• Неодамнешно
KAMALOCE Висок Квалитет, Брзо сува Спортски Полиестер Главата Сина САД Тим Човек Велосипедизам Капа Bandana

KAMALOCE Висок Квалитет, Брзо сува Спортски Полиестер Главата Сина САД Тим Човек Велосипедизам Капа Bandana

DEN 210.00
DEN 230.40
-9 %
Достапно

Количина на стоки


Производ Информации :
1. Материјал : Џерси : Долго мрежа(100% Полиестер)
2. Боја : Бела/Црна/Зелена/Црвена/Жолта/Розова/Црно/Сино/Сива
3. Големина На : Слободен Size L
Карактеристики На Производот :
1. Дише : Тенок плетење материјал, за да се обезбеди извршувањето на потење.
2. Никогаш нема да Избледи : Ние користиме високо квалитетни Италија мастило, така и нашата мастило никогаш нема да згаснат.
3. Активности слободно : Владеење прилагоди, активности, природни ткаенини, за намалување на влијание врз животната средина.
4. Брзо сушење : ткаенина апсорбира вишокот на влага, да ги задржи вашиот шеф да пресуши.
5. Функција : Дише/Брз сува/UV заштита/Компресија
Инструкции За Перење :
1.Не Кајгана.
2.Миење под 30 °C.
3.Не пеглање.
4.Не пресврт сушење.
ПРЕВОЗОТ :
1. Превозот време : 15-25 работни дена бесплатен превозот по пошта пост 7 - 15 работни дена од експрес испорака (вклучувајќи DHL,Fedex,EMS..)
2. Се надеваме дека доаѓањето на вашиот објект на време, но, бидејќи тоа е меѓународен испорака, превозот времето е високо зависна од курир компании и локалните царински давачки (ако е применливо) и целосно надвор од нашата контрола откако објавување. треба да има било какви прашања или проблеми што произлегуваат од овој пратката, ве молиме да бидат слободни да контакт. како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции
3. Превозот вклучува поштарина, ракување.
4. Обично ќе брод во рок од 4 работни дена откако нарачката.
5. Онлајн систем за следење обично ажурирања во рок од 1-3 работни дена (Исклучува сабота И Празници) по добивањето на плаќање. Ретки предмети и големи нарачки може да потрае малку подолго време.
Се ВРАЌА :
1.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
KEMALOCE-CB-005
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KEMALOCE
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Производ/материјал:
100% Полиестер,Coolmax mesh ткаенини
Пол:
Мажи/Жени/Унисекс
Спорт Тип:
Планински Велосипед/Трки Патот Велосипед/Mtb Ciclismo Bicicleta
Тип На Објект:
Велосипедизам bandana капа шамија
боја:
Сина
Функција:
Дише/Брз сува/UV заштита Анти-УВ
Големина:
Free size
Клучни зборови:
Сина САД Тим Човек Велосипедизам Капа Bandana

Слични понуди

KAMALOCE УВ Заштита Тим Мажи Лето Целосна Сублимација Велосипедизам Капа Бела шамија Черепот Велосипед Велосипед Bandana
  • Неодамнешно

KAMALOCE УВ Заштита Тим Мажи Лето Целосна Сублимација Велосипедизам Капа Бела шамија Черепот Велосипед Велосипед Bandana

DEN 210.00 230.40

Производ Информации : 1 Материјал : Џерси : Долго мрежа(100% Полиестер)2 Боја : Бела / Црна / Зелена / Црвена / Жолта / Розова / Црно / Сино / Сива3...

Q351 Бесплатен превозот Година крап мала крпа шапка Велосипедизам отворено мали clothdicer Планински пат велосипедизам спортски Велосипедизам Капи
  • Неодамнешно

Q351 Бесплатен превозот Година крап мала крпа шапка Велосипедизам отворено мали clothdicer Планински пат велосипедизам спортски Велосипедизам Капи

DEN 299.52

12969 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

Брз Сува Велосипедизам Капи За Мажите Отворено Глава Шамија Headscarf Лето Трчање, Возење Bandana Солидна Боја Пиратски Шапка
  • Неодамнешно

Брз Сува Велосипедизам Капи За Мажите Отворено Глава Шамија Headscarf Лето Трчање, Возење Bandana Солидна Боја Пиратски Шапка

DEN 70.00 87.84

Брз Сува Велосипедизам Капи За Мажите Отворено Глава Шамија Headscarf Лето Трчање, Возење Bandana Солидна Боја Пиратски Шапка Карактеристики : • Специјално дизајниран за надворешна употреба, спортски и тренингот headwear; • Ткаенини honeycombed во птичја форма, влага апсорпција и пот wicking; • Статички слободни, мек и удобен се чувствуваат; Солидна шема, унисекс носат; • мала тежина, само приближно...

Q354 Бесплатен превозот крило мала крпа шапка Велосипедизам отворено мали clothdicer Планински пат велосипедизам спортски Велосипедизам Капи
  • Неодамнешно

Q354 Бесплатен превозот крило мала крпа шапка Велосипедизам отворено мали clothdicer Планински пат велосипедизам спортски Велосипедизам Капи

DEN 299.52

12969 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

Hight Квалитет OEM Услуга Обичај Печатени Gorras Велосипедизам Капа Велосипед Капи Велосипед Капи Про Тим Casquette Велосипед Капи
  • Неодамнешно

Hight Квалитет OEM Услуга Обичај Печатени Gorras Велосипедизам Капа Велосипед Капи Велосипед Капи Про Тим Casquette Велосипед Капи

DEN 2395.20

СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕОбичај велосипедизам капиMOQ : 1 PCПрилагодено дизајн за слободниФабриката штекерНајбрз олово време : 35 примерок цел 715 количество целСо седиште во Кина, ние брод на светот...

Q357 Бесплатен превозот Twill сина мала крпа шапка Велосипедизам отворено мали clothdicer Планински пат велосипедизам спортски Велосипедизам Капи
  • Неодамнешно

Q357 Бесплатен превозот Twill сина мала крпа шапка Велосипедизам отворено мали clothdicer Планински пат велосипедизам спортски Велосипедизам Капи

DEN 299.52

12969 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...