• Неодамнешно
Велосипед Freewheel Синџир Камшик Велосипед Поправка Алатки Велосипедизам Синџир Камшик Freewheel Касета Затегнувачки 45# Јаглероден Челик Велосипед Додатоци

Велосипед Freewheel Синџир Камшик Велосипед Поправка Алатки Велосипедизам Синџир Камшик Freewheel Касета Затегнувачки 45 Јаглероден Челик Велосипед Додатоци

DEN 480.00
DEN 684.96
-30 %
Достапно

Количина на стоки


Опис на производот Овој велосипед freewheel синџир камшик е со висок квалитет и разумни цени. Има долг животен век за издржлив синџир тоа изградени. Лесно и удобно да работат. Одговара на сите freewheels и касети, вклучувајќи ги и 10-брзина Материјал : 45# Јаглероден Челик завршна Површина : хром позлатен Должина : 29 см Функција : погоден за 8, 9 и 10 брзина касети. Кога remove на flywheel, тоа може да се поправи на тркала за да се спречи од оштетување. Пакет : 1 x Велосипед Freewheel Синџир Камшик

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
SAHOO
Тип:
Велосипед Freewheel Синџир Камшик
SKU:
23242
Тежина:
265g
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)

Слични понуди

5pcs MTB Диск накладките Прилагодување Алатка Велосипед Влошки за Монтажа Асистент накладките Роторот Усогласување Алатки Spacer Велосипед Комплет за Поправка
 • Неодамнешно

5pcs MTB Диск накладките Прилагодување Алатка Велосипед Влошки за Монтажа Асистент накладките Роторот Усогласување Алатки Spacer Велосипед Комплет за Поправка

DEN 427.20

5pcs MTB Диск накладките Прилагодување Алатка Велосипед Влошки за Монтажа Асистент накладките Роторот Усогласување Алатки Spacer Велосипед Комплет за ПоправкаИме : планински велосипед диск сопирачки дискови антибришење контрола парчиња диск кочница парчињаМатеријал : целосна огледало на 304 нерѓосувачки челик (добар материјал само да имаат добра алатка!)Тежина : 8g (вклучувајќи ги и подигнете картичка)Е применливо : сите дискови, масло за јадење диск на вредностаОценување : Стариот дел на регулативата, бидејќи постојат многу дефекти, сега е прекината! Ново во форма, материјали, изработка имаат направено сеопфатно надградба и да се промовира брендот, надградба, не ги зголемат цените!Целосна огледало на 304 нерѓосувачки челик, еден печат, заедно со ласер ласерски означување и професионални назад картичка, е новиот промотивни активности, едноставни и брзи за работа, бришење диск проблем е решен! Може да им помогне на возачот да ги реши проблемите и проблематичниот алатки, е навистина добра алатка!Пакетот вклучува : 5pcs диск накладките spacer

SAHOO Велосипед Дното Заградата Ремонт Клуч 20 Заби Б. Б. Отстранување ББ Планината Инсталирате Ракав Велосипед Циклус Поправка Услуга Алатка
 • Неодамнешно

SAHOO Велосипед Дното Заградата Ремонт Клуч 20 Заби Б. Б. Отстранување ББ Планината Инсталирате Ракав Велосипед Циклус Поправка Услуга Алатка

DEN 1660.80

Спецификација : Предмет : Дното Заградата АлаткаТип : 20 забиМатеријал : Легиран ЧеликМебел : Хром позлатенБоја : Главно сребрена, црнаНето тежина : Околу...

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Алатки Велосипедизам Центри Конус Spanner 13/15mm & 14/16mm Јаглероден Челик Велосипед Слушалки Клуч MTB Велосипеди Поправка Алатки
 • Неодамнешно

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Алатки Велосипедизам Центри Конус Spanner 13/15mm & 14/16mm Јаглероден Челик Велосипед Слушалки Клуч MTB Велосипеди Поправка Алатки

