• Неодамнешно
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 21+14 За Хонда Џез (2002-2008) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 21+14 За Хонда Џез (2002-2008) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00
DEN 758.40
-21 %
Достапно

Количина на стоки


Почитувани Купувачот,
Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу.
За Хонда Џез Година Модел : Од 2002-2008 Големина : 21"+14" за возачот и совозачот

Карактеристики на понудата

Објектот Должина:
21 and 14 inch
Специјални Функции:
HD чисти
Име На Модел:
КА-BTQ-14
Година:
2017Year
Хонда Џез-Година:
2006,2002,2003,2007,2005,2004,2008
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Џез
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
Големина:
21+14
Година:
2002-2008

Слични понуди

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Хонда Џез (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил
 • Неодамнешно

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Хонда Џез (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00 758.40

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Хонда Џез Година Модел : Од 2008 Size : 26"+14" за возачот и совозачот

QEEPEI Wiper Ножот За Volvo XC70 од 2004 до 2007 година 24+22 ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци Ru Природна Гума Чисти CPB106
 • Неодамнешно

QEEPEI Wiper Ножот За Volvo XC70 од 2004 до 2007 година 24+22 ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци Ru Природна Гума Чисти CPB106

DEN 643.00 959.52

QEEPEI Wiper Ножот За Volvo XC70 од 2004 до 2007 година 24"+22" ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци Ru Природна Гума Чисти CPB106Ние може да обезбеди речиси сите големини на автомобил Предните И Задните wiper ножеви.Ако овој производ не е оној што треба, ве молиме логирајте се да ги следат вебсајт за да пребарувате за тоа.Или ве молиме испратете порака до мене со оставањето на вашиот автомобил модел и автомобил период, јас би сакал да се изберат соодветни стакло за вас како е можно поскоро по приемот тоаInternation Големина На : Функција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено.

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума
 • Неодамнешно

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума

DEN 614.00 1097.28

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Ssangyong Rodius(2005)Големина : 18"+24"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% На ctual снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил : Фабриката фото : Производ на сертификатот : Оригиналното пакување : Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци

DEN 662.00 959.52

Fitment : За Chevrolet ИскраГодина : 2010 НавамуВозачот Големина : 22inch(55cm)Патникот Големина : 15inch(37.5 см)Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеКомбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

Шофершајбната за Миење Пумпа За Chevrolet Астро 1990-2005 Изразат 1996-2010 Потфат 1997 - 2005 Beretta Corvette РБС
 • Неодамнешно

Шофершајбната за Миење Пумпа За Chevrolet Астро 1990-2005 Изразат 1996-2010 Потфат 1997 - 2005 Beretta Corvette РБС

DEN 318.00 345.60

ШОФЕРШАЈБНАТА ЗА МИЕЊЕ ПУМПАЗА CHEVROLETСостојба : 100% Нов Производ ОЕМ БР : 22127652 22127653Објектот се вклучени : 1x за Миење Пумпа1x Гума GrommetФункција : 1...

Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За Рено Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За Рено Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци

DEN 516.96

Fitment : За Рено Сценски / Гранд 3Година : 2009 навамуВозачот Големина : 30 инчи(75см)Патникот Големина : 26inch(65cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)Се продаваат во Парче / Пар / Set / КомбинацијаПриродна Гума & Високо Квалитетен МатеријалСостојба : 100% Сосема НовИдеална Замена За Вашиот Автомобил,Замените Стари Или Скршени Wiper СечилотоМеѓународни Големина На : Производот Се ПокажеБришачи на Предни / Задни Wiper Рака И Ножеви За "Рено" Сценски / Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

Toocene автомобил wiper ножот за АКУРА TSX(2009-2013), size24+22 ветробранското стакло wiper ножеви мека гумена лента авто додатоци
 • Неодамнешно

Toocene автомобил wiper ножот за АКУРА TSX(2009-2013), size24+22 ветробранското стакло wiper ножеви мека гумена лента авто додатоци

DEN 615.00 768.48

Меѓународни wiper големина на : За Акура TSX 20092013 24"+22" Возачот Големина : 24 инчен Патникот Големина : 22inchДетали За Производот : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Задните Wiper Ножот за Kia Picanto (2004-Наваму) 1pc 12 300мм,Автомобилот Задни ветробранското стакло Стакло,Задниот Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви
 • Неодамнешно

Задните Wiper Ножот за Kia Picanto (2004-Наваму) 1pc 12 300мм,Автомобилот Задни ветробранското стакло Стакло,Задниот Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви

DEN 314.00 397.44

Одговара за : Kia PicantoГодина : 2004 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

21+19 Нова високо квалитетна Bexceed на гума шофершајбната на рамен гумени wiper ножот за Ssangyong Actyon
 • Неодамнешно

21+19 Нова високо квалитетна Bexceed на гума шофершајбната на рамен гумени wiper ножот за Ssangyong Actyon

DEN 816.00 859.20

21"+19" Нова високо квалитетна Bexceed на гума шофершајбната на рамен гумени wiper ножот за Ssangyong ActyonЗа : Ssangyong ActyonГодишен : 2006>Големина : 21" / 530mm + 19" / 480mmПакување : 1 ПарИмаме сите видови на wiper ножот За Ssangyong, Ако ви треба !

Buildreamen2 2 Парчиња Гума Автомобил Bracketless Ветробранското Стакло Wiper Возило Шофершајбната Wiper Ножот За Toyota, Тундра 2007-2011
 • Неодамнешно

Buildreamen2 2 Парчиња Гума Автомобил Bracketless Ветробранското Стакло Wiper Возило Шофершајбната Wiper Ножот За Toyota, Тундра 2007-2011

DEN 743.00 781.92

Опис : Погодни / За Toyota, Тундра 20072011 Големина 22" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

S610 26+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota AURIS E18 (2012 наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER
 • Неодамнешно

S610 26+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota AURIS E18 (2012 наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER

DEN 850.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

12C ЗА Saab 9-3 Имот (2005-2012),ГОЛЕМИНА: 12 (305MM), ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER СЕЧИЛОТО
 • Неодамнешно

12C ЗА Saab 9-3 Имот (2005-2012),ГОЛЕМИНА: 12 (305MM), ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER СЕЧИЛОТО

DEN 479.52

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Saab 93 ИмотГодина : 20052012Големина : 12"(305 MM)Можеби, исто така, треба пред wiper сечилотоЗА SAAB 93 (Cabrio) ЗА SAAB 93 ЗА SAAB 93 Имот&Hatchback&салон(20032007 година) (2007наваму) (20022008)Производ ДеталиПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

Предните и Задните Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 2002 -2005 Силиконска Гума ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци
 • Неодамнешно

Предните и Задните Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 2002 -2005 Силиконска Гума ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци

DEN 285.00 335.52

Меѓународни wiper големина : За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 2002 2003 2004 2005 Возачот Големина : 21 инченПатникот Големина : 21 инченЗадните wiper големина : 11 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло За Hyundai Акцент Hatchback (2012-2013) 305mm Автоматски Бришачи Сечилото
 • Неодамнешно

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло За Hyundai Акцент Hatchback (2012-2013) 305mm Автоматски Бришачи Сечилото

DEN 337.00 379.20

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло За Hyundai Акцент Hatchback (20122013) 305mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Акцент пред стакло :