• Неодамнешно
0280140545 Неактивен воздушна Контрола Вентил Одговара Saab 9-3 BMW Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E61 E65 E66 E83 E85 X3 Z3 Z4 320 323 325 328 330

0280140545 Неактивен воздушна Контрола Вентил Одговара Saab 9-3 BMW Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E61 E65 E66 E83 E85 X3 Z3 Z4 320 323 325 328 330

DEN 1568.00
DEN 2118.72
-26 %
Достапно

Количина на стоки


Опис
● Име на производ : Електромагнетниот вентил
● Дел Бр. : 0280140545
● Осветленост Дел Број :
7420857547 09134743 90490169
29938 1903-300852 214-1979 0 280 140
Компатибилност
BMW Е34 525i M50 2.5 L
BMW E36 323ic M52 2.5 L
BMW E36 323is M52 2.5 L
BMW E36 325i M50 2.5 L
BMW E36 325ic M50 2.5 L
BMW E36 325is M50 2.5 L
BMW E36 328i M52 За 2,8 L
BMW E36 328ic M52 За 2,8 L
BMW E36 328is M52 За 2,8 L
BMW E36 М3 s50 на унодц 3.0 L
BMW E36 М3 S52 3.2 L
BMW E39 525i M54 2.5 L
BMW E39 528i M52 За 2,8 L
BMW E39 530i M54 3.0 L
BMW E46 Сите M52 2.5 L
BMW E46 Сите M52 За 2,8 L
BMW E46 Сите M54 2.5 L
BMW E46 Сите M54 3.0 L
BMW E53 Сите M54 3.0 L
BMW E60 525i M54 2.5 L
BMW E60 530i M54 3.0 L
BMW E83 Сите M54 2.5 L
BMW E83 Сите M54 3.0 L
BMW Z3 Сите M52 2.5 L
BMW Z3 Сите M52 За 2,8 L
BMW Z3 Сите M54 2.5 L
BMW Z3 Сите M54 3.0 L
BMW Z3 Сите S52 3.2 L
BMW Z4 Сите M54 2.5 L
BMW Z4 Сите M54 3.0 L
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачот Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.

Карактеристики на понудата

Бродови Од:
Кина
Материјал:
метал и други
Број На Модел На:
14955-8J10A
Бренд Име:
СОРГО
Производителот Дел Број:
0280140545
Автомобил Производител:
BMW
боја:
како Слика
Специјални Функции:
силна моќ
Осветленост Дел Број:
29938 1903-300852 214-1979 0 280 140
Осветленост Дел Number1:
7420857547 09134743 90490169

Слични понуди

Возачот Лево Вентил Покрие&Заптивка 13264-AM610 За Infiniti G35 Nissan 350Z
 • Неодамнешно

Возачот Лево Вентил Покрие&Заптивка 13264-AM610 За Infiniti G35 Nissan 350Z

DEN 1920.00

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

Нови Гориво Shutoff Електромагнетниот за Komatsu PC150LC-6/W WA250PT-3MC PW170ES-6
 • Неодамнешно

Нови Гориво Shutoff Електромагнетниот за Komatsu PC150LC-6/W WA250PT-3MC PW170ES-6

DEN 3600.00

Нови Гориво Shutoff Електромагнетниот за PC150 LC6 / W WA250 PT3 MC PW170 ES6Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianОпис : Тип : Shutoff ЕлектромагнетниотДел No : 6732829110Напон : 24 VМонтирани Тип : Право МонтираниПримена : (Само за вашиот референца) Секое барање,ве молиме контактирајте со нас пред исплата.Многу Tks.PC150 LC6 / W WA250 PT3 MC PW170 ES6ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Стоп Електромагнетниот 04513018 04513019 Одговара за Deutz Мотор 24V
 • Неодамнешно

Стоп Електромагнетниот 04513018 04513019 Одговара за Deutz Мотор 24V

DEN 6480.00

Стоп Електромагнетниот 04513018 04513019 Одговара за Моторот 24 VWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дел Броеви : 04513018 04513019 24 VoltПримена : МоторотПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

EGR Вентил За Ауди ФОЛКСВАГЕН Touran Шкода 1.9 TDI 2.0 TDI 03G 131 512 АП 03G131512AP
 • Неодамнешно

EGR Вентил За Ауди ФОЛКСВАГЕН Touran Шкода 1.9 TDI 2.0 TDI 03G 131 512 АП 03G131512AP

