• Неодамнешно
СЛОБОДЕН Велосипед експлозија-доказ внатрешна цевка 20 / 26 / 650B / 29 / 700*23-25C AV / ФВ Schrader Presta БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

СЛОБОДЕН Велосипед експлозија-доказ внатрешна цевка 20 / 26 / 650B / 29 / 700*23-25C AV / ФВ Schrader Presta БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 216.00
DEN 287.04
-25 %
Достапно

Количина на стоки


Се Обрне Внимание!
Нова Верзија и Класичната Верзија
Случаен испорака
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Ние стоиме зад се што се продава и да ја направат нашата мисија да се обезбеди на нашите клиенти задоволство.
1). Обично,ние ни Сингапур Пост на брод, што е потребно 20-50 дена да пристигнат. Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 20 дена. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец,Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена. Ни остави порака ве молам ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други изрази, туку треба да ги плати соодветните трошоци. 2) ве Молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Телефонски број ќе биде прифатена. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика. 3) различни земји имаат Различни обичаи, нашата цена доза не вклучува даноци, ддв,или други скриени трошоци. Ако кога стоката пристигна вашата дестинација земја за да се оданочува од страна на локалните обичаи, ние не ќе биде одговорен за трошоците на данок. Бидејќи цената на производите не ги вклучуваат даноците и други скриени трошоци, се надеваме дека ќе може да се разбере. Значи, Ако имате посебна царинска даночната политика во локалната земја, ве молиме да ги споделите со нас.

Карактеристики на понудата

Употреба:
Планински Велосипеди,Патот Велосипеди,BMX
Број На Модел На:
Цевка
Тип:
Цевка
is_customized:
Yes
Бренд Име:
СЛОБОДЕН
Големина:
Various
Ширина:
Various

Слични понуди

Гуми britfilms велосипед детали k191 700 23c велосипед на патот велосипед гума
  • Неодамнешно

Гуми britfilms велосипед детали k191 700 23c велосипед на патот велосипед гума

DEN 1079.00 1147.20

Опис На Производот· детали за производотБренд : ДругиМодел : K191Големина : 700 * 23 cТежина : 0.42 KGПритисокот во палета / PSI : 110Карактеристики : Се изедначи со мали честички на декоративна шема дизајн, помал отпор на тркалање, зголемување на јава удобност.Боја road гуми, имаат добра потпора и отпорност на триење, пневматик линии е многу јасна, исто така, потоне дренажа ефект е добро,Топло прашува : Оваа цена е цената на пневматик, ве молиме да се разбере, ви благодаримеayment1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката ...

Планината Патот Велосипед MTB Фиксна опрема Foldding велосипед Гуми лагер Пункција доказ 26 / 27.5 / 29 / 700C MTB пневматик заштита подлога
  • Неодамнешно

Планината Патот Велосипед MTB Фиксна опрема Foldding велосипед Гуми лагер Пункција доказ 26 / 27.5 / 29 / 700C MTB пневматик заштита подлога

DEN 201.60

Име : Велосипед внатрешна цевка антитрн подлога Спецификации : 700 C 26 / 27.5 / 29 инчен 4 видови на спецификации Материјал : висока густина polyamine молекуларна материјал се Применуваат за планински велосипед на патот велосипед мртвите летаат виткање велосипед електричен автомобил и така натаму...

1 пар на Велосипед Прашина Вентил Капа Покрие MTB Патот Велосипед Гуми Пневматик Елоксирани CNC Алуминиум легура Покрие Капа Presta/Schrader вентил
  • Неодамнешно

1 пар на Велосипед Прашина Вентил Капа Покрие MTB Патот Велосипед Гуми Пневматик Елоксирани CNC Алуминиум легура Покрие Капа Presta/Schrader вентил

DEN 86.00 143.52

1 пар на Велосипед Прашина Вентил Капа Покрие MTB Патот Велосипед Гуми Пневматик Елоксирани CNC Алуминиум легура Покрие Капа Presta / Schrader вентилКарактеристики : 1...

FEELCOOL 14*1.75 Велосипед Тврда Гума 14 Инчни Гуми за Електричен Велосипед Висок Квалитет Гумени Црни 14x1.75 Велосипеди Гума
  • Неодамнешно

FEELCOOL 14*1.75 Велосипед Тврда Гума 14 Инчни Гуми за Електричен Велосипед Висок Квалитет Гумени Црни 14x1.75 Велосипеди Гума

DEN 912.00 1013.76

1 Ако постои било каков проблем со плаќањето, ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас преку Messager...

Kenda MTB 26*1.5 Велосипед Гуми Квалитет на Стоки Велосипед Гуми Планина Гуми Велосипед Делови K1112
  • Неодамнешно

Kenda MTB 26*1.5 Велосипед Гуми Квалитет на Стоки Велосипед Гуми Планина Гуми Велосипед Делови K1112

DEN 1084.00 1290.72

Kenda MTB 26*1.5 велосипед гуми квалитет на стоки велосипед гуми планина гуми велосипед делови K1112Опис на производот : Спецификација : 26 X1.5"Тежина : 580g (26")Гуми притисок опсег : 3580 PSITPI : 30 TPIПогоден : планински велосипед пневматициПакет : 1 BUC пневматици

Kenda 24*1.95 инчен Велосипед гуми 24 Планински велосипедски крос-кантри велосипед пневматик целата продажба се користи за возење велосипед возење Велосипед Делови
  • Неодамнешно

Kenda 24*1.95 инчен Велосипед гуми 24 Планински велосипедски крос-кантри велосипед пневматик целата продажба се користи за возење велосипед возење Велосипед Делови

DEN 1125.00 1322.88

Kenda 24*1.95 инчен Велосипед гуми 24" Планински велосипедски кроскантри велосипед пневматик целата продажба се користи за возење велосипед возење Велосипед ДеловиОпис на производот : Спецификација : 24 X1.95"Тежина : 680 gГуми притисок опсег : 4065 PSIПогоден : Планински велосипедски кроскантри велосипедПакет : 1 BUC пневматициПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...