DEN 233.00 457.44

Име на производ ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Алатки 13 / 15mm 14 / 16mm Велосипедизам Центар Конус Spanner Јаглероден Челик Велосипед Слушалки Клуч Spanner MTB Велосипед Поправка Алатки Гарантира Центар Конус Spanner Постави Велосипед Велосипед Јаглероден Челик Клуч Spanner Рака Поправка Алатка 13 / 15mm & 14 / 16mm Висок Квалитет Загарантирана Spanner Поставите Елаборат Носатотпорни, Велосипед Велосипед Челик Клуч Spanner Поправка Алатка 13 / 15mm & 14 / 16mm Нови конус spanner поставена во пакување Тенок дизајн се вклопува во тесен заклучување ореви За лесно прилагодување 13 / 15 mm и 14 / 16 mm димензии за да одговара на повеќето оски Насликани за отпорност на корозија Пакет се Вклучени : 1 PCS Центар Конус SpannerShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Велосипедот Freewheel Демонтажа Клуч Синџир Камшик Касета Затегнувачки Смена Алатка Freewheel Поправка Алатки Велосипед Синџир Поправка Алатка
 • Неодамнешно

Велосипедот Freewheel Демонтажа Клуч Синџир Камшик Касета Затегнувачки Смена Алатка Freewheel Поправка Алатки Велосипед Синџир Поправка Алатка

DEN 215.04

Карактеристики : Погоден за 8, 9 и 10 брзина касети.Лесно и удобно да работат.Одговара на сите freewheels и касети, вклучувајќи ги и 10брзинаИма долг животен век за издржлив синџир тоа изградени.Кога remove на flywheel, тоа може да се поправи на тркала за да се спречи од оштетување.Спецификации : Материјал : 45# Јаглероден ЧеликЗавршна површина : хром позлатенДолжина : 29cmВклучени : 1 x Велосипед Freewheel Синџир Камшик

Висок Квалитет На Возење Велосипед Велосипед Велосипед Челик Синџир Прекинувач Splitter Машина Солидна Поправка Алатка
 • Неодамнешно

Висок Квалитет На Возење Велосипед Велосипед Велосипед Челик Синџир Прекинувач Splitter Машина Солидна Поправка Алатка

DEN 176.00 206.40

Карактеристики : лесен и лесно да се користат; мали, но моќни, брзо отстранување и инсталирате chian иглички парична казна нишка и удобно големина овозможи лесно отстранување на дури и најтешките синџир иглички Тоа е лесен за употреба и е изградена минатата Спецификации : Големина : 82*79 mmНето тежина : 129gПакет тежина : 149gБоја : Сребро Пакување Содржина : 1 x Велосипед Синџир Прекинувач Поправка Алатка

Нови Велосипедизам Поправка Алатка Велосипед Запечатени Дното Заградата Вретено Смена 1pcs
 • Неодамнешно

Нови Велосипедизам Поправка Алатка Велосипед Запечатени Дното Заградата Вретено Смена 1pcs

DEN 145.00 170.40

100% сосема нов и висок квалитет.Неопходност мала алатка за поправка на велосипеди.велосипедот алатка за отстранување печат за Дното заградата велосипедПогоден за велосипед запечатени вретено демонтажаМатеријал : ЧеликБоја : СребренаГолемина : Прибл...

2017 Добар Квалитет Прилагодливи Издржлив Велосипед Велосипед Велосипед Задните Derailleur Синџир Остане Guard Опрема Заштитник бесплатен превозот
 • Неодамнешно

2017 Добар Квалитет Прилагодливи Издржлив Велосипед Велосипед Велосипед Задните Derailleur Синџир Остане Guard Опрема Заштитник бесплатен превозот

DEN 87.00 145.92

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Обликот се согласува да се поголемиот број на планински велосипед,да се обезбеди ефикасна заштита за задните derailleur,спречи derailleur беше погоден нарушување или поместување во јава да се осигура безбедноста на јава.Исто така, може да се користи за заштита на задните derailleur кога tripped,е многу сигурен.Лево и десно крилја слот, со помош на рамка може да биде поголема стабилност се инсталира на рамката.Единствен фиксна дупка може да биде лесно да се инсталира.Protector користи алуминиум материјал и лак агол потисне,направи заштитник не е лесно да деформација под силно влијание на сила,ефикасна заштита на задните derailleur.Универзална големина погодни за повеќето MTB велосипеди,патот велосипеди,виткање велосипед.Спецификации : Материјал : АлуминиумБоја : Црна, Сребрена.Големина : прибл...