DEN 5760.00

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

YAOPEI Бренд Вистински Влезот Премерување Вентил IMV 9109-903 9307Z523B За Kia SSANGYONG 66507A0401 6650750001
 • Неодамнешно

YAOPEI Бренд Вистински Влезот Премерување Вентил IMV 9109-903 9307Z523B За Kia SSANGYONG 66507A0401 6650750001

DEN 2391.00 2846.40

Бренд Нови Вистински Влезот Премерување Вентил IMV 9109903 9307 Z523 B За Kia SSANGYONG 66507 A0401 6650750001ОЕМ Број : 9307 Z523 BОсветленост Дел Број : 1329098, 4 S4 Q9 G586АА, 4 S4 Q9 G586 AA, 81.048, 9134, 9307 Z523 B 02, 9307 Z509 B, 9307 Z523 B, 9307 Z501 B, 9307 Z501 C9042 Z013 A , 9042 A013 A , 9042 Z014 A , 9042 A014 A , 9042 Z021 A , 9042 A021 A , 9042 Z022 A , 9042 A022 A9042 Z023 A , 9042 A023 A, 9042 Z040 A ,9042 A040 A , 9042 Z041 A ,9042 A041 A , 9042 Z042 A ,9042 A042 A ,9042 Z070 A9042 A070 A , 9042 Z070 Z , 9042 A070 C , 9044 Z016 A , 9044 A016 A , 9044 Z016 B , 9044 A016 B9044 Z020 A , 9044 A020 A , 9044 Z022 A , 9044 A022 A ,9044 Z030 A , 9044 A030 A ,9044 Z032 A , 9044 A032 A9044 Z033 A , 9044 A033 A , 9044 Z035 A , 9044 A035 A , 9044 Z051 A , 9044 A051 A , 9044 Z071 A , 9044 A071 A9044 Z072 A , 9044 A072 A , 9044 Z080 A , 9044 A080 A , 9044 Z090 A , 9044 A090 A , 9044 Z100 A ,9044 A100 A9044 Z130 A ,9044 A130 A ,9044 Z130 B ,9044 A130 BFitment : За CITROEN C3 1.4 HDI 20022014За DACIA ЛОГАН 1.5 DCI 20042012За ФОРД ФОКУС MK1 1.8 TDCI 19982005За FORD MONDEO MK3 2.0 & 2.2 TDCI 20002007За FORD TRANSIT MK6 2.0 & 2.4 TDCI од 2000 до 2006 годинаЗа FORD TRANSIT CONNECT 1.8 TDCI 20022005За HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 200012006За JAGUAR XTYPE 2.0 & 2.2 D 20032009За KIA BONGO 2.9 CRDI 2001НАЗа KIA SEDONA MK2 2.9 CRDI 19992014 / KIA КАРНЕВАЛ 2.9 CRDI 2001НАЗа NISSAN ALMERA MK2 1.5 DCI 20032014За NISSAN MICRA MK3 1.5 DCI 20022010За NISSAN NOTE E11 1.5 DCI 20062014За "РЕНО" CLIO MK2 1.5 DCI 19982014За "РЕНО" CLIO MK3 1.5 DCI 20052014За РЕНО KANGOO 1.5 DCI 19972010За "РЕНО" МОДУС / GRAND MODDCI 20042014За РЕНО СЦЕНСКО MK2 1.5 DCI 20032014За РЕНО СЦЕНСКО MK3 1.5 DCI 20052014За РЕНО THALIA 1.5 DCI 19982014За SSANGYONG REXTON 2.7 XDI 20022014За SUZUKI JIMNY FJ 1.5 DDi S 19982014За SUZUKI LIANA ER 1.4 DDi S 20012007За TATA SAFARI 2.2 TDCI 19992014 Детал на сликата

Високи Перформанси 23796-EA200 Variable Valve Timing Електромагнетниот VVT За Nissan Infiniti 3.5 4.0 L L V6
 • Неодамнешно

Високи Перформанси 23796-EA200 Variable Valve Timing Електромагнетниот VVT За Nissan Infiniti 3.5 4.0 L L V6

DEN 1373.00 1445.76

Високи Перформанси 23796EA200 Variable Valve Timing Електромагнетниот VVT За Nissan Infiniti 3.5 4.0 L L V6Спецификација На ПроизводотOE Бр 23796EA200 Големина Стандардниот Модел Бр 23796EA200 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Guang Zhou Тип Camshaft Времето Масло Контрола Вентил Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Вентили и Делови MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Континуирано Должност Електромагнетниот 2001-24E2U1B2S1A 24 Volt 2001 Двојна Калеми Електромагнетниот
 • Неодамнешно

