• Неодамнешно
Mountainpeak Велосипедизам Шорцеви Coolmax 3D Поместена Shockproof MTB Патот Планински Велосипед Шорцеви Фитнес Удобност долна облека Велосипед Шорцеви

Mountainpeak Велосипедизам Шорцеви Coolmax 3D Поместена Shockproof MTB Патот Планински Велосипед Шорцеви Фитнес Удобност долна облека Велосипед Шорцеви

DEN 748.00
DEN 1226.88
-39 %
Достапно

Количина на стоки


Име На Производ : Mountainpeak Надградба Велосипедизам Шорцеви
Материјал : 65%Polyamide,32%Полиестер,3%Elastane
Е применливо : Велосипедизам ,Игралишта спортски,Ролери
Воведување на :
1.3 D подлога
2. Висок квалитет на спортски функционална ткаенини,дише
3.Ергономски дизајн
4.Сунѓерот и Силиконски,Шок апсорпција, удобно и дише
5.Бесплатна натпревар со Неврзан панталони,фармерки и панталони велосипедизам
Човекот Големина Висина (cm/inch) Половината (cm/inch) на Колкот (cm/inch) S-M 158-170 (62.2-66.9) 56-80(22.0-31.5) 64-86(25.2-33.9) L-XL 171-183(67.3-72.0) 81-99(31.9-39.0) 86-108(33.9-42.5) XXL 184-198(72.4-74.4) 100-120(39.4-47.2) 109-130(42.9-51.2)
Жена Големина Висина (cm/inch) Половината (cm/inch) на Колкот (cm/inch) S-M 158-170(62.2-66.9) 56-80(22.0-31.5) 64-86(25.2-33.9) L-XL 171-183(66.9-72.0) 81-99(31.9-39.0) 86-108(33.9-42.5) XXL 184-198(72.4-78.0) 100-120(39.4-47.2) 109-130(42.9-51.2)
Гаранција и Гаранција :
1. Врати се прифатени ако 's квалитет проблем или погрешно item sent, ние ќе ги плати сите трошоци. Ако тоа не е квалитет проблем, клиентот е одговорен за сите трошоци, вклучувајќи превозот цена, ние сме го платиле. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена по приемот.
Внимание : ве Молиме имајте на објекти во оригиналната услови и се земе слики на дефектен дел, тогаш контактирајте со нас пред да ја испратите назад.
Големина или Одговара на Прашањата :
1. Големината се илустрирани со конкретни мерки и се на Кина Стојат, ве молиме проверете пред ставање нарачате, ве МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА СПОРЕД ДЕТАЛИ МЕРЕЊА, НЕ САМО " ГОЛЕМИНА', Нашата големина може да не е ист како вашиот стандард.
Превозот Методи :
1. Превозот во рамките на 1-5days освен празник.
2. Тоа обично трае околу 15-28 дена (од страна на Регистрирани Воздухопловната), 5-7 работни дена (од Експрес Испорака) за да повеќето земји, и може да биде подолг поради строгите царински преглед
3.

Карактеристики на понудата

Големина:
S, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер
Функција:
Анти-пот
Бренд Име:
Mountainpeak
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
MTP Велосипедизам шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Тип На Објект:
Шорцеви
Големина:
S L XL
боја:
црна и длабоко сино

Слични понуди

TELEYI 2017 Велосипедизам облека Велосипедизам Шорцеви Велосипед шорцеви Жените MTB Тим велосипед велосипед возење Велосипед шорцеви кратко sleeve/ Велосипедизам носат
  • Неодамнешно

TELEYI 2017 Велосипедизам облека Велосипедизам Шорцеви Велосипед шорцеви Жените MTB Тим велосипед велосипед возење Велосипед шорцеви кратко sleeve/ Велосипедизам носат

DEN 660.00 695.04

Опис Бренд : TELEYI Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : жените тип : 4 модели (изборен) подлога : Велосипедизам шорцеви со зелена поместена Спецификации : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет вклучува : 1 Парче * велосипед шорцеви со поместена Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

3D ГЕЛ Велосипед Велосипед возење Велосипед Mens долна облека Поместена Шорцеви Панталони Удобно Велосипедизам Шорцеви Топла Продажба 2017
  • Неодамнешно

3D ГЕЛ Велосипед Велосипед возење Велосипед Mens долна облека Поместена Шорцеви Панталони Удобно Велосипедизам Шорцеви Топла Продажба 2017

DEN 204.00 271.20

3 D ГЕЛ Поместена Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Шорцеви Панталони Удобно за Mens1 Црна Велосипедизам Велосипед висока густина Сунѓерот Поместена долна облека Шорцеви 2.1 cm Дебелина.2...

