• Неодамнешно
EYCI Велосипедизам Планински Велосипед Велосипед Трки Жолта Шлем Унисекс за Безбедност на Јаглерод Нови Велосипедизам Евтини Удобно возење Велосипед Шлем

EYCI Велосипедизам Планински Велосипед Велосипед Трки Жолта Шлем Унисекс за Безбедност на Јаглерод Нови Велосипедизам Евтини Удобно возење Велосипед Шлем

DEN 486.00
DEN 539.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Велосипедизам Планински Велосипед Велосипед Трки Жолта Шлем Унисекс За Безбедност На Јаглерод Нови Велосипедизам Евтини Удобно Возење Велосипед Шлем
Опис :
* Постојат многу стилови и дизајн на оваа трки шлем
* Вие треба да се избере добра breezier велосипед шлем за вас
* Кога ќе трки надвор, искачување на планина, овој велосипед шлем е вашиот прв избор
* Погледнете исклучителна изработка, овој евтин шлем добиете добри издржливост
* Оваа трки шлем е удобно во било кој временски
* Овој Шлем со гребенот која гледа посебни
* Издише : 21
* Боја : Жолта
* Големина На : Слободен Големина M/L
* За глава обемот 43 - 60 см и 17cm и подолу под главата-ширина
* 21 дупки, нормално возрасно тело може да ги преземе, главата е премногу голема или премногу мала прилагодливи
Пакетот Вклучува :
1 x Велосипед Возрасни Mens Велосипед Шлем

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
EYCI
Тежина (g):
220
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
30298
Големина:
M/L
Тип:
Инсекти Нето Шлем Опремени
Отворите За Вентилација:
> 20
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
сертификација:
Други

Слични понуди

месечината шлем Патот велосипед планински велосипед возење велосипед шлем велосипед шлем унисекс Велосипедизам шлем делови Јава опрема
  • Неодамнешно

месечината шлем Патот велосипед планински велосипед возење велосипед шлем велосипед шлем унисекс Велосипедизам шлем делови Јава опрема

DEN 3154.00 3355.20

Бренд : месечината Име : Магнет шофершајбната шлем Модел : KS09 Материјал : EPS + КОМПЈУТЕР, еден шлем Боја : Црна / Зелена, Бела / Сина, Црна / Црвена Користи : патот велосипед, планински велосипед шлем Големина : L код, 5861 CMПлаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката ...

TOKER Бренд Планински Велосипед Шлем Capacete Cascos Став Мотоцикл Шлем Safrty Тркачки Спорт Отворено Шлем 3 Големини
  • Неодамнешно

TOKER Бренд Планински Велосипед Шлем Capacete Cascos Став Мотоцикл Шлем Safrty Тркачки Спорт Отворено Шлем 3 Големини

DEN 1114.00 2102.40

Име на производ Бренд Планински Велосипед Шлем Capacete Cascos Став Мотоцикл Шлем Safrty Тркачки Спорт Отворено Шлем Материјал : ABS+EPS Големина : S...

BATFOX 2017 Најновите Топли Анти-судир на Патот Велосипедизам MTB Велосипед Шлем Ultralight Integrally-украсениот Велосипед Шлем Каско Ciclismo
  • Неодамнешно

BATFOX 2017 Најновите Топли Анти-судир на Патот Велосипедизам MTB Велосипед Шлем Ultralight Integrally-украсениот Велосипед Шлем Каско Ciclismo

DEN 821.00 1080.00

ДеталиBATFOX 2017 Мат Антисудир на Патот Велосипедизам MTB Велосипед Шлем Ultralight Integrallyукрасениот Велосипед Шлем Каско CiclismoПол : Унисекс Ultralight ШлемМатеријал : PC+EPSSeight : 260gГолемина : за L 5660cmФункција : Отворено За Заштита НаFeature1 : Дише Удобно Шок АпсорпцијаFeature2 : 6 СтиловиFeature3 : 24diversion дупки,да се Зголеми невидлива силаFeature4 : Предупредување taillightsFeature5 : инсектиотпорни IiningFeature6 : Едноставен мат површина фузија светлина карбонски влакна textre декорацијаПочитувани купувачи, Како да го направите : ви Благодарам многу за вашиот покровителство...

Kuyou Ultralight на Децата за Безбедност на Велосипед Велосипед Шлем Деца Велосипед Шлем Велосипедизам Шлем Дете Ciclismo Велосипед Опрема Шлемови
  • Неодамнешно

Kuyou Ultralight на Децата за Безбедност на Велосипед Велосипед Шлем Деца Велосипед Шлем Велосипедизам Шлем Дете Ciclismo Велосипед Опрема Шлемови

DEN 911.52

Силна Деца Дете Велосипедизам Велосипед Велосипед Скејт Безбеден Спорт Заштита ШлемСтавка ОписКЕНТАКИE005 Симпатична Силна Деца Дете Велосипедизам Велосипед Велосипед Скејт Безбеден Спорт Заштита Шлем Унисекс 100% сосема нов и висок квалитет Конкретно 11 отвори дизајн, уникатна и прекрасна Тунел, канал дизајн, ефикасно намалување на ветер отпор Многу насочена отвори донесе кул воздухот во преку предната страна, овозможувајќи да се помине преку вашата глава, а потоа и бранови топол воздух надвор од задните порти Добро вентилирани и удобно, а лавиринтот на оптимизиран внатрешните канали овозможи на велосипед шлем да дишат како ниеден друг Тоа е направен од високо квалитетни материјали; вие може дури да заборавајте дека сте облечени во нешто на сите Останете безбедни при лизгање со Скејт безбедно шлем Лесни велосипедизам шлем кој е идеален за повик или техничка употребаСпецификација : Модел : КЕНТАКИE005Отвори : 10Тежина : околу 210gМатеријал : PC школка + EPSГолемина : S : 5257cmПакетот Вклучува : 1 x Дете уметничко Лизгање Заштита Шлем