Континуирано Должност Електромагнетниот 2001-24E2U1B2S1A 24 Volt 2001 Двојна Калеми Електромагнетниот

DEN 3600.00

Континуирано Должност Електромагнетниот 200124 E2 U1 B2 S1 A 24 Volt 2001 Двојна Калеми ЕлектромагнетниотWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Континуирано Должност Електромагнетниот 200124 E2 U1 B2 S1 A 24 V2001 серија Двојна Калеми ЕлектромагнетниотDual Калеми ЕлектромагнетниотЕлектромагнетниот Електрични 200124 E2 U1 B2 S1 AБаза На Планината1228 ЛОК.ТемаСветло Серија пролетТехнички Карактеристики : Телото Lendth : 6.670 инчи номиналнаЛинеарни Forch Доставени : 18.00 фунтиМагнетните Серпентина Количина : 2Номинална Тема Големина : 0.25 инчи моќ полетувањето објект студЦентар До Центар Растојанието Помеѓу Монтажа Објекти Parallerl Да Ширина : 2.500 инчи номиналнаМонтажа База Ширина : 3.000 инчи номиналнаUnthteaded Монтажа Дупка со Дијаметар : 0.280 инчи nomialМоќ Полетувањето Тип на Врска : Надворешни темиInclosure Тип : Целосно inclosedТема Qutatity По Инч : 28 моќ полетувањето објект студМоменталната Оценка : 0.3 amperes минимум и 20.0 amperes максимумМонтажа Установа за Видот и Количеството"4 unthreaded дупкаCeter До Центарот Растојанието Помеѓу Монтажа Објекти Паралелно Должина : 1.500 инчи номиналнаТелото Diammeter : 2.000 номинална инчиЗацврсна Удар Maximun Lenght : 1.000 инчиТерминал вид и количина : 3 заврткаActuator Удар Тип : ПовлечетеНапон Оценка Во Volts : 24.0 dc номиналнаДолжност Тип : КонтинуираноПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

2 парчиња Crankcase Пропустливи Вентил За BMW 540i 545i 550i 645Ci 650i 735iLi 740i 740Li 745i 745Li 750i 750Li 4.4 јас 4.8 е 4.8 јас 11127547058
 • Неодамнешно

2 парчиња Crankcase Пропустливи Вентил За BMW 540i 545i 550i 645Ci 650i 735iLi 740i 740Li 745i 745Li 750i 750Li 4.4 јас 4.8 е 4.8 јас 11127547058

DEN 576.00

EinschränkungenWichtige Детали zum Teil Marke Modell Plattform Typ Baujahr Моторни BMW 5er E60 540i 2005 / 072010 / 03 4000 кзм, 225 KW, 306 КС BMW 5er E60 545i 2003 / 092010 / 03 4398 кзм, 245 KW, 333 PS Passt nur für : Motor Code : N 62 N BMW 5er E60 550i 2005 / 072010 / 03 4799 кзм, 270 KW, 367 КС BMW 5er Туринг E61 545i 2004 / 062010 / 12 4398 кзм, 245 KW, 333 PS Passt nur für : Motor Code : N 62 N BMW 5er Туринг E61 550i 2005 / 072010 / 12 4799 кзм 270 KW, 367 КС BMW 6er E63 645 Ci 2004 / 012005 / 08 4398 кзм, 245 KW, 333 PS BMW 6er E63 650i 2005 / 072010 / 07 4799 кзм, 270 KW, 367 КС BMW 6er Cabriolet E64 645 Ci 2004 / 042005 / 08 4398 кзм, 245 KW, 333 PS BMW 6er Cabriolet E64 650i 2005 / 072010 / 07 4799 кзм, 270 KW, 367 КС BMW 7er E65, E66 735 i Li 2001 / 112015 / 12 3600 кзм, 200 KW, 272 КС BMW 7er E65, E66, E67 740 јас,Li 2005 / 072008 / 07 4000 кзм, 225 KW, 306 КС BMW 7er E65, E66, E67 745 јас, Li 2001 / 112008 / 07 4398 кзм, 245 KW, 333 PS BMW 7er E65, E66, E67 750 јас, Li 2005 / 072008 / 07 4799 кзм, 270 KW, 367 КС БМВ Х5 E53 4.4 јас 2003 / 122006 / 09 4398 кзм, 235 KW, 320 КС БМВ Х5 E53 4.8 е 2004 / 042006 / 09 4799 кзм, 265 KW, 360 КС БМВ Х5 E70 4.8 јас 2007 / 022008 / 09 4799 кзм 261 KW, 355 КСПакетот вклучува : 2 компјутериOENUMMERN / VERGLEICHSNR* : 11 12 7 547 058BMW*11 12 7 537 733BMW*Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