2017 Cheji женски Спортски Велосипедизам Шорцеви долна облека Гел 3D Подлога MTB Велосипед Возење Велосипед Шорцеви Дише Трки Шорцеви 5-Бои
  • Неодамнешно

2017 Cheji женски Спортски Велосипедизам Шорцеви долна облека Гел 3D Подлога MTB Велосипед Возење Велосипед Шорцеви Дише Трки Шорцеви 5-Бои

DEN 406.00 738.72

Опис : Отворено Жените Велосипедизам Шорцеви ви овозможува да го допрете во кул велосипед удобностSublimated графика се брилијантно храбар уште не го инхибираат breathabilityДури и да сте испотени, Велосипедизмот Шорцеви никогаш нема да се придржуваат до вашата кожаДише индекс на 100% , висока еластичност, брзо сушењеБоја : Како Што Е ПрикажаноМатеријал : 80% Полиестер,20 % LycraПакетот Вклучува : 1 PCS x Велосипед Шорцеви со удобна подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

ARSUXEO Мажите Велосипедизам Шорцеви Отворено Спортски Велосипед Велосипед Шорцеви Слободното Качување на MTB Велосипед возење Велосипед
  • Неодамнешно

ARSUXEO Мажите Велосипедизам Шорцеви Отворено Спортски Велосипед Велосипед Шорцеви Слободното Качување на MTB Велосипед возење Велосипед

DEN 1107.00 1516.80

Големина информации НАС големинаве молиме имајте во предвид дека големината ќе нареди е ЕУ големинапроизводи карактеристикиARSUXEO најдобри велосипедизам шорцеви,најдобар квалитет ,неверојатен дизајнРефлексивни бренд лого на предната страна да се задржи безбедно во темнинаПатент џеб на ront и двете страни за безбедно чувањеНаправени од 92% полиестер и 8% spandexДетали слики

Отворено Мажите 3D Велосипеди Велосипед возење Велосипед долна облека Поместена Шорцеви Удобно за Мажи Спорт Кратки Панталони Топла Продажба
  • Неодамнешно

Отворено Мажите 3D Велосипеди Велосипед возење Велосипед долна облека Поместена Шорцеви Удобно за Мажи Спорт Кратки Панталони Топла Продажба

DEN 203.00 278.40

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продавница,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Продавница Листа"Ние Обезбеди Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!3 D Поместена Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Шорцеви Панталони Удобно за Mens Опис : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Тип : Велосипедизам долна облека Шорцеви Ткаенини : Wicking Полиестер 84% Полиестер / 16% Lycra Решетката Ткаенина е исклучително дише и кул Карактеристики : 1...

Amur Леопард Жените Велосипедизам Шорцеви Спорт Носат бермуди ciclismo Дише
  • Неодамнешно

Amur Леопард Жените Велосипедизам Шорцеви Спорт Носат бермуди ciclismo Дише

DEN 644.00 836.64

Опис : Боја : ЦрнаГолемина : S / M / L / XL / XXL / 3 XLМатеријал : 84%Полиестер + 16%SpandexПакет се вклучени : 1pcs жените велосипедизам шорцеви Многу Кул,меки и удобни Помогне да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот Високо Дише и се чувствувате wicking.Дури и да сте испотени,на шорцеви никогаш не се придржуваат до вашата кожа Истакна : Има 23% разлика според упатство за мерење...

Мажите Жолта Сина Црвена Зелена Велосипедизам Шорцеви Велосипед шорцеви Велосипедизам облека Тим велосипед кратко sleeve Облека S-XXXL
  • Неодамнешно

Мажите Жолта Сина Црвена Зелена Велосипедизам Шорцеви Велосипед шорцеви Велосипедизам облека Тим велосипед кратко sleeve Облека S-XXXL

DEN 926.00 1089.12

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Cheji година Нови Жените Велосипедизам Шорцеви 3D Гел Поместена mtb Велосипед Велосипед Шорцеви Отворено Јава Хулахопки Велосипед Шорцеви culote ciclismo
  • Неодамнешно

Cheji година Нови Жените Велосипедизам Шорцеви 3D Гел Поместена mtb Велосипед Велосипед Шорцеви Отворено Јава Хулахопки Велосипед Шорцеви culote ciclismo

DEN 907.00 954.24

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Cheji 2016 година Нови Жените Велосипедизам Шорцеви 3 D Гел Поместена mtb Велосипед Велосипед Шорцеви Отворено Јава Хулахопки Велосипед Шорцеви culote ciclismoОпис : Материјал : 80% Полиестер и 20% SpandexCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, на Шорцеви никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...