BASECAMP НОВИ Велосипедизам Шлем MTB Велосипед Capaceta Bicicleta Патот Велосипед Шлем integrall Каско bici велосипедизам Шлемови cascos ciclismo
  • Неодамнешно

BASECAMP НОВИ Велосипедизам Шлем MTB Велосипед Capaceta Bicicleta Патот Велосипед Шлем integrall Каско bici велосипедизам Шлемови cascos ciclismo

DEN 748.00 1226.40

Адвокатско Велосипед возење велосипед Шлем Покрие MTB Capaceta Bicicleta Патот Велосипед Шлем integrall Каско bici велосипедизам Шлемови cascos ciclismo Големина : (56 ~ 62 cm)Тежина : 290 gМатеријал : EPS пена, PC школкаДодатоци : гасена прилагодувач, condole појас, пенаПроцес : цела формаМагнетни вшмукување велосипед безбедност шлемовиБренд:База Камп тежина290g Боја : зелена / блу / red / розова / жолта / портокал Големина : M / L(5662cm) Материјал : EPS (шлем меур) / PC (шлем школка)Карактеристики : 1...

GUB СВ Integrally-украсениот Велосипед Шлем Светлина Патот Велосипед возење Велосипед Шлем MTB Capacete Големина 57-61cm 9 Бои 30 Отвори
  • Неодамнешно

GUB СВ Integrally-украсениот Велосипед Шлем Светлина Патот Велосипед возење Велосипед Шлем MTB Capacete Големина 57-61cm 9 Бои 30 Отвори

DEN 1364.64

Модел : SS (Super Шатл)Боја : бела , црна , сина , црвена , неонски зелена , Портокалова , злато , сребро , розоваТежина : 275g Пол : Унисекс Апликација : патот , планински велосипед шлем Материјал : Капа школки ( увоз PC ) капи ( увезени EPS ) обемот на Главата : 57~61cm Користење на / 9 лизгачот тип на школка , во калап со стакло шлем , инсекти НЕТО работи парична казна ...

CAIRBULL ALLTRACK Велосипед Шлем во калап MTB Велосипед Спортски Безбедност Шлем OFF-ROAD Супер Планински Велосипед Шлем BMX Casque Vtt M L
  • Неодамнешно

CAIRBULL ALLTRACK Велосипед Шлем во калап MTB Велосипед Спортски Безбедност Шлем OFF-ROAD Супер Планински Велосипед Шлем BMX Casque Vtt M L

DEN 1188.00 1916.16

CAIRBULL СИТЕПЕСНА Велосипед Шлем во калап MTB Велосипед Спортски Безбедност Шлем OFFROAD Супер Планински Велосипед Шлем BMX Casque Vtt M L Спецификација : Бренд : CAIRBULL Модел : CAIRBULL07 Големина : M(5658 CM) L(5862 CM) Тежина : 290g(М),310g(L) Ширина : 17 CM(М),И 17,5 СМ(L) Боја : црна титаниум бела сина, портокалова зелена Материјал : PC+EPS+Внатрешната подлога+прилагодливи гребенот Воздух дупки : 18 Материјал : Увезени PC+EPS Изградба : Надворешен ВО КАЛАП (Integrallyукрасениот) анти влијание КОМПЈУТЕР, внатрешни EPS (Integrallyукрасениот) апсорпција на влијанието на технологијата Предности : голема гребенот е напред и надолу прилагодливи ИЗНЕНАДУВАЊЕ (^_^) : Овој Шлем е наредени со 6mm дебели инсекти доказ нето влошки, и содржи сет на замена 8мм дебели инсекти доказ нето влошки...

Деца Шлемови Дете Велосипедизам Шлем или Возрасни велосипед шлем/Лизгање/Хип-хоп/Ролери/Скејтборд/Скутер велосипед шлем деца
  • Неодамнешно

Деца Шлемови Дете Велосипедизам Шлем или Возрасни велосипед шлем/Лизгање/Хип-хоп/Ролери/Скејтборд/Скутер велосипед шлем деца

DEN 1431.00 1988.16

Деца Шлемови Дете Велосипедизам Шлем или деца велосипед шлем / Лизгање / Хипхоп / Ролери / Скејтборд / Скутер велосипед шлем деца1 ...

МЕСЕЧИНАТА Велосипедизам Шлем Мажи или Жени Ultralight Integrally-украсениот Велосипед Шлем за развој на Планински и Патот Велосипед Шлем 55-61CM
  • Неодамнешно

МЕСЕЧИНАТА Велосипедизам Шлем Мажи или Жени Ultralight Integrally-украсениот Велосипед Шлем за развој на Планински и Патот Велосипед Шлем 55-61CM

DEN 1242.00 2388.96

МЕСЕЧИНАТА Велосипедизам Шлем Мажи или Жени Ultralight Integrallyукрасениот Велосипед Шлем за развој на Планински и Патот Велосипед Шлем 5561 CM1...