Целата Axial Клуч Велосипед Поправка Алатки на Дното Заградата се Инсталира Spanner Шупливи со Чудак Маска
 • Неодамнешно

Целата Axial Клуч Велосипед Поправка Алатки на Дното Заградата се Инсталира Spanner Шупливи со Чудак Маска

DEN 344.00 429.60

ОписТип : Мултифункционален АлаткиКарактеристики : Преносни и издржлив, лесен за носење, лесни. Лесно и практично да работат. Убаво зафат се справи. Мултифункција, поправка и монтажа алатка за велосипед. Единствена глава, со чудак покрие алатка. Потреба алатки за велосипедизам, за вашата велосипедизам патувања. Еден отвор, јаглероден челик печат, борбата против третман. Цврстина HRC45.Answer : ___________________________ Note : Процесот на инсталирање на окно да се направи разлика помеѓу десната и левата, усогласување на устата, ја од прва рака зезнав во рака и потоа повторно да ја користите алатката, вратило не се целосно внесете ситуацијата и алатка не се движи, се препорачува да се запре проверка дали е инсталирана точни...

Транспарентен Автомобил Авто Седиште Задниот Поклопец Заштитник Места Анти-чекор Валкани Висат Подлога
 • Неодамнешно

Транспарентен Автомобил Авто Седиште Задниот Поклопец Заштитник Места Анти-чекор Валкани Висат Подлога

DEN 93.00 100.32

Мие, водоотпорен материјал држи кал и нечистотија од задниот дел на вашиот автомобил седиште Заштитете го вашиот текстил или кожа од scuff знаци и валкани стапалки...

Велосипедот едноставен сад група притисне во притиснете алатка оска алатка BB30 bb90 притиснете алатка
 • Неодамнешно

Велосипедот едноставен сад група притисне во притиснете алатка оска алатка BB30 bb90 притиснете алатка

DEN 810.24

Бренд : TENYПотекло : Kunshan JiangsuИме : едноставен сад група притисне во алатка оскаПрименливи предмет : моделот група 33 MM 44 MM 50.6 MM сад 56 MM и BB30 BB80 BB90 сите притисокот во оскатаНа алатки кои се користат : забелешка сад група втиснати во кога ќе мора да алатката се вклопи во рамен сад во собата грб сад собранието може да бидат отстранети како внатрешен имајќи лежишта надвор, бидејќи садот група беше принудена алатка главата цевка кога силата е многу голема за да ја имајќи го оштети многу топката сад група на топката надвор од собранието не е таков сад група ние го користиме како постепен насилство ние исто така мора да не работат во главата цевки обложени со слој на маст, бидејќи Алуминиум Легура молекули се многу активни метал за долго време глава цевка и сад собрание помеѓу лесно молекули ќе биде многу тешко да се отстрани ден поСо цел да се обезбеди сад група принудени во главата цевка токму кога ќе најдобри под посебен притисок сад не две и втиснати во начинот на BB оска со сад во собата притискање метод е иста

BIKEIN 210mm Hollowtech II 2 Клуч Crankset Поправка Алатки Црна Велосипедизам Велосипед ББ Дното Заградата се Инсталира Spanner Велосипед Делови
 • Неодамнешно

BIKEIN 210mm Hollowtech II 2 Клуч Crankset Поправка Алатки Црна Велосипедизам Велосипед ББ Дното Заградата се Инсталира Spanner Велосипед Делови

DEN 282.00 553.44

Добредојдовте Господине ! BIKEIN ПРО зачувување на Нови Отворање, Tks За Вашиот Доаѓаат & Поддршка !Ако Има Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Сите на производот 50% попуст !

Брзо Ослободување Skewer Дел за Тренер Boke Велосипед возење Велосипед Назад Задните Тркала Гума
 • Неодамнешно

Брзо Ослободување Skewer Дел за Тренер Boke Велосипед возење Велосипед Назад Задните Тркала Гума

DEN 150.00 167.04

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Велосипед задните тркала брзо ослободување skewer, лесен за користење на велосипед тренер и така натаму...

Велосипедот синџир за чистење со четка flywheel чистење алатки четка забите плоча за чистење со четка синџир тркала
 • Неодамнешно

Велосипедот синџир за чистење со четка flywheel чистење алатки четка забите плоча за чистење со четка синџир тркала

DEN 114.00 119.52

Цел Големо Количество за повеќе попуст.Име : Велосипед за одржување на синџирот на Flywheel Велосипед за чистење со четка за чистење алаткаГолемина : За 22cmПримена предмет : забот пршлен, синџирот, на flywheel и така натаму на релативно тесен простор велосипед, од сега па натаму се решава мртов агол чисти тежок проблем

Мулти-функција комбинација клуч алатки менгеме преклопен нож професионални најлон кеса
 • Неодамнешно

