00

56 компјутери дупки две takoyaki пан комерцијален гас takoyaki машина, takoyaki опремаМодел : GH767Производ големина : 465*530*270mmГас стилдве фрлија во песнаможе да се направи 56 парчиња takoyaki , октопод топката на едно време3.8 cm дијаметар од големината октопод топкатоплина брзо и рамномерно, направи вкусна хранаTakoyaki е топка во облик на Јапонски оброк направен од пченично брашнобазирани тесто и варен во посебна takoyaki тавата...

1 КОМПЈУТЕР FY-1101A Електрични 110v /220v Taiyaki Вафли скара риба форма вафли создателот Шест електрични Taiyaki
 • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР FY-1101A Електрични 110v /220v Taiyaki Вафли скара риба форма вафли создателот Шест електрични Taiyaki

DEN 10588.32

1 КОМПЈУТЕР FY1101 A Електрични 110v / 220v Taiyaki Вафли скара риба формавафли создателот Шест електрични Taiyaki Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКА ПОКАЖЕ : Опис : Модел : FY1101 AИме на производ : Електрични шест yakiНоминална напон : 220 VМоќ Оценка : 3000 WТемпературата опсег : 50300 ° CРиба умре големина : 128 * 78 * 15mmПроизвод големина : 375 * 575 * 260mm

2017 топла продажба отвори устата риба форма леб печење машина електрични сладолед Taiyaki производител
 • Неодамнешно

2017 топла продажба отвори устата риба форма леб печење машина електрични сладолед Taiyaki производител

DEN 21600.00

2017 топла продажба отвори устата риба форма леб печење машина електрични сладолед Taiyaki производителРаботата метод : 1.Измешајте масло, вода, јајце и брашно за 3 минути.2.Вклучување на риба, печење торта машина...

двоен конус вафли машина за правење/rotate вафли создателот/бар вафли производител
 • Неодамнешно

двоен конус вафли машина за правење/rotate вафли создателот/бар вафли производител

DEN 6633.60

двоен конус вафли машина за правење / rotate вафли создателот / бар вафли производителБидејќи фабриката има голем број на нарачки, треба 812days за подготовка на машина...

Електрични Не-стап двојна Глава сладолед вафли конус бејкер/вафли торта, сладолед Конус Производителот /КОНУС ФОРМА ВАФЛИ БЕЈКЕР ЕУ НИ приклучок
 • Неодамнешно

Електрични Не-стап двојна Глава сладолед вафли конус бејкер/вафли торта, сладолед Конус Производителот /КОНУС ФОРМА ВАФЛИ БЕЈКЕР ЕУ НИ приклучок

DEN 7889.00 8304.00

Електрични Нестап двојна Глава сладолед вафли конус бејкер / вафли торта, сладолед Конус Производителот / КОНУС ФОРМА ВАФЛИ БЕЈКЕР / pricture покажуваDescribtionБендот : yueshunМодел : ЈУ2Напон : 220 v или 110vМоќност : 2kwТежина : 12.4 kgПакување : krabičkách

бесплатен превозот како тип takoyaki создателот машина за правење taiyaki плоча машина риба топката машина
 • Неодамнешно

бесплатен превозот како тип takoyaki создателот машина за правење taiyaki плоча машина риба топката машина

DEN 20880.00

IP : Ако објектот е бесплатен превозот во некои земји Пред да поставите цел, да се погледнеме во земјата листа за да видите дали вашата земја е во бесплатен превозот во листата...

Двојна Глава Вафли Производител На Комерцијални Вафли Toaster
 • Неодамнешно

Двојна Глава Вафли Производител На Комерцијални Вафли Toaster

DEN 14352.00

Двојна Глава Вафли Производител На Комерцијални Вафли ToasterПараметарМоделHFB2Моќност2kwНапон220v / 50hzПлоча дијаметар170mmТемпературата controler5030°CДимензија500*380*300ммПакет големина580*460*400mmN / G тежина10 / 15kgОпишете : Оваа Вафли Бејкер, е една од најновите стил храна шпорет...

50 Компјутери гас 110v 220v Мини Палачинка Машина Poffertjes Скара холандски Вафли кифла Создателот машина
 • Неодамнешно

50 Компјутери гас 110v 220v Мини Палачинка Машина Poffertjes Скара холандски Вафли кифла Создателот машина

DEN 18960.00

50 Компјутери Електрични Мини Палачинка Машина Poffertjes Скара холандски Вафли кифла Создателот машинаСпецификација : Напон : ЛПГМоќност : ЛПГМашина големина : 620*310*200mmНето тежина : 15kg​

Електрични Вафли Производител на Комерцијални Вафли Греење на Печка сладолед Конус Машина Конус Јајце Тек Создателот FY-2209
 • Неодамнешно

