• Неодамнешно
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+16 За Акура TSX CL9,(2004-2008)Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+16 За Акура TSX CL9,(2004-2008)Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00
DEN 758.40
-21 %
Достапно

Количина на стоки


Почитувани Купувачот,
Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу.
За Акура TSX CL9 Година Модел : Од 2004-2008 Големина : 26"+16" за возачот и совозачот

Карактеристики на понудата

Објектот Должина:
26 and 16 inch
Акура TSX-Година:
2006,2004,2008,2007,2005
За Возило Брендови/Модел:
Акура
Акура Модел:
TSX
Година:
2017Year
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип:
Природна Гума
Име На Модел:
КА-OGQ-05
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
Големина:
26''+16''
Година:
2004-2008

Слични понуди

10 Инчен Заден Ветробран Wiper Ножот За Suzuki SX4 Брза Поздравниот /Infiniti QX56 QX80
 • Неодамнешно

10 Инчен Заден Ветробран Wiper Ножот За Suzuki SX4 Брза Поздравниот /Infiniti QX56 QX80

DEN 143.00 150.72

10" Заден Ветробран Wiper Ножот За Suzuki SX4 Брза Поздравниот / Infiniti QX56 QX80Спецификација : Модел : 470756Боја : ЦрнаКоличина : 1x Wiper СечилотоДолжина : беа 25,5 cm / 10"Поставување на Возило : ЗаднитеФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет. Квалитетот wiper ножеви загарантирана да се вклопи вашето возило. Намалување на шумови за нечујно бришејќи. Подобрени перформанси за кристално јасна ветробранското стакло. Комплет е идеална замена за стариот еден.Fitment : (Само за референца)20112013 За Infiniti QX5620142015 За Infiniti QX80 20112016 За Мицубиши ASX / Outlander Sport / RVR план за 20112015 За Nissan Leaf 2007 За Suzuki SX4 2004 За Suzuki Swift 2008 Година За Suzuki Поздравниот 2008 Година За Suzuki Alto Mk7 2012 За Peugeot 4008 2015 Година За Хонда Vezel / HRVAnswer : ___________________________ Note : 1...

S610 22+20 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Infiniti FX35/45 (2003-2008), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER
 • Неодамнешно

S610 22+20 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Infiniti FX35/45 (2003-2008), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

DEN 872.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

12C ЗА Saab 9-3 Имот (2005-2012),ГОЛЕМИНА: 12 (305MM), ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER СЕЧИЛОТО
 • Неодамнешно

12C ЗА Saab 9-3 Имот (2005-2012),ГОЛЕМИНА: 12 (305MM), ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER СЕЧИЛОТО

DEN 479.52

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Saab 93 ИмотГодина : 20052012Големина : 12"(305 MM)Можеби, исто така, треба пред wiper сечилотоЗА SAAB 93 (Cabrio) ЗА SAAB 93 ЗА SAAB 93 Имот&Hatchback&салон(20032007 година) (2007наваму) (20022008)Производ ДеталиПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Акура MDX (2008-), size21+26автомобил wiper ножеви авто додатоци
 • Неодамнешно

Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Акура MDX (2008-), size21+26автомобил wiper ножеви авто додатоци

DEN 615.00 768.48

Меѓународни wiper големина на : За Акура MDX (20082016) 26"+21" Возачот Големина : 26 инчи Патникот Големина : 21 инченДетали За Производот : Стр roduct Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

16 Задните Wiper Ножот За Citroen Xsara Picasso 2000-2010 Шофершајбната Ветробранското Стакло Заден Прозорец
 • Неодамнешно

16 Задните Wiper Ножот За Citroen Xsara Picasso 2000-2010 Шофершајбната Ветробранското Стакло Заден Прозорец

DEN 285.00 335.52

Меѓународни wiper големина : За Citroen Xsara Picasso 20002010Задните wiper сечилото : 16 инченДетали За Производот : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Legua Wiper ножеви за PEUGEOT 807 (2002-2010), 26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток
 • Неодамнешно

Legua Wiper ножеви за PEUGEOT 807 (2002-2010), 26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

DEN 709.00 1267.20

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За PEUGEOT 807 (20022010)Големина : 2 6 "+26"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% На ctual снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

Задните Wiper Рака со Ножот за Citroen C2 Hatchback (2003-2009) 1pc 12 290mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви
 • Неодамнешно

Задните Wiper Рака со Ножот за Citroen C2 Hatchback (2003-2009) 1pc 12 290mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

DEN 378.00 479.04

Одговара за : Citroen C2 HatchbackГодина : 2003 > 2009Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 29 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Lada Калина(2004-), 16+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума
 • Неодамнешно

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Lada Калина(2004-), 16+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума

DEN 614.00 1097.28

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Lada Калина(2004)Големина : 16"+24"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% На ctual снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил : Фабриката фото : Производ на сертификатот : Оригиналното пакување : Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Toocene автомобил wiper ножот за АКУРА TSX(2009-2013), size24+22 ветробранското стакло wiper ножеви мека гумена лента авто додатоци
 • Неодамнешно

Toocene автомобил wiper ножот за АКУРА TSX(2009-2013), size24+22 ветробранското стакло wiper ножеви мека гумена лента авто додатоци

DEN 615.00 768.48

Меѓународни wiper големина на : За Акура TSX 20092013 24"+22" Возачот Големина : 24 инчен Патникот Големина : 22inchДетали За Производот : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Автомобил Авто Терминал Рака Почиста Смена Ролери Extractor 6-28mm Поправка Алатка за ветробранското стакло Стакло Пад на превозот
 • Неодамнешно

Автомобил Авто Терминал Рака Почиста Смена Ролери Extractor 6-28mm Поправка Алатка за ветробранското стакло Стакло Пад на превозот

DEN 473.00 647.52

Карактеристики : 1 Совршена алатка за да се отстрани заробени во th e чистење рака дека раце 2 Стегне serrated конус на сила под вилиците на кабел менгеме 3...

