• Неодамнешно
JIQI Електрична Машина за Шиење Машини за Запечатување рачни Индустриски Текстил Торба Поблиску Алуминиум легура Прирачник Крои создателот ЕУ приклучок

JIQI Електрична Машина за Шиење Машини за Запечатување рачни Индустриски Текстил Торба Поблиску Алуминиум легура Прирачник Крои создателот ЕУ приклучок

DEN 1841.28
Достапно

Количина на стоки


ЕУ /САД/БС приклучок адаптер е предвидено за секој plug-in производи .
Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.
______ШОПИНГ ВОДИЧ______ Превозот Информации 1.Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,e-Пакет,Кина истите да се Изречни или Кина EMS,DHL,Fedex,UPS-от.. 2.Повеќето земји може да ја прими пратката во рок од 15~35 работни дена превозот преку Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Registerd Пост Воздух Пошта или e-Пакет. 3.DHL,Fedex,UPS-от превозот може испорака на пратката во текот на 1~8 работни дена за повеќето земји. 4.EMS превозот обично трае 7~15days работни дена,(договор за испорака датум зависи од изразат на клиентите сопствената земја). 5.ПОС Малезија Превозот и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус И без следење на информации.

Карактеристики на понудата

Тип:
Рачни
Со Вакуум Торба:
No
Запечатување Должина:
Бренд Име:
JIQI
Број На Модел На:
ldn0323ls
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
упатство

Слични понуди

Се држат филм машина sealer сечење кутија за пластична заврши 100 мини домаќинство преносни конзерванс филм машина за сечење
  • Неодамнешно

Се држат филм машина sealer сечење кутија за пластична заврши 100 мини домаќинство преносни конзерванс филм машина за сечење

DEN 319.20

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено за секој plugin производи .Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

вакуумско пакување машина за автоматска влажни и суви вакуумско пакување машина 110v 220v нерѓосувачки челик (304 RS-400A
  • Неодамнешно

вакуумско пакување машина за автоматска влажни и суви вакуумско пакување машина 110v 220v нерѓосувачки челик (304 RS-400A

DEN 35568.00 37440.00

Детали За Производотиме на производ : вакуумско пакување машинанапон : 110v / 220vмоќност : 900wмодел : РС400 Aматеријал : не ' рѓосувачки челик 304печат должина : 43cm*2 парчињатранспорт брзина : 20 Lфреквенција : 50 HZ​Производ Функција​

Целосна автоматизација мали комерцијални вакуум храна sealer вакуумско пакување машина семејство трошоци вакуум машина вакуум sealer
  • Неодамнешно

Целосна автоматизација мали комерцијални вакуум храна sealer вакуумско пакување машина семејство трошоци вакуум машина вакуум sealer

DEN 4514.00 4752.00

Целосна автоматизација мали комерцијални вакуум храна sealer вакуумско пакување машина семејство трошоци вакуум машина вакуум sealerСликата покажува : Детали за производот : ОписПроизвод Големина : 38.5*15.5*12.5 cmЗапечатување џеб ширина : 32cm Топлина жица ширина : 3мм мотор : Brushless мотор го Оценувате напон : 220 v Номинална моќност : 100w Нето weiht : 1.6 kgИме на производ : Сува влажни amphibioвакуум запечатување машина

Континуирано алуминиум индукција капа запечатување машина 20-50мм или 50-120MM
  • Неодамнешно

Континуирано алуминиум индукција капа запечатување машина 20-50мм или 50-120MM

DEN 31920.00 33600.00

100% Гаранција Фабрика Цена Континуирано Алуминиумска Фолија Индукција Sealer ♦Опрема Воведувањето Континуирана индукција запечатување се користи главно за неметал шише со навој пластика капа, стаклено шише шише итн...

Континуирано Индукција Алуминиумска Фолија Топлина Sealer 20-50мм или 50-120MM
  • Неодамнешно

Континуирано Индукција Алуминиумска Фолија Топлина Sealer 20-50мм или 50-120MM

DEN 31920.00 33600.00

100% Гаранција Фабрика Цена Континуирано Алуминиумска Фолија Индукција Sealer ♦Опрема Воведувањето Континуирана индукција запечатување се користи главно за неметал шише со навој пластика капа, стаклено шише шише итн...

Дома Храна за Пакување Машина Вакуум Sealer 220V 110V Запечатување Свежи Филм Sealer Вакуум Пакер Мини Кина Вакуум Sealer Ролни Кеси
  • Неодамнешно

Дома Храна за Пакување Машина Вакуум Sealer 220V 110V Запечатување Свежи Филм Sealer Вакуум Пакер Мини Кина Вакуум Sealer Ролни Кеси

DEN 1440.00 2056.80

Функција : 1.Полувакуум амбалажа2.Вакуум+Запечатување функција3.Тоа може да биде запрен во текот на работното4.Тоа може да си го цица во фрижидер, чување удобен5.Преоптоварување функција6.Лесно да се подели, лесен за чистење.Пакет : 1 парче Храна Вакуум Sealer15 компјутери Кеси ( Големина : 20cm*25cm )1 тркалаат Кеси (Големина : 15cm*500cm)ВНИМАНИЕ : Со цел да се пакет добро за испорака, ние навива вакуум кеси.Таму ќе биде малку збрчкана, но тоа нема да влијае на нормална употреба...

Целосна Автоматизација Мали Комерцијални Вакуум Храна Sealer Вакуумско Пакување Машина Семејство Трошоци Вакуум Sealer DZ-320D
  • Неодамнешно

Целосна Автоматизација Мали Комерцијални Вакуум Храна Sealer Вакуумско Пакување Машина Семејство Трошоци Вакуум Sealer DZ-320D

DEN 4788.00 5040.00

1pc Целосна Автоматизација Мали Комерцијални Вакуум Храна Sealer Вакуумско Пакување Машина Семејство Трошоци Вакуум Sealer DZ320 DПроизводот За ТрофеиОписПроизвод Големина : 38.5*15.5*12.5 cmЗапечатување џеб ширина : 32cmТоплина жица ширина : 3мм мотор : Brushless мотор го Оценувате напон : 220 v Номинална моќност : 100w Нето weiht : 1.6 kgИме на производ : Сува влажни amphibioвакуум запечатување машина Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Подножјето на Возилото Импулс Sealer Пакување Машина Храна Saver Со Факултативниот Боја Лента Coder За Пластични Кеси Алуминиумска Фолија SF-500
  • Неодамнешно

Подножјето на Возилото Импулс Sealer Пакување Машина Храна Saver Со Факултативниот Боја Лента Coder За Пластични Кеси Алуминиумска Фолија SF-500

DEN 2293.92

Сликите на машина се всушност фотографии, некои машини може да се прилагоди според потребите на клиентите, ве молиме да ги преземе стоката, како конечен

Комерцијални Најдобрата Храна Вакуум Sealer Машина Континуирано Гумени Автоматско Пакување Машина
  • Неодамнешно

Комерцијални Најдобрата Храна Вакуум Sealer Машина Континуирано Гумени Автоматско Пакување Машина

DEN 10237.00 13124.16

Најдобри Вакуум Sealer Машина ДА , јас сум Свежи Светот ПРЕПРАТЕНА3150 Свеж Светски Бренд е да се фокусира на чување храна за повеќе од 10 години, ПРЕПРАТЕНА3150 машина е професионална најдобри вакуум sealer машина за вас , Силна јадро , супер мотор , многу функции ; Различни работни модови според вашите барања ; До 100 пати континуирана работа ; Применливи за комерцијалните и апарати за домаќинство...