Електрични Вафли Производител на Комерцијални Вафли Греење на Печка сладолед Конус Машина Конус Јајце Тек Создателот FY-2209

DEN 7114.00 7488.00

Нерѓосувачки челик печка тело со L уникатен дизајнТемпературата controlleПет минути време за поставување наСо предностите на чиста ,канализација, лесно ракување и заштеда на енергијаПроизводот може да се користат во организацијата,училиште,ресторан,кафетеријата обработка оддели и одделни ресторани, правење на сите видови на површината храна бургерСпецификации : Напон : 110 V / 220 V (Ако сакате 110 V, најмалку 5 наредби, и треба да се чека со трпение.)Моќност : 1.8 KWОбјектот големина : 305*410*240mmПакет големина : 350*450*300ммТемпературата опсег : 50300 C степенСо тајмер : 5minНерѓосувачки челик печка тело со L уникатен дизајнТемпературата controlleПет минути време за поставување наСо предностите на чиста ,канализација, лесно ракување и заштеда на енергијаПроизводот може да се користат во организацијата,училиште,ресторан,кафетеријата обработка оддели и одделни ресторани, правење на сите видови на површината храна бургерСпецификации : Напон : 110 V / 220 VМоќност : 1.8 KWОбјектот големина : 305*410*240mmПакет големина : 350*450*300ммТемпературата опсег : 50300 C степенСо тајмер : 5min

Француски Жешка Куче Вафли Создателот 1500W Нерѓосувачки Челик Кифла Hotdog Lolly Вафли Машина Nonstick 6 Калапи 110v 220v
 • Неодамнешно

Француски Жешка Куче Вафли Создателот 1500W Нерѓосувачки Челик Кифла Hotdog Lolly Вафли Машина Nonstick 6 Калапи 110v 220v

DEN 6650.40

Француски Жешка Куче Вафли Создателот 1500 W Нерѓосувачки Челик Кифла Hotdog Lolly Вафли Машина Nonstick 6 Калапи 110v 220vТехнички Детали Модел : NP527 Votal / Hz 220 V / 50 Hz (факултативно 110 V, 60 Hz) Моќност 1500w Вафли Големина 50x25x12mm Димензии 390x360x370mm N.W...

8 КОМПЈУТЕРИ gayke вафли машина за правење дигитални парче gayke вафли производител
 • Неодамнешно

8 КОМПЈУТЕРИ gayke вафли машина за правење дигитални парче gayke вафли производител

DEN 24206.00 24206.40

8 КОМПЈУТЕРИ gayke вафли машина за правење дигитални парче gayke вафли производител Бидејќи фабриката има голем број на нарачки, треба 812days за подготовка на машина...

110V 220V 1750W Не-Стап Комерцијални 4pcs Електрични Lolly Вафли Создателот Жешка Куче Борови Облик Вафли Стап Создателот ЕУ/AU/БС Приклучок
 • Неодамнешно

110V 220V 1750W Не-Стап Комерцијални 4pcs Електрични Lolly Вафли Создателот Жешка Куче Борови Облик Вафли Стап Создателот ЕУ/AU/БС Приклучок

DEN 13680.00 14400.00

Производ параметри : Производ големина : 410*305*240mm Пакет големина : 450*350*280mm Нето тежина : 12.2 кг Бруто тежина : 13.5 кг Моќност : 1750 W Напон : 110 V / 220 V за контрола на Температурата опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

110V 220V 1550W 10pcs Не-стап Вафли Производител на Комерцијални Електрични Lolly Вафли Фурни Леб Машина Кифла Вафли Создателот Машина
 • Неодамнешно

110V 220V 1550W 10pcs Не-стап Вафли Производител на Комерцијални Електрични Lolly Вафли Фурни Леб Машина Кифла Вафли Создателот Машина

DEN 9804.00 10320.00

Производ параметри : Производ големина : 380*330*310mm Моќ : 1550 W Напон : 110 / 220 V Нето тежина : 9kg Бруто тежина : 10kg Еден режим големина : 54*81*5mm Целата плоча големина : 315*183mm контрола на Температурата опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

5L commerical вертикална Churro создателот со 6L длабоко fryer латинска овошје машина шпански fritters
 • Неодамнешно

5L commerical вертикална Churro создателот со 6L длабоко fryer латинска овошје машина шпански fritters

DEN 33504.00

5 L commerical вертикална Churro создателот со 6 L длабоко fryer латинска овошје машина шпански frittersСпецификација : Напон : 220 VМоќност : 5 KWкапацитет : 5 LМашина големина : 320*580*1120mmМатеријал : нерѓосувачки челикпакет тежина : 45kgВкупно 3 предмети : 5 L вертикална латинска овошје машина + рамката на машината+6 L еден цилиндар електрични fryer