12 Задните Wiper Ножот За Мицубиши outlander ЕКС 2007 - 2015 Шофершајбната ветробранското стакло Заден Прозорец
 • Неодамнешно

12 Задните Wiper Ножот За Мицубиши outlander ЕКС 2007 - 2015 Шофершајбната ветробранското стакло Заден Прозорец

DEN 295.00 335.52

Меѓународни wiper големина : За Мицубиши outlander ЕКС 2007 2015 годинаЗадните wiper сечилото : 12 инченДетали За Производот : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Автомобилот задни wiper ножеви За Nissan Cube (од 2009 година наваму) Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото Size 12 300мм
 • Неодамнешно

Автомобилот задни wiper ножеви За Nissan Cube (од 2009 година наваму) Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото Size 12 300мм

DEN 407.00 479.04

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Nissan Cube (од 2009 година наваму)ГОЛЕМИНА : 12"(300мм) за Заден прозорецВе молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци

DEN 662.00 959.52

Fitment : За Chevrolet ИскраГодина : 2010 НавамуВозачот Големина : 22inch(55cm)Патникот Големина : 15inch(37.5 см)Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеКомбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За Рено Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За Рено Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци

DEN 516.96

Fitment : За Рено Сценски / Гранд 3Година : 2009 навамуВозачот Големина : 30 инчи(75см)Патникот Големина : 26inch(65cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)Се продаваат во Парче / Пар / Set / КомбинацијаПриродна Гума & Високо Квалитетен МатеријалСостојба : 100% Сосема НовИдеална Замена За Вашиот Автомобил,Замените Стари Или Скршени Wiper СечилотоМеѓународни Големина На : Производот Се ПокажеБришачи на Предни / Задни Wiper Рака И Ножеви За "Рено" Сценски / Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+14 За Хонда Град (2003-2008) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил
 • Неодамнешно

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+14 За Хонда Град (2003-2008) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00 758.40

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Хонда Градот Година Модел : Од 20032008 Големина : 24"+14" за возачот и совозачот

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума
 • Неодамнешно

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума

DEN 614.00 1097.28

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Ssangyong Rodius(2005)Големина : 18"+24"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% На ctual снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил : Фабриката фото : Производ на сертификатот : Оригиналното пакување : Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Toocene Wiper Ножеви за Фолксваген Буба 2010- 22+22 ветробранското стакло Гума Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Toocene Wiper Ножеви за Фолксваген Буба 2010- 22+22 ветробранското стакло Гума Автомобил Додатоци

DEN 648.00 809.28

Меѓународни wiper големина на : За Фолксваген Буба 20102016 22"+22"Возачот Големина : 22 inchПатникот Големина : 22 inchДетали За Производот : Product Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

S610 26+21АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Lancia Теза (2002 година наваму) ,2 ПАРЧИЊА МНОГУ,ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER
 • Неодамнешно

S610 26+21АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Lancia Теза (2002 година наваму) ,2 ПАРЧИЊА МНОГУ,ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

DEN 872.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

S610 26+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota AURIS E18 (2012 наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER
 • Неодамнешно

S610 26+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota AURIS E18 (2012 наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER

DEN 850.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

21+19 Нова високо квалитетна Bexceed на гума шофершајбната на рамен гумени wiper ножот за Ssangyong Actyon
 • Неодамнешно

21+19 Нова високо квалитетна Bexceed на гума шофершајбната на рамен гумени wiper ножот за Ssangyong Actyon

DEN 816.00 859.20

21"+19" Нова високо квалитетна Bexceed на гума шофершајбната на рамен гумени wiper ножот за Ssangyong ActyonЗа : Ssangyong ActyonГодишен : 2006>Големина : 21" / 530mm + 19" / 480mmПакување : 1 ПарИмаме сите видови на wiper ножот За Ssangyong, Ако ви треба !

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За SAAB 9-4X,300мм (2012-) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци Стил
 • Неодамнешно

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За SAAB 9-4X,300мм (2012-) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци Стил

DEN 337.00 374.40

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Хонда Џез (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил
 • Неодамнешно

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Хонда Џез (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00 758.40

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Хонда Џез Година Модел : Од 2008 Size : 26"+14" за возачот и совозачот

KOSOO Универзален Автомобил ветробранското стакло Wiper Нож 14-28In 2Piece Природна Гума на Автомобилот Додатоци Авто Мека Шофершајбната HD Чисти Wiper
 • Неодамнешно

KOSOO Универзален Автомобил ветробранското стакло Wiper Нож 14-28In 2Piece Природна Гума на Автомобилот Додатоци Авто Мека Шофершајбната HD Чисти Wiper

DEN 376.00 436.80

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300 во една цел,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен...

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Hyundai IX35 (2010-2017),големина на 24+16
 • Неодамнешно

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Hyundai IX35 (2010-2017),големина на 24+16

DEN 633.60

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За Hyundai IX35 (20102017)Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1Wiper Нож 16" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...