ESPEEDER 1/8 4mm Алуминиум Масло Бензин Дизел Вода Еден Начин да се Провери Вентил на Гориво Не се Врати Проверете Вентил Еден Начин
 • Неодамнешно

ESPEEDER 1/8 4mm Алуминиум Масло Бензин Дизел Вода Еден Начин да се Провери Вентил на Гориво Не се Врати Проверете Вентил Еден Начин

DEN 181.00 201.12

1 / 8" 4mm Алуминиум Масло Бензин Дизел Вода Еден Начин да се Провери Вентил на Гориво Не се Врати Проверете Вентил Еден НачинОпис на производот : Боја : Сребрена,Црна Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум со Дијаметар : 4mm / 1 / 8" Функција: Одговара за Carburettor и низок притисок гориво системи Спречува гориво од враќање назад во резервоарот и го чува во линија Пакет се вклучени : 1 Pcs Гориво Не се Врати Проверете Вентил

YAOPEI Зголеми Вентил Вакуум Solenoud Вентил За СУБАРУ ШУМИТЕ 2.0 XT 2.5 јас 136200-7130 1362007130 16131AA060 CP774 PV827 2M1461
 • Неодамнешно

YAOPEI Зголеми Вентил Вакуум Solenoud Вентил За СУБАРУ ШУМИТЕ 2.0 XT 2.5 јас 136200-7130 1362007130 16131AA060 CP774 PV827 2M1461

DEN 3489.00 3920.16

НОВ Поттик Вентил Вакуум Solenoud Вентил За СУБАРУ ШУМИТЕ 2.0 XT 2.5 јас 1362007130 1362007130 16131 AA060 CP774 PV827 2 M1461Fitment : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : 16131 AA060Детали на сликата

нови carburetor 1957-1961 одговара Chevy за GMC го замени Rochester 1-барел Carburetor 235 Eng
 • Неодамнешно

нови carburetor 1957-1961 одговара Chevy за GMC го замени Rochester 1-барел Carburetor 235 Eng

DEN 10079.52

Нови хидрати заменете Rochester 1барел 19571961 Chevy & GMC Carburetor "235 Eng" Транс : Сите Моторот : 6 Цилиндричен Мотор "235" Опис : Целосно ново 1барел Rochester carburetor "235 Мотор" Автоматско Задави...

Гориво Shutoff Електромагнетниот Вентил за Kubota B2710HSD B2910HSD KX71-3U25S
 • Неодамнешно

Гориво Shutoff Електромагнетниот Вентил за Kubota B2710HSD B2910HSD KX71-3U25S

DEN 3360.00

Гориво Shutoff Електромагнетниот Вентил за B2710 HSD B2910 HSD KX713 U25 SWhatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianОписБренд : Нови cid)Тип : Shutoff електромагнетниотНапон : 12 VДел# : 1720860016 1720860010Применаза B2710 HSD B2910 HSD KX713 U25 SПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

KE-25 Кислород Сензор оригиналниот
 • Неодамнешно

KE-25 Кислород Сензор оригиналниот

DEN 6480.00

KE25 Кислород Сензор оригиналниотKE25 Кислород Сензор оригиналниотПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayдокументот ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Гориво ShutOff Електромагнетниот Вентил За John Deere Трактори 4555/4755/4955 Мотор 6076
 • Неодамнешно

Гориво ShutOff Електромагнетниот Вентил За John Deere Трактори 4555/4755/4955 Мотор 6076

DEN 6240.00

Гориво Shut Off Електромагнетниот Вентил За John Deere Трактори 4555 / 4755 / 4955 Мотор 6076Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис12 V Гориво Shut Off Електромагнетниот Вентил RE55415Одговара За 540 G / 640 G / 740 G Skidders & 644 G LoaderОдговара За 548 G / 648 G / 748 G / 748 GII / 748 GIII / 560 D се Справат SkiddersПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...