Мулти-функција комбинација клуч алатки менгеме преклопен нож професионални најлон кеса

DEN 816.00 907.20

Опис На ПроизводотКвалитет на стоки мултицел алатка менгеме мултицел клучСто бренд сто нов производ, мултифункција алатка е висококвалитетни паметен дизајн!Се пренесе лични моден производ линија.Поставете клуч, клуч, нож, spanner, бул мини шрафцигер, мали и преносливо!Силни и издржливи.Особено отворено спорт, правење добар помошник, од суштинско значење материјали!Бренд : САДМесарот : 6 cm (главната сечилото должина)Големина : 12.1 CMТежина : 115 gМатеријал : 420 постар од не ' рѓосувачки челикЦврстина : 5456Пакување : како што е прикажано на сликаПлаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката ...

Преносни Мини Цевка Велосипед Цевка Машина За Велосипедизам Професионални Пластични Цевки Алатка За Сечење Велосипед Поправка Алатка Велосипедизам Додатоци
 • Неодамнешно

Преносни Мини Цевка Велосипед Цевка Машина За Велосипедизам Професионални Пластични Цевки Алатка За Сечење Велосипед Поправка Алатка Велосипедизам Додатоци

DEN 235.20

Преносни Мини Цевка Цевка Машина За Велосипедизам Професионални Пластични Цевки Алатка За Сечење Велосипед Поправка Алатка Велосипед ДодатоциМатеријал : ABS ПластикаГолемина : 80*25*30ммБоја : СинаУпотреба : Пластични Цевки За СечењеТип : Bike Portable Мини Цевка Цевка МашинаПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x Bike Цевка Цевка Машина (доаѓаат со 1 резервни сечилото)

SAHOO Планински Велосипед Поправка Алатка за Полнење MTB Велосипед Алатки За Извит Отстранување На Flywheel/намали Синџир/оска Алатка
 • Неодамнешно

SAHOO Планински Велосипед Поправка Алатка за Полнење MTB Велосипед Алатки За Извит Отстранување На Flywheel/намали Синџир/оска Алатка

DEN 624.00 890.88

Опис на производот Сосема Нов и висок квалитет на Материјалот : 45 # јаглероден челик, црна површински третман...

Планински Велосипед Продолжен Педалата Надолу Клуч Патот Велосипедизам Педалата Клуч Spanner Поправка Алатка 15mm R0035
 • Неодамнешно

Планински Велосипед Продолжен Педалата Надолу Клуч Патот Велосипедизам Педалата Клуч Spanner Поправка Алатка 15mm R0035

DEN 894.00 1334.40

Планински Велосипед Продолжен Педалата Надолу Клуч Патот Велосипедизам Педалата Клуч Spanner Поправка Алатка 15mm R0035Опис : Модел : YC163 LБоја : сивоцрнМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДолжина : 350mmТежина : 380gЦел : Професионални Велосипед Педалата 15mm клуч, инсталација и отстранување на велосипед на возилото.Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 710 дена преку Aliexpress.Ние прифаќаме alipay тука.Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.1...

3 x Метал Велосипед Циклус Велосипед Пневматик Гуми Држела Планински Пат Пневматик Бар Поправка
 • Неодамнешно

3 x Метал Велосипед Циклус Велосипед Пневматик Гуми Држела Планински Пат Пневматик Бар Поправка

DEN 84.00

Материјал : Метал Боја : Сребро Tolal должина : Околу 116mm / 4.5" Прачка дебелина : 6mm Количина : 3 pcs Material : МеталБоја : СребренаTolal должина : Околу...

РИЗИК Велосипед Масло Цевка Цевка Машина за ПВЦ СТП Пластична Цевка Цевка Машина Намали За Велосипедизам Велосипед Хидраулични Диск Кочница Масло Цевка Цевка
 • Неодамнешно

РИЗИК Велосипед Масло Цевка Цевка Машина за ПВЦ СТП Пластична Цевка Цевка Машина Намали За Велосипедизам Велосипед Хидраулични Диск Кочница Масло Цевка Цевка

DEN 144.00 235.20

100% бренд и висок квалитетМатеријал : ABS ПластикаГолемина : 80*25*30ммБоја : СинаУпотреба : Пластични Цевки За СечењеТип : Велосипед Преносни Мини Цевка Цевка МашинаПакет се вклучени : 1 x Велосипед Цевка Цевка Машина (доаѓа со 1 резервни сечилото)